Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Admin

mystic river

Önerilen İletiler

• Admin

ayak el başk kol.....

Bırakın bunları... Dedim ya osirisliler misafirperverdir hem misafir umduğunu değil bulduğunu yer...

yada erzağını yanında getirir... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 270
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bir yol planı alsam sevgili Admin'im..;) Cape Caneveral'dan 2 hafta sonrasına gün aldım.O güne kadar doluymuş fırlatma pisti..:) Yani 2 hafta sonra ordayım..:D Töbe!! 1-2 akşam Lena'da kalırım yaw,malum Orion'dan aktarmalı gelicem..:w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Bir yol planı alsam sevgili Admin'im.. ;) Cape Caneveral'dan 2 hafta sonrasına gün aldım.O güne kadar doluymuş fırlatma pisti.. :) Yani 2 hafta sonra ordayım.. :D Töbe!! 1-2 akşam Lena'da kalırım yaw,malum Orion'dan aktarmalı gelicem.. :w00t:

şimdi osirise gelmek için ayın arkasındaki sultan çeşmesinden sola döneceksin, karşına çıkan Merkür gezegenini dosdoğru takip edip Şahin Ahmet Hurşin Karakolunun solundaki kürkümü ye sokağına dalacaksın o sokak seni dosdoğru Osirise götürür ama biraz uzundur kestirme verirdim ama dünyadan gelen mekiklerin pilotları hiç mi hiç açıklama takip etmiyorlar

hadi bakalım bekliyoruz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel haberlerle geldim Admin'cim..:D Fırlatışa şurada 1 hafta kalmışken,benim araca gaz taktırdım.Anlıyacağın yakıt masrafım yarıya düştü..:w00t::D Gerçi çekiş biraz düşüyor ama olsun,malum yol uzun..-_-

Ha birde yol haritasına baktımda,verdiğin adresteki ''Kürkümü ye '' Sokağı,''A Benim Canım,Kürkümü ye''semtinde değil demi..:huh::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Admin
Çok güzel haberlerle geldim Admin'cim.. :D Fırlatışa şurada 1 hafta kalmışken,benim araca gaz taktırdım.Anlıyacağın yakıt masrafım yarıya düştü.. :w00t::D Gerçi çekiş biraz düşüyor ama olsun,malum yol uzun.. -_-

Ha birde yol haritasına baktımda,verdiğin adresteki ''Kürkümü ye '' Sokağı,''A Benim Canım,Kürkümü ye''semtinde değil demi.. :huh::D

Dedim bu Dünya mekiklerine güven olmaz veya gazlı olunca mekik bizim vosvos necatinin arabalarına dönüyor galiba....

Uzay yollarına baka baka gözlerim yollarda kaldı nerede kaldınız... :):unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Dedim bu Dünya mekiklerine güven olmaz veya gazlı olunca mekik bizim vosvos necatinin arabalarına dönüyor galiba....

Uzay yollarına baka baka gözlerim yollarda kaldı nerede kaldınız... :):unsure:

Ah Admin'cim ah!! :(

Başıma neler geldi bi bilsen:

Aldım kelleyi koltuğa,çıktım yola.Benim mekiğin yıllık bakımı da geçmişti,gelince yaptırırım diye düşünmüştüm,halt etmişim.İkidebir stop ediyor,ikidebir stop ediyor.Bir kara delik bulup,hızlanınca vurdurup çalıştırıyorum.Böyle karadeliklerden geçe geçe Dünya'ya 20.5 ışık yılı uzaklıkta bi gezegen keşfettim.Sağolsunlar,baya misafirperver canlılardı,gezegen sakinleri.Beni 2-3 gece misafir ettiler,bu aradada mekiğin bakı ve tamirini yaptırdım E.T.B.U.T. ustaya.Neyse helalleştik,iki arkadaş benim Sana gelirken Lena'nın gezegenine uğrayacağımı öğrenmiş,''Bizim o gezegende MSN arkadaşlarımız var.Bizi de götürür müsün?'' dediler.O kadar kıyakları dokunmuş,bırakmak olmaz tabi,aldım onlarıda tekrar çıktım yola.(Pardon uzaya) Bu seferde Yolda gaz bitmez mi..:o Ülen nerde bulucan bu boşlukta LPG istasyonu.Arkadaşlar sağolsun,inip itlediler de Lena'nın gezegenine varabildik..Hay varmaz olaydım..<_< Lena beni bi gördü,önce okey arkadaşlarıyla tanıştırdı (Bu arada hepsi taş çalıyor birbirinden)Sonra da anlatmaya başladı.Yok anam yok,bitmiyo..:( Anlattıkça anlattı,anlattıkça anlattı.Valla bi ara yorulmuş olacak,sustuda arada kaçıverdim.O yorgunlukla,kendimi Dünya'ya attım.. :sweatingbullets:

Bu sefer direkt sana gelicem..;) Ha bu arada Bilim adamları benim buluşumu (20.5 Işık yılı uzaklıktaki yaşanabilir gezegen) sahiplenip,sağda solda hava atmaya başlamışlar.Senden dönüşte,o gezegendeki arkadaşları toplayıp günlerini göstermeye gelicem..:angry:

Sevgiler..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ah Admin'cim ah!!

Başıma neler geldi bi bilsen:

Aldım kelleyi koltuğa,çıktım yola.Benim mekiğin yıllık bakımı da geçmişti,gelince yaptırırım diye düşünmüştüm,halt etmişim.İkidebir stop ediyor,ikidebir stop ediyor.Bir kara delik bulup,hızlanınca vurdurup çalıştırıyorum.Böyle karadeliklerden geçe geçe Dünya'ya 20.5 ışık yılı uzaklıkta bi gezegen keşfettim.Sağolsunlar,baya misafirperver canlılardı,gezegen sakinleri.Beni 2-3 gece misafir ettiler,bu aradada mekiğin bakı ve tamirini yaptırdım E.T.B.U.T. ustaya.Neyse helalleştik,iki arkadaş benim Sana gelirken Lena'nın gezegenine uğrayacağımı öğrenmiş,''Bizim o gezegende MSN arkadaşlarımız var.Bizi de götürür müsün?'' dediler.O kadar kıyakları dokunmuş,bırakmak olmaz tabi,aldım onlarıda tekrar çıktım yola.(Pardon uzaya) Bu seferde Yolda gaz bitmez mi..:o Ülen nerde bulucan bu boşlukta LPG istasyonu.Arkadaşlar sağolsun,inip itlediler de Lena'nın gezegenine varabildik..Hay varmaz olaydım.. Lena beni bi gördü,önce okey arkadaşlarıyla tanıştırdı (Bu arada hepsi taş çalıyor birbirinden)Sonra da anlatmaya başladı.Yok anam yok,bitmiyo..Anlattıkça anlattı,anlattıkça anlattı.Valla bi ara yorulmuş olacak,sustuda arada kaçıverdim.O yorgunlukla,kendimi Dünya'ya attım..

Bu sefer direkt sana gelicem..Ha bu arada Bilim adamları benim buluşumu (20.5 Işık yılı uzaklıktaki yaşanabilir gezegen) sahiplenip,sağda solda hava atmaya başlamışlar.Senden dönüşte,o gezegendeki arkadaşları toplayıp günlerini göstermeye gelicem..

Sevgiler..

Hahh buldum işte seniiii ve sorumlunu :angry: Dun butun gece tepemde o okey taşlarının sesiii... yeter artık dedim aldım elime sopayı, vurdum Orion'a doğru bana mısın demediler yawww... Uykusuz kaldım sizin yüzünüzden... Uyumayınca pörtlüyor benim gözlerim... Burada yerçekimi 0'ın altında -10.000 olduğundan sinirlenince ağlayamıyoruz biz (aslında bi iki arkadaş ağlayabilmişti ama onlar yaklaşık 150 yıllık denemeleri sonucu bunu yapabildi, benim böyle şeylerle uğraşacak zamanım yok, kariyer yapıyorum da..) ağlayamayınca da böyle pörtlüyoruz işte.. hem bugün çok önemli bir iş seyahatim olacaktı, bu pörtlek gözlerle oraya gitmeyi bırak, mekiğimi nasıl kullanacağım ki...

Haaa kendimi tanıtmadım, doğru söylediniz, ben 190506 gezegeninden, 22085'im. Ama siz bana kısaca 85 diyebilirsiniz... Yok aslında normalde 85 diyemezsiniz ama bizim 85 numaralı arkadaşımız öldüğü için zararı yok... Gerçi ölmek kelimesini empati kurabilmeniz için söyledim, çünkü bizimkiler pek ölmüyor gibi sanki, yani nasıl anlatılır bilmem ki, eeee herneyseee, o kadar da meraklı olmayın canımmm ... Konuya dönelim... Lena'ya gelince, bütün 190506 gezegeni halkı olarak cok fena takığız kendisine ve okey taşlarına... Hayır yani, uyardık da mesela uzay evine tehdit mektupları gönderdik, mekiğine bomba falan koyduk, hepsinden sıyırdı... baktık böyle olmayacak, gidip "uzaylı gibi" (siz de buna "adam gibi" diyorlar) konuşalım dedik Bir kaç kez göründük kendisine, durumu anlatmak için ama "anaaaaa uzaylılar geldi :huh::o:unsure: " deyip okey taşı fırlattı kafamıza :blink: ... sanki kendi uzaylı değil haaa... O nedenle bir ekip kurduk, zararımızı artık Lena'yla değil, Lena'nın konuklarına ödetmeye karar verdik... Eeee Taurusmutis Bey, Taurusmutisti dimiii? Doktora gitmem lazım, gözlerimi çizdircem de... Çizdirmeden geçmiyor pörtlük ondan dedimdi, yoksa gözlerim görüyo, sağlamdır yaniii... masrafı rica etsem hani diyorummm :shuriken: hayır yani yoksa, patronun da hazır burda, olmazsa ondan isteyeceğim, napalım artık başka çare kalmayınca...

(Büyük patron, Sevgili Adminn, büyüklerim şimci beni uyardı :blushing: öğrendim ki bizim gezegenden de siz sorumluymuşsunuz... yani dedim di ki hani Taurusmutis bey ödemeyecekse, siz sakın zorlamayın kendinizi... Neyse, saygılarrr :sweatingbullets: Haaaaaa eeee sular ee akmıyodu da ne zaman ge..gel... gelecek acaba, yok yok, ben sormadım, 9817 Hanım Teyze sordu ben sadece ilettim... Ben çok iyi bir üyenizim, siz kötü üyelerinizi 10 üzerinden değerlendiriyormuşsunuz ya hani, bir de galiba duyduğum kadarıyla çeteleme yöntemini kullanıyormuşsunuz, benim hiç cezam falan yok, olmadı, uyarı da olmadı... gerçi bir iki kere Cloud gelip, "imzan uzayda çok büyük boşluk kaplıyor, onu biraz daha küçült" dedi de ben hemen hallettim... Doğru tabi bir yerde, uzay boşluğumuzu kirletmemiz gerekiyor... Admin TM de var, daha önce kendisiyle görüşmüştük, hatırlar sanırım beni... Ona sorun istersenizz, aslında ben bu kadar cırlak bir uzaylı değilimdir... Sizinle görüşmek hiç kısmet olmamıştı, boyle fırsattan istifade, ee şahsen tanışmış olduk... Çok memnun oldum :pinch: ne güzell bişi...)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Hahh buldum işte seniiii ve sorumlunu :angry: Dun butun gece tepemde o okey taşlarının sesiii... yeter artık dedim aldım elime sopayı, vurdum Orion'a doğru bana mısın demediler yawww... Uykusuz kaldım sizin yüzünüzden... Uyumayınca pörtlüyor benim gözlerim... Burada yerçekimi 0'ın altında -10.000 olduğundan sinirlenince ağlayamıyoruz biz (aslında bi iki arkadaş ağlayabilmişti ama onlar yaklaşık 150 yıllık denemeleri sonucu bunu yapabildi, benim böyle şeylerle uğraşacak zamanım yok, kariyer yapıyorum da..) ağlayamayınca da böyle pörtlüyoruz işte.. hem bugün çok önemli bir iş seyahatim olacaktı, bu pörtlek gözlerle oraya gitmeyi bırak, mekiğimi nasıl kullanacağım ki...

.

.

.

(Büyük patron, Sevgili Adminn, büyüklerim şimci beni uyardı :blushing: öğrendim ki bizim gezegenden de siz sorumluymuşsunuz... yani dedim di ki hani Taurusmutis bey ödemeyecekse, siz sakın zorlamayın kendinizi... Neyse, saygılarrr :sweatingbullets: Haaaaaa eeee sular ee akmıyodu da ne zaman ge..gel... gelecek acaba, yok yok, ben sormadım, 9817 Hanım Teyze sordu ben sadece ilettim... Ben çok iyi bir üyenizim, siz kötü üyelerinizi 10 üzerinden değerlendiriyormuşsunuz ya hani, bir de galiba duyduğum kadarıyla çeteleme yöntemini kullanıyormuşsunuz, benim hiç cezam falan yok, olmadı, uyarı da olmadı... gerçi bir iki kere Cloud gelip, "imzan uzayda çok büyük boşluk kaplıyor, onu biraz daha küçült" dedi de ben hemen hallettim... Doğru tabi bir yerde, uzay boşluğumuzu kirletmemiz gerekiyor... Admin TM de var, daha önce kendisiyle görüşmüştük, hatırlar sanırım beni... Ona sorun istersenizz, aslında ben bu kadar cırlak bir uzaylı değilimdir... Sizinle görüşmek hiç kısmet olmamıştı, boyle fırsattan istifade, ee şahsen tanışmış olduk... Çok memnun oldum :pinch: ne güzell bişi...)

Bu iletinden sonra siz ikinizi asla yanyana getirmem artık... Birinizi osirise diğerini tosirise gonderirim artık...

Bizim Taurus hala gelecek gaz bitti, criptonit bitti hala ortada yok kaç defa söyledim karakoldan sağa, camiden sola, çeşmeden sonra da dümdüz git diye tabii o Mars bülbüllerini görünce (aslında Mars güzelleri idi ama evli olduğunu bildiğim için yengeden korkumdan öyle dedim :blushing: ) unuttu herşeyi bir de Aydaki arabeskçiler :stuart: varki orada kesin mola vermiştir bizim sanatçı ruhlu Taurus.. :)

Sana gelince Gloria,

Cirlak ne demek bilmiyorum ama sana uzayli bir nickname buldum Ogsliorriisa ;)

artik idare et onunla...

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sana gelince Gloria,

Cirlak ne demek bilmiyorum ama sana uzayli bir nickname buldum Ogsliorriisa

artik idare et onunla...

Saygilar

neee ogsilori :unsure: oglslorise :blink: yok yok ogslirosrsa :wacko: ogslorsarissi miii :online2long: ok heceleyerek gidelimm en iyisi, o gsli orsi cıxxxx :( o g s l i o r r i i s a :) bi daha hepsini birden söylimm :P ogsaolirossa :crying: ya olmuyooooooo ama bu cok zor, simdi bir gün cok yakışıklı bir uzaylıyla karşılaşırsam, adımı sorarsa ne diycem, ogsilorosfggjiisii gibi bişi amaaaa sen bana kısaca ogsli mi diycem, :pinch: ayy ben bu isimle nasıl yasıycammmm, bu nasıl bir kaderdir, vay benimmm çilelii ve de yeşil renkli başım :sick:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bulmaca ustası çözemedin ha...

Ogsliorriisa

saygılar

tamam Admincimmm, tamam, kabul ediyorum, yendin beni :crying: Artık forumun en zekisi sensin :P:w00t: ama bi küçük parça itirazım olceeeekkkti, yani kabul edersen tabii.. Yaaa yeni ismim cok guzel olmuş bu arada, değiştirsek ya :w00t: ha itiraz edecektim, edimm o zaman, ama ama amaaaa ben bunun bilmece olduğunu bilemedim ki, bilsem kesin çözerdim dimiii? belki de çözemezdim :unsure::P Ama en zeki sensin, vallahi billahi, yoksa bu koskoca forumu nasıl yönetecektin ki? Ben senden sonra gelen ikinci zekiyim... :P:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
tamam Admincimmm, tamam, kabul ediyorum, yendin beni :crying: Artık forumun en zekisi sensin :P:w00t: ama bi küçük parça itirazım olceeeekkkti, yani kabul edersen tabii.. Yaaa yeni ismim cok guzel olmuş bu arada, değiştirsek ya :w00t: ha itiraz edecektim, edimm o zaman, ama ama amaaaa ben bunun bilmece olduğunu bilemedim ki, bilsem kesin çözerdim dimiii? belki de çözemezdim :unsure::P Ama en zeki sensin, vallahi billahi, yoksa bu koskoca forumu nasıl yönetecektin ki? Ben senden sonra gelen ikinci zekiyim... :P:D

evet aslinda aslında hemen yakalarsın demiştim ama olmadı işte eh ne diyelim... sağlık olsun bir dahakine...

forumu yönettiğimi kim söyledi sana...! Bu forumu kendi üyeleri yönetiyor... Ben sadece arada sırada böyle saçma sapan iletiler gönderiyorum :unsure:

yaaaaaaaaaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet aslinda aslında hemen yakalarsın demiştim ama olmadı işte eh ne diyelim... sağlık olsun bir dahakine...

forumu yönettiğimi kim söyledi sana...! Bu forumu kendi üyeleri yönetiyor... Ben sadece arada sırada böyle saçma sapan iletiler gönderiyorum :unsure:

yaaaaaaaaaa

öyleyse en zeki benim o zaman, Admincim de ikinci en zeki :w00t: kızmıyorsun di mii? :unsure: Korktumm da azcık :unsure:

hiç kuşku duymadan söyleyebilirim ki kabul ettiğim, kabul edebileceğim tek yönetim Turkish media com yönetimidir.... Bitmiştir :clover:

Diğer her türlü yönetime hala sonuna kadar karşıyım.... :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

öyleyse en zeki benim o zaman , Admincim de ikinci en zeki :w00t: kızmıyorsun di mii? :unsure: Korktumm da azcık :unsure:

hiç kuşku duymadan söyleyebilirim ki kabul ettiğim, kabul edebileceğim tek yönetim Turkish media com yönetimidir.... Bitmiştir :clover:

Diğer her türlü yönetime hala sonuna kadar karşıyım.... :angry:

Efendim efendim,duyamadım.Bişi mi dedin..<_<:w00t::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Efendim efendim,duyamadım.Bişi mi dedin..

Yaww tamam yaaa, şurda taurus yokken, kendimize bi iki iltifat edelim dedik, Yine gelmiş görmüş :crying: Osiris'e gidiyoruz yine karşımıza çıkıyor, ben gönül rahatlığıyla bi "en zekiyim" diyemiycem mi yaawwww :online2long: Gelmesen işte, ne güzel Admincime'de kabul ettirmişim mevzuyu ya, geldin saltanatımız sona erdi... Kaç günlükmüş bu saltanat bi bakim hele :unsure: Baktım, tam 3 gün sürmüş, O da yeter evellallah :w00t: Tamam, tamam erken seçime gitmeyi kabul ediyorum... hatta vazgeçtim, seçime de gerek yok, gerçekleri kabul ediyorum ve 3 günlük süren saltanatımın ardından, koltuğumu Taurusmutis'e devretmeye karar veriyorum :sweatingbullets::sorcerer: Buyrun Paşam, koltuk sizindir, biz şurdaki köşeciğee otururuz :w00t: Bi isteyizzz var mıydı paşam? :w00t: Sıcaktır Osiris ha ne dersiniz yelpaze yapalım mı :P:w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yönetim olarak çözüm üretmek zorundayız ya... :glare:

3 gün gloria 3 gün Taurus en zeki olacak ve diğer bir günde biz diğer forumcular... :wacko:

:w00t: oyyyy oyyyy, gece gece, mideme kramp girdi bean_laughing_hb.gif, gözümden yaş geldi Laughing3.gifgülcem diyeeeee, alemsinn Admincimmmm.... Çok güldümmmm, Allah da seni güldürsünnnnn... laughing.gif

Çiçeğimm sana Admincimm, en ciddi görünün ama en büyük espri yeteneğine sahip olan paşam da smiley.gifAdmincimmmm,bu kadar gülmemiştim vallahiii 310.gif

BU DA TAURUS (soldaki) VE GLORIA (Sağdaki)NIN SON HALİİİ İŞTE Laughing_RoflSmileyLJ.gif

smile.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yönetim olarak çözüm üretmek zorundayız ya... :glare:

3 gün gloria 3 gün Taurus en zeki olacak ve diğer bir günde biz diğer forumcular... :wacko:

sevgili Admin,

Şimdi ben bugun bir gün olan zeki günümdemiyim acaba. Ona göre işlerim var da . :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili Admin,

Şimdi ben bugun bir gün olan zeki günümdemiyim acaba. Ona göre işlerim var da . :blushing:

yok şimdi Taurus'un 3 günü var... Salı Çarşamba Perşembe... Sonra sizin gün geliyor... Cuma günü... Cumartesi pazar Pazartesi de benim günlerim... Eğer işinizin acelesi varsa, taurus yapsın istersen, :w00t: ya da rica edelim, bir günlüğüne hakkını size devretsin :)

İmza: Yönetim... değil Gloria diyimmm, ben yanii... Admincimmm, paşammmm, kızmadın dimiiiiii :unsure::sweatingbullets::online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
yok şimdi Taurus'un 3 günü var... Salı Çarşamba Perşembe... Sonra sizin gün geliyor... Cuma günü... Cumartesi pazar Pazartesi de benim günlerim... Eğer işinizin acelesi varsa, taurus yapsın istersen, :w00t: ya da rica edelim, bir günlüğüne hakkını size devretsin :)

İmza: Yönetim... değil Gloria diyimmm, ben yanii... Admincimmm, paşammmm, kızmadın dimiiiiii :unsure::sweatingbullets::online2long:

Seni hınzır seni... :cat:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Seni hınzır seni... :cat:

Türk kahvesiiii, paşammm?

nickwillsher.jpg

Taurus, sana da kahve varrr, gelllllllll, soğutmadan hüplettt...

0221y.jpg

Taurus: Gelemem, İnanna'nın acil yetişmesi gereken işi varmış, onu bitirmeye çalışıyorummmmm..

cerveau.jpg

(vayyyyy, fincanları da tutturmuşum, aynıı farkettiniz mi?) Aslındaaaa annemden kalma bu fincanlar, Anneme de paşa dedesinden kalmış, Ona da bu fincanı, padişahı hediye etmiş, ederken de sadece önemli şahsiyetler için kullanın, bi özelliği olsun demiş, ondan dolayıdır, birinin rengi azıcık eskiii, onu biraz daha fazla kulanmışım sanırsam ki... Artıkın kusura bakmazsınız : :online2long::sweatingbullets::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merak etme Admincimmm kurtarcaz seni o kötü büyüden, herşey tamam, iksirlerimiz, ateş toplarımız, silahlarımız falan herşey hazır... Leylayı bekliyoz, ip atlamaya daldı galiba, Kleo şimdi gidip ona bakcekkk gelcekkk... Ondan sonra biz sana ara ara dakka skor veririz tamam mı? Sen sadece dost oldugumuzu bil, mümkün mertebe kızmamaya çalış, hakim ol kızgınlığına, sonra ateş saçarsın alimallah yanmayalım yanlışlıkla :unsure: ya biz her ihtimale karşı acaba itfaiyeci kılığına mı girseydik, ne bileyim mesela oksijen maskesi falan mı taksaydık ki acaba, Kleo ne dersin? Herneyse, Leyla da gelsin MISSION IMPOSSIBLE başlıyo... Gönlünü ferah tut :w00t: BE CALM

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.