Portala Dön - Hoşgeldin! Üye Ol veya Giriş Yap

Şirket Bilgisi

Şefay Tuz Gıda Sanayi Ve Ltd. Şirketi

Şefay Tuz Gıda Sanayi Ve Ltd. Şirketi

Tarım ve Köyişleri Bakanlığının 08.02.2000 tarih ve 35-00557-00002-4 sayılı izni ile Şefay markalı tuzların üretimine başlayan firmamız, günümüz, endüstri ve gıda sektöründe kaçınılmaz bir yeri olan tuzu, yeni üretim ve pazarlama teknikleri ile siz müşterilerimize sunma gayreti içindedir.

Ana maddesi Sodyum Klorür (NaCl) olan, denizden ve gölden elde edilen tuz şirketimizde; endüstriyel ve gıda tuzları olarak iki ana grupta üretimi yapılmaktadır.

Gıda sanayiinde kullanılması uygun görülmeyen, genellikle tekstil, deri vb. sektörlerde kullanılan endüstriyel tuzlar şirketimizde standartlara uygun olarak üretimi yapılmakta ve 50 kg.lık polipropilen torbalarda piyasaya sunulmaktadır.

Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilen gıda tuzları, şirketimizde gıda sektörünün ihtiyaçlarına ve standartlarına göre; kimyasal özellikleri, rutubet, tane büyüklüğü dikkate alınarak üretilmekte ve 50 kg.lık lamineli torbalarda satışa sunulmaktadır.

Şirketimiz kullanıldığı teknoloji ve ekipmanları ile günümüz teknolojisini yakından takip etmekte, başta İzmir yöresi olmak üzere, Ege Bölgesi ve ülkemizin her yöresine ürünlerini sunmaktadır.

Şirket: Şefay Tuz Gıda Sanayi Ve Ltd. Şirketi
Şirket Tipi: İş Veren
İlgili İsmi: << Gizli >>
Adres: << Gizli >>
Posta Kodu: << Gizli >>
Telefon: << Gizli >>
Fax: << Gizli >>
E-posta: << Gizli >>  [ Özel Mesaj Gönder ] 
URL: http://www.sefaytuz.com.tr
Kayıt Tarihi: 21/08/2004
İş İlanları: 0 iş ilanı gönderilmiş / 0 iş ilanı bulunuyor

Bu Şirketin Postaladığı İş İlanları:

Bu İşveren için iş ilanı bulunamadı.