Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

GLORİA'nın doğum günü...

ERBAY

Önerilen İletiler

Sevgi her zaman karşılıklıdır birtanem..Ben de seni çok seviyorum ve diyorum ki her zaman başımın üstünde yerin var, kapım sonuna kadar açık sana ve kendini bana dost bilenlere...sevgimle kal... :wub:

sevginle kalırım, onla yaşarım, sevgine cok da iyi bakarımmm... yeterki sen benden alma onu emii :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 103
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Henüz yakınen tanışmasakta yazılarınızdan tanıdığım kadarıyla çok sempatık buldum.Nice yıllara diyerek bir tanışma vesılesi olsun istıyorum :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Henüz yakınen tanışmasakta yazılarınızdan tanıdığım kadarıyla çok sempatık buldum.Nice yıllara diyerek bir tanışma vesılesi olsun istıyorum :clover:

merhaba o halde :) teşekkür ediyorummm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kız bitiremedin mi hala tebrik cevaplarını..:D Leyla'nın dediğini pek te güzel sahiplenmişsin oooh..<_< İyi oku iyi,beni de söylemiş bikerem..:D

Bu arada,bakıyorum da benim yokluğumda herkes şarkıcı olmuş.Bir şarkı söylerim hepiciği siner beeee..:w00t::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kız bitiremedin mi hala tebrik cevaplarını..:D Leyla'nın dediğini pek te güzel sahiplenmişsin oooh..<_< İyi oku iyi,beni de söylemiş bikerem..:D

Bu arada,bakıyorum da benim yokluğumda herkes şarkıcı olmuş.Bir şarkı söylerim hepiciği siner beeee..:w00t::D

ne var yaaa alla allaaa seni mahrum mu ettik sanki :) benim katkım varsa dedim, senin katkını yoksaymadımm ki ben... cık cık cık.... hem sen niye kıskanıyon ki benim arkadaşlarımın bana şarkılar söylemesini (ya kim söylemişti ki bu arada) söylerler, bu onların topici, istedigini yapsınlar siyaneeee? Ayrıca topici sen actın diye, topic senin mi oluyo ki? Kira mı istiyonnn :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayatın hızına sakın üzülme sevgili gloriacığım...

Çünkü çabuk geçen seneler tıpkı senin içten, doğal ve sevgi dolu gülümsemen gibi dahima en güzelleridir unutma...

Birde seni çok sevdiğimizi... :)

Daha nice çabuk geçen senelere diyorum... :clover:

1150436848koi5xhlf5.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayatın hızına sakın üzülme sevgili gloriacığım...

Çünkü çabuk geçen seneler tıpkı senin içten, doğal ve sevgi dolu gülümsemen gibi dahima en güzelleridir unutma...

Birde seni çok sevdiğimizi... :)

Daha nice çabuk geçen senelere diyorum... :clover:

1150436848koi5xhlf5.jpg

canım abimmm benimmm, güzel kalplimmmm :):hug: seni çok seviyorum ben... Öptümm :kiss:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ahh be senin için soylenecek ne cok sey var aklımda bilsen, şimdi yazsam buraya sayfalar tutar, forumda yazacak alan kalmaz, Admin de bizi Osiris'ten Tosiris'e yollar... O nedenle özet geccemm

Birincisi, eğer gerçekten foruma üye oluşunda bir katkım olmuşsa, inanılmaz mutlu oldum bilesin, senin gibi bir insanı tanımış olmak, hayatımda yaşayacağım nadir şanslardan birisidir benim için... Sıcaklığına, sevgi dolu oluşuna, insanın içini kıpır kıpır edişine, espri anlayışına herşeyine hayranım ben senin birtanemmm yazdıklarınla var ya inanıllmaz önemsendiğimi hissettim Çok yakınımdasınn, sanki yanımdasınnn gibi oysa aramızda neredeyse en uzakta olan sensin, ama sana karşı hissettiğim bu yakınlık sanki elimi uzatsam dokunacakmışım gibi... Sevgini hissetmemek, mümkün degil...

Düşünsene öyle bir hayalimiz var ki, bize ifade ettiği bile aynı... Özlem, özgürlük, kurtuluş kimi zaman kaçış ve de sanki mutluluk... Acaba bundan mı sana bu kadar yakınlığım, doğdugumdan beri tanıyormuşum hissim, kardeşimmişsin gibi hissedişim... Ruhumum aynası gibi ruhun... Sanki bir ruhun ikiye ayrılmışıyız gibi geliyor bana bazen... Yani ben böyle hissediyorum ...koskocaman dünyadan, milyarlarca insanın arasından bulmuşuz, birleştirmişiz gibi sanki ruhlarımızı... Ben seni seviyorum işte...

Zaman makinesine gelince, sanırım bugun aldıgım en güzel hediyelerden birisi bu, Emma'yı görebileceğim yani, ona dokunabileceğim öylemi şimdi, nefes aldıgı zamanın içinden nefes alabileceğim yani... Var ya bunun hayali bile güzel... Giderim vallahiiiii... Tek Emma'ya gitmekle de kalmam, daha neler yaparım, neler yaşarım ben o zaman makinesiyle bi bilsenn... Zaten imkansız hayallerimden bir tanesidir bu, bir zaman makinesi yolcuğu... ama bunla sınırlı kalsa benim imkansızı aşıp da ipimkansız olan hayallerim, nerdeeee... Işınlanmak da istiyorum ben bazen, oyle zırt diye mekan degiştirmek, sonra sihirli değneğim de olsun istiyorum, şöyle sallayınca evi temizleyen ödevleri yapan cinsten bir deeee Ajan Smith gibi bissürü kopyam olsun istiyorum, biri işe giden, biri okula giden, biri ödev yapan, biri ev temizleyen, biri ihmal ettiğim insanlara zaman ayıran, biri öyle alıp başını çekip gidenn (ki bu orjinalim oluyo) biri de gün boyu yatıp, tembellik edennn :w00t: ya ben şu mesleğimi bıraksam acaba, bu kadar cocukla calışmak mı beni boyle kotu etkiliyo dersiniz, nedir hala bu masal aleminde yaşayıp da kendimi külkedisinin perisi sanmam ya da bilim kurgu romanlarının kahramanıymış gibi hissetmem... Aman işte böyle, yaaa Leylacımm, bi de anlamadığım başka bişi daha var, ben sana boyle durup durup kendimi anlatıyorum ya, aslında sanki bazen sana anlatırken nedeniyle niçiniyle beraber ben de kendimi keşfediyormuşum gibime geliyo, hayır yani bu gerçekten enteresan da ondannnnn :unsure: Napiiiyinnn bana yaaaawww, içim dışım bir oldu, sırrım mırrım kalmadı heeeee.... Geçmişe yolculuk degil kız buuu yaptığın, Gloriaya yolculuk sankii

Şimdi nasıl durayım ben uzun yazmadan,Admin zaten beni de gözetime aldı kesin,artık topic katletmekte çok başarılı bir üye oldum,ama mazur görmesini rica edeceğim bunu,çünkü doğumgünü vesilesiyle hissettiklerimizi yazıyoruz değil mi.. :unsure:

Birincisi Gloricağım,evet sizin sıcak seviyeli muhabbetiniz beni buraya bağladı başta..İyi ki de oldu bu,hayatım son bir yılda o kadar değişti,renklendi ki..ben de seni tanımış olmayı bir şans olarak görüyorum,ifadeyi senden çalmış olsam da en doğrusu bu napayım.. :blushing: Ruhlarımız birbirini tanıyor gibi,ben de bunu hissediyorum,sana yazarken kardeşime yazarmış gibi rahatım,sanki seni ezelden beri tanırmışım gibi,benim bir kız kardeşim var,birbirimizi anlarız ve herşeyimizi şimdilerde ayrı düşsek de,internet nimeti sayesinde birbirimize anlatırız ilk önce..sanki sen o'sun..Belki yaşantımız çok farklı,belki pek çok şeyimiz de ama işte ruhlarımız aynı demek ki ve bu da yeterli..Senin o sıcaklığın var ya,bana da dünya kadar cümle kurduruyor,aslında ben ne kadar az konuşan bir insanımdır halbuki,ama sana yazarken hepsini yazmayıp frenliyorum bile..Uzağım cismen evet ama şu yazdıklarını okuyunca sımsıkı sarılmışız gibi hissettim ben de inan,senin gibi bir arkadaşa ve bir de sevgisine sahip olmak o kadar güzel bir (gene diyeceğim) şans ki..Bana yaşattıklarına çok teşekkür ederim.. :wub:

Zaman makinesine sevindin demek :stuart: Benim de en çok istediğim ve çok hayalini kurduğum birşeydir de,gitmek istediğim çok zaman dilimi var ama en çok yakın tarihe gitmek istiyorum..Ah ah biz henüz bu dünyadayken ışınlanma filan mümkün olur mu acep..Canım,ne kadar çok parçaya bölünüyorsun ki kopyaların olmasını bile istemektesin,gitmek isteyişinin sebeplerinden belki biri de budur.Bana da aslında fazladan iki kopya olsa iyi olabilirdi,ben de tembellik eder,sıkılınca da çekip çekip giderdim.. :P

Evet ben de senle yazışırken herşeyimi ortaya dökmemek için zor tutuyorum kendimi :P bir forum olduğunu hatrımdan çıkarmamaya çalışıyorum..Senin sıkılacağını düşünmüyorum çünkü,o rahatlık var herhalde,sanki sesli pardon yazılı düşünüyormuşum gibi..yani yazmadan önce hiçbirşey düşünmüyorum,o anda dökülüverenler..Ne bilem sevgiden samimiyetten oluyor galiba..seni seviyorum canım Gloriacım :wub::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

önce şöyle içtenn kocamaaaaannnn bir teşekkür ediyorum, arkasından ben de sana ömrün boyu mutluluklar diliyorum ve i de bişi sorcam yaaa sen bu içtiğin kahvelerin hatrını nasıl ödiycen güzel kardeşimmm hep aklımda sorudur bu yani de yeri gelmişken sorim dedim... bu forumda nerdeyse herkese 40'ar yıl hatır sorumlusun :( vah sana yaaa :):hug::clover:

bu guzel dıleklerın ıcın bende sana tsk edıyorum :clover:

soruna gelınce vala sızın gıbı guzel tertemız ınsanların hakkını nasıl oduyecegımı bılmıyorum :)

tam olarak bılmıyorum ama en gec 1 aya askerım gıtmeden once bı helallesıırız sızde hakkınızı helal edın tamammı :turned::whistling::laughing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili gloria iyiki doğdun iyiki varsın, ömrün boyunca hayatında keşke dediğin herşey senin olması dileğimle :clover:

Gzel_krmz_pembe_sar_mavi_beyaz_gller_17.jpg

Egzocum, canım kardeşim, sen de iyi ki varsın, varlığın beni mutlu ediyor... Teşekkür ediyorumm :):hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu guzel dıleklerın ıcın bende sana tsk edıyorum :clover:

soruna gelınce vala sızın gıbı guzel tertemız ınsanların hakkını nasıl oduyecegımı bılmıyorum :)

tam olarak bılmıyorum ama en gec 1 aya askerım gıtmeden once bı helallesıırız sızde hakkınızı helal edın tamammı :turned::whistling::laughing:

eger geçmişse hakkım üstünee jön kardeşim, hepsiii hepsiii toptan helal sona haaa :) Ya sen askere mi gitcen yani, ben de diyorum ki nedir bu avatardaki "o şimdi asker" mevzusu... Şimdi anlaşıldı... EE git madem gel bir an once, hayırlısıylaaaa...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi nasıl durayım ben uzun yazmadan,Admin zaten beni de gözetime aldı kesin,artık topic katletmekte çok başarılı bir üye oldum,ama mazur görmesini rica edeceğim bunu,çünkü doğumgünü vesilesiyle hissettiklerimizi yazıyoruz değil mi.. :unsure:

Birincisi Gloricağım,evet sizin sıcak seviyeli muhabbetiniz beni buraya bağladı başta..İyi ki de oldu bu,hayatım son bir yılda o kadar değişti,renklendi ki..ben de seni tanımış olmayı bir şans olarak görüyorum,ifadeyi senden çalmış olsam da en doğrusu bu napayım.. :blushing: Ruhlarımız birbirini tanıyor gibi,ben de bunu hissediyorum,sana yazarken kardeşime yazarmış gibi rahatım,sanki seni ezelden beri tanırmışım gibi,benim bir kız kardeşim var,birbirimizi anlarız ve herşeyimizi şimdilerde ayrı düşsek de,internet nimeti sayesinde birbirimize anlatırız ilk önce..sanki sen o'sun..Belki yaşantımız çok farklı,belki pek çok şeyimiz de ama işte ruhlarımız aynı demek ki ve bu da yeterli..Senin o sıcaklığın var ya,bana da dünya kadar cümle kurduruyor,aslında ben ne kadar az konuşan bir insanımdır halbuki,ama sana yazarken hepsini yazmayıp frenliyorum bile..Uzağım cismen evet ama şu yazdıklarını okuyunca sımsıkı sarılmışız gibi hissettim ben de inan,senin gibi bir arkadaşa ve bir de sevgisine sahip olmak o kadar güzel bir (gene diyeceğim) şans ki..Bana yaşattıklarına çok teşekkür ederim.. :wub:

Zaman makinesine sevindin demek :stuart: Benim de en çok istediğim ve çok hayalini kurduğum birşeydir de,gitmek istediğim çok zaman dilimi var ama en çok yakın tarihe gitmek istiyorum..Ah ah biz henüz bu dünyadayken ışınlanma filan mümkün olur mu acep..Canım,ne kadar çok parçaya bölünüyorsun ki kopyaların olmasını bile istemektesin,gitmek isteyişinin sebeplerinden belki biri de budur.Bana da aslında fazladan iki kopya olsa iyi olabilirdi,ben de tembellik eder,sıkılınca da çekip çekip giderdim.. :P

Evet ben de senle yazışırken herşeyimi ortaya dökmemek için zor tutuyorum kendimi :P bir forum olduğunu hatrımdan çıkarmamaya çalışıyorum..Senin sıkılacağını düşünmüyorum çünkü,o rahatlık var herhalde,sanki sesli pardon yazılı düşünüyormuşum gibi..yani yazmadan önce hiçbirşey düşünmüyorum,o anda dökülüverenler..Ne bilem sevgiden samimiyetten oluyor galiba..seni seviyorum canım Gloriacım :wub::hug:

ya şimdi ben dayanamayıp gene yazcammm, suracıklara dökcem gene içimde ne var ne yoksa, bouncuk gibi dağılacazzzz, sonra toparlayamayacağım da hee... biz en iyisi öm den yazalım butun bunları bilmiyorum farkettin mi yukarda Taurus "bu topici ben açtım, kirasını istiyorum" yazmış, gerçi tam olarak boyle yazmamışsa da boyle yazmaya calışmıs, kastetmiş yani, ben anladımmm... okursan sen de anlayacaksın kesin... Ya bilmiyorum ki ne yapsak, acaba bu sayfayı da mı ele gecirsek diyorum ben sanki, bi devrim falan, ne bilim işte oyle seyler yaniii... anladın sen beniiiii... Hem azcık benim de payım var di mi bu sayfada, benim de sayılır yanii dimi? Oyy Leylam, seni çok seviyorum, inşallah yüzyüze tanışmak bize nasip edilmiştir... Şöyle sımsıkı sarılıveririm vallaaaaa... icon_hug.gifcoloredhearts.gif

raining-hearts-smilies.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bilir misin divan şiirinde incinin oluşumu nisan yağmurlarının yağmasına bağlanmıştır. Rivayete göre, istiridye kabuklarını açınca, yağmur tâneleri içeri alınır ve incinin ortaya çıkmasına sebep olur... Eger inci gibiyse kalbim, bunun nedeni de senin nisan yağmurları gibi olmanla ilgilidir... Ben sadece kalbimi açtım canımın içi, sen de açtığım kapıdan içeri süzülüverdin işte, hem de nisan yağmurları gibi aniden geldin, oyle birdenbire oldu ki gelişin ben bile anlamadım :) ve sonrasında kalbimde çok özel bir yer edindin, kaldın yani oylece içerde işte... Anlayacağın canım benimm, inci gibi bir kalbe tek başına sahip olunmuyor, yani ben tek başıma asla inci olamam... Eğer sen inci gibi kalbim olduğunu söyleyebiliyorsan, kalbimin içinde olduğundandır... O incinin oluşumun büyük bir katkın olduğundandır güzel arkadaşımm benimm :):wub::hug:

glorya senin gibisini tanımadım....en küçük şeyleri bile bir şölene dönüştürüyorsun...bir o kadar güzel ve bir o kadar da edebi oluyor yazdıkların.....bir resim ancak bu kadar güzel yorumlanabilir........ :blushing:

ancak kalbinde küçükte olsa bir yer edinebildiysem kendimi çok şanslı hissederim..... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

glorya senin gibisini tanımadım....en küçük şeyleri bile bir şölene dönüştürüyorsun...bir o kadar güzel ve bir o kadar da edebi oluyor yazdıkların.....bir resim ancak bu kadar güzel yorumlanabilir........ :blushing:

ancak kalbinde küçükte olsa bir yer edinebildiysem kendimi çok şanslı hissederim..... :wub:

:clover: küçük değil kalbimdeki yerin, vallahi billahi kocaman... özlüyorum kızım ben seni yaaa gormeyince duşun artık yanii :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevdiklerinle sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür geçirmen dileğiyle

doğum gününüz kutlu olsun :clover:

teşekkür ederim toprağım (toprağım diyorum cunku Giresunlu olduğunu okumuştum :) )

Benim için dilediğin tüm dilekler, senin için de heçerli olsun... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya şimdi ben dayanamayıp gene yazcammm, suracıklara dökcem gene içimde ne var ne yoksa, bouncuk gibi dağılacazzzz, sonra toparlayamayacağım da hee... biz en iyisi öm den yazalım butun bunları bilmiyorum farkettin mi yukarda Taurus "bu topici ben açtım, kirasını istiyorum" yazmış, gerçi tam olarak boyle yazmamışsa da boyle yazmaya calışmıs, kastetmiş yani, ben anladımmm... okursan sen de anlayacaksın kesin... Ya bilmiyorum ki ne yapsak, acaba bu sayfayı da mı ele gecirsek diyorum ben sanki, bi devrim falan, ne bilim işte oyle seyler yaniii... anladın sen beniiiii... Hem azcık benim de payım var di mi bu sayfada, benim de sayılır yanii dimi? Oyy Leylam, seni çok seviyorum, inşallah yüzyüze tanışmak bize nasip edilmiştir... Şöyle sımsıkı sarılıveririm vallaaaaa... icon_hug.gifcoloredhearts.gif

raining-hearts-smilies.gif

Evet Gloriacığım farkettim ve ürkmedim desem yalan olur,şu geçenki ev sahibi baskını beni çok fena etkiledi,korkak bir insan oldum galiba..Bence de sana katılıyorum,biz iyi bir ekibiz ayrıca tecrübeliyiz,ayrıca topic senin de sayılır evet,sonuçta senin doğum günün..dü..anladım ben senii..:pinch::P tabi öm den de yazabiliriz benim açımdan sakıncası yok,çünkü kaptırdık mıydı,dediğin gibi dökülüp unutuyoruz herşeyi.. :P İnşallah nasiptir görüşmek Gloriacığım..

O nasıl sarılmaydı :blink: kemik denen birşeyim kalmadı kanaatimce..:wacko: ama ben de öyyle sarılmadan bırakmamm icon_hug.gif:whistling::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gloriapascopysf4.jpg

nice mutlu yıllar geçirmeni dilerim.fotoğraf yollamayı bilemediğim için birisinin pastasını çaldım. :devil: adım hırkız'a çıkabilir :crying: ama olsun senin için değer arkadaşım

yaaa bodrumlu öldüm gülmektenn heeee :w00t: Seni kurnaz seniiii.. Ne diyoduk biz bilmecelerde bu gibi durumlara LÜP'lü bişilerdi hatırlarsın sen :P:w00t:

Canım arkadaşım, seni de epey zamandır tanıyorum, varlığından mutlu oldugum arkadaşlarımdan birisin, buralara kadar gelmiş doğum günümü kutlamışsın, çok çok teşekkür ediyorum ve unutmadan arkadaşım bzim BİLMECELER SERÜVENİ adlı başlıkta, 5. sayfada, #129 nolu iletime bi bak olur mu? orda belki işine yarayacak bişi vardır ;) hatta dur ben sana link de atim, fazla uğraşma, sen şimdi buraya gelene kadar epey bi yorulmuşssundur, ben seni kestirmeden gönderim :w00t:

şimdi tam süper oldu, buradan bak

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ahh Frozen'in yaaa... Seni gorunce içimden hep kocaman bir ahh geciyor, bunu daha once de konustuk hallettik sözde ama ben bir türlü atamıyorum üstümden yaptıgım hatanın yükünü, insanları tanımadan karar vermek, ön yargılı davranmak ne kadar kötü ve can sıkıcıymış, bana ilk öğretenlerdensin, önemin büyük bende, yerin de... Seni seviyorum

gız unut artıkın...ben unuttum bile ve evet tanımadan önyargılı olmak yanıltıyor insanı o gece bende sana gıcık olmuştum :w00t: ama sonra bi baktım ben daha bi gıcıkmışım :w00t: yani hata ikimizindi arkadaşım..tek başına sahiplenme..ve güzel yüreğinden sil gitsin..ben sildim gitti :hug: ..alt tarafı azcık dalaştık.. :w00t:

ha bu arada bak çok pis dalarım gloria :getlost: nenemi rahat bırak..evede uğramaz oldu artıkın..bilemiyom yani napsakta ikna etsek baksana neneciğimin kafası karışmış ruh muh :w00t: nenecim evine dönnnnn koca gızın sardun daha koca gızın diloş :whistling: ve ufacık miniminnacık torunun ben :w00t: seni bekliyi.. :crying:

sizleri seviyorum.. :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gız unut artıkın...ben unuttum bile ve evet tanımadan önyargılı olmak yanıltıyor insanı o gece bende sana gıcık olmuştum ama sonra bi baktım ben daha bi gıcıkmışım yani hata ikimizindi arkadaşım..tek başına sahiplenme..ve güzel yüreğinden sil gitsin..ben sildim gitti ..alt tarafı azcık dalaştık..

ha bu arada bak çok pis dalarım gloria :getlost: nenemi rahat bırak..evede uğramaz oldu artıkın..bilemiyom yani napsakta ikna etsek baksana neneciğimin kafası karışmış ruh muh nenecim evine dönnnnn koca gızın sardun daha koca gızın diloş : ve ufacık miniminnacık torunun ben seni bekliyi.. :crying:

aman da miniminnacık torunum..:w00t::hug: gıs ortalığı velveleye veriyon,bi de gazeteye ilan verip,broşür dağıt bari..ben eve uğruyom minikim,ama sen uykuda oluyorsun,goca kızlar sana üzülürsün göremedim diye söylememişlerdir,sorarım ben onlara..ama dönmeyecem,artıkın hayatımı yaşıyorum ben..isterseniz dedeniz cici bir nene alsın kendine hiç umrumda değil..:whistling: biraz durumu düzelteyim ben seni alacağım yanıma..ya :online2long::wub::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aman da miniminnacık torunum gıs ortalığı velveleye veriyon,bi de gazeteye ilan verip,broşür dağıt bari..ben eve uğruyom minikim,ama sen uykuda oluyorsun,goca kızlar sana üzülürsün göremedim diye söylememişlerdir,sorarım ben onlara..ama dönmeyecem,artıkın hayatımı yaşıyorum ben..isterseniz dedeniz cici bir nene alsın kendine hiç umrumda değil..:whistling: biraz durumu düzelteyim ben seni alacağım yanıma..ya

dimek beni alacan yanına ha nenecim :rolleyes: canım bidenem biliyodum beni bu goca gızların insafına bırakmıyacağını :w00t:

canem nenem :hug: ne zaman alcen yanına :wassat::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gız unut artıkın...ben unuttum bile ve evet tanımadan önyargılı olmak yanıltıyor insanı o gece bende sana gıcık olmuştum :w00t: ama sonra bi baktım ben daha bi gıcıkmışım yani hata ikimizindi arkadaşım..tek başına sahiplenme..ve güzel yüreğinden sil gitsin..ben sildim gitti :hug: ..alt tarafı azcık dalaştık.. :w00t:

ha bu arada bak çok pis dalarım gloria :getlost: nenemi rahat bırak..evede uğramaz oldu artıkın..bilemiyom yani napsakta ikna etsek baksana neneciğimin kafası karışmış ruh muh nenecim evine dönnnnn koca gızın sardun daha koca gızın diloş ve ufacık miniminnacık torunun ben :w00t: seni bekliyi.. :crying:

nenenin önemli gorevleri var cocuuummmmm aaaa ne laftan sözden anlamaz bi cocuksun sen yaaaa.... veremem, gonderemem eveeee... Çok möhim işlerimiz var diyorumm cık cık cıkkkk :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aman da miniminnacık torunum..:w00t::hug: gıs ortalığı velveleye veriyon,bi de gazeteye ilan verip,broşür dağıt bari..ben eve uğruyom minikim,ama sen uykuda oluyorsun,goca kızlar sana üzülürsün göremedim diye söylememişlerdir,sorarım ben onlara..ama dönmeyecem,artıkın hayatımı yaşıyorum ben..isterseniz dedeniz cici bir nene alsın kendine hiç umrumda değil..:whistling: biraz durumu düzelteyim ben seni alacağım yanıma..ya :online2long::wub::hug:

ya leylacımmm, etme gözünü sevimm, paramız kısıtlı zattiiiii, bi de çocukla mı ugrascaz, süt parası, mama parası, hiç bi durdumuz yerde ömür boyu kalamıyos zaten, bizimkisi hayat degil... acenizzz biz unuttun mu yawww? Çocuğpa böyle sözler veriyon, sonra sana olan guveni kalmıycak, leylacım, bak once gorev... görevin buna müsade etmiyo... sabırlı olcen, özel hayatını bu kadar ortaya koymiycenn ki görevimiz muvaffakiyletle sona ersin di mi amaaaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.