Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ÖZLEDİKLERİMİZ

seREnaDE

Önerilen İletiler

bende butun arkadaşlarımı çok özledım..uzun suredır çoğundan koptum belki ama hepinizi sevdiğimi biliyorsunuz..

eğitimci olmak zor hele de işini canla başla çalışarak yapmak çok daha zor..

56 kişilik bır 1.sınıfım var.bugun okuma bayramımızı da yaptık..emin olun şu bıkaç ay içinde kendıme bıle zaman ayıramaz olmuşdum..

şunu bilin burdakı dostluklarım benım için çok değerli..gelmesekte görmesek te o dostlar benım dostlarımdır :P canlarım benım beee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Turkiye yi ozledim

Berlin'de ki 2 en yakin arkadasimi ozlemdim sizle Cacun'a gitmeyi zaman gecirmeyi....

Hamburg'ta ki ablamlari ozledim bir sene olcak sizi gormemem nerdeyse.... Sizle eski zamanlari hatirlamayi ozledim

England'da new look ile river island ti ozledim The bar da ki guzel zamani ve tabiki ingliz aileyi

turk yemeklerini ozledim, Milletimi burdan gidince de amerkanli aileyi ozlecem...

bu na bakarsaniz benim ozlemlerim hic bitmiyor ki birine kavusurken oburlerinden ayriliyorum....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Turkiye yi ozledim

Berlin'de ki 2 en yakin arkadasimi ozlemdim sizle Cacun'a gitmeyi zaman gecirmeyi....

Hamburg'ta ki ablamlari ozledim bir sene olcak sizi gormemem nerdeyse.... Sizle eski zamanlari hatirlamayi ozledim

England'da new look ile river island ti ozledim The bar da ki guzel zamani ve tabiki ingliz aileyi

turk yemeklerini ozledim, Milletimi burdan gidince de amerkanli aileyi ozlecem...

bu na bakarsaniz benim ozlemlerim hic bitmiyor ki birine kavusurken oburlerinden ayriliyorum....

ne yapalım kardes ıste hayat her zaman ıstedıklerımızı vermıyor. ;)

bazen boyle durumlarda cok kalırız.ıkısınden bırı... secım zor o secımı(kararı)uygulamak ıse daha zor...

Allah kolaylık versın ne dıyeyım... B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

@bursercan: insallah seneye yavas yavas ozlediklerimi gore bilcem ....

Bugun Erik yemeyi cok ozledim. Bizim koydeki agaclarda yesil yesil olan iki sene yi gecti yemedigim zamanin da gelemedigim icin Tr.ye ama seneye erkek gelcem bol bol yicem :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Riskli topiclerden biri de burasıdır..Şimdi liste yapmaya başlarsın,bir de bakmışsın ki biri yada birilerini unutmuşsun..Hele unuttuğun isim azıcıkta alıngansa yandı gülüm keten helva..:grin:

Bu sebeple; Sıcaklığını hissettiğim ve sıcaklığımı hissettirebildiğim tüm arkadaşlarımı özledim..:clover:

*Torunlarım başta olmak üzere ailemi özledim..

*Hazırlayıp sunduğum,''ölmeden önceki son sözün ne olsun'' hikayeciklerini özledim..:grin:

*Sedooooş,diye bağırmayı özledim..

*Düldül'üme üye depikletmeyi özledim..

*Hernekadar kurallardan sıkılmış olsam da,Cloud'un kibar uyarılarını özledim..;)

*Davulcumun sesinden,maniler okumayı özledim..

*Kankilerin atışmasını izlemeyi özledim..

*Minik sürprizler hazırlamayı özledim..

*Gece yarısı gülmelerimizi özledim..

*The Night Team'ı özledim..

Forum çok durgunlaşmış,bakalım neler yapabileceğiz..;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Riskli topiclerden biri de burasıdır..Şimdi liste yapmaya başlarsın,bir de bakmışsın ki biri yada birilerini unutmuşsun..Hele unuttuğun isim azıcıkta alıngansa yandı gülüm keten helva..:grin:

Bu sebeple; Sıcaklığını hissettiğim ve sıcaklığımı hissettirebildiğim tüm arkadaşlarımı özledim..:clover:

*Torunlarım başta olmak üzere ailemi özledim..

*Hazırlayıp sunduğum,''ölmeden önceki son sözün ne olsun'' hikayeciklerini özledim..:grin:

*Sedooooş,diye bağırmayı özledim..

*Düldül'üme üye depikletmeyi özledim..

*Hernekadar kurallardan sıkılmış olsam da,Cloud'un kibar uyarılarını özledim..;)

*Davulcumun sesinden,maniler okumayı özledim..

*Kankilerin atışmasını izlemeyi özledim..

*Minik sürprizler hazırlamayı özledim..

*Gece yarısı gülmelerimizi özledim..

*The Night Team'ı özledim..

Forum çok durgunlaşmış,bakalım neler yapabileceğiz..;)

durgunluk konusunda bende aynı fikirdeyim. aralar pek bir sessizlik hakim. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam,

Uzun zaman oldu görüşmeyeli..Nasılsınız dostlar? Belki de birçoğunuz artık benim gibi 3-4 ayda bir foruma uğrayabiliyorsunuz..Sizleri çok özledim..

Hepiniz kendinizi biliyorsunuz,tek tek isim yazmayacağım,eski günleri çok özledim.Sizi çok ama çok seviyorum..

Kendinize iyi bakın..

Sevgiyle kalın..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.