Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Dünyanın kanını donduran VICDANSIZ!

Efendi Türkler

Önerilen İletiler

Dünyanın kanını donduran sapık 290420080336080259500_2.jpg

Öz kızını 24 yıl boyunca evinin bodrumuna kilitleyen ve tecavüz eden Joseph Flitz’in ifadesi dünyayı şoke etti.

Avusturya’da öz kızını 24 yıl boyunca evinin bodrumuna kilitleyen ve tecavüz eden Joseph Flitz’in (73) ifadesindeki akıl almaz detaylar dünyayı şoke etti. Babasının tecavüzlerinden altı çocuk doğuran Elizabeth (42) psikiyatri kliniğine yatırıldı

18 yaşında kilitledi

Avusturya’da Joseph Fritzl isimli adam, öz kızı Elizabeth’e 11 yaşındayken tecavüz etmeye başladı. Kızı 18 yaşına geldiğinde de bayıltarak evin bodrumunda kurduğu özel odaya kilitledi. Daha sonra karısıyla birlikte haftalarca televizyona çıkıp kızlarının bulunması için yardım istedi.

Zorla mektup yazdırdı

Aramalar Elizabeth’den gelen “Evden kaçtım, lütfen beni aramayın” diyen bir mektupla askıya alındı. Oysa Joseph mektubu kızına zorla yazdırmıştı. Her şeyden habersiz karısı Rosemarie ise kızının geri gelmeyeceğini kabullenerek yaşamaya başladı. Tüm bunlar olduğunda tarih 1984 yılıydı...

Interpol’ün listesinde

Aradan geçen yıllar içinde eve Elizabeth’in yazdığı birkaç mektup daha geldi. Bunlardan birinde “Burada çocuk büyütemem. Eğitim yasak” yazıyordu. Polis bunu kızın bir tarikat tarafından alıkonulduğu şeklinde yorumladı. Elizabeth bulunduğunda hâlâ Interpol’ün arananlar listesindeydi.

Kızı hastanelik oldu

Olaylar Elizabeth ile birlikte yer altında tutulan kızı Kristen’in (19) hastalanmasıyla ortaya çıktı. Kristen ensest ilişkiden doğduğu için ciddi bir hastalık geçirdi. Baba Joseph hastalığın ciddiyetini anlayınca onu hastane kapısına bıraktı. Ancak doktorlar şüphelenince durumu polise haber verdiler.

Elizabeth aç bulundu

Bu sırada Joseph de Kristen’in ölüm tehlikesi olduğunu anlayıp kızı Elizabeth’i yer altından çıkardı. Karısına da “Bak kızımız bunca yıldan sonra geri dönmüş” dedi. Elizabeth’in açlıktan saçları dökülmüştü, ne olup bittiğini anlayacak durumda değildi. Ama polis olayı çözerek Joseph’i tutukladı.

Baba suçunu itiraf etti

ElIzabeth psikolog gözetiminde sorguya alındı. Operasyonu yöneten polis müdürüne göre başta dalgın ve sessiz olan Elizabeth polisler “Babanın bir daha sana ya da çocuklarına yaklaşmasına izin vermeyeceğiz” diye söz verince 24 yılda yaşadıklarını tek tek anlattı. Joseph de suçunu itiraf etti.

Kliniğe yatırıldılar

Her şeyden habersiz olan anne Rosemarie kaçırıldığını zannettiği kızının, 42 yaşına kadar babasının tutsağı olarak aynı evin altında yaşadığını, üstelik onun çocuklarını doğurduğunu öğrendiğinde kahroldu. Rosemarie, Elizabeth ve evdeki çocuklar bir klinikte psikolojik tedavi altına alındı.

Avusturya şokta

Avusturya ise gelişmeler karşısında şoke oldu. Ülkenin tüm büyük gazeteleri “Bize neler oluyor” ya da “Bu ülkede bir sorun var. Şimdi bunu nasıl çözeceğimizi düşünmeliyiz” yorumlarını yaptı. İçişleri Bakanı Guenter Platter de “Tarif edilemeyecek kadar korkunç bir olay yaşıyoruz” dedi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim kanım dondu ama sadece baba adında ki insanımsıya değil mağdur bayanın annesine de :huh:

İnsan kaybolan kızının hiç mi peşini aramaz.Peşini aramaktan vazgeçer mi?

Sonra benim evimde eşimin gizlediği bir bölüm olamaz.

Hiç mi merak etmedi bu kilitli yerde ne var diye bu kadın!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İçlerinden bir Hitler çıkarabilmiş ve peşinden gidebilmiş insanların kanlarının zaten 80 yıldır buzdolabına kaldırılmış olması gerekirdi.''Bize neler oluyor?Bu ülkede sorun var,çözelim.'' naraları kime inandırıcı gelecek acaba?Dünya ne toplu sapıklıklar görmüş.

Türkler'i yakmak neredeyse olağan hale gelecekken böyle şeylerle şok olmasınlar beyefendiler.Rüyalardan uyansınlar bir zahmet.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İçlerinden bir Hitler çıkarabilmiş ve peşinden gidebilmiş insanların kanlarının zaten 80 yıldır buzdolabına kaldırılmış olması gerekirdi.''Bize neler oluyor?Bu ülkede sorun var,çözelim.'' naraları kime inandırıcı gelecek acaba?Dünya ne toplu sapıklıklar görmüş.

Türkler'i yakmak neredeyse olağan hale gelecekken böyle şeylerle şok olmasınlar beyefendiler.Rüyalardan uyansınlar bir zahmet.

onlar kendileri icin uyanabiliyorlar! bizde kendimiz icin uyanabilsek?

:shuriken:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

onlar kendileri icin uyanabiliyorlar! bizde kendimiz icin uyanabilsek?

Evet.Biz birbirimizi uyutmaktan uyanmaya fırsat bulamıyoruz.Ülkede uyanık da çok ama sadece paraları kolay yoldan cebe indirme konusunda uyanıklar.Bazıları da sapkınlıklara kılıf bulma konusunda.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet.Biz birbirimizi uyutmaktan uyanmaya fırsat bulamıyoruz.Ülkede uyanık da çok ama sadece paraları kolay yoldan cebe indirme konusunda uyanıklar.Bazıları da sapkınlıklara kılıf bulma konusunda.

örnegin? ben kendi adima konudan konuya atlamadan biktim,, fakat okadar dökülüyoruzki bir zahmet asagiya bak!!!

Diyanet'ten ''çok eşlilik'' açıklaması

İslam Hukuku bir erkeğin birden fazla kadınla evlenmesine izin veriyor ancak bir şartla..

Diyanet, İslam Hukuku'na göre bir erkeğin belirli şartlarda birden fazla kadınla evlenmesi mümkündür diyor. Ancak bir şartla: "Bir erkek iki yakın akraba ile aynı anda evli olamaz."

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın web sitesindeki İlmihal içinde yer alan evlenmeye ilişkin yazıda İslam Hukuku'nda bir erkeğin belirli şartlarla birden fazla kadınla evlenmesinin mümkün olduğu belirtiliyor. Ancak bir erkeğin iki yakın akraba ile aynı anda evli olamayacağının da altı çiziliyor. Sitedeki yazıda şu görüşlere yer veriliyor:

“İslam Hukuku’na göre bir erkeğin belli şartlarda birden fazla kadınla evlenmesi mümkündür. Ancak bir erkek iki yakın akraba ile aynı anda evli olamaz. Bu ilişkinin akrabalık ilişkisine zarar vereceği düşünülmüştür. Bu yakınlığın ölçüsü iki kadından her birini ayrı ayrı erkek kabul edildiğinde bunların birbirleriyle evlenemeyecek derecede yakın akraba olmalarıdır. Teyze ile yeğen buna örnek gösterilebilir. Çünkü hangisi erkek kabul edilirse edilsin diğeriyle evlenmesi hukuken mümkün değildir. Bu nedenle bunların aynı kişinin nikahında birleşmeleri de söz konusu olamaz.”ANKA

...................................

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

örnegin? ben kendi adima konudan konuya atlamadan biktim,, fakat okadar dökülüyoruzki bir zahmet asagiya bak!!!

Diyanet'ten ''çok eşlilik'' açıklaması

İslam Hukuku bir erkeğin birden fazla kadınla evlenmesine izin veriyor ancak bir şartla..

Diyanet, İslam Hukuku'na göre bir erkeğin belirli şartlarda birden fazla kadınla evlenmesi mümkündür diyor. Ancak bir şartla: "Bir erkek iki yakın akraba ile aynı anda evli olamaz."

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın web sitesindeki İlmihal içinde yer alan evlenmeye ilişkin yazıda İslam Hukuku'nda bir erkeğin belirli şartlarla birden fazla kadınla evlenmesinin mümkün olduğu belirtiliyor. Ancak bir erkeğin iki yakın akraba ile aynı anda evli olamayacağının da altı çiziliyor. Sitedeki yazıda şu görüşlere yer veriliyor:

“İslam Hukuku’na göre bir erkeğin belli şartlarda birden fazla kadınla evlenmesi mümkündür. Ancak bir erkek iki yakın akraba ile aynı anda evli olamaz. Bu ilişkinin akrabalık ilişkisine zarar vereceği düşünülmüştür. Bu yakınlığın ölçüsü iki kadından her birini ayrı ayrı erkek kabul edildiğinde bunların birbirleriyle evlenemeyecek derecede yakın akraba olmalarıdır. Teyze ile yeğen buna örnek gösterilebilir. Çünkü hangisi erkek kabul edilirse edilsin diğeriyle evlenmesi hukuken mümkün değildir. Bu nedenle bunların aynı kişinin nikahında birleşmeleri de söz konusu olamaz.”ANKA

...................................

saygilar

Şartlar bu kadarmış yani öyle mi? Kim yayınlamış ?Diyanet İşleri(!)

Uff ömrümü yediler ömrümü...

Kimseye din öğretmeye falan kalkmasınlar ya,onlarda alsınlar annelerini gitsinler..Kuran okuyan karar versin ne yapacağına,diyanet söylemesin ya.. En azından sussalar dinime katkısı olur zararı olmaz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

VİYANA- Avusturya'da kızını 24 yıl hapis tutan Josef Fritzl'in, kızının çocuklarının babası olduğu yapılan DNA testleri sonucunda bugün kesinleşirken 7 çocuktan 19 yaşındaki kız, ağır durumda hastanede yatıyor.

Doktorlar, tedavi gereği "suni komaya" sokulan kızı diyaliz makinesinde tutuyor.

Aşağı Avusturya emniyet müdürlüğü suç araştırma birimi başkanı Franz Polzer, bugün düzenlediği basın toplantısında, "sonuçlar, Elisabeth Fritzl'in bodrumda doğurduğu 6 çocuğun babasının kuşkuya yer bırakmayacak şekilde kendi babası olduğunu gösteriyor" demişti.

Elisabeth, 24 yıllık hapisliği süresince babasından 7 çocuk doğurmuş, çocuklardan biri doğumdan kısa süre sonra ölmüştü. Yetkililer, Fritzl'in sorgusunda, ölen bebeği fırına attığını söylediğini açıklamışlardı.

NATASHA KAMPUSCH KONUŞTU

2006 yılında ortaya çıkan ve 'sapık baba' dehşetiyle benzerlik gösteren bir başka olay da yine Avusturya'da yaşanmıştı. Sekiz yıl boyunca kendisini kaçıran adam tarafından alıkonan Natascha Kampusch, yaşanan bu olay hakkında açıklamalarda bulundu.

"Bu olay söylendiği gibi benim yaşadıklarıma benzemiyor. Oradaki çocuklar, alıkondukları yerde dünyaya gelmiş, dünyayı tanımıyorlar, sadece televizyondan biliyorlar. Yıllarca kaldıklara yere bağlılıkları gözden kaçmamalı. Günışığını, ayışığını hiç görmeyen bu çocukların yeni bir hayata birdenbire alıştırılmaya çalışmaları bana doğru gelmiyor" şeklinde konuşan Kampusch, daha çok çocukların psikolojisine değindi.

BABANIN TAYLAND GEZİSİNDEN GÖRÜNTÜLER

Sapık baba olarak tarihe geçen Joseph Fritzl'in, kızı ve kızından olan üç çocuğu hücrede yaşamaya çalışırken, Tayland'a yaptığı yolculukta çektirdiği video görüntüleri The Sun gazetesi'nin eline geçtiği bildirildi.

Yolculuğun bir seks gezisi olduğunu vurgulayan birçok basın kuruluşu, babanın kendisine masaj yaptırırken çektirdiği fotoğrafları da gün ışığına çıkardı. Çeşitli dükkanlara girip kadın kıyafetleri satın alan babanın, aldığı hediyeler için 'Çocuklarıma götürüyorum' dediği belirtiliyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir baba... Ve yaptiklari... Imkansiz geliyor. Insan gorunumlu baska bir sey olmali ama asla insan olamaz!

24 yil yaa... oyle boyle degil koskoca 24 yil bir bodrumda bi odada kapali tutulmak... Acliktan olebilirlerdi de ki boyle bi durumda olmus olmak en iyisi olurdu.

Bu adam 24 yil boyunca o odaya girip cikmis ama karisinin haberi hic olmamis. Bir kadinin 24 yil boyunca kocasinin evin icinde ne yaptigindan nasil haberi olmaz?! Ben o kadinin aklindan da kadinligindan da suphelenirim acikcasi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben hala bu olayın gerçekliğine inanmıyorum..

deniz gezmişler için açılan konu için yaptığınız yorumu da okudum. bu konu için de. inanamıyorum yani. bu ne pollyanacılıktır.

bu ne hayata tozpembe bakmaktır. *******, "aman yapmamıştır, aman etmemiştir, olay öyle gerçekleşmemiştir " diyorsunuz ya da numara yapıyorsunuz. siz dünyanın nasıl bir yer olduğunun farkında değilsiniz galiba. size göre vatan gazetesi yazarı 14 yaşındaki kıza tecavüz etmemiştir. kesin yanlışlıkla olmuştur. sivas taki yangını da yobazlar yapmamıştır, kazara gerçekleşmiştir. hayata böyle tozpembe bakmaya devam edin....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Almanyada bir anne yeni dogmus üc cocugunu öldürüp derin dondurucuya koymus,ailenin 18 yasindaki kizi evin bodrumunda bulunan derin dondurucunun icersinde tesadüfen gördügü bebek cesetleri icin annesini sorguya cekmis ve sonrada polise ihbar ederek annesinin gözaltina alinmasini saglamistir.Almanyada ve bazi Avrupa ülkelerinde son aylarda bu tip vakalara cokca rastlanmaya baslandi.Uzmanlar hayat ve ekonomik sartlarin insanlari ruhsal bozukluga ittigini söylüyorlar.

Bir anne bir baba nasil bunlari yapabilir diyebiliriz ama maalesef bunlar olmaktadir.Ülkemizdede cinnet geciren ana babalarin oldugunu arada bir haberlerde duymaktayiz,bence öz cocuguna tecavüz etmekte bir nevi cinnettir,yani ruhsal yapinin bozuklugundandir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

deniz gezmişler için açılan konu için yaptığınız yorumu da okudum. bu konu için de. inanamıyorum yani. bu ne pollyanacılıktır.

bu ne hayata tozpembe bakmaktır. *******, "aman yapmamıştır, aman etmemiştir, olay öyle gerçekleşmemiştir " diyorsunuz ya da numara yapıyorsunuz. siz dünyanın nasıl bir yer olduğunun farkında değilsiniz galiba. size göre vatan gazetesi yazarı 14 yaşındaki kıza tecavüz etmemiştir. kesin yanlışlıkla olmuştur. sivas taki yangını da yobazlar yapmamıştır, kazara gerçekleşmiştir. hayata böyle tozpembe bakmaya devam edin....

Bence bu polyanacilik degildir. Evet dunya kotu ama bir babanin kizina tecavuz etmesi normal karsilanacak bir durum degildir. Insanlarin saskinligi bu yuzdendir. Kaldi ki adam 24 sene hapsetmis ve adamin karisi 24 senedir birsey anlamamis, olay bastan sona tuhaf ve cok kotu. Siz boyle dusunmuyor olabilirsiniz.

Size sorum su, bi babanin kizina tecavuz etmesi normal midir?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hitlerin insanlari firinda yakmasi normal miydi,, madimak´da insanlarin yakilmasi normal miydi vatan gazetesinde görev yapan gazeticinin dün linc edilmeye kalkisilmasi normal miydi,, yani uzayip gidiyor dünyada o kadar Anormal iliskiler varki hep birileri tarafindan sürükleniyor..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence bu polyanacilik degildir. Evet dunya kotu ama bir babanin kizina tecavuz etmesi normal karsilanacak bir durum degildir. Insanlarin saskinligi bu yuzdendir. Kaldi ki adam 24 sene hapsetmis ve adamin karisi 24 senedir birsey anlamamis, olay bastan sona tuhaf ve cok kotu. Siz boyle dusunmuyor olabilirsiniz.

Evet,arkadaşımız için bu tip şeyler galiba son derece normal ve sıradan...

Bu olayı mantık dışı buluyorum 24 yıl boyunca öz kızını sex kölesi haline getirmiş bir baba evinin bodurumunda nasıl bir mahzen yapmış ki 24 yıl boyunca 7 çocuğun doğduğu yaşadığı büyüdüğü ve kimsenin ruhunun bile duymadığı bir yer..

Sonra nasıl olduda tüm bu vahşeti yapan adam merhamete gelip hasta olan çocuğa acıyıp onu bodrumdan çıkartıp hastaneye götürmüş?Ve olay bu şekilde meydana çıkmış..

Peki 7 tane çocuğun ebeliğini her seferinde kendisimi yapmış yada kızcağız her seferinde bir başınamı doğurmuş?

Bir aylık hücre cezası alan mahkumların nasıl sağlık sorunları yaşadığını okuruz duyarız peki doğdukları andan itibaren gün ışığı görmeyen bu çocukların gelişimi normalmidir?

Bir sürü soru sorulabilir bu konu ile ilgili ama benim mideme kramplar girmeye başladı..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

konu benimde dikkatimi cektiginden biraz okuma yapmistim. Bazi Fransiz gazetelerinde babanin cocuklardan ucunu evlerinin kapisinin onune koydugu ve o sekilde karisiyla buyuttugu yaziyordu. Tabi kendi kizindan olan oz cocuklara acaba tecavuz ettimi konusuda tartisilanacak boyutta. Bana en kotu gelen ise cocuklardan birini firinda yakmis. Ve diger birsey adamin mesleginden oturu evini yaptirdigi zaman evin alti mahzen gibi, gazetede krokisi vardi. Yani yukariya sesin gelmesi imkansiz. Onlarin bulundugu odaya gitmek icin 7 kapi gecilmeliymis. Isin diger trajik kismi ise, baba olacak sahis kendisiyle gurur duymakta cunku boyle bir seyi 24 yil boyunca sakladigi icin.

Ancak ben bir konuda inanmiyorum. Annenin haberi olabilir diye dusunuyorum, yani olmamasi imkansiz. Bu adam bu kadini nasil besleyecek yoksa. Eve yapilan alisverislerle bile kadin anlamali. Suhedanin sorusuda guzel. Gercekten 7 tane cocugu tek basina mi dogurdu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet,arkadaşımız için bu tip şeyler galiba son derece normal ve sıradan...

Bu olayı mantık dışı buluyorum 24 yıl boyunca öz kızını sex kölesi haline getirmiş bir baba evinin bodurumunda nasıl bir mahzen yapmış ki 24 yıl boyunca 7 çocuğun doğduğu yaşadığı büyüdüğü ve kimsenin ruhunun bile duymadığı bir yer..

Sonra nasıl olduda tüm bu vahşeti yapan adam merhamete gelip hasta olan çocuğa acıyıp onu bodrumdan çıkartıp hastaneye götürmüş?Ve olay bu şekilde meydana çıkmış..

Peki 7 tane çocuğun ebeliğini her seferinde kendisimi yapmış yada kızcağız her seferinde bir başınamı doğurmuş?

Bir aylık hücre cezası alan mahkumların nasıl sağlık sorunları yaşadığını okuruz duyarız peki doğdukları andan itibaren gün ışığı görmeyen bu çocukların gelişimi normalmidir?

Bir sürü soru sorulabilir bu konu ile ilgili ama benim mideme kramplar girmeye başladı..

ben bu olayın normal olduğunu söylemedim, çarpıtmayın. sonuna kadar **** ve insanlık dışı bir olaydır. ancak ben suheda arkadaşımızın olayın gerçekliğine inanmamasına anlam veremedim. sonuçta bu tip birolay ilk defa yaşanmadı. belki daha da ağırı ama sonuçta daha önce de haberlerde gördüğümüz şeyler.

dünya kötü bir yer, her yerde kötü insanlar var ve böyle bir ortamda böyle bir olayın yaşanmadığına inanmak saflık olur.

inanmak istemezsiniz o başka....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hitlerin insanlari firinda yakmasi normal miydi,, madimak´da insanlarin yakilmasi normal miydi vatan gazetesinde görev yapan gazeticinin dün linc edilmeye kalkisilmasi normal miydi,, yani uzayip gidiyor dünyada o kadar Anormal iliskiler varki hep birileri tarafindan sürükleniyor..

Insanlarin yakilmasi, linc edilmesi elbette cok kotu bir olaydir ayni sekilde babanin kizina tecavuz etmesi de cok kotu bir olaydir. Haklisiniz bu liste uzar gider... Ama saydiklarinizin hic biri bir baba kiz iliskisi gibi algilanamaz. Bunda siddetin yaninda tecavuz de var! Peki soyle sorayim size, Hitler'in bir kizi olmus olsaydi ve kizini firinda yaksaydi, kizini firinda yakmasi mi daha tuhaftir yoksa Yahudileri yakmasi mi daha tuhaftir? Bir adam bi baskasina mi tecavuz edince daha tuhaftir yoksa kizina mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Insanlarin yakilmasi, linc edilmesi elbette cok kotu bir olaydir ayni sekilde babanin kizina tecavuz etmesi de cok kotu bir olaydir. Haklisiniz bu liste uzar gider... Ama saydiklarinizin hic biri bir baba kiz iliskisi gibi algilanamaz. Bunda siddetin yaninda tecavuz de var! Peki soyle sorayim size, Hitler'in bir kizi olmus olsaydi ve kizini firinda yaksaydi, kizini firinda yakmasi mi daha tuhaftir yoksa Yahudileri yakmasi mi daha tuhaftir? Bir adam bi baskasina mi tecavuz edince daha tuhaftir yoksa kizina mi?

sayin LluVia' herseyden önce tecavüz tecavüzdür tecavüzün kirliligi ön plana cikmasi icin illahin o kisinin veya yakinin basina gelmesi sart degildir burda tecavüze yeltenenlerin nereye kadar gidebileceklerin göstergesidir? bu sahis kendi ruh halini kizina tecavüzle göstermeyipte daha baska sekildede ortaya koyabilirdi??? cünkü onun bozuk ruh hali ama öyle ama böyle biryerlere sürükleyecekti! sonra bu yazdiklarinizla vakit yazari ni da akladiniz bu sayede,, öyle ya onlar demiyormu tek eslilik zulümdür? bakin onun tecavüz ettigi kiz,, kizi yasindada olsa kizi degilmis demekki burda vicdanlar biraz rahatliyor!

Efendi Türkler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sayin LluVia' herseyden önce tecavüz tecavüzdür tecavüzün kirliligi ön plana cikmasi icin illahin o kisinin veya yakinin basina gelmesi sart degildir burda tecavüze yeltenenlerin nereye kadar gidebileceklerin göstergesidir? bu sahis kendi ruh halini kizina tecavüzle göstermeyipte daha baska sekildede ortaya koyabilirdi??? cünkü onun bozuk ruh hali ama öyle ama böyle biryerlere sürükleyecekti! sonra bu yazdiklarinizla vakit yazari ni da akladiniz bu sayede,, öyle ya onlar demiyormu tek eslilik zulümdür? bakin onun tecavüz ettigi kiz,, kizi yasindada olsa kizi degilmis demekki burda vicdanlar biraz rahatliyor!

Efendi Türkler

Hayir siz beni anlamiyorsunuz, ben demiyorum ki o adam baskasina tecavuz etseydi ya da bi baskasini oyle 24 sene bir odada kapali tutmus olsaydi o kadar da kotu birsey yapmis olmazdi ya da vicdanimiz biraz rahatlardi, ben boyle bir sey demiyorum!

Tek eslilik zulumdur gibi bir dusuncem de yok ayrica kimseyi akladigimi dusunmuyorum ve hic bir tecavuzu normal bulmadigimi belirtirim! Haklisiniz adamin bozuk ruh hali ama oyle ama boyle kizina tecavuz etmeye kadar suruklemis. Benim demeye calistigim da sizinkinden farksiz, bu tecavuze yeltenen insanlarin nereye kadar gidebildikleri!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sanki Turkiye'deki o kotu donemde devrimci kadinlara tecavuz edilmedi, hemde en igrenc ve kotu sekilde. Asil bunda hem siddet hemde tecavuz var.Simdi bir insanin oz kizi olunca mi bu olay enteresanlik boyutuna ulasiyor? Cok yanlis....

Hitler doneminde son anlarinda hepsi kendisini zehirlemistir. Kendi cocuklarini insanlar kendi elleriyle zehirlemistir. Sonrada cesetlerini yaktirmislardir.Kucuk bir tarihi bilgi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dünyanın kanını donduran sapık .

.

.

.

Avusturya ise gelişmeler karşısında şoke oldu. Ülkenin tüm büyük gazeteleri ?Bize neler oluyor? ya da ?Bu ülkede bir sorun var. Şimdi bunu nasıl çözeceğimizi düşünmeliyiz? yorumlarını yaptı. İçişleri Bakanı Guenter Platter de ?Tarif edilemeyecek kadar korkunç bir olay yaşıyoruz? dedi.

:huh:ben olayın gerçekliğinden şüphe duymuyorum çünkü bu tarz olaylar hep yaşandı..***** tıcaretı için küçüück çocukların kullanıldığınıda bılıyoruz..

ben sadece mahsende yıllarca kapatılan kızın neler hissettiğini neler yaşadığını düşünmek bile istemıyorum :crying:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hitler doneminde son anlarinda hepsi kendisini zehirlemistir. Kendi cocuklarini insanlar kendi elleriyle zehirlemistir. Sonrada cesetlerini yaktirmislardir.Kucuk bir tarihi bilgi...

Peki o insanlar nicin cocuklarini zehirlemisler oyleyse? Ne icin?

Kendi cocuklarinin kotulugunu istemedikleri kesin! Istemeyerek yaptiklari kesin!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

insan ne onurlu sözcük .. ???insan onuruna yakışmayan haller var ve sonuna kadarda olacak çünkü insan omayı öğrenemeyenelr de mutlaka var ve olacak..umutsuz bir okadar da acı, beyin zedeleyici,tiksindirici ama var..böyle şeyler dünyanın neresinde olursa olsun duyduğum vakit insanlığımdan utanıyorum....
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.