Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İtiraf Ediyorum

sedelina

Önerilen İletiler

yapma bee..herkez aynı şeyi söylüyor ..peki kim suçlu..başına gelen şeyler..içinde bulunduğun durum senden çok mu bağımsız..yanlış anlama beni..hayıflanıyoruz ama problem bizde..bir insana en büyük kötülüğü yine kendisi yapar.. :clover:

fıgaro benı çok duygulandırdın şimdi,ya psıkolog gıbı konuştun bı ara bana terapi yapsana bea :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

fıgaro benı çok duygulandırdın şimdi,ya psıkolog gıbı konuştun bı ara bana terapi yapsana bea :P

sağol...beyhudar olll.. :lol: ......yaparız sana bir elektroterapi...cızzt cızzzzz..cozzzzuuutt.. :P ...bu dumanlar senden mi çıkıyor.. :wacko::blink: ... ayy..ayy çok sağolun psikolog figgaro bey içimi enerjiyle doldurdunuz..cıızzztt.cııııızzz... :wacko: ..gözümün önündeki çakan şimşekler dünyamı aydınlattı..buldum tüm soruların cevaplarını..cıııızztt cııızzztt.. :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sağol...beyhudar olll.. ......yaparız sana bir elektroterapi...cızzt cızzzzz..cozzzzuuutt.. ...bu dumanlar senden mi çıkıyor.. :wacko: ... ayy..ayy çok sağolun psikolog figgaro bey içimi enerjiyle doldurdunuz..cıızzztt.cııııızzz... :wacko: ..gözümün önündeki çakan şimşekler dünyamı aydınlattı..buldum tüm soruların cevaplarını..cıııızztt cııızzztt..

:lol:

bende sana terapisi olmayan elektrıkle tedavı yapsam nasıl olcek,ama sadece elektrıkle :blink::devil:

horon ıyı gelır de :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw ıtıraf edıyorum çok yaramazlık yaptım..hangısını anlatsam.. :blushing:

malum burada trafık yoğun..karşıdan karşıya geçmek mesele..bende hemen kör taklıdı yapıyoırum.kardeşim de elımden tutuyor..hemen arabalar yol verıyor.. :devil:

ne yapayım yaramazım işte :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

malum burada trafık yoğun..karşıdan karşıya geçmek mesele..bende hemen kör taklıdı yapıyoırum.kardeşim de elımden tutuyor..hemen arabalar yol verıyor.. :devil:

:lol: :lol:

Bende cok duygu sömürüsü yapıom ya :blushing::sweatingbullets: Canım arkadaşlarım siz sakın bu sayfaya bakmayın :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne yapayım yaramazım işte
Bende cok duygu sömürüsü yapıom ya

Bilios :lol:

Ben sütten çıkmış ak kaşığım :w00t:

desem de inanmayın -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nerden aklına gelir böyle şeyler. :devil: .. alemsin yaa.. :lol:

bende itiraf edeyim..çocukken tavuk besleme hastalığım vardı..komşu mahalleden tavuk çalmıştım..sonra tavuğun sahibi bir zaman sonra bizim bahçede görünce tavuğunu..kıyamet kopmuştu büyükler arasında..babamın komşuya bağırtısı hala aklımda..benim oğlum tavuk çalmaz :blink: ..sen öyle san baba.. :lol::lol: çocukluk işte.. :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet barem anlatam bı tane daha..

lise yaşlarındaydım..

köye gıttığımızde uslu durmazdık tabi kii :devil:

babaannemın evi yol kenarında..tabıkı de yol baya yeşillik ağaçların içinde..oradan araba çok geçiyor..

gece olunca beyaz çarşafa gırer yol kenarında dururduk .. :blushing: tabkıkı şöforlerın bakışlarını bı görsenız :D

yaw şimdi yapmıyom küçüktüm o zaman :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet barem anlatam bı tane daha..

lise yaşlarındaydım..

köye gıttığımızde uslu durmazdık tabi kii :devil:

babaannemın evi yol kenarında..tabıkı de yol baya yeşillik ağaçların içinde..oradan araba çok geçiyor..

gece olunca beyaz çarşafa gırer yol kenarında dururduk .. :blushing: tabkıkı şöforlerın bakışlarını bı görsenız :D

yaw şimdi yapmıyom küçüktüm o zaman :stuart:

:lol:

Senin hayatın bi komedi ya :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bişe daha ıtıraf edicem :blushing:

üniversıtedeydık..oranın kaplıcaları ünlüdür..

arkadaşla kaplıcalara gıttık,çamur kaplıcası,havuzun altında çok faydalı bi çamur var..

tabiki bayan erkek seansları ayrı..bayanlar sabah erkekler öğleden sonra gırıyor havuza..

havuza girdik.benim saç da o zaman baya kısa erkek gibi..arkadaşım çamur aldı havuzun altından yüzüme sakal bıyık yaptı.. :devil:

tabiki bende bayanlara döndum sırıtıyorum aynı erkeğe benzedim..bayanlar bi kaçıyor ki ama çığlık çığlığa.. :D

tabiki başıma bişe gelmeden yüzümü havuza soktum çamur aktı..

yaw biri bana dur desin muzıplık yapmadan duramıyom :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.