Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

()()()() Deniz_Kızı ()()()() Anı Defteri......,,

L_U_C_İ_F_E_R

Önerilen İletiler

• Cevaplar 505
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

denizzil6.jpg

buyrun efendim TEZ iniz bitti mi?Bittiyse yiyebilirsiniz :)

ben eskiden, daha yeniydim eskiden

aman efendim teşekkür ediyorum tezim ön aşama olarak bitti bakalım hocam begenir mi bilmiyorum begenmezse yeniden değişecek -_- şimdi ben bu pastayla bu çayı kabul ediyor .hani tezimi bitmiş sayarak :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen daş ye daşşş :D pastamı beğenmemiş hanfendiiiii

daxm0.jpg

al hadi al kıyamadım "yine" ("gene" miydi yoksa "gine" miydi yoksa "yene" miydi yoksa :D )

swarovskivs1.jpg

offf deniz gördüm sanki ... ne kadarda özlemiştim ... bu seferki pastanız fena degil işte bir öncekine göre sanki daha taze gibi mersi efendim taşekkür ederim -_- ama kuru kuru da gitmiyorki bogazıma durdu söyleyim :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugün içimden her biriniz için niyet tavşanıma bir niyet çektirmek geldi bakalım tavşanım senin için ne demiş :D Hani Hıdırellez muhabbetine :)

leylaayyildiz_F_(26).jpg

Beyaz giyme söz olur

Siyah giyme toz olur

Hep yeşiller giyelim

Muradımız tez olur

Nassssıı amaaaa :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

offf deniz gördüm sanki ... ne kadarda özlemiştim ... bu seferki pastanız fena degil işte bir öncekine göre sanki daha taze gibi mersi efendim taşekkür ederim -_- ama kuru kuru da gitmiyorki bogazıma durdu söyleyim :P

pastam taze aynı zamanda içinde swarovski taşlar var gerçekten bak

gzellge2.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugün içimden her biriniz için niyet tavşanıma bir niyet çektirmek geldi bakalım tavşanım senin için ne demiş :D Hani Hıdırellez muhabbetine :)

leylaayyildiz_F_(26).jpg

Beyaz giyme söz olur

Siyah giyme toz olur

Hep yeşiller giyelim

Muradımız tez olur

Nassssıı amaaaa :D

harika ben unutmuştum hırılellez muhabetini halbuki annem de telefonda söylemişti ayy cok mutlu oldum gloriam dilekleriniz için :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nickwillsher.jpg

Buyur şekerim bol köpüklüsünden.yanlız ben sana eşlik edemiyecem çünkü ben bira içiyorum :w00t::stuart:

Yanlızzz pek tabi ki faldan geri kalmayı düşünmüyorum veeee gündüzden kapadığım fincanımı pek bir keyifle uzatıyorum :rolleyes:

Porselen_turk_kahvesi_fincan_seti_5.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hem kahveleri benim yaptığıma inanmass hem de kahve ister.Ben kahve yi güzel yaparım gerçekten...

10705266912vf7.jpg

köpüklüüü köpüğün ortasında afrika haritası var :D ben benzettim :D

kıyamadın de mi bana :P yapmam desende yapmışsınn ne şanslıyım ;) ama çok güzel olmuş bu seferde ben içmeye kıyamıyorum saklıyım en iyisi :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hem denis kızı hem denizi özlüyoo :o:o gel ben denize çok yakın mesafedeyim ben nası olsa gidemiyorum sen benim içinde gidersin :) ama bende çay kahfe çilekli pasta istiyom mananee sen onlardan bana ayır tamamı deniz kızı.... :blush:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hem denis kızı hem denizi özlüyoo :o:o gel ben denize çok yakın mesafedeyim ben nası olsa gidemiyorum sen benim içinde gidersin :) ama bende çay kahfe çilekli pasta istiyom mananee sen onlardan bana ayır tamamı deniz kızı.... :blush:

tabiki yaramaz istedigin pasta cay olsun godzilla her ne kadar pek güzel :blushing: yapamasa da ben getiririm sana merak etme. denize gidicem az kaldı :sweatingbullets: sabrediyorum şimdilik yani

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayyyylaaaa kekime pastama laf eder benim gibi güzel yapan olabilermiiii?

tezler bitti tabeee rahatladınn :)

bir sonuçla önsözü de yapabilsem daha rahatlayacagım sanki :D o kadar sayfa bitti de bir iki sayfa yazamadım altı üstü bir sonuç da bir türlü olmuyor işte -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sonuca varamadın ki sonuç çıkmıyor. herhalde

kahve iç kek yee düşün yazarsın

ben bi kek yaptım ama sana yoookk :D

insanlar ikiye ayrılıyor işte:

benciller( senin gibi :D )

bencil okmayanlar(benim gibi :D )

inanmayabilirsin ama işthım yok bugün iyi degilim biraz o yüzden belki de bir sonuca varamadım . -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

insanlar ikiye ayrılıyor işte:

benciller( senin gibi :D )

bencil okmayanlar(benim gibi :D )

inanmayabilirsin ama işthım yok bugün iyi degilim biraz o yüzden belki de bir sonuca varamadım . -_-

sencil sin sen bencil değil bikeremmm

sıcaktan olabilir ya da ....

ben çok meraklıyım bak merak ettim şimdii

o zaman hiçbişey yapma rahat bırak kendini....düşünme de... :clover:

bak üzülüdüm ama...ben bu kadar gülüyorum ama sen bir bilsen bendeki fırtınaları....üüüüüüü :D bak hala gülüyorum....delirme göstergeleri...Padişah şimdi korkmaya başlıyor....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sencil sin sen bencil değil bikeremmm

sıcaktan olabilir ya da ....

ben çok meraklıyım bak merak ettim şimdii

o zaman hiçbişey yapma rahat bırak kendini....düşünme de... :clover:

bak üzülüdüm ama...ben bu kadar gülüyorum ama sen bir bilsen bendeki fırtınaları....üüüüüüü :D bak hala gülüyorum....delirme göstergeleri...Padişah şimdi korkmaya başlıyor....

nasıl başarabiliyorsun böyle gülmeyi fırtınalar koparken hemde :unsure:

ne güzel işte keşke bendw başarabilsem fena olmaz yani gülmek kadar güzel bir duygu var mı?

padişah mı o da kim ? sen misin yoksa? :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tabiki yaramaz istedigin pasta cay olsun godzilla her ne kadar pek güzel :blushing: yapamasa da ben getiririm sana merak etme. denize gidicem az kaldı :sweatingbullets: sabrediyorum şimdilik yani

Demek denizlere gidiyosunuz hanfendi...

Ee iyi yüzmeler o zaman!

Ama derinlere açılma istersen, boğulursun falan sonra...

Ama gerçi sen boğulanları seyredersin aslında değil mi?

Unutmuşum... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.