İçeriğe atla

Fotoğraf

En son hangi filmi izlediniz, kaç puan verirsiniz?

Bu başlığa 56 cevap verilmiş

#51 pinkmask

pinkmask

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 1 İleti

Gönderi Tarihi: 21 Haziran 2015 - 17:42

Bugün babalar günü olması sebebiyle kızım benimle birlikte bir film izlemek istediğini söyledi. Baba-kız oturduk ve Köfte Yağmuru-2 animasyon filmini izledik.Gerçekten oldukça eğlenceli bir filmdi diyebilirim. Tavsiye ederim.

Bu ileti Smyrna tarafından düzenlenmiştir: 21 Haziran 2015 - 21:28
Dışarıdan link

#52 gloria

gloria

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 10.597 İleti

Gönderi Tarihi: 01 Eylül 2015 - 11:37

Danny Collins filmini izledim, 2015 yapımı filmin başrol oyuncusu Al Pacino smile.png İzleyin ben çooook beğendim. 

danny_collins.jpg

Tamam kabul; küçükken mıknatıs yutmuş olabilirim, peki ama bütün salaklar da demir mi yuttu ?

twitter_04.png

#53 Radya

Radya

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 10.132 İleti

Gönderi Tarihi: 01 Ekim 2016 - 14:57

Bridget Jones'un Bebeği...

Ben çok eğlendim tavsiye ederim..:)

a4qrfP2fVWqasbUUdKCwjDGCTTM.jpg

Azıcık karate bilirim:)

twitter.png

#54 democrossian

democrossian

Kıdemli Üye

• Φ Üyeler
  • PipPipPipPip
  • 2.051 İleti

Gönderi Tarihi: 01 Ekim 2016 - 23:52

San Andreas... Bu filmi vizyonda niye kaçırmışım anlamadım. Sinemada izlenesi filmmiş. 2017 için Alien serisinin son filmini bekliyorum. Ridley Scott iyi iş çıkarmıştır umarım.

sanandreasheader.jpg

San Andreas'da efektlere diyecek hiç bir şey yok. Daha da ne yapabilirler artık, yapmışlar. Senaryo alışıldık. Ama depremde başka ne senaryo olabilir de? Oyuncu seçimleri iyi. Cool baba rolü için Dwayne Johnson iyi seçim. Carla Gugino anne rolü için fena sayılmaz, Alexandra Daddario ailenin kızı olarak çok iyi seçim. Ender rastlanacak iyi bir yüzü var.

Yani ikinci rol Alexanndra'ya ait. Film bir baba - kız filmi... "Dünyalar Savaşı" da öyleydi... Dakota Fanning serkeş asi sorumsuz babanın küçük kızını nasıl mükemmel oynadı öyle ya! Mükemmel oynadı yani çocuk, daha mükemmel nasıl olur bilmiyorum. Şimdi büyüdü tabii Dakota, kocaman kız oldu. Alacakaranlık Efsanesi'nde oynadı en son ama izlemedim.

Rastlantının nedenleri vardır. Petronius

#55 democrossian

democrossian

Kıdemli Üye

• Φ Üyeler
  • PipPipPipPip
  • 2.051 İleti

Gönderi Tarihi: 02 Ekim 2016 - 06:41

Sinemada izleyebilseydim film bittiğinde ve Sia California Dreamin'e başladığında koltukta çakılı kalırdım artık! Bir de herkes çıktı diye makineyi şarkı bitmeden durdururlarsaaa... Lan yıkmaz mıyım o sinemayı! Sia çalarken hiç kesilir mi laaaan! Bazen böyle öküzlük yapıyorlar ama Sia'ya asla yapılamaz.

Hayır da nasıl efsane bir ses yaaa... İnanılmayacak kadar müthiş, ben böyle ses görmedim. Yok bu California Dreamin eski bir şarkı, çok kişi okudu ama Sia şarkıyı efsane yaptı yahu, inanılmaz okuyor, müthiş! 

Radyolara da sinir oluyorum. Neymiş ilk on hitmiş... E güzel... Sia yok... Hassss böyle ilk onun içine! Bu nasıl ilk on be! Len içinde Sia olmayan ilk on mu olur! Yok arkadaş ben bu halkın kafası ile hiç uyamıyorum. Bu halk olmaz yani, benim bu halkın içinde ne işim var anlayabilmiş değilim. Mars'ta yaşıyor olsam bu kadar uyumsuzluk hissetmezdim herhalde!

Len Sia be, Sia bu Sia! Ses efsane! Yaşayan efsane! Günde elli vakit düzenli biçimde çalınması lazım! Sia okurken hayatın durması, beklemesi lazım be!

Rastlantının nedenleri vardır. Petronius

#56 Radya

Radya

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 10.132 İleti

Gönderi Tarihi: 25 Mayıs 2017 - 14:44

LION

d7f98ec6192fc23e84410527df1c9105.jpg

Hala izlemediyseniz mutlaka izleyin.!

Her saniyesinde bu velet benim kendi çocuğummuş gibi geldi. Öldüm öldüm dirildim gözyağlarına boğuldum..kalp.gif

Azıcık karate bilirim:)

twitter.png

#57 Evrim

Evrim

Deneyimli Üye

• Φ Üyeler
  • PipPipPip
  • 539 İleti

Gönderi Tarihi: 08 Haziran 2017 - 23:46

en son (Genç Karl Marx) filmine gittim. beklediğim gibi değildi ama olsundu :) gene de gidilir izlenir en azından bu da nasıl bi film olmuş dedirtmiyor : )

ey bir elinde mezarcılar yaratan-bir elinde ebeler koşturan doğa-bu seslenişimiz yanlızca sana-bitmedi daha- sürüyor- ve sürecek!

Cevap ekle