Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

.....::Radya::.....

Önerilen İletiler

Beni kendi kelimelerimle canevimden vurdum sen

Kırkyıl düşünsem kendi yazdığım birşeyin bana bu şekilde geri döneceğini düşünmezdim

Sen yokmusun sennnn.Seni çok seviyorum :gul:

BEN BİRYERE GİTMEDİN BEE BURDAYIM!!!

Defterime,bloglara yazan tüm dostlara teşekkürler,hepiniz iyiki varsınız :clover:

bu kadar çabuk mu geldin .. :huh:

çok acele etmişsin..şu avartara bak .. <_< insan biraz daha düşünür. sabreder daha güzel bir avartarla dönerdi.. :angry: dönüşün muhteşem olurdu..yakıştıramadım sana..

o nee..? :sick: kokmuş böceklenmiş balığa benziyor. yada balıkvari bir kaplumbağa diycem ama kaplumbağaya da , balığada hakaret olur..

yıkıl karşımdan;çabuk git doğru dürüst bir kostümle giy öyle gel karşıma :P:ayakvur::yuvarlan:

hoş geldin yeniden :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:unsure: Kıs gözün körolmasın emi,Kabul et gözlerin görmüyo artık B):lol:

Bak orada bir sürü balık toplaşmış organize olmuş,onlar sizlersiniz :P Ham yaptınız beni hamm :P:clover:

Sizler teker teker koskoca bir kuvvet oldunuz ve ben bunu görmezden gelemedim,anlatmak istediğim bundan ibaretti :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:unsure: gittinde geldin mi bidenem..ben hiç bişe anlamadım..

ne ara gittin ne ara geldin.. :unsure:

:P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne iyi ettin geri geldin.

şimdi de Gelincik mi gitti

nolluuyyooorrr yaahuuu

Evet gitmiş Gelincik :( Bende bişey anlamadım -_-:unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

zor insanlarla,, zor güzel insanlara kelimeler zor yazilir ATAM´A sen ne yaza bilirsin ki!!!! Senin sevginin üzerine ne yaza bilirimki RA_dya..

Ya efendi bende seni çok seviyorum biliyosun dimi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aneyyyy dora da kim :unsure:

yoksa

yoksa

yoksa

dora radyayı yedi miiiiii :o

obur dora

obur doraaaa

obur doraaaaaa

radyayı geri çıkar çabukkkkkk :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aneyyyy dora da kim :unsure:

yoksa

yoksa

yoksa

dora radyayı yedi miiiiii :o

obur dora

obur doraaaa

obur doraaaaaa

radyayı geri çıkar çabukkkkkk :angry:

Radya çok direndi dora'ya

ama dora onu gene de yuttuuuuuuu :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bacım kafam iyice karıştı..şimdi sen gittin dora mı geldi..neyse..ne diyelim..; gelen ağamsa giden paşam..böylemiydi bu söz.. :unsure:

Her ne isimle olursa olsun burda olmana çok sevindim canım..seni çok özledim..senin keçiler torun torba sahibi oldular biliyomusun..emekli oldular..gözlüklerinin arkasından gülümseyerek torunlarını seyrediyorlar şimdilerde.. :P

Çiçekler senin için doracım.. :hug:

760f87ec7581acrdce3.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bacım kafam iyice karıştı..şimdi sen gittin dora mı geldi..neyse..ne diyelim..; gelen ağamsa giden paşam..böylemiydi bu söz.. :unsure:

Her ne isimle olursa olsun burda olmana çok sevindim canım..seni çok özledim..senin keçiler torun torba sahibi oldular biliyomusun..emekli oldular..gözlüklerinin arkasından gülümseyerek torunlarını seyrediyorlar şimdilerde.. :P

Çiçekler senin için doracım.. :hug:

760f87ec7581acrdce3.jpg

Hoşgeldin diloşcum bende çok özledim seni :hug:

Dora ,radya,ya da herneyse seninde dediğin gibi içerideki aynı.

Alışacaz artık -_-

Çiçek için teşekkürler çok tatlısın :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Spices teşekkür ederim orkideler çok güzel :wub::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Burası bir satranç tahtası ve herbirimizin nick sahibi bir oyun taşı var bu tahta üstünde..Biz oyun taşlarını değil,onu yöneten beyni seviyoruz..Dün Ra_dya idi bugün Dora..Aramızdasın ya,gerisi teferruat..:clover:

Güzel bir söz var,Gül'e ait (Bilen bilir..;) ):

Hoşgeldin..Hoşumuza geldin..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Burası bir satranç tahtası ve herbirimizin nick sahibi bir oyun taşı var bu tahta üstünde..Biz oyun taşlarını değil,onu yöneten beyni seviyoruz..Dün Ra_dya idi bugün Dora..Aramızdasın ya,gerisi teferruat.. :clover:

Güzel bir söz var,Gül'e ait (Bilen bilir.. ;) ):

Hoşgeldin..Hoşumuza geldin.. :clover:

Hoşbulduk Taurus,teşekkür ederim :):clover::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu forma geleli fazla olmadı ama kayşınızdaki kişideki huzuru,sevgiyi,saygıyı,sıcaklıgı hissetmeniz için yılların geçmesi geyekmiyo diye düşünüyorum....Kendi ifadelerim ile uyaşmakan öte kendi düşüncelerimi savunmaktan öte bir kaygım yok!!!ama ayrı düşüncelerdede olsak meraba demeyi asla sakınmam saygımı,içtenligimi,samimiyetimi v.s sakınmam..Bunları yakalıyabilen arkadaşlar oldu sağolsunlar......Ama 2 yorumu ile ben sevgili DORA!da onu yakaladım içten,sıcacık,samimi dost canlısı..............Teşekkür ederim gösterdigin yardım amaçlı ifadelerin güsel yorumların için...... :blushing: Zaman geçsede çıkss DORA dan bişeyleri alıp götürmicek yıllay sonrada karşılaşsak ben aynı kişiyi bulacagımdan eminim......Güseliklerinle kal DORA...... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu forma geleli fazla olmadı ama kayşınızdaki kişideki huzuru,sevgiyi,saygıyı,sıcaklıgı hissetmeniz için yılların geçmesi geyekmiyo diye düşünüyorum....Kendi ifadelerim ile uyaşmakan öte kendi düşüncelerimi savunmaktan öte bir kaygım yok!!!ama ayrı düşüncelerdede olsak meraba demeyi asla sakınmam saygımı,içtenligimi,samimiyetimi v.s sakınmam..Bunları yakalıyabilen arkadaşlar oldu sağolsunlar......Ama 2 yorumu ile ben sevgili DORA!da onu yakaladım içten,sıcacık,samimi dost canlısı..............Teşekkür ederim gösterdigin yardım amaçlı ifadelerin güsel yorumların için...... :blushing: Zaman geçsede çıkss DORA dan bişeyleri alıp götürmicek yıllay sonrada karşılaşsak ben aynı kişiyi bulacagımdan eminim......Güseliklerinle kal DORA...... :clover:

Yayamaz yayamazzz ne diyeceğimi bilemiyorum vallahi :)

Aslına bakarsan uzun süredir seni takip etmeye çalışıyorum.Parmak bastığın konular,duyarlılığın ve insancıllığın çok hoşuma gidiyor :)

Bu forum ve yaşadıklarımdan öğrendiğim bişey var Yayamaz;bak bugün imzama da yazdım onu ;)

Sevgi ve sağlıkla kal arkadaşım,teşekkür ederim :gul::gul::gul:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bak şimdi..kaç tane defterin var senin..

şimdi bu ikisinede ilgi bekler..

aslında düşündümde fan bölümünemi açsaydık bu DORA'nın bölümünü.. :w00t:

hayırlı olsun canım :kiss:

:blush::rolleyes::stuart::hug::kiss:

dora yeni arkadasımız hoş geldin aramıza :P ben deniz kızı memnun oldum tanıştıgımıa güzel bir zaman gecirirsin formda

:P:kiss:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yayamaz yayamazzz ne diyeceğimi bilemiyorum vallahi :)

Aslına bakarsan uzun süredir seni takip etmeye çalışıyorum.Parmak bastığın konular,duyarlılığın ve insancıllığın çok hoşuma gidiyor :)

Bu forum ve yaşadıklarımdan öğrendiğim bişey var Yayamaz;bak bugün imzama da yazdım onu ;)

Sevgi ve sağlıkla kal arkadaşım,teşekkür ederim :gul::gul::gul:

Zaten her yazılanı herkes okuyamaz okudugunu sanır!!!!!!okuyanlar zaten belli oluyoo :)Bende komacan bir teşekkür ediyorum güseliklerle kal sevgili DORA........... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.