Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Admin

mystic river

Önerilen İletiler

• Admin
Admin'in haberinden alıntı:

Sayın Admin,

Diyelimki uzaylılar bir şekilde bizlerle irtibat kurdular.

Daha ilk bağlantılarını "turkish-media" ile yapacaklarından eminim. :smile:

(En acil bilgi ve kültür edinme kaynağını hemen keşfedeceklerdir.)

Onlara da "mod kontrol" uygularmısın ? Yoksa bir miktar farklı mı davranırsın ?

Merak ediyorum gerçekten.

.....................

Bizlere ve bana sunduğunuz bu yararlı ortam için, sana ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

Bu yararlı hizmet kimbilir seni ne kadar mutlu ediyordur.

Bu konudaki duygularını bilmek isterdim. :smile:

Selamlar.... :clover:

:sweatingbullets::blushing::sleep::biggrin:

Bilmem heralde bu konuda (Osirisliler) bir şey bilmediğim için konuyu forumda bir başlıkla tartışamaya açardım ve sizden gelen öneriler doğrultusunda bir yaklaşım ve hareket tarzı oluştururdum.

Herkes gibi benimde yaşamımı sürdürebilmem için çalıştığım bir yer var bu yer bana sürdürme işleminin aksamaması için gerekli olan maddi maddeyi getiriyor ve devam ediyorum.

Onun dışında hobilerimden birisi insanlara gereken ortamı sağlayarak ne yapabileceklerinin sınırlarını gözlemlemek buna bir tür deney diyebilirsin yanlız bu deneyin içinde çok marjinalleşerek karşı tarafa anlamadığı şeyleri söylemek yerine (herkesin ama herkesin düşüncesini bizim belirlediğimiz kurallar içinde söylemesini istiyoruz - duyulmayan veya anlaşılmayan bir şey kalmamalı diyoruz) daha basitleştirerek anlaşılır argümanlarla düşünce alışverişini sağlamayı oluşturmaya çalışıyorum (Bunun nedeni toplumdaki katmanlar arasında eksik olan birbirini anlama ve kabul etme olayını geliştirmeyi ve kazanıma dönüştürmeyi düşünüyoruz). Bazan başarılı oluyorum bazan hiç umulmadık şekilde geriye dönüş yaşıyorum.

Bazen yazılanlardan bazıları beni rahatsız ediyor (kişisel olarak) bunad şu çareyi buldum o an hemen bilgisayarı kapatıyorum ve biraz ara vererek kendime hazırladığım on soruluk duvarda asılı yazıyı okutturuyorum, daha sonra tekrar geri gelerek o iletiye tekrar bakıyorum ve olabildiğince tarafsız davranıyorum (bu tarafsızlık tamamen o iletiye yönetim bakış açısı olarak kalıyor yeni adminin bakış açısı değil yönetim açısından bakış açısı oluyor ve olabildiğince tarafsız olabiliyor)

Mutluluk görecelidir. Küçük şeylerden mutlu olmayı ve dışa yansıtmayı bilen bir insan olarak sizin iyi gününüzde kötü gününüzde perde arkasında okuduğum herşeyde duygulanıp, üzülebiliyorum.

Siz farkında değilsiniz ama forumun en çok okuyan kişisi ben olabilirim diyorum, okumadan kimseyi eleştirmemek için yapıyorum ve bazan çok zor oluyor (sakın yanlış anlamayın şikayet değil bu sadece bir paylaşım)

Bu beni herbirinizin yazdığına ortak ediyor, parçası yapıyor, içine katıyor, ve sizinde bunun farkına varmanızı sağlıyor...

Sevgimle

Not: Bunlar kişisel olduğu için takımdan bahsetmedim. Dikkat ederseniz bu bir takım işi yani kişisel bakışın dışında bu takım çalışıyor ve yapıyor. İnanın her mod her co admin aynı düşünüyor bu forumda....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 270
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

:sweatingbullets::blushing::sleep::biggrin:

Bilmem heralde bu konuda (Osirisliler) bir şey bilmediğim için konuyu forumda bir başlıkla tartışamaya açardım ve sizden gelen öneriler doğrultusunda bir yaklaşım ve hareket tarzı oluştururdum.

..............

Bazen yazılanlardan bazıları beni rahatsız ediyor (kişisel olarak) bunad şu çareyi buldum o an hemen bilgisayarı kapatıyorum ve biraz ara vererek kendime hazırladığım on soruluk duvarda asılı yazıyı okutturuyorum, daha sonra tekrar geri gelerek o iletiye tekrar bakıyorum ve olabildiğince tarafsız davranıyorum (bu tarafsızlık tamamen o iletiye yönetim bakış açısı olarak kalıyor yeni adminin bakış açısı değil yönetim açısından bakış açısı oluyor ve olabildiğince tarafsız olabiliyor)

...............

Sayın admin,

Osirisliler'in mod kontrolu hakkındaki cevabınız çok sempatik.

Meşgul etmek istemezdim ancak bu kezde; sizin sıkıntılı anlarınızda kendinize okutturduğunuz "on soru" ve/veya tavsiyelere takıldık. :smile:

Bizlerden esirgemezsiniz umarım.

Bakarsınız bizlere de rehber olur.

Paylaşalım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

O kadar zor şeyler değil ama söyleyeyim aslında hepinizin bildiği şeyler ama çoğunlukla yapmadığımız şeyler...

1. Yazıyı tekrar okudun mu?

2. Yazan kişinin forum geçmişi nedir?

3. Bu konuda kendi düşüncelerin nedir?

4. Kurallar ne diyor?

5. Kurallara göre yanlış yerler?

6. Bana göre yanlış yerler?

7. Kuralları dikkate alarak yazıyı tekrar oku?

8. Farklılıkları buldun mu? Bulduysan yaz?

9. Baştaki düşüncen ve şu andaki düşüncen nedir?

10.Herşeyi denediğinden eminmisin?

Yani çok basit bir yöntem.... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bana hep esrarengiz gelmiştir bu admin nicki :unsure:

:lol:

Admin nicki ? Daha ne nickler görceksin kıs :grin:

Admin esrarengiz desen hadi neyse :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€
Bu kontrolün bir kuralı yok gözümüze çarpan (kurallara uymayan) herkesin imzası düzeltilir...

Çünkü büyük resimler ve ağır olan resimler forumu yavaşlatıyor...

Öylese göster onları bana bakalım kimlermiş onlar (görmemişimdir çünkü 25000 üye var)

Bekliyorum sakın unutma...!!!!!!!!!!!!!!!!!

söyleyemem kusura bakma kim olduklarını....arkadaşlarım hepsi çünkü....imzalarının silinmesini istemem..

zaten fazla da girmicem foruma hepgoze batıyos ne kadar fazla girersek zati :excl:

neyse kısaca ben soylemem kendin bul banane :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
söyleyemem kusura bakma kim olduklarını....arkadaşlarım hepsi çünkü....imzalarının silinmesini istemem..

zaten fazla da girmicem foruma hepgoze batıyos ne kadar fazla girersek zati :excl:

neyse kısaca ben soylemem kendin bul banane :lol:

Tamam sevgili H@Y€LP€R€$,

Sadece büyük laflar edildiğinde o kelimelerin arkasına saklananları merak ederim... Bu nedenle göster dedim...

Bir konu daha kurallara uymayanları göstermek sizin forum üyesi olarak göreviniz. Görev derken bu bir internet sitesi yanlışlar düzeltildikçe bu size hız ve kullanım kolaylığı olarak geri dönecektir (iyi bir siyasi konuşma oldu İl meclis üyeliğine adaylığımımı koysam acaba!)

İyice anlaman için Bir başlıkta eğer 10 kişi 50 kb ile 100 kb arasında imza postalamışsalar bu sıradan bir kullanıcıya 1.5 MB lık bir sayfa olarak geri döner...

eğer biliyorsan sıradan dial up bağlantıları (telefon, DSL değil) 35kb ile 44 kb arasında değişmektedir.

O zaman bu kullanıcı 1dakikada zor yükleyecektir bu sayfayı...

DSL ise 80kb ile 450 kb arasında değişmektedir....

Yani neresinden bakarsanız bakın sizin daha hızlı yüklemeniz için yapılan bir uygulamadır ve taraf olmanız gerekmektedir. Taraf olmak istemiyorumda diyebilirsiniz ama sonuç olarak imzanıza müdahale edilir.

Kimse kuralların dışına çıkamaz (göremediğimiz sürece çıkabilir ama gördüğümüz anda çıkış engellenir ve uyarılır ve bir daha yaptığında askıya alınır)

Çok göze batmaktan kastını anlamadım ...

Neden çok göze batacakmıssın?

Sen ne güzel düşüncelerini yazıyorsun ve bizde seninle bunları paylaşarak açıklamalar ve bilgi veriyoruz...

Güzel Değilmi?

Değilse bir daha yazmam, eğer güzel se paylaşmaya devam....

Sevgiler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ha ha ha (korkutayım dedimde!)

:lol::w00t::lol:

Bayıldı galiba Aysum :unsure::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

O zaman gönlünüzü alayım:

Bir varmış bir yokmuş,

Evvel zaman içinde Turkish-Media.Com diye bir forum varmış

İlk kurulduğunda hiç kimse ne amaçla kurulduğunu anlamamış

Ama zamanla anlamışlar ama iş işten geçmiş tabiki

Hala anladım diyenler anladıklarını açıklayamıyorlarmış

O anlatılmaz yaşanır diyenlerde olmuş

Tabiki bunu ben uydurdum (ha ha ha)

Olacak o kadar değilmi

Forumun yaramaz üyeleri varmış

Admin adına takmışlar

Takmışlar ama adminin ne kadar korkunç olduğunu bilmiyorlarmış

Admin onlara Harr demiş onlar korkmuşlar

Eren yardımlarına koşmuş (Şarkıcı Eren)

Sonra benden buraya kadar ben bilimselci ve xlark_tades gibi şair değilim...

Saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir H@Y€LP€R€
Tamam sevgili H@Y€LP€R€$,

Sadece büyük laflar edildiğinde o kelimelerin arkasına saklananları merak ederim... Bu nedenle göster dedim...

Bir konu daha kurallara uymayanları göstermek sizin forum üyesi olarak göreviniz. Görev derken bu bir internet sitesi yanlışlar düzeltildikçe bu size hız ve kullanım kolaylığı olarak geri dönecektir (iyi bir siyasi konuşma oldu İl meclis üyeliğine adaylığımımı koysam acaba!)

İyice anlaman için Bir başlıkta eğer 10 kişi 50 kb ile 100 kb arasında imza postalamışsalar bu sıradan bir kullanıcıya 1.5 MB lık bir sayfa olarak geri döner...

eğer biliyorsan sıradan dial up bağlantıları (telefon, DSL değil) 35kb ile 44 kb arasında değişmektedir.

O zaman bu kullanıcı 1dakikada zor yükleyecektir bu sayfayı...

DSL ise 80kb ile 450 kb arasında değişmektedir....

Yani neresinden bakarsanız bakın sizin daha hızlı yüklemeniz için yapılan bir uygulamadır ve taraf olmanız gerekmektedir. Taraf olmak istemiyorumda diyebilirsiniz ama sonuç olarak imzanıza müdahale edilir.

Kimse kuralların dışına çıkamaz (göremediğimiz sürece çıkabilir ama gördüğümüz anda çıkış engellenir ve uyarılır ve bir daha yaptığında askıya alınır)

Çok göze batmaktan kastını anlamadım ...

Neden çok göze batacakmıssın?

Sen ne güzel düşüncelerini yazıyorsun ve bizde seninle bunları paylaşarak açıklamalar ve bilgi veriyoruz...

Güzel Değilmi?

Değilse bir daha yazmam, eğer güzel se paylaşmaya devam....

Sevgiler...

tamam nasıl istersen ole olsun :sweatingbullets:

:blushing:

haklısın :devil::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Adam Gibi

Merakim gelecekti

Sordum büyüklerime

Çocuksun büyü dediler

Büyüdüm sordum

Büyüksün adam ol dediler

Adam oldum sordum

Adam gibi cevap veremediler.

:clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
İnsan merak ediyor nerede bu admin diye :unsure:

Nasıl yani sen bilmiyormusun hala ben OSİRUS gezegenindeyim.!!!!

Eğer istersen sana bir Bedava Paket gönderelim tanıtım olsun diye sen de gör OSİRİS gezegenini.

Sevdim ben bu osiris vakasını.

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.