Zıplanacak içerik
Misafir RA_dya

Lütfen uzun süre gelmeyecekler buraya yazsınlar

Önerilen İletiler

Bu site hala duruyormuş ve ben nasıl olduysa şifremi hatırladım.

Lan benim ne günlerim geçmiş, ne abuk sabuk yazılarım olmuş. Bi 10 yıl sonra daha durursa bakar yazarım artık laughing.gif

Tanıyan varsa da selam olsun ((:

Natalia valla bende baya baya ve yıne baya bir zamandır yoktum.Aynı düşüncedeyim.Eskileri yad ettim biraz neler yazmısım neler. Bazılarını hatırlamıyorum bile biggrin.png Yaşlanmak bu olsa gerek.Eski arkadaşlarımı dostlarımı çok özledim açıkçası.O sohbet ettiğimiz birbirimizi yiyip bitirdiğimiz kısım kaldırılmıs.(yada ben göremedım) Gariptir görmeden sevdik birbirimizi.Forum benim hayatımın bir parçası olmuştu.Hayatımda birçok şey yasadım düştüm kalktım düştüm ama yine kalktım ve hala yaşıyorum çok şükür.Çok uzun bir süre olamadım olmak istediğim zamanlarda da giremedim.Forumla olan duygusal bagım kopmadı.

Eski dostlukları özledıgımden mıdır bılemıyorum sanki forum sesızlıge bürünmüş gibi geldiunsure.png 

Neyse konusulacak cok sey var daha coook konusuruz inşallah.Herkese tekrardan selam olsun. original.gif

Oooo ikinizi de görmek ne güzel :) Hoşgeldiniz yeniden. Biz buralardayız hala. 

Bu iletiyi paylaş

İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

Bu foruma katildigimda ne kadar kalacagimi hesap etmedim.Ama baya bir oldu yani.Cok iyi dostlar tanidim,ayni görüste olmasakta bircok arkadasla görüslerimizi paylastik belki kirici olduk birbirimize belki ben oldum kiriciBu forumda cok degerli insanlar vardi simdi cogusu gitti.Bende cok zaman gitmeyi düsündüm nedeni önemli degil ama gidemedim,ara verdim ama fazla dayanamadim bu forumun bir özelligi var  bagimlilik yapiyor tatli bir bagimlilik.

Giden arkadaslari özlüyorum yenilerden cogunu artik tanimiyorum.Ama yazmaya devam ediyorum belki fazla bir hirsla degil ama yinede yazmak iyi oluyor.

Giden arkadaslarin birgün dönmesi ümidiyle yenilere de basarilar diliyorum

saygilarla

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Niye gidelim bu konu bana gore gereksiz zaten ara sira ugrar insan yinede dimi ama ben yeni uye oldum fakat bu siteyi cok eskiden beri bilirim 2006 2007 tarihlerinden bu yana hatta dahada eskidir.

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.