Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

GLORİA'nın doğum günü...

ERBAY

Önerilen İletiler

• Cevaplar 103
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

bir topic daha :) tekrar doğum günün kutlu olsun GLORİA :clover:

doğum günün kutlu olsun.

avatarını değiştirmişsin önceki daha güzeldi.

gece uyan ve gökyüze bak. çünkü gökyüzüde senin için çizilmiş olan bir resim göreceksin. işte o resmi sana doğum günü hediyesi armağan ediyorum. iyiki doğdun...

teşekkürler arkadaşlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

cooltext56193234pv0.jpg

samp897d6cc4b0b184d0ld8.jpg

Forumun Sarı Lalesi,akıl küpü,zekasına hayran olduğum,arkadaşlığından son derece haz aldığım,yardımsever,çalışkan...Diye başlamam gerekiyor belki,ama öyle başlamayacağım.Bunları zaten biliyorsunuz siz..

Bilmediğiniz;En sıkıntılı zamanlarımda dahi yüzümü güldürebilen,en sıkıntılı zamanlarımda uzakta da olsa desteğini yanımda hissettiğim,hiç görmediğim halde (Bir türlü nasip olmadı gelmek..:( ) çoook eskiden beri tanıyormuşum gibi hissettiren,koskocaman bir kalbe sahip,müthiş bir dost Gloria'cığımın Doğum günü bugün..(Eee saat geceyarısını geçti..;) )

Bir yılı arkasında bıraktı ama dönüp bu geçirdiği yılın muhasebesini yaptığında ben dahil hepimizden dolu yaşadığına,hayatına bir sürü maddi manevi birsürü kazanım soktuğuna adım gibi eminim.Hiç bilmiyorsam,hayatımca çalışmadığım dersi,onun şu birkaç ayda çalıştığına şahidim.Hedefleri olan ve hedeflerine varmaktaki azmine hayran olduğum canım arkadaşım;Umarım yeni yaşınla beraber hedeflerine dahada yaklaşır,eşin ve sevdiklerinle mükemmel bir yıl geçirirsin..

Henüz anne değilsin,ama birgün anne olduğunda çocuğun gözlerinin içine bakacak ve:

Nekadar güzel ve akıllı bir annem var diyecek..

Hep mutlu ol,hep yüzün gülsün Gloria'cım..İyiki doğmuşsun..:clover:

Bu pastan Gloria'cım,ellerimle hazırladım..;)

gloriapascopysf4.jpg

Bu da çiçeğin..

457698405bd4e96c8a9vn9.jpg

Bu da hediyen arkadaşım.Eşin ve senin için bu gemiyle 2 haftalık bir seyahat..:)

9946355551e2d2627fob8.jpg

sampa45a9ead366e5d40jw6.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

showletterkasmpatyd2.jpg

Foruma girdiğim ilk andan itibaren sıcaklığını hissettiğim arkadaşım, doğum günün kutlu olsun..Aslında sana sarı laleler almıştım ama fikir değiştirdim , biraz değişiklik olsun istedim ;)

Ankara da görüşebileceğimizi yazmıştın ya, ben hala ne zaman gelir haber verirsin diye bekliyorum, umarım daha çok beklemem..:D

Hem geldiğinde çektiğimiz resmi şöylee uzaktan taurusa da gösteririz B)

Dilerim herşey gönlünce olur ve hayat hep seni gülümsetir.. Sevgiyle kal...

showlettervvvvvvvvvfe6.gifshowlettervvvvvvvvvfe6.gifhbhangingonlineyr5.gifshowlettervvvvvvvvvfe6.gifshowlettervvvvvvvvvfe6.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gloriam..Forumda seni tanıdığım andan itibaren hanımefendiliğine,zekana,kişiliğine,seviyene ve dost sıcaklığına hayran kaldım..Seni sevmek için nedenlere gerek yok aslında..Rabbim güsel yüreğindeki sevgi dolu tüm dileklerini gerçekleştirsin..Eşinle ve sevdiklerinle daha nice yıllar geçirebilmen dileğiyle Canım..Varlığın ile bizi mutlu ediyorsun...Dost,arkadaş diyebilinecek nadir insanlardansın..Hiç bir zaman esirgemediğin sevgin için sana teşekkürler CANIM... :clover::wub:

thankyousparkle3qvgn3.gif

Şimdi mumları üfleyip dilek dileme sırası sende tatlım..Hayırlı seneler..İyi ki doğdun ve iyi ki varsın... :hug:

dogumgunu10009-pasta.gif

umut11bx.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hani bazı insanlar vardır birşey söylerken onu incitmekten korkarak ölçülü ve saygılı olmak zorundaymışsınız gibi hissedersiniz.

Neden bilmiyorum ama bana hep böyle çok zarif çok kırılgan ve çok dugusal izlenimi vermiştir Gloria,belki bu yüzdendir onu böyle çok sevmem....

Kimseyi incitmeyen saygılı,olgun zeki,güzel arkadaşım..........

Yeni yaşın sana ve sevdiklerine mutluluk,sağlık ve bol bereket getirsin.

Buda çiçeğin

941772207665.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Abicim yine benden önce davranmışsın :D;)

Gloria'cım biraz sans, biraz sevgi ve sabir, birer parça zaman, basari ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karistirip senin için uzun ve dileklerinin gerçeklestigi bir "hayat pastasi" yapabiliriz sanirim... Nice yaslara!

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun. :hug::wub::clover:

dogumgunu17.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forumun Sarı Lalesi,akıl küpü,zekasına hayran olduğum,arkadaşlığından son derece haz aldığım,yardımsever,çalışkan...Diye başlamam gerekiyor belki,ama öyle başlamayacağım.Bunları zaten biliyorsunuz siz..

Bilmediğiniz;En sıkıntılı zamanlarımda dahi yüzümü güldürebilen,en sıkıntılı zamanlarımda uzakta da olsa desteğini yanımda hissettiğim,hiç görmediğim halde (Bir türlü nasip olmadı gelmek..:( ) çoook eskiden beri tanıyormuşum gibi hissettiren,koskocaman bir kalbe sahip,müthiş bir dost Gloria'cığımın Doğum günü bugün..(Eee saat geceyarısını geçti..;) )

Bir yılı arkasında bıraktı ama dönüp bu geçirdiği yılın muhasebesini yaptığında ben dahil hepimizden dolu yaşadığına,hayatına bir sürü maddi manevi birsürü kazanım soktuğuna adım gibi eminim.Hiç bilmiyorsam,hayatımca çalışmadığım dersi,onun şu birkaç ayda çalıştığına şahidim.Hedefleri olan ve hedeflerine varmaktaki azmine hayran olduğum canım arkadaşım;Umarım yeni yaşınla beraber hedeflerine dahada yaklaşır,eşin ve sevdiklerinle mükemmel bir yıl geçirirsin..

Henüz anne değilsin,ama birgün anne olduğunda çocuğun gözlerinin içine bakacak ve:

Nekadar güzel ve akıllı bir annem var diyecek..

Hep mutlu ol,hep yüzün gülsün Gloria'cım..İyiki doğmuşsun..

Sevgili Taurus’cuğum, bu forumda en çok görmek istediğim kişilerden biri olmana rağmen seni görmek bir türlü kısmet olamadı, doğrudur… Ama ben bundan dolayı hiç üzülmedim, hiç kötü hissetmedim kendimi, çünkü dost olabilmek için gözle görmek şart değil, tüm yüreğinle görmek şarttır ki ben bu zamana kadar, iyi ve kötü anımda, hep yanımda olduğunu, her sıkıntımı paylaşabileceğim bir dostum olduğunu yüreğimin taaaaa içinden görüp, hissettim… BİRTANESİNNN sen yaaaa

Ve gelelim güzel sürprizine, benim için hazırladığın bu güzeller güzeli sürprizi sabah gördüm, çok zahmet etmişsin ellerine sağlık. Hepsi müthiş olmuş, bayıldımmmmm. Her şey için, uğraştığın her an için binlerce kez teşekkür ederim sana…

Ve tabiî ki senden sonra yazan tüm arkadaşlarımla birlikte Öyle güzel hissettirmişsiniz ki sevginizi, içim sıcacık oldu sabah sabah, sevgi pıtırcığı oldum senin deyiminleee :w00t:

İyi ki doğmuşum evet deee bir yandan da iyiki de tanımışım seni… Çünkü tanımasaydım, hayatımda büyük bir eksiklik olurdu, eminim şimdi…

Tekrar teşekkür ediyorum her şey için :hug::kiss:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Foruma girdiğim ilk andan itibaren sıcaklığını hissettiğim arkadaşım, doğum günün kutlu olsun..Aslında sana sarı laleler almıştım ama fikir değiştirdim , biraz değişiklik olsun istedim ;)

Ankara da görüşebileceğimizi yazmıştın ya, ben hala ne zaman gelir haber verirsin diye bekliyorum, umarım daha çok beklemem..:D

Hem geldiğinde çektiğimiz resmi şöylee uzaktan taurusa da gösteririz B)

Dilerim herşey gönlünce olur ve hayat hep seni gülümsetir.. Sevgiyle kal...

İlyada için,

Sen bu forumun güzel yüreğisin benim için, Sen de görüp tanışmayı en çok istediklerimdensin… İçimdeki yerini bi bilsen İlyada var ya, sana verdiğim değeri, önemi bi bilsennn… :wub: İNANAMAZSIN İŞTE YAAA, AÇIKÇASI… Oyle seviyorum, öyle saygı duyuyorum ki sana, bunu hissedip de yanaşmaktan korkmadığım nadir insanlardansın… Çünkü ben içimde boyle kocaman duygular beslerken hep korkarım yanaşmaktan ve kaybetmekten, kırılmaktan, kırmaktan, üzmekten, üzülmekten… Ama biliyorum ki herkes yapar, hiç ummadıklarım bile yapar ama sen yapmazsın… O yuzden sana sokuluyorum böyle kedi gibi işte…Cok seviyorum işte ben seni yaaaa… Çok seviyorummmm :wub::hug:

not: Ankara'ya gelince arayacağım ilk insansın, kaçarın da yok haberin olsun, gelir kapının onunde grev yaparım benimle gorusmezsen ona gore :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.