Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Admin

mystic river

Önerilen İletiler

• Admin
Şu masanızın haline bakın :ermm:

Yazık garip enciğini kaybetmiş bulamıyo karışıklıktan :P

Bunların hepsi doğru sadece bir yanlış var oda kedinin durumu...

Benim kedim bakımlıdır benim kedim baktığında ben buradayım der ve dimdiktir..

Benim kedim hayatta masanın altında uyumaz tam faremin üstünde uyur ve onun herzaman gözünün önünde olmasına özen gösterir...

İşte buda resmi:

sidhh001cv8.jpg

Ama malesef onu 2007'de kaybettim...

Adı Siddh'ti...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 270
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

19'lu yaşlarımda bir kedim vardı ismi Dilara'ydı, ondan sonra zaten başka kedimde olmadı.

Ona öyle benziyor ki bakışları, ama sanıyorum bu erkekmiş.

İnanılmaz karekterli bir kediydi.Bazen; bu heralde daha önceki hayatında insandı diye

düşündüğüm olurdu.

Ağlamama dayanamazdı,Annem azcık bana bağırsa gidip tıslardı,tırmalardı annemi.

Sokak kapısıda dahil bütün kapıları açardı :)

Ne yazık ki bende onu kaybettim :( Ve bir daha üstüne başka kedi alamadım böle samur kedi

gördüm mü içim sızlıyor resmen.

Sonradan tuhaf bi şekilde kedi, köpek tüyüne duyarlı hale geldim.

Bu kadar sevmeme rağmen onlara çok fazla dokunamıyorum -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kedilerde tuhaf, tanimlayamadigim bir asilik var. Duruslarindan, bakislarindan bunu anlamak oyle kolayki.

Kedim olmadi, ama hayallerimde yasattigim Sibirya Kurdu ;) Kucukken birisinin yaninda gordukten sonra aklindan cikaramadim bu hayvani. Ve sonra ogrendim ki, cocuklar ve kalabaklik icinde olmak onlari mutlu edermis, eski kabileleri hatirlarlarmis. bilmem belki 22. yas gunumde birileri bana yavru sibirya kurdu hediye eder :) Ve kalicagim yerdede cok rahat yasiyabilirlermis :)

Ya kediyle alakasi yok ama ne yapayim, cok istiyorum su hayvani ;)

tatli dimi?

siberianhuskynikobt8.jpg

Ya su harika gozler....

faithtl5.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yazık yazık, şu hale bak. admine yağ çekmek için bir sürü insan sıraya girmiş. -_-

ben asla böyle bir şey yapmam. öyle yağ çekmek falan benim mizacıma ters, yaradılışıma aykırı B)

öyle ben seni çok seviyorum, yok oyunuz kutlu olsun yok buyunuz kutlu olsun bilmem ne..... ne kadar yanlış ne kadar etik dışı :closedeyes:

ama ben yine de sayın admin'imizi çok seviyorum, bence müthiş bi insan, geçenlerde çaktırmadan profiline baktım one öyle yaaa, ilgi alanları kısmı cv gibi valla, maşşallah. biz sülalece biraraya gelsek o kaa programlama dilinin adını bile aklımızda tutamayız bee :blink:

(bi uyarı aldım da acaba silebilir misiniizzz :rolleyes: ben sizi çok seviyorum gerçekteennn)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
yazık yazık, şu hale bak. admine yağ çekmek için bir sürü insan sıraya girmiş. -_-

ben asla böyle bir şey yapmam. öyle yağ çekmek falan benim mizacıma ters, yaradılışıma aykırı B)

öyle ben seni çok seviyorum, yok oyunuz kutlu olsun yok buyunuz kutlu olsun bilmem ne..... ne kadar yanlış ne kadar etik dışı :closedeyes:

ama ben yine de sayın admin'imizi çok seviyorum, bence müthiş bi insan, geçenlerde çaktırmadan profiline baktım one öyle yaaa, ilgi alanları kısmı cv gibi valla, maşşallah. biz sülalece biraraya gelsek o kaa programlama dilinin adını bile aklımızda tutamayız bee :blink:

(bi uyarı aldım da acaba silebilir misiniizzz :rolleyes: ben sizi çok seviyorum gerçekteennn)

Hergün buraya gelerek bana yazanlara bakıyorum ve onların bütün uyarılarını siliyorum...

Bunu bütün forum üyeleri biliyor zaten..! B)

Bize bilmediğimiz bir şey söyleseydin eğer seninkinide düşünebilirdik -_-

Ama malesef hakkını kaybettin... :stuart:

Ama son paragrafın için biraz daha düşünelim diyorum :P

Saygılar ve sevgiler herzamanki gibi sevimli üyelerimize bizden gidiyor... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • Admin
Kedilerde tuhaf, tanimlayamadigim bir asilik var. Duruslarindan, bakislarindan bunu anlamak oyle kolayki.

Kedim olmadi, ama hayallerimde yasattigim Sibirya Kurdu ;) Kucukken birisinin yaninda gordukten sonra aklindan cikaramadim bu hayvani. Ve sonra ogrendim ki, cocuklar ve kalabaklik icinde olmak onlari mutlu edermis, eski kabileleri hatirlarlarmis. bilmem belki 22. yas gunumde birileri bana yavru sibirya kurdu hediye eder :) Ve kalicagim yerdede cok rahat yasiyabilirlermis :)

Ya kediyle alakasi yok ama ne yapayim, cok istiyorum su hayvani ;)

tatli dimi?

Ya su harika gozler....

Evet güzel köpeklermiş... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Bugün içimden her biriniz için niyet tavşanıma bir niyet çektirmek geldi bakalım tavşanım senin için ne demiş :D Hani Hıdırellez muhabbetine :)

leylaayyildiz_F_(26).jpg

Bulutlardan beyazsın

Kuşlardan yaramazsın

Bir halde karar etmez

Bir dalda duramazsın

Nassssıı amaaaa :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Aslında bende sinir olurum böyle herkes adminin sayfasına yogunlaşır ama admin üyelerin sayfalarına yazı yazmaz :excl: meyak etmedim desem yalan olur.....bende yazıyım bari uyarılar siliniyormuş ya -_- çıks kocaman bir şakaydı...sadece benim ev hayvanat bahçesinide geçecek yakında ,kediyide sefiyorsunus galiba şey dedim bende 2 tane minicik 1 erkek 1 dişi kedi var Karmonel ve Karamel.geçmiş olsun diye yolamışlar(sankim başka bişey bulamamışlar gibi ;) )ve 19 tanede fare oldugu için evde ne etsem acaba diye düşünürken kedinizi kaybetiginizi okudum tamam işte olee demedim degil :(:unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Seninde bayramın güzel geçsin. Geçmiştir zaten, kaç gün oldu. Admin demek Administrator demek di mi? Niye bu kadar uzun bu? Yönetici desek daha iyi olmaz mı? İlk bilgisayarı aldığımda uyarı vermişti Administrator müdür Terminator müdür nedir ona başvurun diye. Ya düşünüyorum düşünüyorum öyle birisini tanımıyorum. Sonra aldığım yere sordum böyle böyle bi adam varmış kim o diye. Sizsiniz dedi. Dedim ulen bilgisayarı satıp bi de üzerine dalga mı geçiyosun? Ben o adam olsam bilirim heralde di mi? Meğer bilgisayarı kim yapılandırdıysa artık oymuş. Dedim bize böyle geldi bu, kim yaptıysa yakalamayayım zaten. Eve bi geldi adam bakmaya, izbandut gibi adam, kocaman. Dedim "abim, abicim benim, administrator abicim, bilsem sana öyle der miyim hiç". Adam sonra bana "kes yağcılığı" dedi çıkıştı, sonrasını hatırlamıyorum. Yok yok şaka şaka. Sıska bi gözlüklü çocuk geldi, o bana "abi abi" diye yalvardı, yine de dövdüm. Sonrasını o hatırlamıyo. Valla billa bak.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Seninde bayramın güzel geçsin. Geçmiştir zaten, kaç gün oldu. Admin demek Administrator demek di mi? Niye bu kadar uzun bu? Yönetici desek daha iyi olmaz mı? İlk bilgisayarı aldığımda uyarı vermişti Administrator müdür Terminator müdür nedir ona başvurun diye. Ya düşünüyorum düşünüyorum öyle birisini tanımıyorum. Sonra aldığım yere sordum böyle böyle bi adam varmış kim o diye. Sizsiniz dedi. Dedim ulen bilgisayarı satıp bi de üzerine dalga mı geçiyosun? Ben o adam olsam bilirim heralde di mi? Meğer bilgisayarı kim yapılandırdıysa artık oymuş. Dedim bize böyle geldi bu, kim yaptıysa yakalamayayım zaten. Eve bi geldi adam bakmaya, izbandut gibi adam, kocaman. Dedim "abim, abicim benim, administrator abicim, bilsem sana öyle der miyim hiç". Adam sonra bana "kes yağcılığı" dedi çıkıştı, sonrasını hatırlamıyorum. Yok yok şaka şaka. Sıska bi gözlüklü çocuk geldi, o bana "abi abi" diye yalvardı, yine de dövdüm. Sonrasını o hatırlamıyo. Valla billa bak.

:lol::D:ayakvur:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Adminin yazdığını görünce direk okumaya daldım,çıkışı yaptım...online onlara baktım...millet paso bunu okuyor...dalan tek ben değilmişim :D admin olmak neymiş ya -_- fiyakalı iş...Turist Ömer muhteşem bir bayram sonrası admin takıntısı :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Bozdur bozdur harca bakalım. :)

:huh::wacko::blink: bunlar şimdi benimi :unsure: ahh ben neden daha önce buraya üye olmadım okaday bayram kaçırdım tühhhhh :aptalkafam: benim şimdiye köşeyi dönmüştüm kine :deli: şey kurban bayramına buralardasınız sanıyorum ve umuyorum :blushing: sabahın ilk ışıklarında kesin kapınızın önünde olacagım :islik:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
:huh::wacko::blink: bunlar şimdi benimi :unsure: ahh ben neden daha önce buraya üye olmadım okaday bayram kaçırdım tühhhhh :aptalkafam: benim şimdiye köşeyi dönmüştüm kine :deli: şey kurban bayramına buralardasınız sanıyorum ve umuyorum :blushing: sabahın ilk ışıklarında kesin kapınızın önünde olacagım :islik:

Ah ah ne kadar çok para vermişim / ler

Birazını geri alayım 'şımarır' şimdi bu... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende Yayamazla kapinin onunde dikileyim bari seyyy bilet parasi lazim olabilirde :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende Yayamazla kapinin onunde dikileyim bari seyyy bilet parasi lazim olabilirde :D

Çıksssss işteeeee :angry: sen git bikerem..................4419x1pnprgmi5o51mxcsq7qowno2hkyhw.jpg...tamamıııı :devil: ama :aptalkafam: bende kabahat ne gösteriyoysun paralarını saklasana bişey degil şimdi bunlar birdahaki bayram benden önce gelip harçlıkları kapacaklar :sinirli: angellll bak sana ne aldım ben...golden_antepfistikli_kare1.jpg......................

cikoGofretMP.jpg..sen bunları al git evinde ye damamıı :islik::alkis: bana :deli:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.