Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

OBJEKTİFİME TAKILANLAR -GÜNCEL-... (Hayatın elinden kopartılmışa imza atan kareler...)

DİPNOT

Önerilen İletiler

bunlar taze taze fırından yeni çıkardımm :)

Gün Batımı-Bayramoğlu

dscf0126iz5.jpg

Gün Batımı-Bayramoğlu

dscf0125wy2.jpg

Gün Batımı- Bizim evin camından :)

mxfu2.jpg

Gün Batımı- Bu da bizim evin camından

dscf0086hb9.jpg

Gün Batımı-Bizim evin camından olduğunu söylememe gerek yok sanırım

mx2fh1.jpg

Gün Batımı-Söylemiyorum artık

mx1yy6.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 86
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Günbatımına bayıldım..:) Ay'da harika çıkmış arkadaşım,ellerine sağlık..Çok daha güzellerini çekeceğinin işaretleri var fotoğraflarında..;)

Bu resmi bugün çektim.İşyerimin önündeki sarmaşık gülü ve arı..(13.07.07)

p1000799uv5.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Gloria ve taurus...

Ne güzel paylaşımlar bunlar...

Ellerinize ve emeğinize sağlık..

Devamını bekliyoruz...

Sevgi ve saygılarımla..

Dostça kalın... :):clover:

Bu da Haftasonu tatilimden bir kare... :)

flylw8.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler sevgili Dipnot..:clover: Senin fotoğrafında muhteşem olmuş..:thumbsup: Bu fotoğrafta aynı çiçek üzerindeki karıncayı yakaladığım kare..

karncacr3.jpg

Bu da Photosop ta karıncanın biraz büyütülmüş hali..;)

karncacopypk4.jpg

İyi sardı haa..:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Frozenim..gayet başarılı buldum canem.. :thumbsup: tebrik ederim.. :clover:

Taurusmutis senin fotoğraflarda çok güzel.. :)

Not;lafın gelişi söylediğimi sanmayınız..fotoğrafçılık üzerine sertifika sahibiyimdir üzerinize afiyet.. :P bu işten biraz anlarım..

E o zaman koysana birkaç fotoğraf ya..;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ok,makro çekim delisi oldum..:blushing: Ama güzelliklerine bir bakın Allah Aşkına yaa..İşyerimin önündeki sarmaşık gülünün üstünde çiçek bitleri vardı.Baktım üstü karınca dolmuş bişiler yapıyorlar.Birkaç poz çektim ve pc de bakarken bakın ne gördüm.Daha önce belgesellerde gördüğüm ilişki içindeydiler.Bitler muhtemelen tatlı bir sıvı salgılıyor ve karıncalarda bunu topluyor.Özellikle 2. karedeki karıncanın ağzına dikkat edin..;)

Karınca ve bitler..(27.07.07)

karnca1bp9.jpg

Karıncanın ağzına dikkat..

karnca2ru2.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Gördüğüm en güzel yerlerdendir burası...

Gölcük gerçekten çok güzel bi yer..ee ne de olsa bizim buralar B) görmeyenlere şiddetle tavsiye ederim :)

Bu da Kırşehir'de bulunan Hacı Bektaş-ı Veli türbesinden bir kesit..Kardeşimle iyi alıştık bu işe..Bu onun objektifinden..gerçi onun makinası benimkinden daha güzel :glare: ama bu tekniği ona öğreten de benim B):P

s6000799ln7.jpg

Kesikköprü (Kızılırmak)

s6000943ie0.jpg

s6000936mc3.jpg

Gülbahçesi ve Mevlana Müzesi

s6000970qj9.jpg

s6000990wf6.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kedicik :)

s6000546ii3.jpg

1002897oi4.jpg

Korkusuz dev kelebek..çok yakınından çektim ;)

1002904md4.jpg

1002903as7.jpg

Gökyüzü..

1002957gd0.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşım taurus..

Hakikaten güzel fotoğraflar gönderiyorsun ve ben bakarken çok keyif alıyorum...

Devanı bekliyoruz...

Sevgiler... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Sevgili arkadaşlar, herbir resim gerçekten de oyle guzel oyle guzel ki... Fotoğraf çekmeyi benim için bir zevk haline donusturuyorsunuz. Özellikle gecenlerde sevgili arkadaşım Taurus'un çektiği çiçek böcek resimleri bu zamana kadar gördüğüm en güzel resimlerdendi... Butun bir hafta boyunca elimde fotograf makinesi, ve kullanım talimatları ile dolaştım durdum, nerede çiçek böcek gorsem, Taurus' unkiler gibi resimler çekicem diye atılı atılıverdim. Aldığım bir tiyonun ardından bir ara kendimi National Geographic fotografcısı bile sandığım oldu... Bir arkadaşım bana bu tarz fotoğraflar çekebilmek için Nat. Geog. fotoğrafçılarının pusu kurup bekleme ve uygun anı yakalama olasılığından bahsettiğinde, elimde makineyle vallahi de billahi de pusu bile kurdum... İşte pusu anımdan görüntüler :):w00t:

55190541li2.jpg

93175237qr2.jpg

48523644mh6.jpg

93169055rm9.jpg

tabi hepsi bunlardan ibaret değil, geri kalanlarını da yarın yollayacağım. Şimdilik öpüldünüz :kiss:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeni çektiğim fotoğraflardan koymaya girmiştim ama senin fotoğrafları görünce,''Birkaç gün keyfini sürsün'' dedim..:D

ŞAka bir yana emek harcanarak çekilmiş olduklarına tecrübelerimle şahitlik edebilirim.Çok güzel yakalamışsın Gloria'cım.Makro çekimin büyüsüne kapılmış görünüyorsun.Allah sonumuzu hayreylesin..:w00t::D

Not:Benimkiler birkaç gün sonra artık..;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeni çektiğim fotoğraflardan koymaya girmiştim ama senin fotoğrafları görünce,''Birkaç gün keyfini sürsün'' dedim..:D

ŞAka bir yana emek harcanarak çekilmiş olduklarına tecrübelerimle şahitlik edebilirim.Çok güzel yakalamışsın Gloria'cım.Makro çekimin büyüsüne kapılmış görünüyorsun.Allah sonumuzu hayreylesin..:w00t::D

Not:Benimkiler birkaç gün sonra artık..;)

Allah razı olsun :P Sağolasın :) (bu dualar, bana keyfimi sürmem için birkaç gün verdiğinden dolayı idi) :D

inşallah (bu da bi kaç gün sonra buraya ekleyeceğin fotolar içindi) :P:w00t:

şaka bir yana sevgili arkadaşım, cidden uğraştım, ama artık bu işten keyif almaya başladım. İlk hedefim kendimi makro çekimlerde iyice geliştirmek, sonra yeni hedefler bulucaz umarım :gul:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu bolumu nasil kacirdim hala kendime cookk kiziyorum :angry:

Benim gibi dipnot'un ogrencisi biri buraya nasil resim yollamaz :angry:

Neyse henuz gec degil -_-

Bu arada dikkatimi cekti ben kuledeyken hep birilerini cekmisim manzara filan yok :(

şirin şey senii :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.