Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

OBJEKTİFİME TAKILANLAR -GÜNCEL-... (Hayatın elinden kopartılmışa imza atan kareler...)

DİPNOT

Önerilen İletiler

O kadar fotoğraf ekledim ama hiçkimse güzel ya da çirkin hiçbişi yazmamış :(:crying:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 86
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

O kadar fotoğraf ekledim ama hiçkimse güzel ya da çirkin hiçbişi yazmamış :(:crying:

kıyamam bitanem ben sana yaaaa.... Çok haklısın, biz burada Taurus'la bişi :P yarıştırıcaz diye senin çektiklerini görmezden gelmiş gibi olmuşuz. Ama değil, inan ki... Senin kelebeklerine hayran olduğumu söylememiş olmam tamamen benim düşüncesizliğimden ve tabii en önemlisi bunu bilmek senin hakkındı... Mükemmel fotoğraflar çekiyorsun bitaneciğim :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yalancııı

Ben ondan sonra bir daha buraya hiç girmedim ki!

Girsem yapardım yorum...

Ama öncelikle ben kedileri hiç sevmem :D

Kelebek resimlerin hoş olmuş, gayet net...

Ama gezin sırasında çektiğin fotoğraflar açı olarak hakikaten güzeller...

Ben şu sıralar fotoğraf çekmiyorum, protesto ediyorum bir arkadaşımı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kıyamam bitanem ben sana yaaaa.... Çok haklısın, biz burada Taurus'la bişi :P yarıştırıcaz diye senin çektiklerini görmezden gelmiş gibi olmuşuz. Ama değil, inan ki... Senin kelebeklerine hayran olduğumu söylememiş olmam tamamen benim düşüncesizliğimden ve tabii en önemlisi bunu bilmek senin hakkındı... Mükemmel fotoğraflar çekiyorsun bitaneciğim :hug:

Ben utandım şimdi böyle güzel sözler duyunca :blushing: napiim kimse bişi yazmayınca arada kaynadı galiba benim resimler dedim ya da bi beğenen çıkmadı..ama beğenmiş olmana gerçekten çok sevindim gloriacımmm :hug: ben de seninkileri çok beğendim..yakından çekilen fotolar herzaman bi başka güzel oluyor :) ayrıca çiçek ve kelebekte en sevdiklerim :wub:

Yalancııı

Ben ondan sonra bir daha buraya hiç girmedim ki!

Girsem yapardım yorum...

Ama öncelikle ben kedileri hiç sevmem

Kelebek resimlerin hoş olmuş, gayet net...

Ama gezin sırasında çektiğin fotoğraflar açı olarak hakikaten güzeller...

Ben şu sıralar fotoğraf çekmiyorum, protesto ediyorum bir arkadaşımı...

Niye girmedin girseydin :P

Kediler sevilmez mi ya..tabi uzaktan :D

Kelebekleri beğendin demek..hmm :P

Sen devam et protestona güzellikler uçup gidio :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tengerin sen şimdi bi arkadaşını protesto edecem diye fotoğraf çekmeyerek arkadaşını cezalandırdıgını mı sanıyorsun... bence yanılıyorsun, kesin kendini kandırıyorsun ve hatta üstüne bi de kendini cezalandırıyorsun, yasssıkkkk sana :) özüne dön...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tengerin sen şimdi bi arkadaşını protesto edecem diye fotoğraf çekmeyerek arkadaşını cezalandırdıgını mı sanıyorsun... bence yanılıyorsun, kesin kendini kandırıyorsun ve hatta üstüne bi de kendini cezalandırıyorsun, yasssıkkkk sana :) özüne dön...

Ben de öle dedim gloriacım yasssıkkk ona :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tengerin için özüne dönüş kampanyası mı düzenlesek acaba, ne yapsak bilmem kiiii :unsure::lol::w00t:

Önce bi kamuoyu yoklaması yapmak lazım acaba katılan olur mu :unsure::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aman ya hu...

Peki...

Bi ara başlarım artık Fotoğraf çekmeye...

Ama bu aralar doluyum pek...

Caponca öğreniyorum, yoğunum.

Öğretmenime söz verdim aslında buraya girmemeye,

Görürse kızar valla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aman ya hu...

Peki...

Bi ara başlarım artık Fotoğraf çekmeye...

Ama bu aralar doluyum pek...

Caponca öğreniyorum, yoğunum.

Öğretmenime söz verdim aslında buraya girmemeye,

Görürse kızar valla...

ayy yok bişiler olmuş sana gerçekten, cidden özüne dönmen gerek, foruma girmemek, fotoğraf çekmemek falan... Bu kampanya şart oldu bence.. Ben katılıyorum kampanyaya... Varım bennn :w00t:

Eger bu kampanyayı yapmazsak sen asla fotoğraf çekmeyen bi Capon olcaksın yoksaaa :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayy yok bişiler olmuş sana gerçekten, cidden özüne dönmen gerek, foruma girmemek, fotoğraf çekmemek falan... Bu kampanya şart oldu bence.. Ben katılıyorum kampanyaya... Varım bennn :w00t:

Eger bu kampanyayı yapmazsak sen asla fotoğraf çekmeyen bi Capon olcaksın yoksaaa :unsure:

Heralde caponcacı :w00t: baya etkili bişimiş hayattan soyutlamış arkadaşı :lol: ben vazgeçtim kampanyadan kendi haline bırakmalıymışız doktor amca öle diyo :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Lil...

Alttaki yemiş olmamış daha...

Beğenmedim. :homestar:

Bilioruz heralde..koparmamışız di mi..olsun diye bırakmışız -_-

Napalım beğenmediysen -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Olunca bir daha çek ve öyle getir... -_-

Gece gündüz nöbet tutayım başında

Olur olmaz çekip getireyim :catikkas:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.