Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

KISMETTE NE VARSA

Radya

Önerilen İletiler

dukan diyeti yapsıınnn smile.png ve pilates smile.png toplasın bacakları sıkıcaa hoop geçi verir ordan smile.png

bu dukan yapsa sadece fare yer :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 380
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

“Niye gün ortasında akşam oluyorum?”

Attilâ İlhan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin--

Halıdaki sigara yanıklarından,­yanık­ y­er­ler üzerinde zımpara kağıdı ile dairesel hareketler yaparak kurtulabilirmişiz... Hımmmmmm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cok yakin bir arakdasim bunu paylasmis

Kuskusuz ki en büyük ön yargi;

Etrafimizdaki herkesi insan sanmamizdir.

Charles Bukowski

Iste tam da bu nedenden gozlem olarak insanoglu diye yine insanoglunun adlandirdigi fenomenin zihniyet davranis yasam ve iliski v.s. olarak insanlasmasi gerekir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

figgaro' dan..:)

İTİRAZ :)

Gevezenin biri, konuşma sanatını öğrenmek için Sokrates’in okuluna kaydolmak ister. Fakat Sokrat, diğer okullara göre iki kat para isteyince, adam itiraz etmeye başlar. Sokrat adamın sözünü keserek şöyle der:

“Sana bir değil, iki şey öğreteceğim. Birincisi konuşmayı, ikincisi ise susmayı!... Bu yüzden iki kat para istiyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

!f İstanbul Bu Yıl Çok Önemli Konukları Ağırlayacak diyor. Forumun etkinlik takviminde de gördüm, linkleyeyim buraya

Tabii bugün bir de 2. Pembe Hayat KuirFest başladı. Ona da bakmak lazım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kaldırımda gördüğünüz sarı renkteki parkeler; Görme Engelliler için yapılan hissedilebilir zemin... Peki bu kaldırımı yapan Görme Engelliler (!) hangi ülkeden?

grmeengelli.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

uyaru.jpg

Bu ne şimdi..aptalkafam.gif Bunu bi işaret, bi uyarı olarak mı algılamalıyım..blush.png

evet mutfakla bu aralar fazla haşır neşirim yine..çünkü depresyondayım w00t.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Greenpeace Akdeniz - Türkiye

Shell'in geleceğimizi mahvetmesine izin verme!

Obama’dan Shell’i durdurmasını iste >> http://greenpeace.org/turkey/tr/harekete-gec/obamaya-mektup/

582694_10151642402369517_1271719029_n.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

''O günlerdeki aramalarda ilginç olaylar geçiyordu. Bir sıkıyönetim görevlisi, «V.I. LENİN» biçiminde yazılan Lenin'in adını taşıyan bir kitabı görünce:

— Yaz oğlum, Altıncı Lenin... demişti.

O günlerde bu olay dilden dile dolaşırdı. Guevera'nın fotoğrafını, bir hafif müzik sanatçısına benzeten bir başka iyi niyetli görevli de, bu suç kanıtına el koymak isteyen bir onbaşıyı şiddetle azarlamıştı.''

Uğur MUMCU

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

''O günlerdeki aramalarda ilginç olaylar geçiyordu. Bir sıkıyönetim görevlisi, «V.I. LENİN» biçiminde yazılan Lenin'in adını taşıyan bir kitabı görünce:

— Yaz oğlum, Altıncı Lenin... demişti.

O günlerde bu olay dilden dile dolaşırdı. Guevera'nın fotoğrafını, bir hafif müzik sanatçısına benzeten bir başka iyi niyetli görevli de, bu suç kanıtına el koymak isteyen bir onbaşıyı şiddetle azarlamıştı.''

Uğur MUMCU

Bir zamanlar "marksist, leninist, komunist, anarsist" sekli bir "solcu yakistirmasi" vardi.

Ayrica, TRT'den dunya haritasinin sekli "Marks, Engels, Lenin" uclusunun cektirdigi resme benziyor diye kaldirilmisti.

Bir de Afrika'nin bazi kabilelerinde ki dogal gorunumlu ust ciplakligi sansure ugratilmisti.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şarkının çevirisi şöyleymiş:

" Bu ülkeyi sizin ellerinize bırakamayacak kadar çok seviyorum... Siz Elysée sarayındaki büyük düşünürler !! Siz bu ülkeyi haketmiyorsunuz ... Ekranlardan nefret söylemleriyle ve bizi korkutan sözlerle faşist bir babanın mutluluğunu yayıyorsunuz... İlerde bir gün köpekler gibi yaşamanızı umuyorum... Bana neye mal olursa olsun kalbimdekileri olduğu gibi söylemeye devam edeceğim... Sizi selamlıyorum salaklar sürüsü... Savaş delisi, faşist ve ari ırkın iyi temsilcileri ! "

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kuşların kısmetine bişey çıktı bugün..:)

kulariinn.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.