Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Admin

mystic river

Önerilen İletiler

Admiiiiinn;

Nerdesin yaw,o kadar yol geldim,yoruldum.Ayaklarıma kara sular indi..:( Bak ya..<_< Kapıda mı kalcam bööle..:crying: Bari şu bavullarımı koycak biyer bulaydım..

valizjo2.jpg14910id1.jpgadszzs6.png

Off yaa..Gloria;Burda mısın..? Sen nicedir burlardasın,bi yer öner de oraya gideyim bari..Geleceği yok bu Admin'in..Bir de gelmiyorum diye laf ediyordu..<_<

Osisir'liler böyle mi oluyor acaba..<_< Bak ya Osiris deyince aklıma ne geldi:Osiris Osiris ipe dizis..:w00t::D:blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 270
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Admiiiiinn;

Nerdesin yaw,o kadar yol geldim,yoruldum.Ayaklarıma kara sular indi.. :sad: Bak ya.. :dry: Kapıda mı kalcam bööle.. :crying: Bari şu bavullarımı koycak biyer bulaydım..

Off yaa..Gloria;Burda mısın..? Sen nicedir burlardasın,bi yer öner de oraya gideyim bari..Geleceği yok bu Admin'in..Bir de gelmiyorum diye laf ediyordu.. :dry:

Osisir'liler böyle mi oluyor acaba.. :dry: Bak ya Osiris deyince aklıma ne geldi:Osiris Osiris ipe dizis.. :w00t::biggrin::blushing:

eee bu gunlerde pek yorgun admincimm... fazla mesgul... Osiri^sin konsey toplantısı var ona katılcadıııı.. sanırım ondan yok burda dur ben sana bi iki bi yer bakim ayarlim sonra haber veririm sen bekle burda... Dur burda bekleme... Fuasryx hanım teyzeye git o seni ben gelene kadar misafir eder tamam mı? şu yandan 5. ev...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Admiiiiinn;

Nerdesin yaw,o kadar yol geldim,yoruldum.Ayaklarıma kara sular indi.. :( Bak ya.. <_< Kapıda mı kalcam bööle.. :crying: Bari şu bavullarımı koycak biyer bulaydım..

Off yaa..Gloria;Burda mısın..? Sen nicedir burlardasın,bi yer öner de oraya gideyim bari..Geleceği yok bu Admin'in..Bir de gelmiyorum diye laf ediyordu.. <_<

Osisir'liler böyle mi oluyor acaba.. <_< Bak ya Osiris deyince aklıma ne geldi:Osiris Osiris ipe dizis.. :w00t::D:blushing:

eee bu gunlerde pek yorgun admincimm... fazla mesgul... Osiri^sin konsey toplantısı var ona katılcadıııı.. sanırım ondan yok burda dur ben sana bi iki bi yer bakim ayarlim sonra haber veririm sen bekle burda... Dur burda bekleme... Fuasryx hanım teyzeye git o seni ben gelene kadar misafir eder tamam mı? şu yandan 5. ev...

Bak şu kazımın yaptığına seni alması için 'taurusmutis' yazan bir karton hazırla ve bekle dedim... Dediki sen gelmedin biraz önce yazdığı kartona bakınca anladım:

tartantatoswz9.jpg

Tabik öncelikle okuma yazma bilip bilmediğini sormadım. Sormayın Osiris tede okuma yazma sorunu var...

Bak şunun yaptığına taurusmutis yerine Tartantatos

Sen şimdi kesin bunu görmüşsündür ama anlayamamışsındır...

Neyse hoşgeldin...

Sen bugün Fuasryx hanım teyzede kal ben yarın Kazımı gönderir seni aldırtırım...

Sakın Fuasryx hanım teyzenin mondalgonarate sinden yeme....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Taurus: Gelemem, İnanna'nın acil yetişmesi gereken işi varmış, onu bitirmeye çalışıyorummmm

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar teşekkür etmekte geciktim, çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık , pek bi rahat ettim. Ne güzel oldu ya .Bir gittim ,devlet dairelerinde beni kapılarda karşıladılar.Buyrun oturun ,ne içersiniz diye sordular. Sonra da işlemlerinizi Taurus halletti evraklarınız burada dediler. Aldım çıktım. Çok sevdim ben bu işe . Aslında bundan sonra sizler varsınızya yanımda ben cuma günleride boş olsam diyorum. :clover:

Osisir'liler lütfen yardım edin. Lütfennnnnnnnnnnnnnn.............

Bakın size sorunumu yazayım. Bugün annemden bir mektup aldım.

Sevgili kızım İnanna,

Seninle görüşmeyeli çok oldu. Senin hızlı okuyamadığını bildiğim için bu mektubu yavaş yavaş yazıyorum.Artık, senin büyük şehire gittiğin sırada yaşadığımız evde yaşamıyoruz. Baban bir gazetede ,insanların başına genellikle evlerinin 2 kilometre civarındaki bölgelerde kaza geldiğini okumuş, o yüzden taşındık. Sana yeni adresi veremiyorum çünkü bizden önce oturan amcanlar , taşınınca adresleri değişmesin diye cadde adını ve kapı numarasını söküp götürmüşler. Geçen hafta sadece iki kez yağmur yağdı. İlki üç gün sürdü ,ikincisi ise dört gün.Benden istediğin yeleği postaya verdim ancak halan o koca düğmelerle paketin çok ağır olacağını söyledi, o yüzden düğmeleri koparıp yeleğin cebine koyduk.Orada bulabilirsin. Sevgiler, annen...

Şimdi size yalvarıyorum .Osisire gidince genlerle ilgili neler yapıyorlar bir baksanız diyorum .Hani belki bir yardımınız dokunur mu acaba? Nede olsa forumdaşız değil mi yani ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak Frozen cadısı yattı uyudu, ben forumu bekliyorum beni daha çok seviyorsun değilmi adminciğim...

vay anam :blink: bu osirise girme kuyruğumu...malum dünya bitmek üzere..

sevgili adminimiz korkmayınız ben osirise gelmiyeceğim..malum bütün en zekiler sizin gezegene göç ettiğinden burayada bir akıllı lazım .. zati bunlar beni barındırmazlar orda.. <_< bu gemiyi terkeden şahsiyetleride esefle kınamam lazım gelir ama kınayamam..başıma geleceklerden fazlasıyla ürktüğümden değil asla :unsure: yani haklılar... :w00t:

yalnız bir korkum var siz her gelmek isteyeni osirise alırsanız..sizin gezegen için oldukça ciddi kaygılarım var...o yüzden önümüzdeki bir kaç seneye bakarak teyzem yani öz be öz teyzem :shifty: (lütfen bunu aklınızda tutunuz..hani gelmek istersem..torpil babından ) Fuasryx hanım teyzedende gelişmeleri öğrenerek gerekirse sizi dünyalılardan arındırmak için bir kurtarma operasyonu düzenleye biliriz... :whistling::w00t:

ve gıcığım sandın ki farketmeyeceğim ha.. :getlost: kim dedi yatıp uyuduğumu sen forumu beklerken forumun kapısında bütün tehlikeleri kim savuşturuyodu sanırsın :w00t:

neyse ben sıvışayım aradan... :whistling:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ahanda gelip burayı bulmuş kısım bence sem osirise git, buralarda harcanma, senin gibi en zekilerin hepsi oraya gitmiş, bizim gibi az zekiler tekamül sınırlarını zorlayarak dünyanın dibini bulmaya çalışıyoruz... :whistling::w00t:

Forumun kapısını beklerken içeri çaktırmadan giren 5 kişiyi forumun chat bölümünde yakaladım, naber? sanırım o sırada sen cips marka otomofilinin farlarını temizliyor olmalısın... Gecenin yarısında güneş göslüklerini takarsan sağından solundan geçenleri fark etmen imkansız tabi... B)

neyse ben en zekilerin arasında fazlaca kalmayım, bulaşıcıdır mazallah... :unsure: çekliyorum Rıfkı... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak şu kazımın yaptığına seni alması için 'taurusmutis' yazan bir karton hazırla ve bekle dedim... Dediki sen gelmedin biraz önce yazdığı kartona bakınca anladım:

tartantatoswz9.jpg

Tabik öncelikle okuma yazma bilip bilmediğini sormadım. Sormayın Osiris tede okuma yazma sorunu var...

Bak şunun yaptığına taurusmutis yerine Tartantatos

Sen şimdi kesin bunu görmüşsündür ama anlayamamışsındır...

Neyse hoşgeldin...

Sen bugün Fuasryx hanım teyzede kal ben yarın Kazımı gönderir seni aldırtırım...

Sakın Fuasryx hanım teyzenin mondalgonarate sinden yeme....

Ah be Admin'cim;

Dediğin şekilde yazıyor olsada okuyunca anlardım ben onu.Ama bi tip vardı elindede bu karton:

tartantatoswz9bt8.jpg

Anla anlayabilirsen..<_< Zaten aradan biri,buradan biri çekiştiriyor:

__Abi Orion'a mı?

__X212Planet otobüsü şimdi kalkıyor..

__Feribotla Dünya,feribotla Dünya..

Onlarla cebelleşmekten nerden bileyim adamın beni beklediğini..

Şu Fuasryx hanım teyzenin mondalgonarate'sini söylediğin de iyi oldu hani..<_< Yedim bile Admin'cim..O ne öyle ya,herkes bunu yiyiyor herhalde burada.Gezegene neden Osiris dendiğinin bilincine vardım sayesinde..Ne muazzam gaz yapıyor ya, Fuasryx hanımla evin içinde devamlı Osiris geziris..:w00t::D Tevekkeli kapıda ateşle yaklaşmayın uyarısı vardı..:w00t: :w00t:

Gel artık,sana gelcem hadi..;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Fuasryx hanım teyzedende gelişmeleri öğrenerek gerekirse sizi dünyalılardan arındırmak için bir kurtarma operasyonu düzenleye biliriz... :whistling::w00t:

Bende bunu bir yerden tanıyorum diyordum şimsi herşey yerine oturdu... Fuasryx Hanım Teyze gibi çok konuşuyor :sweatingbullets: ...

Ha ha ha...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Gel artık,sana gelcem hadi.. ;)

Kazım yolda ama biraz korkuyoruz yeme dediğimiz şeyi yemişsin şimde sen Ossarakulılara benzemişsindir...

Onu yiyenlerin hespi onlara benziyor...

neyse gelince görürüz...

hadi bekliyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu Fuasryx teyze ondan evde ayna bulundurmuyor desene..<_< Ya bi dakka..:huh: Fuasryx bunu devamlı yiyorsa ve yiyen herkes Ossarakulılara benziyorsa,benim şimdi koca koca benlerim mi çıktı yüzümde..:crying:

Biri bana Fuasryx hanım teyzenin o kocaman göğüslerinin değişimle alalası yok desin yaa..:crying:

Yaktın beni Admin..:(

:w00t: :w00t: :D:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Admin
Bu Fuasryx teyze ondan evde ayna bulundurmuyor desene.. <_< Ya bi dakka.. :huh: Fuasryx bunu devamlı yiyorsa ve yiyen herkes Ossarakulılara benziyorsa,benim şimdi koca koca benlerim mi çıktı yüzümde.. :crying:

Biri bana Fuasryx hanım teyzenin o kocaman göğüslerinin değişimle alalası yok desin yaa.. :crying:

Yaktın beni Admin.. :(

:w00t::w00t::D:clover:

Taurusu dünyaya geri göndermeden, estetik :unsure: ameliyatına aldık... Ondan biraz zaman alıyor...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.