Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Admin

mystic river

Önerilen İletiler

• Cevaplar 270
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• Admin
ya bişi dicem :glare:

adminler iyi hoş ama espri yapmasalar daha çok sevcem onları :devil:

:D

(ben çok kaşınıom sonunda banlıcaklar beni :w00t: )

Yok yok banlemeleyim, bir dakika bir az kasiyalim bakalim ne kadar kirlisin... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu sayfayı yeni gördüm, duygularımı yazayım ben de...

Sevgili Admin,

Forumun her bölümüne katılan biri değilim, çok zamanım olmuyor.

Ama bu forumda yazarken bana çok şey öğrettin.

Sevgili erdoğan'ın da dile getirdiği gibi,

"Söyleneceklerin her zaman karşıdakine hakaret etmeden söylenebilecek bir yolunun olduğunu öğrettin..."

"Anlatmak istediklerimin karşımdakileri rahatsız edecek şekilde söylenmesi yerine kazanım verecek şekilde söylenmesinin daha fazla yarar sağlayacağını öğrettin...

Yazılan o kadar yazının, bazı sıradan ama, insanları kıran sözler ile uçup gittiğine dikkat çektin...

Yazım üslubumu geliştirmeme çok katkıda bulundun...

Herşey için teşekkürler....

Daha da öğreneceğimiz şeyler olacak senden...

Saygılar, sevgiler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Daha da öğreneceğimiz şeyler olacak senden...

Aynı şey herkes için geçerli hiç bitmeyen bir öğrenme süreci, her gün yeni bir şey öğreniyoruz, her gün yeni bir şeyler öğretiyorlar...

Devam ediyor...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Sevgili Admin...

Osiris nirde??? Bana Dünya'dan çıkış olarak tarif edebilir misin? Gelip görmeyi düşünüyorum seni.. :) Bu arada ben aslen Venüslüyüm.. :P

Venüs ten Osirise 17:00 ve 21:00 Mekiği var geri dönüşte Sabah 5 ve 11 de

Kalacağın yeri düşünme Osirisliler çok misafirperverdir bir şeyler ayarlarız...

Seni Güneş içindekei patlamaları görmen için özel bir gezi hazırladık onun için güneş kremini alda gel...

Sırtına sürecek birini buluruz çünkü biz Osirislilerin elleri yok... Sorry....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
admin sonunda çözünürlük azaltan program indirdim :D

artık imzalarımı silme zevkini vermicem sana :D

şaka bi yana admin ben bi türlü fotomu deiştiremiom....

hep eskisi gelio ne yaptıysam :huh:

Bilemiyorum herkes değiştiriyor ama sende niye olmuyor... belki sen görmüyorsundur değiişiyorda tarayıcını günncelle tekrar dene.... Sen doğruyu yaparsan kimse imzanı silmez....

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Venüs ten Osirise 17:00 ve 21:00 Mekiği var geri dönüşte Sabah 5 ve 11 de

Kalacağın yeri düşünme Osirisliler çok misafirperverdir bir şeyler ayarlarız...

Seni Güneş içindekei patlamaları görmen için özel bir gezi hazırladık onun için güneş kremini alda gel...

Sırtına sürecek birini buluruz çünkü biz Osirislilerin elleri yok... Sorry....

Ben 21:00 olanı tercih ediyim , sabah dönüş çok erkenmiş diğerinde, o saatte uyanamam, sonra bi gün daha kalmak zorunda kalırım ki o zaman Osirisliler hala misafir perver olur mu bilemicem :D Misafirin çabuk kalkanı sevilirmişte.

Güneş içindeki patlamalar mı süpeer, tam bana göre zaten bronzlaşmak istiyordum, 1 geçme yeter bana, yaz gelmeden bronzlaşınca güzel olur ;)

Elleriniz yoksa ben kendi kremimi kendim sürerim. Ama elleriniz yoksa korkunç gözüküyosunuzdur yaa, üzüldüm şimdi :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Ben 21:00 olanı tercih ediyim , sabah dönüş çok erkenmiş diğerinde, o saatte uyanamam, sonra bi gün daha kalmak zorunda kalırım ki o zaman Osirisliler hala misafir perver olur mu bilemicem :D Misafirin çabuk kalkanı sevilirmişte.

Güneş içindeki patlamalar mı süpeer, tam bana göre zaten bronzlaşmak istiyordum, 1 geçme yeter bana, yaz gelmeden bronzlaşınca güzel olur ;)

Elleriniz yoksa ben kendi kremimi kendim sürerim. Ama elleriniz yoksa korkunç gözüküyosunuzdur yaa, üzüldüm şimdi :(

Üzülme Osirisliler sadece ve sadece sevgiyi biliyorlar... Diğer duygulara yabancılar... Bu nedenle ne kadar kalmak istersen kalabilirsin...

Elleri olmayanlara korkunç dedin yani Osirislilere göre tipik bir insansın... ;)

Ah siz insanlar kendinize benzemeyenleri hep korkunç bulursunuz... B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Üzülme Osirisliler sadece ve sadece sevgiyi biliyorlar... Diğer duygulara yabancılar... Bu nedenle ne kadar kalmak istersen kalabilirsin...

Elleri olmayanlara korkunç dedin yani Osirislilere göre tipik bir insansın... ;)

Ben hem dünyalı hem venüslüyüm. Dünyalılar sevgi dahil her türlü duyguya sahiptirler. Venüslülerse herşeyin güzel ve sevgi dolu olmasını ister. Yani ben tipik bi insan değilim, hem dünyalı hem venüslüyüm ama dünyalılara benziyorum :D;)

Ama niye korkunç dedim, elleriniz yoksa işinizi gücünüzü nasıl görüyosunuz, napıyorsunuz??? Bu yüzden... Yoksa siz Osirislilerin Dünyalı'ya benzediğini düşünmedim... B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben hem dünyalı hem venüslüyüm. Dünyalılar sevgi dahil her türlü duyguya sahiptirler. Venüslülerse herşeyin güzel ve sevgi dolu olmasını ister. Yani ben tipik bi insan değilim, hem dünyalı hem venüslüyüm ama dünyalılara benziyorum :D;)

Ama niye korkunç dedim, elleriniz yoksa işinizi gücünüzü nasıl görüyosunuz, napıyorsunuz??? Bu yüzden... Yoksa siz Osirislilerin Dünyalı'ya benzediğini düşünmedim... B)

Hayu katılmadan duramadım.

Bu Osiris vakasına çok güldüm. :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katıl tabi Admin_TM... Bizim Admin Osirisliymiş... Gizemli olmasından belli... :)

Ama Angel yukaridaki alintiyida cok sevdim.

Sende Venus vakasi ile iyi toparlamissin.

Bakalim Admin ne ile gelecek.

:sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Peki öyle olsun bakalım... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Admin'im;

Yaw gözümüzü öyle korkutmuşsun ki,aklıma gelen espiriyi bile yazıp geri sildim..:huh: Ban da HARRRRR larsın falan..:w00t::D

Ben de Venüs'teyim,malum Boğa burcuyum ya..;) Osiris'e Orion üstünden aktarmalı gelmeyi düşünüyorum.Orada forumdan bir arkadaş var Lena..Admin'im iyi bilir,zamanında beni onun için az uyarmadı ..:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Sevgili Admin'im;

Yaw gözümüzü öyle korkutmuşsun ki,aklıma gelen espiriyi bile yazıp geri sildim.. :huh: Ban da HARRRRR larsın falan.. :w00t::D

Ben de Venüs'teyim,malum Boğa burcuyum ya.. ;) Osiris'e Orion üstünden aktarmalı gelmeyi düşünüyorum.Orada forumdan bir arkadaş var Lena..Admin'im iyi bilir,zamanında beni onun için az uyarmadı .. :D

Ha ha ha ha ha buna çok güldüm.... Sende gülesin Taurus...

Lena,

Çok hoş bir insandı...

Senin onu anlaman bendende uzun zaman aldı... :sweatingbullets:

Neyse dediğim gibi Osirisliler misafirperverdir....

Atlayın mekiğe fakat sakın arkasına asılmayın sonra havasızlıktan boğulursunuz bak.... :stuart:

Demedi uyarmadı demeyin... Of of uzun bir günün sonunda gülmek güzel bir şey....

Saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ha ha ha ha ha buna çok güldüm.... Sende gülesin Taurus...

Lena,

Çok hoş bir insandı...

Senin onu anlaman bendende uzun zaman aldı... :sweatingbullets:

Neyse dediğim gibi Osirisliler misafirperverdir....

Atlayın mekiğe fakat sakın arkasına asılmayın sonra havasızlıktan boğulursunuz bak.... :stuart:

Demedi uyarmadı demeyin... Of of uzun bir günün sonunda gülmek güzel bir şey....

Saygılar..

Valla yaprak sarması istiycem ama,ellerinizin olmadığını okuyunca vazgeçtim.. :unsure: Ayaklarınızla sararsınız falan..:sick::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ama Angel yukaridaki alintiyida cok sevdim.

Sende Venus vakasi ile iyi toparlamissin.

:)

Peki öyle olsun bakalım... :)

Teşekkür ederim :) Arkadaşlar adminimiz hiç de korkunç değilmiş yaa :) Sonuçta o Osirisli sevgi dolu, hırladığına harladığına bakmayın :lol:

Valla yaprak sarması istiycem ama,ellerinizin olmadığını okuyunca vazgeçtim.. :unsure: Ayaklarınızla sararsınız falan..:sick::)

:lol: çok güldüm buna taurusmutis arkadaşım vala çok hoşsun yaaa... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İyide Taurus ayakları var dememişki... :sweatingbullets: başka başka şeyler çıkabilir ortaya.... :D

Bu osirisliler bir alem bence....

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.