Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İyi Sahurlaaaar..

Radya

Önerilen İletiler

İyi Sahurlar :usutuk:

Palaman uzaktan gelen çay kaşığı tıngırtılarıyla uyandı. Gece yarısına kadar tekmil vermek için beklemişti. Bu uykusuzlukla İyi Sahurlar cümleciğinin yanına getirilebilecek en saçma ifadeyi(smi) getirdiğini farketti.

Birkaç gün önce tv*'de zaman öldürmek için seğrettiği "Lütfen Beni Öldürme" isimli filmin etkisiyle bu metni yazmaya karar verdi.

İletiyi öngürntüledikten sonra, "O ne ya baya bir saçmalamışım :kahkaha:" deyiverdi birden.

Bu gidişle Lütfen Beni Öldürme'den çıkıp Başlangıç'a girecem. :unsure:demesiyle birlikte ansızın...

Devamı Yarın okuyan olurmu acaba demedi demedi o kadar da değil bu normal cümle :yuvarlan:

:crying:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hi hi hiiiii benden de bir iyi sahurlar.....:usutuk: ben hemen mutfağa uçuyorum biraz fazla uyumuşum...:wacko:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İyi sahurlar!...

Ben yine geç kaldım galiba hıı...:blushing: İyi sahurlar arkadaşlarrrrrrrr....:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geldimmmm.....İyi sahurlarrrr :cat:

Börekleri çörekleri yiyip hemen yatmıyosunuz demi....Aman haaa mazallah....;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Oyyyyyyyyy yaprak dolmasııııııııııııııııııııııııı......ay pardon iyi sahurlar diyecektim...:blushing::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İyi sahurlar! Bugün menümde krep ve reçel var. :alkis:

Krep mi dedin sennnn...:alkis: Afiyet olsunnnnn....:yukari:

Hemen bi çabuk bende yapayım,yetişirmiyim ki, ama dayanamam yerim hepsini ben şimdi, 1 kilo almışım sahurda yediklerim yüzünden...:aptalkafam:

İyi sahurlarrrrrrrrrrr....Sofranızın bereketi bol olsun....:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Elektrikler kesikti örtmenimmmmm....:D

İyi sahurlar.....:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.