Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

OBJEKTİFİME TAKILANLAR -GÜNCEL-... (Hayatın elinden kopartılmışa imza atan kareler...)

DİPNOT

Önerilen İletiler

10.06.06 / İsanbul-İstinye... Bugün... 10.06.06 /

.

dsc00300vk.jpg

.

dsc00157eo.jpg

.

dsc00225ji.jpg

.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Cevaplar 86
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• 11 ay sonra...

sevgili abim,

hani bana gonderdigin bir resim vardı ya, benim cok sevdigim, kar ve kırmızı trafik ışığı... onu da eklesene buraya :)

bu da benim objektifime takılan :P ben de ekliyeceğim buraya çektiğim fotoğrafları gerçi ben daha cok acemiyim ama... o nedenle cok super şeyler beklemeyin benden, sadece paylaşmak istedim, kimbilir belki gelişimimi de goruruz burdan :) eger bu sayfada beni yalnız burakırsan el koyarım sayfana ona gore haa :w00t:

03.06.2007-05:27 Gün olur şafaklanır karanlıklar bin parçaya... Gün olur ufalanır karanlıklar bin parçaya

dscf0028fd0.jpg

(bu resmi ben çok beğenmedim aslında çünkü çizgiler çok keskin ama belki bir ilkokul öğrencisine üçgen, dikdörtgen ve daireyi öğretmen için kullanılabilir :w00t: )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi çıkıyordum,gözüme takıldı..Valla Gloria'ya izin verdiysen ben de çektiğim resimlerden koymak isterim sevgili Dipnot..:blushing: (olur ya,topici boşlarsan bari meydan Gloria'ya kalmasın..:w00t::D )

Benim ilk resmim Ege paşamınki olsun.Dün ilk defa ata bindi,bende bol bol görüntüledim.İşte biri:

EGE ve atı KAĞAN:(02.06.2007)

forum1vb0.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İstanbul istiklal caddesi ve sokak müzisyenleri...

dsc0092ip9.jpg

dsc0087ll0.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dün istanbul Haliç Red Bull Air Race yani hava yarışını tekrar yaşadı ve haliç’i dünyaya bağladı ve Air Race, bütün uluslararası kurallar uygulanarak yapılan bir gösteri oldu...

Yapılan gösteride eğitimleri dorukta ve çoğu havayolu pilotu, mesleklerine aşık pilotlar tarafından bir şarkı gibi icra edildi....

İşte galata kulesinden objektifimize takılan muthiş görüntülerden biri...

Sadece sizler için... :):clover:

dsc0154sb8.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hani gorursun ve acayip etkilenirsin ya, işte şu alttaki çiçek de beni acayip etkilemişti ilk gördüğümde...ama etkileyen o muydu? anlattıkları mıydı bilemiyorum hala.... Ne anlatıyordu... Yalnızlık... Unutulmuşluk... Umutsuzluğun içinde umut... İnanç... isyan.. başkaldırı.. Hepsini gordum ben bu çiçekte.... (Acaba ben bu ciceklere cok mu fazla anlam yukluyorum neee :w00t: ) Fotoğraf makine m yoktu ki çekeyim, çok sevdiğim bi arkadaşımdan rica ettim, onun resmini cekmesini... bunlar onun objektifine takılan resimler, ama sanırım yarın benim de objektifime takılacak :)

Bir çiçeğim, halk ormanında fışkırdım... başkaldırıyorum... başkaldırıyorum işte heyyyy...varın benim farkıma...

dsc00539io2.jpgdsc00538db2.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

allahım ne olcak benim bu halim, deli gibi sardımmm, ama olmuyo yani beceremiyorum bir türlü ayarlamasını bu makineyi, şuna bi bakınnnnn yaaaaaa

leylim, gecede ölesim tutmuş...etme gel... ay karanlık

dscf0043ic2.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili abim,

hani bana gonderdigin bir resim vardı ya, benim cok sevdigim, kar ve kırmızı trafik ışığı... onu da eklesene buraya :)

Canım gloria...

Bulur bulmaz göndermeye çalışacağım...

Bu arada bu topic'te seni ve fotoğraf çalışmalarını görmek inanılmaz...

Çok teşekkür ediyorum...

Sevgiler... :clover:

(bu arada fotoğraflardaki derinlik inanılmaz...)

Şimdi çıkıyordum,gözüme takıldı..Valla Gloria'ya izin verdiysen ben de çektiğim resimlerden koymak isterim sevgili Dipnot..:blushing: (olur ya,topici boşlarsan bari meydan Gloria'ya kalmasın..:w00t::D )

Sevgili taurus...

Çok güzel bir fotoğraf paylaşmışsın bizlerle..

Ellerine sağlık..

Devamını bekliyoruz sevgili arkadaşım...

Sağlıcakla kal...:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili abim,

Canım Gloria... Bulur bulmaz göndermeye çalışacağım...

peki o halde eger kızmazsan ve tabiiki izninleee o resim hala bende duruyor, onu buraya ben ekleyeyim olmaz mı? O benim en sevdigim resimlerden birisi, ve burada kesinlikle olması gerektigini dusunuyorum... Ve tekrar tekrar ellerine sağlık, işte senin objektifinden yansıyannnn :):clover:

Geçtim borandan kardan, yitirdim bahçeleri... Ellerini tutamazsam gülüm, yakarım geceleri

0411061352itibariylekarjg3.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim ilk resmim Ege paşamınki olsun.Dün ilk defa ata bindi,bende bol bol görüntüledim.İşte biri:

EGE ve atı KAĞAN:(02.06.2007)

forum1vb0.jpg

Çok yakışıklı maşallah taurusmutis oğlun senden yakışıklı yaww :P

resimse çok güzel karizma yerinde, omuzlar dik, ışık güzel yakalanmış objektif sahibinide ayrıcana tebrik ediyorum...

Buda benim paşam ve güvercinler...

resim085gz4.jpg

resim090se5.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim.Hem kendim hem de Ege'm adına..:) Senin denizcinin de bizimkinden aşağı kalır yanı yok maaşallah.Allah bağışlasın..:)

Bu fotoğrafı dün çektim.Hava hafif çiselemeye başlamışken pisicik güzel bir poz verdi.. :) (Aça'yla uzaktan yakından alakası yok ha..:w00t::D )

Kedi ve Yağmur..(07.06.2007 )

kediveyamurpz1.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bütün fotoğraflar çok güzel..Sedelina bi yeşil tutkunu olarak fotoğraflara bayıldım.. :sorcerer:

amaaaaaaaaaaaa...

aklım en çok yukardaki iki yakışıklıda kaldı ne yalan söyliyim.. :whistling::P Efe ve Ege.. :wub: karizma..sevimlilik..asalet herbişey var yav.. Allah bağışlasın çok ama çok şekerler.. :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi kedi resmi de bende var :) sevmem kedileri ama resimlerini çekmeyi seviyorum... Kedi sevmem diye kızanlara buradan sözümdür: enpati kurmanızı ricii edicimmm :w00t: su anda 32 adet kedi sizin de bahcenizde olsa, apartmanınızın içi buram buram kedi koksa, kediler yüzünden kimse kimseyle konusmasa (ben hariç, ben herkesle konusuyorum) arada gelip eskaza kapının önünde bıraktıgınız yepyeni ayakkabınız, bahçenin toprağı sanılıp (bu da nası oluyorsa artıkkkkk :o ) bi güzel tuvalet ihtiyacı giderilmek için kullanılsa ve tabii siz onu bi daha da giymeseniz ama taksitlerini ödemeye devam etseniz, nasıl olduğu anlaşılmaz biçimde hamile olanları eve girip, yıllarca özenip sakladığınız nikah şekerlerinizin üzerinde doğum yapsa, ve geldiğinizde tüysüz tüysüz 4,5 kedi yavrusunun altındaki kırmızı renge dönmüş nikah şekerlerinizi görsenizzz, ve en sinir bozucu olanı da eve davet ettiğiniz arkadaşlarınızın kediden korkuyor diye apartman kapısına yaklaşmamaları üzerine 5 kat aşağı inip, onlara güvenlik ve yakın takip koruma görevi üstlenenerek tekrar 5 kat yukarı çıkmak zorunda kalsanız üstüne bi de bunu mütemadiyen yapmak zorunda kalsanız bence bana hak verirdiniz :unsure: diye sanıyorumm ama yanılıyor da olabilirim. Eger yanıldığımı düşünüyorsanız, evim belli, buyrun kedileri alıp goturun, ben de belki özlerim falan da sonra da sevdiğimi sanırım :unsure::stuart: Bu arada taurus, snein kedi resmi çok güzel çıkmış, valla begendimm ne yalan söylimmm :rolleyes:

Gölge etme başka ihsan istemem -_-

dscf0094fi9.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gloria;Senin kompozisyonuna hayran kaldım valla ha..Kedi ve gölgesi harika olmuş.Biraz çalışmayla mükemmel işler çıkaracağına eminim..:clover:

Ah be Dipnot'cum;Valla iyi sardırdın bu işi bana ha..:( Gezdiğim yerde fotoğraf çeker oldum yaa..:D

Bu resimlerimi Sedoş başka yeşillerde olduğunu bilsin diye koyuyorum..:) Bursa'dan birkaç pencere..;)

Ulucami yanı-Orhangazi Parkı..(09.06.2007)

dsc01033uq1.jpg

Tophane sırtları-Heykel'e doğru..(09.06.2007)

dsc01012av5.jpg

Tophane sırtları-Altıparmak'a doğru..(09.06.2007)

dsc01014gu4.jpg

Kültürparkiçi..(08.06.2007)

dsc00976bk7.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Akşam üzeri kitap okurken koltugumda oylece uyuyakalmışım ve birden KALK KALK diye bir sesle paldır küldür kaldırıldım ve elimde bir fotograf makinesiyle mutfağa doğru koşturuldum. Başta uykumdan kaldırıldığım için aslında biraz sinirlenmiştim ama şu görüntü sinirimi bir anda bende alıp yokediverdi...

frgc7.jpg

Bu ustteki resmi o dışardayken, ben de içerdeyken çektim, ürktüm kaçacak diye ama daha sonra o kadar yaklaşabildik ki birbirimize onu elime bile alabildim hatta elimde olduğu anı ölümsüzleştirdik bile :) fakat ben ondan ürkmediğim halde nedense o benden biraz ürktü :unsure: fakat uçup giderek beni kırmayı da istemedi ve işte bana bu güzel pozları vermeye başladığı camın önüne doğru uçuverdi...

fr1gk8.jpg

fr4cn4.jpg

işte bu benim en favori resmim, yansımasını gördüğü cama öyle bir şaşkınlıkla bakıyordu ki bence kendisi bile kendisine hayran kaldı... hatta abartıp kendi yansımasını öpmeye bile kalkıştı.. Sanırım o bir Narsist :unsure: kendisine aşık oldu :lol:

fr3sd9.jpg

Ve işte finalimiz, gitmeden önce karnımızı da doyurduk ve sonra aramızdaki yaşananları umursamadan çekti gitti, duygularımla oynadıı benim :crying: meger aramızdaki herşey bir yalanmışşşş :( ... Hainnnnn Güvercin :angry:

fr2gj7.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bunlar da benim kardeşimin objektifine takılan doğa fotoğrafları :)

s6000056wc2.jpg

s6000101kz3.jpg

s6000033wc4.jpg

Biraz korkunç bi kurbağacık ;)

s6000046zw2.jpg

s6000045rx9.jpg

İzmir' de bulunan Gölcük yaylası..

s6000019of2.jpg

s6000027wo4.jpg

Ve yemyeşil Bozdağ yaylası..

s6000072wd8.jpg

s6000106oa7.jpg

s6000074mt7.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.