Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

jön anı defteri

artos32

Önerilen İletiler

ablacım tsk ederım ne guzel yazmıssın ole :flowers: ama benden ole kolay kolay kurtulamazsınız :shifty: gıttım askerlık subesıne bılgısayardan buldu sonra dosyama baktı yuzume baktı sen dedı 10 gunluk asker kacagısın deyıp tutuu kolumdan goturuyodu benı :shocked: belgelerın eksık senın dedı bende zaten belgelerımı getırdım dedım leyn bastan solesene dedı :laughing: bıras daha katlanacaksınız bana :grin:

ne güzel bi haber, katlanacağız sana biraz daha sende katlanacaksın bu arada... :):clover:

gerçi illaki gideceksin ya olsun sağlıkla git sağlıkla gel kardeşim :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

sevgili arkadaşım seni biraz geç tanısamda gerçekten iyi yürekli ve saygıdeğer bir arkadaşımsın :)

seni tanımak güzel arkadaşım foruma fazla giremediğimden bazı arkadaşlarla muhabbetimiz az oluyor .

ama tanışıp konuştuktan sonra onları daha iyi tanıyoruz . kendine iyi bak arkadaşım.......saygılar . :clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tık tık tık natı ac kapıyı ben geldım :shifty:

ısıkları sodurerek evde yokuz numarası yapma :rolleyes:

vala cok durmucam bı kahvenı ıcıp gıdecem :grin:

Benim topice gelmiş de bulamamışsın.. :D

Eh kahveyi burda içeris biz de :P

250tc0.jpg

Afiet olsun :shifty::grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

tsk ederım murtı sende ıyı bak kendıne :clover:

natı bz sampıyoluk turu atacaz sen hala resım gonderecen. zaman asımına ugradı haberın olsun dedım :sorcerer::lol:

kleo sen yapsaydın yahu ben sogukta ıcerdım.neyse baska zamana artık :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir ölü yatıyor

on dokuz yaşında bir delikanlı

gündüzleri güneşte

geceleri yıldızların altında

İstanbul'da, Beyazıt Meydanı'nda.

Bir ölü yatıyor

ders kitabı bir elinde

bir elinde başlamadan biten rüyası

bin dokuz yüz altmış yılı Nisanında

Bir ölü yatıyor

vurdular

kurşun yarası

kızıl karanfil gibi açmış alnında

Bir ölü yatacak

toprağa şıp şıp damlayacak kanı

silâhlı milletimin hürriyet türküleriyle gelip

zaptedene kadar

büyük meydanı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Demek askere gidiyorsun ha? Ama ben çok özleyeceğim seni, buralarda eksikliğin doldurulamayacak sen gelene kadar... Canım kardeşim benim, seni o kadar çok seviyorum ki, öz kardeşim gibi, sen o kadar temiz yüreklisin ki, o kadar terbiyeli, saygılı, seviyeli, kültürlü, çağdaş, devrimci... benim kardeşimsin sen... Allah selametle gidip gelmek nasip etsin sana, dualarımda her zaman sende olacaksın, inşallah mutlu gider mutlu gelirsin, askeri üniforma sana çok yakışacak eminim, bellimi olur Allah bilir yemin töreninine gelirim... Bunu çok isterim... Ahmetcim Allaha emanet ol, kıyamete kadar... Her zaman yanında olsun...

kubilayrk3.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ablacım cok tsk ederım bu guzel dusuncelerın ıcın.o kadar guzel tertemız pırıl pırıl bır ınsankı hakkını nasıl oduyecegım bılmıyorum.bende senı oz ablam gıbı sevıyorum ve cok ozlıyecegım.ıyıkı tanımısım senın gıbı ıyı yureklı bır ınsanı.hakkını helal et ablacım.şiir ıcınde ayrıca tesekkur ederım :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.