Zıplanacak içerik
 • Üye Ol

Video Yorumları

 1. Burada: Sevgi Ağacı

  Gönderen: spesifikay, 18-05-2022


   

 2. Burada: Sevgi Ağacı

  Gönderen: spesifikay, 11-05-2022


   

 3. Burada: Top Gun'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı ve Beklentilere Cevap Verdi (Maverick)

  Gönderen: Admin, 29-03-2022


  Onlarca yıldır, insanlar hız ihtiyacını hissettiler.

  "Top Gun" sinemalara ilk girdiğinde, insanlar yüksekten uçan Pete "Maverick" Mitchell'in (Tom Cruise) gelmiş geçmiş en iyi pilot olmayı öğrenmesini izlerken, Maverick ve Iceman'in (Val Kilmer) bir MiG filosunu düşürmek ve potansiyel bir kriz durumunu önlemek. Ancak hayranlar bunun Maverick'in yolculuğunun sonu olamayacağını biliyorlardı. Maverick, istediği herhangi bir görevi yerine getirme teklifini aldıktan sonra, bir TOPGUN eğitmeni olmak için geride kalmayı seçer ve bunca yıl sonra nerede olduğunu görmek üzereyiz.

  "Top Gun: Maverick", 1980'lerin klasik filminin çılgınca beklenen devamı. Başlangıçta 2019'da çıkması gerekiyordu, ancak uçuş dizilerini çözmek için daha fazla zaman tanımak için ertelendi (Ulusal Dünya aracılığıyla). Tabii ki, COVID-19 pandemisi nedeniyle sonraki iki yılda işler pek iyi gitmedi, ancak görünüşe göre bu hikayenin bir sonraki bölümünü 27 Mayıs 2022'de göreceğiz.

  onesheet.jpg

  Özellikle yeni bir fragmanın nihayet nasıl geldiğini görünce, bu tarih sadık kalacak gibi görünüyor ve hayranların dişlerini koyacakları çok şey var.

  Top Gun için Yeni Fragman: Maverick Nefesimizi Kesiyor
  Yeni nesil pilotlar, "Top Gun: Maverick"in fragmanında tehlikeli tehditleri üstlenmeye hazırlanıyor. Maverick, bugünlerde TOPGUN'un uçuş eğitmeni olduğu için, elbette, yeni işe alınanlar iş dünyasının en iyilerinden eğitim alıyorlar. Şu anda dört yıldızlı bir amiral ve Deniz Harekatı Şefi olan Iceman'dan biraz yardım aldı. Bu ikisinin dışında, odak noktası "Top Gun" mitosunu oluşturmaya yardımcı olacak bazı yeni yüzler.

  Yeni başlayanlar için, Maverick'in görünüşe göre yeni bir güzelliği var. Orijinal filmde Charlie Blackwood (Kelly McGillis) ile dalga geçerek Berlin'in "Take My Breath Away" şarkısının melodisini birbirine kurmuş olabilir. Bu sefer, orijinaline düşündüğünüzden daha fazla bağlı olan Penny Benjamin (Jennifer Connelly) ile birlikte. Penny Benjamin'in adı 1986 filminde "amiralin kızı" olarak geçiyor ve kartal gözlü hayranların izlemek isteyeceği ilk filme yapılan birçok göndermeden biri olabilir.

  Kadroyu tamamlayan isimler arasında, Goose'un (Anthony Edwards) oğlu Teğmen Bradley "Rooster" Bradshaw rolünde Miles Teller, Koramiral Cyclone rolünde Jon Hamm, Hangman rolünde Glen Powell ve Tuğamiral rolünde Ed Harris bulunuyor. Bu kadro stratosferde olumlu, bu yüzden bu yıl sinemalarda başarılı bir şekilde indiğinde devam filmini kaçırmayın.

 4. Burada: Çanakkale 1915 Köprüsü'nden Drone Yayını

  Gönderen: Admin, 29-03-2022


   1915 Çanakkale Köprüsü - TRT Belgesel

   

 5. Burada: Geççek - Tarkan

  Gönderen: Admin, 29-03-2022


  Set Arkası

   

×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.