Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

GLORİA'nın doğum günü...

ERBAY

Önerilen İletiler

Gloriam..Forumda seni tanıdığım andan itibaren hanımefendiliğine,zekana,kişiliğine,seviyene ve dost sıcaklığına hayran kaldım..Seni sevmek için nedenlere gerek yok aslında..Rabbim güsel yüreğindeki sevgi dolu tüm dileklerini gerçekleştirsin..Eşinle ve sevdiklerinle daha nice yıllar geçirebilmen dileğiyle Canım..Varlığın ile bizi mutlu ediyorsun...Dost,arkadaş diyebilinecek nadir insanlardansın..Hiç bir zaman esirgemediğin sevgin için sana teşekkürler CANIM... :clover::wub:

Şimdi mumları üfleyip dilek dileme sırası sende tatlım..Hayırlı seneler..İyi ki doğdun ve iyi ki varsın... :hug:

Ya Beyaz Gecem (Taurus yazmıştı bunu senin için, çok hoşuma gitti… Zaten en büyük hayallerimden biri petersburg’da beyaz gecelere katılmaktı, ben Beyaz gecelere katılamasam da sana takılırım) ben sana ne diyim yaa.. Şu forumda duygularımı anlatmakta en çok zorlandıgım insansın, neden bilmiyorum, sanırım cok yogun, anlatmak, ifade etmek zor oluyor… Aklıma ne geldi bak, geçen yıl bu zamanlarda biz senle fazla samimi degildik ama sen bana bir öm atmıştın, doğum günümü kutlamak için… Çok sevinmiştim ben, ta o zaman kanım kaynayıvermişti sana… Ya sen benim bu forumdaki en vefalı dostumsun… Seni de hiç görmedim ama olsunnnnn… Görmek şart degil kiiii, dimiii… Varlığını hep her zaman hissediyorum bennnn ;):hug: Ayyy ben seni cok seviyorummmm…

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 103
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Hani bazı insanlar vardır birşey söylerken onu incitmekten korkarak ölçülü ve saygılı olmak zorundaymışsınız gibi hissedersiniz.

Neden bilmiyorum ama bana hep böyle çok zarif çok kırılgan ve çok dugusal izlenimi vermiştir Gloria,belki bu yüzdendir onu böyle çok sevmem....

Kimseyi incitmeyen saygılı,olgun zeki,güzel arkadaşım..........

Yeni yaşın sana ve sevdiklerine mutluluk,sağlık ve bol bereket getirsin.

Süheda

Bu kadar mı olur dersin, bu kadar mı karşılıklıdır her duygu… İncitmekten korktuğum demişsin, oysa biliyor muydun sen de benim incitmekten korktuğumsun...

SÜHEDA ismini gördüğüm her yerde, o zarifliği ben de hep hissettim, … Belki ondan sakinledim böyle… Seni düşününce içimde ilginç bir huzur duygusu yaşadım hep… Ne gibi biliyor musun? Hiç paraşütle göğe yükseldin mi? Cevabın hayırsa bak anlatayım: her şey aşağıda, evler, deniz, insanlar, arabalar ve sesler… Sen ise yukarıda yavaş yavaş süzülürsün, öyle sessizdir ki anlatamam sana gökyüzü… Sessizliğe inat mıdır nedir, şarkı söyleyeceğin gelir ama sonra vazgeçersin, çünkü sessizliği bozmak istemezsin… Aşağı inmek de istemezsin, sonra yavaştan yavaştan bir duygu gelir oturur içine, o an dersin ki içinden; “evet huzur dedikleri bu işte” anlarsın ki o zamana kadar huzurla ilgili yapmış olduğun tüm tanımlar yanlışmış… Orada hissettiğim duygunun aynısı biliyor musun seni burada gördüğüm zaman hissettiğim duygu… Seni de çok seviyorum Sühedacığım…. :wub::hug::kiss:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Abicim yine benden önce davranmışsın :D;)

Gloria'cım biraz sans, biraz sevgi ve sabir, birer parça zaman, basari ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karistirip senin için uzun ve dileklerinin gerçeklestigi bir "hayat pastasi" yapabiliriz sanirim... Nice yaslara!

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun. :hug::wub::clover:

Mineu,

Nedense hep bana karşı mesafeni koruyor olmana rağmen, ben yine de seni seviyorum… Mesafeli duruşun diyorum, darılma ama olur mu buna… Beni hep şaşırtıyorsun, hiç beklemediğim anda sevgi yumağına dönüştürüyorsun, şimdi olduğum gibi… Sen sürprizi gibisin bu forumun benim için, sakın sevmedigimi sanma olur mu, seni oyle cok oyle cok seviyorum kii bilemezsin… :wub::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Beşinci ayın otuzuncu günü........

Her zaman doğduğun gibi olman dileklerimle...

Her zaman yapabileceğinin en iyisini en güzelini yapmaya çalışan biri olarak...

Size söylenebilecek en güzel doğumgünü sözü, atılabilecek en güzel doğumgünü mesajı.

Varlığınız birçok kişi için mutluluktur...

İyiki siz varsınız,iyiki ben yokum...

Herşeyin en güzeli ve iyisi ailenizle beraber sağlık ve mutluluk içinde olmasını temenni ediyorum.

Nice güzel yıllara..........

Sizi tanımasam da gelmişsiniz güzel dileklerinizi iletmişsiniz, bu çok ince davranışınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum, bütün temennilerinizi sizin için de geçerli olmasını dilierim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya Beyaz Gecem (Taurus yazmıştı bunu senin için, çok hoşuma gitti… Zaten en büyük hayallerimden biri petersburg’da beyaz gecelere katılmaktı, ben Beyaz gecelere katılamasam da sana takılırım) ben sana ne diyim yaa.. Şu forumda duygularımı anlatmakta en çok zorlandıgım insansın, neden bilmiyorum, sanırım cok yogun, anlatmak, ifade etmek zor oluyor… Aklıma ne geldi bak, geçen yıl bu zamanlarda biz senle fazla samimi degildik ama sen bana bir öm atmıştın, doğum günümü kutlamak için… Çok sevinmiştim ben, ta o zaman kanım kaynayıvermişti sana… Ya sen benim bu forumdaki en vefalı dostumsun… Seni de hiç görmedim ama olsunnnnn… Görmek şart degil kiiii, dimiii… Varlığını hep her zaman hissediyorum bennnn ;):hug: Ayyy ben seni cok seviyorummmm…

Bende seni çok seviyorum Gloriam... :hug: Takıl bana şikerim :w00t: Sonra nolur bilemiyom ama :unsure::lol::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Gloria..

senin için söylenebilecek çok şey var aslında...zeki..seviyeli..cana yakın..vefalı..sevgi dolu..sanki bunların hepsini toparlayacak bir tanım var gibi..sen tam bir hanımefendisin... :)

belki çok fazla şey paylaşamadık..ama ben seni ve yazdıklarını hep takip ettim..Leylama yazdığın gülhane hattı hümayunu da dahil.. :w00t:

baban ameliyat olacaktı sanırım taa o zaman defterine bir geçmiş olsun dileği bırakacaktım ama bi türlü kısmet olmadı..

neyse senle ilgili düşüncelerimi söylemek için vakit bu vakitmiş meğer..

güzel bir zamanlama ama değil mi..?doğum günün..

umarım sevdiklerinle beraber uzun ve güzel bir ömrün olur..mutluluk hiç bırakmaz yakanı dilerim..sen bunlara layıksın..

doğum günün kutlu olsun.. :rolleyes::hug::flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım Gloria'm,:wub:

Bu forumda ilk tanıdığım Taurus abimle beraber sensin,sizin iletilerinizi bir kaç gün takip ettikten sonra,hem bilmecelere yazabilmek hem de bu sıcaklığınıza maydonoz olmak için foruma üye olmuştum.. :blushing:

Zekana,azmine gayretine ve bilgine hayranım,güzel tarafı etkinde de kalıyorum.Seni tanımış olmaktan çok mutluyum samimiyetini,sıcaklığını,içtenliğini ve sevgini..herşeyini çok ama çok seviyorum..

Bütün sevdiklerinle nice sağlıklı,mutlu yıllar,yaşlar diliyorum.. :clover:

Bu bir demet çiğdemcik çiçeğin..

Trakya%20cigdemi.jpg

Minik bir hediye de vermek istiyorum; sana bütün imtiyazımı kullanarak,zaman makinesinden yer ayırttım..Gerçi çok yoğunluk varmış ancak üç yıl sonrasına verdiler ama olsun..gayet iyi sayılır,20 yıl sonrası kalmış şimdilerde çünkü :online2long: Ama eşin için üzgünüm yalnız iki kişilikk alabildim,sen ve ben başbaşa..:w00t: şaka şaka.. :stuart: Ben azcık geri gidip Emma Goldman'la tanışmak isteyebileceğini düşündüm ama,dilediğin zamana gidebilirsin,geri dönüş garantisi de veriyorlar,daha doğrusu şu şekilde,bir sorun olur da gelemezsen,orada sana uygun yaşam şartları sağlıyorlar ve ömür boyu hayat güvencen oluyor,ama sen bunu aklına getirme,şimdiye kadar kalan olmamış hiç :online2long::hug:

Öpeyimm :kiss:

time.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doğumgünün kutlu olsun gloriacım... :sorcerer:

canım ablam umarım yeni yaşında ağlamayı üzülmeyi unutursun...

hep gülüp hep mutlu olursun...

zaten seni hepp neşeli olarak hatırlıyorum ben seni,daima enerji dolusun ve umarım hep öyle kalırsın... :clover:

her ne kadar uzun zamandır adam akıllı görüşemesekte :P , sohbetinden daima keyif aldıklarımdansın... :hug:

iyiki varsın... :wub:

lale demişken bu sefer renkli olsun,hep sarı hep sarı nereye kadar canım... :P

lalewd2.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ovvvv ablamın doğum günü... :) uzun zamandır görüşemiyoruz ama seni unuttuğunu sanma bu tekkaş kardeşinin... :lol: inşallah hayatın boyunca o güzel gülümsemen yüzünden eksilmez ablacım... :clover: Doğum günün kutlu olsun... :clover:

oyyy kurban olduğum, tektaşım, tekkaşımmmm benimmm :w00t: sen de mutlu ol ömrün boyunca ki güzel haberlerini duup mutlu olayım ben de... Beni unutmadıgını biliyorum, niye unutasın ki, ben seni untuyom muuuu hiiççç aaaaaa :unsure::lol::hug:

cok teşekkür ederim cenımın içiiiiii :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dogum gunun kutlu olsun sevgılı glorıa

hayat boyu sevdıklerınle mutlu bır yasam dılegımle :clover:

önce şöyle içtenn kocamaaaaannnn bir teşekkür ediyorum, arkasından ben de sana ömrün boyu mutluluklar diliyorum ve i de bişi sorcam yaaa sen bu içtiğin kahvelerin hatrını nasıl ödiycen güzel kardeşimmm :):w00t: hep aklımda sorudur bu yani de yeri gelmişken sorim dedim... bu forumda nerdeyse herkese 40'ar yıl hatır sorumlusun :( vah sana yaaa :):hug::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gloryam mutlu yıllar..yeni yaşın sana mutluluklar getirsin..

bu da hediyen :)

imagesya9.jpg

zekanın yanında inci gibi bir kalbin var :wub:

Bilir misin divan şiirinde incinin oluşumu nisan yağmurlarının yağmasına bağlanmıştır. Rivayete göre, istiridye kabuklarını açınca, yağmur tâneleri içeri alınır ve incinin ortaya çıkmasına sebep olur... Eger inci gibiyse kalbim, bunun nedeni de senin nisan yağmurları gibi olmanla ilgilidir... Ben sadece kalbimi açtım canımın içi, sen de açtığım kapıdan içeri süzülüverdin işte, hem de nisan yağmurları gibi aniden geldin, oyle birdenbire oldu ki gelişin ben bile anlamadım :) ve sonrasında kalbimde çok özel bir yer edindin, kaldın yani oylece içerde işte... Anlayacağın canım benimm, inci gibi bir kalbe tek başına sahip olunmuyor, yani ben tek başıma asla inci olamam... Eğer sen inci gibi kalbim olduğunu söyleyebiliyorsan, kalbimin içinde olduğundandır... O incinin oluşumun büyük bir katkın olduğundandır güzel arkadaşımm benimm :):wub::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doğumgünün kutlu olsun gloriacım...

canım ablam umarım yeni yaşında ağlamayı üzülmeyi unutursun...

hep gülüp hep mutlu olursun...

zaten seni hepp neşeli olarak hatırlıyorum ben seni,daima enerji dolusun ve umarım hep öyle kalırsın...

her ne kadar uzun zamandır adam akıllı görüşemesekte , sohbetinden daima keyif aldıklarımdansın...

iyiki varsın... :wub:

Canım Gül'üm benim, bebeğimmmm, ne güzel dilekler bunlar, şimdi aynılarını ben de snein için söylemezsem catlarımmmm :w00t: PÖRÇ olurum :) Neşeli, enerj doluyum ya, o elektiriği senden almasam, sizden almasam nasıl neşeli olurdum ki ben :unsure: seninle birlikte eğlendigimiz hiçbir akşam sıkılmadım ki mutsuz olayım, yüzümü asayım... Ben yazdıklarını burda okurken yüzüm nasıl gülüyorsa, senin de yuzunun oyle güldüğünü hissetmemiş olsaydım nasıl kurardık biz bu bağı dimi birtanem :) seni hep cok sevdim ve hala cok seviyorum ayrıca her zaman cok sevecegim olarak kalacaksın... Öptüm tatlı kardeşim benim, gül yüzlümmm :kiss::hug::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Barbaros Bulvarından aşağıya yüzlerce okul öğrencisini,bando mızıkalarla,ellerinde bayrak,flamalarla yürürken görüp de 30 mayıs nedir diye düşünüp bir anlam verememiştim,meğerse Gloria'mın doğum günüymüş. :sorcerer: Doğum günün kutlu olsun,ömrün uzun olsun,hayırlı olsun...

Bu da hediyen:biagotti_laura_roma.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende seni çok seviyorum Gloriam... Takıl bana şikerim Sonra nolur bilemiyom ama

:wub: takıldım bakalım, hadiiii başlasın artık yolculuk, bak ben gittiği yere kadar senleyim, haberin olsun heee :w00t::hug:

Yeni yaşlanmanda mutlu ve neşeli kalmanı diler.

Doğum gününüz kutlu olsun.

Teşekkür ederim arkadaşım, seni de tanımıyorum ama olaki daha once karşılaşmışsak, ve şimdi ben seni hatırlayamamışsam affet lütfenn :( güzel dileklerin için cok cok teşekkür ediyorum :):clover:

Doğum gününüz kutlu olsun.Sağlık ve mutluluklar dilerim...

Sevgili Radya, seni tanıyorum, hiç konuşmadık, hiç karşılıklı sohbetimiz olmadı, ama olsun, sen de çok içten bir insansın, bunu hissetmemek olakansız biliyor musun, yazdıklarını okuyunca (sadece burda yazdıklarına istinaden soylemedim, ben forumun diger sayfalarında yazdıklarını da okuyorum, biliyorum, hepsinden yola çıktım) Gelip doğumgünümü kutlamış olman da ayrıca beni çok mutlu etti... Teşekkür ederim arkadaşım :hug:

sevgili gloria sağlık,huzur ve mutluluk dolu nice yıllara..umarım dilediğin her şey gerçek olur..

ahh Frozen'in yaaa... Seni gorunce içimden hep kocaman bir ahh geciyor, bunu daha once de konustuk hallettik sözde ama ben bir türlü atamıyorum üstümden yaptıgım hatanın yükünü, insanları tanımadan karar vermek, ön yargılı davranmak ne kadar kötü ve can sıkıcıymış, bana ilk öğretenlerdensin, önemin büyük bende, yerin de... Seni seviyorum :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Gloria..

senin için söylenebilecek çok şey var aslında...zeki..seviyeli..cana yakın..vefalı..sevgi dolu..sanki bunların hepsini toparlayacak bir tanım var gibi..sen tam bir hanımefendisin...

Bu saydıgın özelliklerin her biri senin için de geçerli benim gözümde... Ama en cok da duygusallığını seviyorum ben senin :hug:

belki çok fazla şey paylaşamadık..ama ben seni ve yazdıklarını hep takip ettim..Leylama yazdığın gülhane hattı hümayunu da dahil..

baban ameliyat olacaktı sanırım taa o zaman defterine bir geçmiş olsun dileği bırakacaktım ama bi türlü kısmet olmadı..

neyse senle ilgili düşüncelerimi söylemek için vakit bu vakitmiş meğer..

güzel bir zamanlama ama değil mi..?doğum günün..

umarım sevdiklerinle beraber uzun ve güzel bir ömrün olur..mutluluk hiç bırakmaz yakanı dilerim..sen bunlara layıksın..

doğum günün kutlu olsun..

Çok şey paylaşmadık, olsun ama ne farkeder ki, birbirimizin farkına varmışız, bir ortak noktamızı bulmuşuz, nasıl ki yazdıklarımı takip etmişsen, aynı şekilde takip edildin.... Ben de yazdıklarının izini sürdüm, her birini okumaktan ayrı ayrı zevk aldım canım benim :hug: İncecik bir ruhun var, yumuşacık bir söylemin... Açtığın topicinle, biraz hüzünlü, bir yandan da inanılmaz özlem dolu bir gülümseme yarattın hep yüzümde... ve ömrümün sonuna kadar o gülümse yüzüme her yayılışında hatırlayacağım tek insan sen olacaksın... Bir gülümsemenin hatırlattığı olacaksın benim hafızamda... Seni seviyorum arkadaşım :hug::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlyada için,

Sen bu forumun güzel yüreğisin benim için, Sen de görüp tanışmayı en çok istediklerimdensin… İçimdeki yerini bi bilsen İlyada var ya, sana verdiğim değeri, önemi bi bilsennn… :wub: İNANAMAZSIN İŞTE YAAA, AÇIKÇASI… Oyle seviyorum, öyle saygı duyuyorum ki sana, bunu hissedip de yanaşmaktan korkmadığım nadir insanlardansın… Çünkü ben içimde boyle kocaman duygular beslerken hep korkarım yanaşmaktan ve kaybetmekten, kırılmaktan, kırmaktan, üzmekten, üzülmekten… Ama biliyorum ki herkes yapar, hiç ummadıklarım bile yapar ama sen yapmazsın… O yuzden sana sokuluyorum böyle kedi gibi işte…Cok seviyorum işte ben seni yaaaa… Çok seviyorummmm :wub::hug:

not: Ankara'ya gelince arayacağım ilk insansın, kaçarın da yok haberin olsun, gelir kapının onunde grev yaparım benimle gorusmezsen ona gore :w00t:

Sevgi her zaman karşılıklıdır birtanem..Ben de seni çok seviyorum ve diyorum ki her zaman başımın üstünde yerin var, kapım sonuna kadar açık sana ve kendini bana dost bilenlere...sevgimle kal... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım Gloria'm,:wub:

Bu forumda ilk tanıdığım Taurus abimle beraber sensin,sizin iletilerinizi bir kaç gün takip ettikten sonra,hem bilmecelere yazabilmek hem de bu sıcaklığınıza maydonoz olmak için foruma üye olmuştum..

Zekana,azmine gayretine ve bilgine hayranım,güzel tarafı etkinde de kalıyorum.Seni tanımış olmaktan çok mutluyum samimiyetini,sıcaklığını,içtenliğini ve sevgini..herşeyini çok ama çok seviyorum..

Bütün sevdiklerinle nice sağlıklı,mutlu yıllar,yaşlar diliyorum..

Bu bir demet çiğdemcik çiçeğin..

Minik bir hediye de vermek istiyorum; sana bütün imtiyazımı kullanarak,zaman makinesinden yer ayırttım..Gerçi çok yoğunluk varmış ancak üç yıl sonrasına verdiler ama olsun..gayet iyi sayılır,20 yıl sonrası kalmış şimdilerde çünkü Ama eşin için üzgünüm yalnız iki kişilikk alabildim,sen ve ben başbaşa..:w00t: şaka şaka.. Ben azcık geri gidip Emma Goldman'la tanışmak isteyebileceğini düşündüm ama,dilediğin zamana gidebilirsin,geri dönüş garantisi de veriyorlar,daha doğrusu şu şekilde,bir sorun olur da gelemezsen,orada sana uygun yaşam şartları sağlıyorlar ve ömür boyu hayat güvencen oluyor,ama sen bunu aklına getirme,şimdiye kadar kalan olmamış hiç Öpeyimm

ahh be senin için soylenecek ne cok sey var aklımda bilsen, şimdi yazsam buraya sayfalar tutar, forumda yazacak alan kalmaz, Admin de bizi Osiris'ten Tosiris'e yollar... O nedenle özet geccemm :w00t:

Birincisi, eğer gerçekten foruma üye oluşunda bir katkım olmuşsa, inanılmaz mutlu oldum bilesin, senin gibi bir insanı tanımış olmak, hayatımda yaşayacağım nadir şanslardan birisidir benim için... Sıcaklığına, sevgi dolu oluşuna, insanın içini kıpır kıpır edişine, espri anlayışına herşeyine hayranım ben senin birtanemmm :clover: yazdıklarınla var ya inanıllmaz önemsendiğimi hissettim :wub: Çok yakınımdasınn, sanki yanımdasınnn gibi oysa aramızda neredeyse en uzakta olan sensin, ama sana karşı hissettiğim bu yakınlık sanki elimi uzatsam dokunacakmışım gibi... Sevgini hissetmemek, mümkün degil...

Düşünsene öyle bir hayalimiz var ki, bize ifade ettiği bile aynı... Özlem, özgürlük, kurtuluş kimi zaman kaçış ve de sanki mutluluk... Acaba bundan mı sana bu kadar yakınlığım, doğdugumdan beri tanıyormuşum hissim, kardeşimmişsin gibi hissedişim... Ruhumum aynası gibi ruhun... Sanki bir ruhun ikiye ayrılmışıyız gibi geliyor bana bazen... Yani ben böyle hissediyorum ...koskocaman dünyadan, milyarlarca insanın arasından bulmuşuz, birleştirmişiz gibi sanki ruhlarımızı... Ben seni seviyorum işte...

Zaman makinesine gelince, sanırım bugun aldıgım en güzel hediyelerden birisi bu, Emma'yı görebileceğim yani, ona dokunabileceğim öylemi şimdi, nefes aldıgı zamanın içinden nefes alabileceğim yani... Var ya bunun hayali bile güzel... Giderim vallahiiiii... Tek Emma'ya gitmekle de kalmam, daha neler yaparım, neler yaşarım ben o zaman makinesiyle bi bilsenn... Zaten imkansız hayallerimden bir tanesidir bu, bir zaman makinesi yolcuğu... ama bunla sınırlı kalsa benim imkansızı aşıp da ipimkansız olan hayallerim, nerdeeee... Işınlanmak da istiyorum ben bazen, oyle zırt diye mekan degiştirmek, sonra sihirli değneğim de olsun istiyorum, şöyle sallayınca evi temizleyen ödevleri yapan cinsten bir deeee Ajan Smith gibi bissürü kopyam olsun istiyorum, biri işe giden, biri okula giden, biri ödev yapan, biri ev temizleyen, biri ihmal ettiğim insanlara zaman ayıran, biri öyle alıp başını çekip gidenn (ki bu orjinalim oluyo) biri de gün boyu yatıp, tembellik edennn :w00t: ya ben şu mesleğimi bıraksam acaba, bu kadar cocukla calışmak mı beni boyle kotu etkiliyo dersiniz, nedir hala bu masal aleminde yaşayıp da kendimi külkedisinin perisi sanmam ya da bilim kurgu romanlarının kahramanıymış gibi hissetmem... Aman işte böyle, yaaa Leylacımm, bi de anlamadığım başka bişi daha var, ben sana boyle durup durup kendimi anlatıyorum ya, aslında sanki bazen sana anlatırken nedeniyle niçiniyle beraber ben de kendimi keşfediyormuşum gibime geliyo, hayır yani bu gerçekten enteresan da ondannnnn :unsure: Napiiiyinnn bana yaaaawww, içim dışım bir oldu, sırrım mırrım kalmadı heeeee.... Geçmişe yolculuk degil kız buuu yaptığın, Gloriaya yolculuk sankii :unsure::hug::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Barbaros Bulvarından aşağıya yüzlerce okul öğrencisini,bando mızıkalarla,ellerinde bayrak,flamalarla yürürken görüp de 30 mayıs nedir diye düşünüp bir anlam verememiştim,meğerse Gloria'mın doğum günüymüş. :sorcerer: Doğum günün kutlu olsun,ömrün uzun olsun,hayırlı olsun...

Bu da hediyen:biagotti_laura_roma.jpg

hediyemi aldımm, şöyle de bi sıkındımmm.... mmmhh misler gibi koktum, teşekkür ediyorumm canımmmmm canım canım canım canım..

Bugün bizim okulda da benim doğum günüm şerefine müzik festivali düzenlediler, dedim o kadar abartmayın, bişi yokkkk, yaşlanıyoz işte diye ama anlamadılar şikerimmm, yok efendim olmazmışş, illaaaa kutlıycaklarmış, hayır bi de o yetmiyomuş gibii yüksek sadakatle, redd grubunu da cağırmışlar, ayıp oldu coocuklara yaaa.. dedim siz iki şarkı söyleyin gidin, yormayın kendinizi ööölleee.... Sağolsunlar onlar sözümü dinlediler de ben de azcık rahatladım... Demek Ankara' da da kutladılar heee... Bak onlar da ogrenciii, Ahh bu milli eğitim bakanıı ahhhh... Herşey onun başının altından cıkıyo, kardeşim diyom, yapma eyleme, etme gözünü sevimm ama yok anlatamıyoruz ki, kimbilir daha nerelerde neler yaptıı.. Ama alacağı olsun onunnn :( hiç gerek yoktu böyle festivallere, törenlere falan... Neyseee oldu bi kere, artık geri donduremezsinn :w00t:

şikerriimmmmm sen cok tatlısın yaaaa.. anı defterinde opmustum de seni, aha da bi daha opcemmm... muuuuuuccccccckkkkkk :kiss: bi de sarılcamm :hug: Teşekkür ediyorum canımmmın içi :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

seni kocaman seviyorummmm başka söze gerek var mı?

bi de wub koysaydın yaaaa :):w00t: güzelim ben senin beni sevdigini biliyorum yaaaaa, ne hacet başka sözeeeeee, yirimmmm ben seniiiii.. :hug::wub: ben de seni çok pek çok seviyorummmm :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.