Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ÖZLEDİKLERİMİZ

seREnaDE

Önerilen İletiler

tum dunyada satisi yasak olan (ukrayna cekcumhuriyeti rusya haric) bir alkol.alkol orani %85 icince halislasyon goruyosun.

hazirlanisi ise cok farkli

bir bardagin icine biras absinthe katiyosun bardagin uzerine suzgec koyusun.suzgecin ustune de seker koyuyosun.sekerin ustunden absintheyi biras daha odkuyosun.sonra sekeri yakiyosun(sekeri yakarken lambalari kapat cok guzel goruntusu oluyo)ve seker yanarken bardagin icine damliyo ve dagiliyo absinthenin icinde.sonra karistirip iciyosun :D

ama once icmek icin ukraynada arkadasinin olmasi gerek. :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne pudikdi ama :D camia üyeleri teker teker toplanıyo :stuart: yeniden kuralımmı bu camiayı ;)

amanda aman ablamız da gelmıs :wub: .hosgeldın mıneu abla. ozlettın kendını valla.bende dıyodum o kadar zaman gectı nıye donmedı mıneu abla dıye:) cok sevındım dondugune. :):wub:

bebıs nasıl ıyımıler pasa kızımız. :wub: sımdılık dunya onun dunyası :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

babamı cok ozledım :( keske gorebılseydım onu.ondan ayrı olmak benı mahvedıyor.ozlem dedıklerı bu olsa gerek. :(

babamın nerde oldugunu soracaksınız belkıde...

babam yan odada oturuyo :D:ayakvur::cokkomik:

delisin sen ya :lol: bende babana bir sey oldu diye uzulmusdum -_-

absinthe icmeyi ozledim :(

absinthe hayatta kimseye tahsi etmem :chris:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben Turkiye'yi ozledim. Bugun abim yazmis ablam gitcek haftaya oraya, annemlerde 3 gun icinde gidiyor herkes orda butun sevdiklerim bensiz sevkli olmuyor ki zaten :rolleyes:

hani sene gelde gec gideyim yine Ulkeme.... :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forumun 2 yıl önceki canlılığını özledm :(

al benden de o kadar... çokk uzunn zamann oldu bende girmeyeli..ama hatırlıyorumda..ne kadar güzeldi...canlıydı... :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:hug: ablamm benim... :wub: seni görmek de çok güzel...

olsa keşke yaa.. cidden çok özledim ben.. zaten stres dolu bir sene var önümde..bakalım neler olucak... ^_^:rolleyes::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.