Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

GLORİA'nın doğum günü...

ERBAY

Önerilen İletiler

dimek beni alacan yanına ha nenecim :rolleyes: canım bidenem biliyodum beni bu goca gızların insafına bırakmıyacağını :w00t:

canem nenem :hug: ne zaman alcen yanına :wassat::w00t:

anammm yassıkkk beee, çocugu umutlandırdın, umutlandırdın şimdi biz bu yavrucuga nasıl kıyarık kiii :(:crying: üyylleee oturmuş köşede içli içili bekliiyii, baby.gif her gelene nenemi gorduz muu diyo, kıyamadımm yaawww, aldım getirdim işteee,

36_2_84.gif al torununu leylaaaa...

napalım, hem düşününce mantıklı da oldu aslında,ilerde yerimize yetiştirmemiz gerekn çocuklar var... Şimdiden eğitiriz hem, asli gorev için frozeni, iyi fikir demmiiii?

tamam sen otur şüleee köşeye frozencımmm.. baby4.gif aferinn sana çocuuummm... uyy o maviş gözlerini yesinler seninn... tatlımmmm.... otur oyuncaklarınla oyna, bizim içerde onemli bi toplantımız var, bitince gelip senle oynarız tamam mııı ? hem ilerde kardeş de alcaz sana merak etme emi cici bebiş ;)

15_5_18.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 103
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

anammm yassıkkk beee, çocugu umutlandırdın, umutlandırdın şimdi biz bu yavrucuga nasıl kıyarık kiii :(:crying: üyylleee oturmuş köşede içli içili bekliiyii, baby.gif her gelene nenemi gorduz muu diyo, kıyamadımm yaawww, aldım getirdim işteee,

36_2_84.gif al torununu leylaaaa...

napalım, hem düşününce mantıklı da oldu aslında,ilerde yerimize yetiştirmemiz gerekn çocuklar var... Şimdiden eğitiriz hem, asli gorev için frozeni, iyi fikir demmiiii?

tamam sen otur şüleee köşeye frozencımmm.. baby4.gif aferinn sana çocuuummm... uyy o maviş gözlerini yesinler seninn... tatlımmmm.... otur oyuncaklarınla oyna, bizim içerde onemli bi toplantımız var, bitince gelip senle oynarız tamam mııı ? hem ilerde kardeş de alcaz sana merak etme emi cici bebiş ;)

15_5_18.gif

aman içlerim bir hoş oldu,çok doğru ve de güzel bir karar verdin Gloriacığım,yazık olacaktı torunuma..:crying: o ağzında emziğiyle bir de maviş gözleriyle :huh: ne kaddar da tatlı değil mii..tabi uslu oturuyor,masum masum oyuncaklarıyla oynuyor şimdi ama sonrası ne olur bilmiyorum,çok zeki bi çocuk kendisi,yani torunum diye söylemiyorum,gözleri de usta bir ajan olacakmış gibi bakıyor,farkettiniz mi bilmem :unsure:

kardeş mi alacağız ilerde :unsure::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bunchtulipsl7tz.jpg

arkadaşım teşekkür ederim.sayende lüpçülükten kurtuldum.

bu çiçekleri kendi ellerimle çiçek pazarından aldım. :w00t:

ne kötü şeymiş lüpçülük :

kabul edersin inşaallah

bu arada bugünde benim doğum günüm üstelik hanımla ikimizin doğum günümüz aynı.

kabul etmem miiiiiiii heçççççç :o teşekkküüürrr ederimmmm... çok güzeller yawwww... bayıldım heeee :):hug: ayrıca lüpçülükten kurtulmuş olmana da pek sevindim :w00t: burçdaşmışız daaa... bişi sorcam sende de engellenemez bi gevezelik ve merak durumu var mı? :unsure::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aman içlerim bir hoş oldu,çok doğru ve de güzel bir karar verdin Gloriacığım,yazık olacaktı torunuma... o ağzında emziğiyle bir de maviş gözleriyle ne kaddar da tatlı değil mii..tabi uslu oturuyor,masum masum oyuncaklarıyla oynuyor şimdi ama sonrası ne olur bilmiyorum,çok zeki bi çocuk kendisi,yani torunum diye söylemiyorum,gözleri de usta bir ajan olacakmış gibi bakıyor,farkettiniz mi bilmem

kardeş mi alacağız ilerde

zaten snein torunun olmasa almasdım ki ben onu, snein zekana güvenerekten aldım :) dedim nenesine bak torununu al :w00t: yok yok kesin çok iyi bi ejen olcak kendisi, ben bundan cok eminim :unsure::online2long::stuart: yeterki biz isteyelim.. ne demiş atalarımız "ağaç yaşkene eğilir" bu söze istinaden diyilcek başka bişi yoktur... Allah sonumuzu hayretsin madeemmmm.... Kardeş meselesine gelince bi ara alcez ona bi kardeş :) merakta kalma sen emii :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

zaten snein torunun olmasa almasdım ki ben onu, snein zekana güvenerekten aldım :) dedim nenesine bak torununu al :w00t: yok yok kesin çok iyi bi ejen olcak kendisi, ben bundan cok eminim :unsure::online2long::stuart: yeterki biz isteyelim.. ne demiş atalarımız "ağaç yaşkene eğilir" bu söze istinaden diyilcek başka bişi yoktur... Allah sonumuzu hayretsin madeemmmm.... Kardeş meselesine gelince bi ara alcez ona bi kardeş :) merakta kalma sen emii :hug:

yaa.....gloriacığım bu frozen yeterliydi..birde kardeş falan anlamadım......

sayın böyük adam B.Franklin şöyle der; :grin: ÜÇ KİŞİ ANCAK, ARALARINDAN BİRİ ÖLÜRSE BİR SIRRI MUHAFAZA

EDEBİLİR.......sayıyı çoğaltarak kendimizi tehlikeye atmayalım...... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa.....gloriacığım bu frozen yeterliydi..birde kardeş falan anlamadım......

sayın böyük adam B.Franklin şöyle der; ÜÇ KİŞİ ANCAK, ARALARINDAN BİRİ ÖLÜRSE BİR SIRRI MUHAFAZA

EDEBİLİR.......sayıyı çoğaltarak kendimizi tehlikeye atmayalım......

canımm benim ya bi bozmaaaaa yaaa... bugünlerde ajan leylanın canı sıkkın, psikolojisi bosuk, napalım idare etcez bi kaç zaman... yoksa ben de bayılmıuyorum cocuk vıyaklamalarınaaa... sende bi idare ediver, sonra kardeş mevzunu bi yolunu bulup hallederiz merak etme... Heee de geç tamam mıı? :unsure::w00t:

Böyük adam meselesine gelince,çok gözel bi laf etmiş kendisi, kanımca ondan böyük adam olmuştur zatiii :unsure: bu lafı dikkate alıyorum ama biz zaten 3 kişiyik leyla sen ve ben, hangimizin ölmesi gerek ki şimcii :unsure::blink: ben anlamadımmm :wacko: leylaya da sana da kıyamam, ben olmazsam da olmaz o halde biz frozeni öldürekk ne dersinnn :devil:

ıykkk yine 3 kişiyiz demiii... O halde böyük adamdan rica et de şu lafı 4 kişi diye düzeltsin, heee olmaz mı? sen tanıyon galiba, kırmaz seni herhal, bi şansını denesen :blush:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

zaten snein torunun olmasa almasdım ki ben onu, snein zekana güvenerekten aldım dedim nenesine bak torununu al yok yok kesin çok iyi bi ejen olcak kendisi, ben bundan cok eminim yeterki biz isteyelim.. ne demiş atalarımız "ağaç yaşkene eğilir" bu söze istinaden diyilcek başka bişi yoktur... Allah sonumuzu hayretsin madeemmmm.... Kardeş meselesine gelince bi ara alcez ona bi kardeş merakta kalma sen emii

canım benimm :hug: iyi bir ajant olacağına şüphem yok benim de ama nenesine çektiğinden çok emin değilim,en azından her konuda..tamam biz ağacı yaşkene eğitelim,eğelim..yalnız..şu kardeş meselesini bir türlü çözebilmiş değilim,çok merak ve azcık da endişe içerisindeyim.. :unsure:

canımm benim ya bi bozmaaaaa yaaa... bugünlerde ajan leylanın canı sıkkın, psikolojisi bosuk, napalım idare etcez bi kaç zaman... yoksa ben de bayılmıuyorum cocuk vıyaklamalarınaaa... sende bi idare ediver, sonra kardeş mevzunu bi yolunu bulup hallederiz merak etme... Heee de geç tamam mıı?

Böyük adam meselesine gelince,çok gözel bi laf etmiş kendisi, kanımca ondan böyük adam olmuştur zatiii bu lafı dikkate alıyorum ama biz zaten 3 kişiyik leyla sen ve ben, hangimizin ölmesi gerek ki şimcii ben anlamadımmm leylaya da sana da kıyamam, ben olmazsam da olmaz o halde biz frozeni öldürekk ne dersinnn

ıykkk yine 3 kişiyiz demiii... O halde böyük adamdan rica et de şu lafı 4 kişi diye düzeltsin, heee olmaz mı? sen tanıyon galiba, kırmaz seni herhal, bi şansını denesen

yaw ben nasıl kıyarım frozen'e..:crying: Kleocum rica etmişkene 5 kişiye çıkarttırıverse sağsalim olsak hepimiz..biliyorum ajan kuralları duygusallığa yer yok,herşey devlet ve millet için ama..insanız,neneyiz filan sonuçta,yüreemiz var..:crying:

:rolleyes: tamam leylayı üzmeyelim demişsin doğru....üsmeyelim onu... severim çok kendisini kim bozmuşki psikolojisini......

böyük adamdan rica ederim dört kişi yapar...kıramaz beni :w00t: yeterki leylam ve sen üsülme....

ben de seni ve Gloria'yı çok severim,hem de çok..ajant arkadaşlarım,misyondaşlarım benim..:crying::hug:

Kleocum kırılmaz ricanla beş yapabilebilir mi şu sayı acep :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kendisine bir alo dedim hemen isteğimi yerine getirdi..... :lol:

kleocum dilediğin sayıya çıkarabilirsin :w00t: dedi..böyük adam bu benjamin yaa.. :)

o beni ben sizi kıramam isteğiniz yerine gelmiştir leylam ..... :):P

ayrıca yapacağımız görevler için birde uzay aracı tahsis etti....bende aldım getirdim...

ufo1anidb6.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hay sağolasın Kleocum,üstümden büyük bir yük kalktı,kimseyi katletmeyeceğiz ve eksilmeyeceğiz demek..hakkaten büyük adammış..yani uzay aracı da vermiş,çok da anlayışlı,yardımsever,düşünceli........imiş :)

ama galiba Gloria'nın ödevi bitmeden operasyona başlamamız biraz zor,başlasak bile aklı kalır :( o yüzden uzay aracının süre sınırı yoktur inşallah..ama çok işimize yarayacak,bu arada ben kendisini görememekteyim ama sizin yardımınızla ve el yordamıyla binerim artık :w00t::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ahhhh kleocumm sen ne buyuk bi şahsiyetsinn yaaa... Benjamin abimize de burdan cok selamlarımı gonderiyorum.... Bu arada aslında enteresan bi durum oluştu bilmem farkında mısınız? Hani biz şimdi frozen'a bi küçük kardeş arıyorduk yaaaaa... şuna bi bakar mısınızzzz yaaa vayyyyy diyorummmm kleo sen harbiden böyük insansınnn heeeeee :w00t: yani anlıycanız köccük kardeşi de bulduk sanırımm... hem de zengin, hem de pek eli acık, artıkın sırtımız yere gelmez sanırsak kii :unsure: benjamin çok yaşaaaaaa :unsure::unsure: diycem ama sankiii yaşaması ile ilgili konuda ascık süphelerim var gibi... korkmayasınız, kleo, gloria, nene leyla, torun frozen ve hayalet benjamin şeklinde bir beşli oluşturduk sankiiiii :unsure:

i de şu benim ödevler meselesi var di mi? aslında ben diycem ki size başlayınnn beni beklemeyin ama o zaman da gerçekten aklım bizim eylemde kalcek, ya ne bilimmm sanki daha hazır degiliz gibi de hemm... Az kaldı ama ben 11 haziran itibariyle artık özgürüm o nedenle sanki acaba beklesek mi diyorummmmkine acabaaa :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol:

aslında hayaletlerden pek korkarım ben ama bu küçük madem,eh siz de varsınız yanımda,yalnız kalmazsam idare ederim..dee iletişim nasıl sağlanacak bu küçük kardeşimizle :unsure: bir de büyük adam büyük adam deyip durduk,dalga geçmiş gibi olmasın,kızmamıştır bize değil mi :unsure:

senin ödevlerin bitene kadar biz de bu hazırlıkları anca tamamlarız sanki,baksanıza daha görüşüyoruz,durum tesbitlerimizi tamamlayıp bitiremedik..bu arada büyücünün gizli kamera görüntüsü geçti elime,bakar mısınız,nasıl mutlu ve yeşill :online2long: ve korkunç :online2long:

fantasy_46.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hay sağolasın Kleocum,üstümden büyük bir yük kalktı,kimseyi katletmeyeceğiz ve eksilmeyeceğiz demek..hakkaten büyük adammış..yani uzay aracı da vermiş,çok da anlayışlı,yardımsever,düşünceli........imiş

ama galiba Gloria'nın ödevi bitmeden operasyona başlamamız biraz zor,başlasak bile aklı kalır o yüzden uzay aracının süre sınırı yoktur inşallah..ama çok işimize yarayacak,bu arada ben kendisini görememekteyim ama sizin yardımınızla ve el yordamıyla binerim artık

evet kimseyi katletmeye gerek yuk... -_- aracı dilediğimiz kadar kullanabiliriz..süresiz bizim oldu...keşke görebilseydin leylacım..şu göslerini çizdirsekmi diyorum..... :P

ahhhh kleocumm sen ne buyuk bi şahsiyetsinn yaaa... Benjamin abimize de burdan cok selamlarımı gonderiyorum.... Bu arada aslında enteresan bi durum oluştu bilmem farkında mısınız? Hani biz şimdi frozen'a bi küçük kardeş arıyorduk yaaaaa... şuna bi bakar mısınızzzz yaaa vayyyyy diyorummmm kleo sen harbiden böyük insansınnn heeeeee :w00t: yani anlıycanız köccük kardeşi de bulduk sanırımm... hem de zengin, hem de pek eli acık, artıkın sırtımız yere gelmez sanırsak kii :unsure: benjamin çok yaşaaaaaa diycem ama sankiii yaşaması ile ilgili konuda ascık süphelerim var gibi... korkmayasınız, kleo, gloria, nene leyla, torun frozen ve hayalet benjamin şeklinde bir beşli oluşturduk sankiiiii

i de şu benim ödevler meselesi var di mi? aslında ben diycem ki size başlayınnn beni beklemeyin ama o zaman da gerçekten aklım bizim eylemde kalcek, ya ne bilimmm sanki daha hazır degiliz gibi de hemm... Az kaldı ama ben 11 haziran itibariyle artık özgürüm o nedenle sanki acaba beklesek mi diyorummmmkine acabaaa

kıs karıştırdın böyük olan benjamin gördüğün gibi :D allah senin iyiliğini versin emi... :lol: evet evet benjamin küçük kardeş olsun frozen'e... -_- inşallah onunda saçlarını yolmaya kalkmaz.... :P

sende tüm işlerini hallet..11 haziran itibarı ile göreve başlarız.. :unsure: bu arada leylamın moralide düzelir ..torunları frozen ve benjaminle biraz vakit geçirir....... :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili misyondaşlarım, dünya için köccük kendimiz için böyük adımlar attık bugün... Şİmci Leylacım senin büyülü güçlerin vardı ya bu durumda tahmin etmek zor olmaz kii torunlarının da büyülü güçleri vardır... Benjamin'i hepimiz biliyoz, kendisi hayalet olduğundan, görünmez de olabiliyo aynı zamanda öd patlatma özellliği de var sanırım, korkumdan ödüm patladı deriz ya ondan diyorum... Frozen'a gelince, o da ismi icabıyla kişileri dondurabiliyodur herhalde sanırsamki, bu frozen ismi sanırım ondan koyuldu kendisine... Görüldüğü üzreeee planımız iyice bi rayına oturyor, işimiz tereyağından kıl çekmek gibi kolay olacak sanırım... Şöyle yapabiliriz mesela önce benjamini görünmez olaraktan büyücü cadıya gönderip birden karşısına çıkartır daha sonra da kendisinin ödünü patlattırırız ve bunun üzerine, frozeni gonderip dondurtruruz boylece biz de eylem planımızı daha kolay gerçekleştiririz, ha bu arada yeri gelmişken frozen büyücünün işe yarar organlarını da dondurursa ihtiyacı olan hastalara nakil olarak gondeririz de, hem makbule geçer... Herneyse gördünüz mü yavaş yavaş ilerliyoruz ve böylece daha sağlam adımlar atabiliyoruz...

hehehehe sıkıyosa cadı üyücü benjamin ve frozendan sonra oyle dansetsin de gorelimmmm :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gloriacım doğum günün kutlu olsun, seni Taurusmutis'in sayesinde tanımıştım, bir yılı geçmiş ne kadar çabuk... Yüzyüzede görüştük o yüzden biliyorum senin nasıl biri olduğunu... Çok azimlisin, hiperaktifsin, beceriklisin, çok neşelisin, seni tanıdığım için çok memnunum, canım arkadaşım bu yılın çok yoğun geçti, umarım bütün gayretlerinin karşılığını en güzel şekilde alırsın, başarıların daim olsun Gloria'cım... Seni seviyorum... Mutlu yıllar, mutlu yaş almalar... :hug::clover:

Sana bir manzara armağan ediyorum, hep güzel yerlere bakasın diye... :hug:

gnbatmbn5.jpg

Ve köpükler içinde bir banyo, dinlen diye... :kiss:

maara6po7bd1.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gloriacım doğum günün kutlu olsun, seni Taurusmutis'in sayesinde tanımıştım, bir yılı geçmiş ne kadar çabuk... Yüzyüzede görüştük o yüzden biliyorum senin nasıl biri olduğunu... Çok azimlisin, hiperaktifsin, beceriklisin, çok neşelisin, seni tanıdığım için çok memnunum, canım arkadaşım bu yılın çok yoğun geçti, umarım bütün gayretlerinin karşılığını en güzel şekilde alırsın, başarıların daim olsun Gloria'cım... Seni seviyorum... Mutlu yıllar, mutlu yaş almalar... :hug::clover:

Sana bir manzara armağan ediyorum, hep güzel yerlere bakasın diye... :hug:

gnbatmbn5.jpg

Ve köpükler içinde bir banyo, dinlen diye... :kiss:

maara6po7bd1.jpg

ayyyyy bu köpükler içindeki banyoya bayıldımmmmmmm, bayıldımmmm, aldığım en güzel hediyelerden birii... Vallahi boyle bir keyfe nasıl ihtiyacım var bi bilsen... Ama cok az kaldı, bir hafta sonra herşey bitiyor, eylüle kadar rahatım... Gayretlerinin karşılığını en güzel şekilde alırsın demişsin yaaa aldım Sardunyam, hem de en ennnn güzel haliyleee...Önüme yeni yepyeni bir ufuk açtım. İstediğim herşeyi başarabileceğime olan inancım bir kez daha arttı... Yapabileceğimin en iyisi yapmaya zorladım kendimi ve nihayetinde yaptığım işin en iyisi oldum :) Bugün bunun meyvesini de aldım... Çok mutluyum, güzel dileklerin için teşekkür ediyorum... Kendine cok ama cok iyi bak :kiss::clover:

bu arada son günlerde görünmüyorsun, bir problem yoktur umarım :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ah nerde o banyo,burda not geçmekten bi hal oldum bıtmek bılmıo kaç haftadır :wassat:

;) benim banyom bu :hug: sardunyam hediye etti... Ama sen istersen sana da kiralarım arada :w00t: ilki beleş olsun, ayağın alışsın :unsure::stuart: Gel gurban :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayyyyy bu köpükler içindeki banyoya bayıldımmmmmmm, bayıldımmmm, aldığım en güzel hediyelerden birii... Vallahi boyle bir keyfe nasıl ihtiyacım var bi bilsen... Ama cok az kaldı, bir hafta sonra herşey bitiyor, eylüle kadar rahatım... Gayretlerinin karşılığını en güzel şekilde alırsın demişsin yaaa aldım Sardunyam, hem de en ennnn güzel haliyleee...Önüme yeni yepyeni bir ufuk açtım. İstediğim herşeyi başarabileceğime olan inancım bir kez daha arttı... Yapabileceğimin en iyisi yapmaya zorladım kendimi ve nihayetinde yaptığım işin en iyisi oldum Bugün bunun meyvesini de aldım... Çok mutluyum, güzel dileklerin için teşekkür ediyorum... Kendine cok ama cok iyi bak

bu arada son günlerde görünmüyorsun, bir problem yoktur umarım :unsure:

çok sevindim senin adına, ne kadar güzel emeklerinin karşılığı alman çok şanslısın... Allah daim etsin... :wub:

çok mutluyum demişsin, hep mutlu ol inşallah arkadaşım...

bende iyiyim teşekkür ederim...

armağanını beğendiğine sevindim canım... çok güzel bir banyo değilmi, çok hoş bir yer... :)

Sedelina'm sanada bulurum böyle bir armağan canım ... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sedelina'm sanada bulurum böyle bir armağan canım ... :wub:

bak yaaa şurda iki para kazancaz, engel oluyor :w00t: bulma sedelinaya böyle armağan, ben ona benim armağanımı istediği zaman kullandırttırırım :lol: boşuna masraf yapma sen :P dimi sedoşş, konuşsana... "ne gerek var canımm yaaaa", falan deseneee... aaaaaaa :online2long::sweatingbullets::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sedelina şimdi not hazırlıyor çok meşgul rahatsız etmeyelim... :sweatingbullets:

ya sen gene para kazan ama Sedelinacığımıza böyle bir armağan verelim kendi malı gibi olurmu canım, ne zaman isterse çimsin, sürekli seni rahatsız eder sonra gııı :stuart: çat kapı gelir sana sormadan dalar banyoya valla eldekindende olursun karışmam... :sorcerer::unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sedelina şimdi not hazırlıyor çok meşgul rahatsız etmeyelim... :sweatingbullets:

ya sen gene para kazan ama Sedelinacığımıza böyle bir armağan verelim kendi malı gibi olurmu canım, ne zaman isterse çimsin, sürekli seni rahatsız eder sonra gııı :stuart: çat kapı gelir sana sormadan dalar banyoya valla eldekindende olursun karışmam... :sorcerer::unsure:

ben de ödev hazırlıyorum :) ama rahatsız edebilirsiniz :P şimdi ben kabul etcem bu banyodan bi tane de sedelina'ya alma fikrini amaaa niye ki durduk yere ona banyo alıyoz, onun doğum gunune daha var ki :unsure: yaa bari o zamana kadar benim banyomu kullansınnnnnnn :online2long::sweatingbullets::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.