Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

YAYAMAZ KAYIMCA NIN YERI!

bursercan

Önerilen İletiler

Yaa ben olmadık yerdemi yasdım mesajı :unsure: tühh :( aman ya bak kalb kalbe karşı derler tel ding dedi şuan ve mesaj kimden :D asi dennnnn :) ben o iş yerindekileri var ya...................... ehh boşlukları sen doldur .. karpus bir güsel bir güseldiki sorma gitsin ... pc im olmadı bu diger pc i sanıyorum benim pc i çöktü bugün gelirlerse olacak sanıyorum ... masraf babasını satayım hep !! şuan aynen bu durumdayım...tweety.jpg.........güzel yürekler sayesinde daha mutluyummm :clover:

Ayyyyyyyyy çok tatlı amabirazcık sinirliiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D yaşamak masraf be Yayamazım...öptümmmmmmmmm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yayamaz çok tatlısın.Az kaldı az.Günaydının yerine güzel bir gün güzel Yayamaza.

Amannnnn çok sefindim az kalmasına :) neden diye sorsana bir???ozaman diledigimce olaylara kayışıcam,asinin orayı basıcam,şiir çalmaktan hem asi hem ben içeri girecegiz,asi yemek yapmamaktan bende çok yapmaktan tutuklanacagız v.s v.s yani sen yandın ve hatta aman keşke askerde kalsaydım diyeceksin :D sağolasın sevgili acemi av ...sanada güzel bir gece kabussuz şıp diye bol uykulu -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cihan'ı döveyi mi -_- ya bugün iştekiler canımı çıkarttı,al acemi avukatı da gel şunlara günlerini göster!Bak şu işe sen tam yazarken mi aldın mesajımı....boşuna denmiyor ya kalp kalbe karşıdır.Aklımda olduğum kadar aklımdasın...nasıl ama,uydumu yazılanlara ;)

Canımcımmmm ....döf falla asi ya saten yarın gelicem dedi gelmezse senlebir olup döfelim :sweatingbullets: ama acemi av kata askerde biz içeri düşersek kim ugraşacak bizimle :unsure: kız yanarıs valla :online2long: uymazmı asi kız seni kalemi hırçın ,kalemi özgür .....erken yat ki sabah işe koşturma dogru yatakkkk B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canımcımmmm ....döf falla asi ya saten yarın gelicem dedi gelmezse senlebir olup döfelim :sweatingbullets: ama acemi av kata askerde biz içeri düşersek kim ugraşacak bizimle :unsure: kız yanarıs valla :online2long: uymazmı asi kız seni kalemi hırçın ,kalemi özgür .....erken yat ki sabah işe koşturma dogru yatakkkk B)

Cihan daha gelmediyse ver adresi dövmeye geliyorum :D canım şimdilik sadece ben döveyim,beni alsınlar içeri.Sonra sen bana bakarsın -_- acemi avukat askerliği bitirince sende gelirsin mapusa,o bizi kurtarır ya.şimdi işe kaçıyom...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu şiirin tokatını öyle bir yersin ki suratına acısını unutana aşk olsun.Nefes almak o kadar boş gelir ki insana, çıplaklığını arar durursun.

Kahpece yaşanmış hayatlara isyan edersin, Dünya'da adalet kavramının olmadığını görürsün, kimisi zengindir kimisi fakir, kimisi sağlıklıdır, kimisi sağlıksız, kimisi gece hayatının olmadığından yakınır kimileri yiyecek ekmeği bulamadığından, sen sadece bakarsın bu keşmekeşliğe, bakarkende bir Hasan Hüseyin şiiri hatırlarsın, bazı mısralarını söylemeye dahi cesaret edemezsin, ürperirsin, acaba bu kelimeler ağzıma yakışıyor mu dersin. Çünkü biliyorsundur ki, isyan ettiğin ne varsa aslında sende onların bir parçasısındır.

Ağlamak ile gülmek arasında çok ince bir çizgi vardır, Hasan Hüseyin şiirleri bize bunu anımsatır, gülünçlüğümüz aslında ağlayacağımız konuyadır.

Bahar bahçe olan bir tarafımız, diğer tarafımızın yaprak dökümünü seyreder. Gecenin ve gündüzün iç içe geçmişliğini yaşarız. Acımasızlığın kimlere zevk verdiğini seyreder, anlamsız bakışlar atarız. Ne desek boştur aslında, benim yazdıklarım, onun anlattıkları, başkasının söyledikleri, onların umrunda dahi değildir, acıyı yaşayan anlar, duyan değil. Öyle bir yerdir işte bizimkisi, üstad dökmüş bu keşmekeşliği mısralara .

Öyle Bir Yerdeyim Ki

Öyle bir yerdeyim ki

ne karanfil ne kurbağa

Bir yanım mavi yosun

Dalgalanır sularda

Dostum dostum

Güzel dostum

Bu ne beter çizgidir bu

Bu ne çıldırtan denge

Yaprak döker bir yanımız

Bir yanımız bahar bahçe

Öyle bir yerdeyim ki

Bir yanım çığlık çığlığa

Öyle bir yerdeyim ki

Anam gider Allah Allah

Öyle bir yerdeyim ki ne karanfil, kurbağa

Öyle bir yerdeyim ki

Bir yanım mavi yosun çalkalanır sularda

Dostum, dostum güzel dostum

Bu ne beter çizgidir bu

Bu ne çıldırtan denge

Yaprak döker bir yanımız

Bir yanımız bahar bahçe

Öyle bir yerdeyim ki bir yanım çığlık çığlığa

Öyle bir yerdeyim ki

Anam gider Allah, Allah dölüm düşmüş sokağa.

kimbilir Yayamazım yaşamak belki de sadece bu! Güzel yüreğine...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Amannnnn çok sefindim az kalmasına :) neden diye sorsana bir???ozaman diledigimce olaylara kayışıcam,asinin orayı basıcam,şiir çalmaktan hem asi hem ben içeri girecegiz,asi yemek yapmamaktan bende çok yapmaktan tutuklanacagız v.s v.s yani sen yandın ve hatta aman keşke askerde kalsaydım diyeceksin :D sağolasın sevgili acemi av ...sanada güzel bir gece kabussuz şıp diye bol uykulu -_-

Asinin orayı mı basıcan :) korkulur senden.bas bak ben arkanızdayım.Bunlar asinin kafasını fena bozuyorlar.Ocakta alıyorum teskereyi,geliyorum direk adliyeye.Aman sakın şimdi basma,on ikinci aydan sonra.sizin yanınızda olmak daha iyi bir kere :D sana da güzel bir gün.Sevgiler benden sana!ya öğret şu asiye yemek yapmayı,yakında biküvitten gidecek. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir Anka Kuşu - Ahmet Kaya

Yüzlerce soğuk namlu üzerime çevrildi

Yüzlerce demir tetik aynı anda gerildi

Anne beni söğüdün gölgesinde vurdular

Öpmeye kıyamadığın oğlun yere serildi

Üşüştü birer birer çakallar üzerime

Üşüştü her bir yandan göğsüme ciğerime

Anne beni leş gibi yiyip talan ettiler

Teşhis edilmek için savurdular dövdüler

Şiir

Yeryüzündeki acıların hepsini, hepsini tattım heder oldum

Ekmeğime tütün kattım, beni milyon kere yaktılar üstüste

Bir anka kuşu gibi anne, bir anka kuşu gibi

Kendimi külümden yarattım

Geceler tanır beni, konarım göçerim ben

Geceler tanır beni, kan damlar içerimden

Anne sen beni unut, karanlıkğın bağrında

Kırmızılar ekerim, siyahlar biçerim ben

Suç üstü yakalandım, bölüşürken kalbimi

Suç üstü kelepçeyle, yardılar bileğimi

Anne ben diyar diyar, umudun savaşçısı

Bir tutam sevgi için, dağladım gözlerimi

Şiir

Prometustum çiviyle çakılırken taşlara

Ciğerimi kartallara yedirdim, sparta küstüm köleliğin

Çığlığında, aslanlara yem oldum tükendim, kör kuyuların

Dibinde yusuftum, kerbela çölünde hüseyin, zindanlarda

Cem sultan sehpada pir sultan, kaçıncı ölmem kaçıncı

Dirilmem bu tanrılardan ateş çaldım yüzyıllarca tutuştum

Üstüste yandım bir anka kuşu gibi anne

Bir anka kuşu gibi, kendimi külümden yarattım

Yayamaz bak buda sana.Maviden aldık çalmayı :D Sana bu sözler yakışır :) (mavi anka kuşumuz dedi de)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu şiirin tokatını öyle bir yersin ki suratına acısını unutana aşk olsun.Nefes almak o kadar boş gelir ki insana, çıplaklığını arar durursun.

Kahpece yaşanmış hayatlara isyan edersin, Dünya'da adalet kavramının olmadığını görürsün, kimisi zengindir kimisi fakir, kimisi sağlıklıdır, kimisi sağlıksız, kimisi gece hayatının olmadığından yakınır kimileri yiyecek ekmeği bulamadığından, sen sadece bakarsın bu keşmekeşliğe, bakarkende bir Hasan Hüseyin şiiri hatırlarsın, bazı mısralarını söylemeye dahi cesaret edemezsin, ürperirsin, acaba bu kelimeler ağzıma yakışıyor mu dersin. Çünkü biliyorsundur ki, isyan ettiğin ne varsa aslında sende onların bir parçasısındır.

Ağlamak ile gülmek arasında çok ince bir çizgi vardır, Hasan Hüseyin şiirleri bize bunu anımsatır, gülünçlüğümüz aslında ağlayacağımız konuyadır.

Bahar bahçe olan bir tarafımız, diğer tarafımızın yaprak dökümünü seyreder. Gecenin ve gündüzün iç içe geçmişliğini yaşarız. Acımasızlığın kimlere zevk verdiğini seyreder, anlamsız bakışlar atarız. Ne desek boştur aslında, benim yazdıklarım, onun anlattıkları, başkasının söyledikleri, onların umrunda dahi değildir, acıyı yaşayan anlar, duyan değil. Öyle bir yerdir işte bizimkisi, üstad dökmüş bu keşmekeşliği mısralara .

Öyle Bir Yerdeyim Ki

Öyle bir yerdeyim ki

ne karanfil ne kurbağa

Bir yanım mavi yosun

Dalgalanır sularda

Dostum dostum

Güzel dostum

Bu ne beter çizgidir bu

Bu ne çıldırtan denge

Yaprak döker bir yanımız

Bir yanımız bahar bahçe

Öyle bir yerdeyim ki

Bir yanım çığlık çığlığa

Öyle bir yerdeyim ki

Anam gider Allah Allah

Öyle bir yerdeyim ki ne karanfil, kurbağa

Öyle bir yerdeyim ki

Bir yanım mavi yosun çalkalanır sularda

Dostum, dostum güzel dostum

Bu ne beter çizgidir bu

Bu ne çıldırtan denge

Yaprak döker bir yanımız

Bir yanımız bahar bahçe

Öyle bir yerdeyim ki bir yanım çığlık çığlığa

Öyle bir yerdeyim ki

Anam gider Allah, Allah dölüm düşmüş sokağa.

kimbilir Yayamazım yaşamak belki de sadece bu! Güzel yüreğine...

Cansın asi bunu unutma!!!!yaşamak tırnaklarınla sökerek yaşadıgında yaşamaktır bence(bende onu yapıyorum ,yapmaya çalışmıyorum yapıyorum!!)hele hele sizler gibi dostlarım canlarım oldugu müdetçe daha bir hırs daha bir inatla sarılıyorum.....

Biliyorum, kolay değil yaşamak,

Gönül verip türkü söylemek yâr üstüne;

Yıldız ışığında dolaşıp geceleri,

Gündüzleri gün ışığında ısınmak;

Şöyle bir fırsat bulup yarım gün,

Yan gelebilmek Çamlıca tepesine...

-Bin türlü mavi akar Boğaz'dan-

Her şeyi unutabilmek maviler içinde.

Biliyorum, kolay değil yaşamak;

Ama işte

Bir ölünün hâlâ yatağı sıcak,

Birinin saati işliyor kolunda.

Yaşamak kolay değil ya kardeşler,

Ölmek de kolay değil;

Kolay değil bu dünyadan ayrılmak

Orhan Veli Kanık.....................................negüzel demiş'' kolay degil bu dünyadan ayrılmak''

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ha uşagum anladum da!Yayamaz olmayınca Mavi,Mavi olmayınca Yyamaz yok :D Yayamaz Kayımca geldiğinde önce bir Diyarbakıra sonra Erzuruma uğra.Benim kapıyı da çal ki canlarım olunca buraya uğrayayım.

Amannn ugramazmıyım hiççç..ama diyarbakıra ugradım asi kıs ailesinin yanına senin yanına gelmiş komşulayı öyle dedi :(df-2007%20safelli%20ceviz.gif..........tık tık tık....burdadamı kimse yok :( sendemi yoksun acemi av kat yaaa :online2long: sen msn ne almazsan işte ahanda ben böyle kapılarda kalırım :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hosgeldin. Nerelerdeydin ?

Ilan vercektin gazeteye kayboldu diye :D

Kitap icin sagolasin yarin hemen baslarin yemek yapma :P

Sağolasınnnn hani Gloria 3-5 ameliyat oluyo geliyo ya :( bende hastalanıyom ,hastalanıyom yatıyorum kalkıyorum geliyorum :) enemmm dur ben gidem sen ilan ver bakalım nassı çıkıcak ilan merak ettim angel :( ooo sen yemekleri yapmaya başlıyana dek ben öbür tarafa yemeden tadmadan giderim kine B) çabuk tüm gün çalış dene bişeyley yap işte :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir Anka Kuşu - Ahmet Kaya

Yüzlerce soğuk namlu üzerime çevrildi

Yüzlerce demir tetik aynı anda gerildi

Anne beni söğüdün gölgesinde vurdular

Öpmeye kıyamadığın oğlun yere serildi

Üşüştü birer birer çakallar üzerime

Üşüştü her bir yandan göğsüme ciğerime

Anne beni leş gibi yiyip talan ettiler

Teşhis edilmek için savurdular dövdüler

Şiir

Yeryüzündeki acıların hepsini, hepsini tattım heder oldum

Ekmeğime tütün kattım, beni milyon kere yaktılar üstüste

Bir anka kuşu gibi anne, bir anka kuşu gibi

Kendimi külümden yarattım

Geceler tanır beni, konarım göçerim ben

Geceler tanır beni, kan damlar içerimden

Anne sen beni unut, karanlıkğın bağrında

Kırmızılar ekerim, siyahlar biçerim ben

Suç üstü yakalandım, bölüşürken kalbimi

Suç üstü kelepçeyle, yardılar bileğimi

Anne ben diyar diyar, umudun savaşçısı

Bir tutam sevgi için, dağladım gözlerimi

Şiir

Prometustum çiviyle çakılırken taşlara

Ciğerimi kartallara yedirdim, sparta küstüm köleliğin

Çığlığında, aslanlara yem oldum tükendim, kör kuyuların

Dibinde yusuftum, kerbela çölünde hüseyin, zindanlarda

Cem sultan sehpada pir sultan, kaçıncı ölmem kaçıncı

Dirilmem bu tanrılardan ateş çaldım yüzyıllarca tutuştum

Üstüste yandım bir anka kuşu gibi anne

Bir anka kuşu gibi, kendimi külümden yarattım

Yayamaz bak buda sana.Maviden aldık çalmayı :D Sana bu sözler yakışır :) (mavi anka kuşumuz dedi de)

Canımsın acemi av katımız....sağolasın efet Anka Kuşuyum ;)

Amenna

Yaşayanlar bir gün ölür elbette

Ağaçlarla, balıklarla

Kuşlarla ben amenna

Ağlayanlar bir gün güler elbette

Uyanmakla, Anlamakla

Bilmekle ben amenna

Kısa çöp uzun çöpten hakkını alır elbette

Direnmekle, kurtulmakla

Barışla ben amenna

Öyle bir yerdeyim ki

Ne karanfil, ne kurbağa

Öyle bir yerdeyim ki

Bir yanım mavi yosun

Dalgalanır sularda

Bir yanım çocuk parkı çığlık çığlığa

Öyle bir yerdeyim ki

Anam gider allah allah

Dölüm düşmüş sokağa

Dostum dostum güzel dostum

Bu ne beter çizgidir bu

Bu ne çıldırtan denge

Yaprak döker bir yanımız

Bir yanımız bahar bahçe

Hasan Hüseyin Korkmazgil..............................işte böyle sevgili acemi av.asi den ögrendik çalmayı :D nasılda kolay başkasını yargılamak dimi ;) kendine iyi bak tamamı??

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben çooooooooooooooooooooooook özledim ama seni :(

Bende ösledimmmmmm :( ama sen şimdi mutlusun birasdan sana mesaj atıcam asi kız........orada olmak ailenle acemi av katla çay tadında sıcacık sohbetler etmek,özlemleri dile getirmek!!olsun ama onlarda olacak yeterki saglıklı olalım ve dostlugumuza sıkı sarılalım......komacan öptüm...

Çocuktan Al Haberi

çocuktan aldım haberi

yakın, diyor

güzel, diyor

dopdolu, diyor

iştecik, şuracıkta

iştecik yolu, diyor

çocuktan aldım haberi

iyi, diyor

açık, diyor

kurtuluş, diyor

iştecik, şuracıkta

koş birazcık koş, diyor

çocuktan aldım haberi

oh, diyor

tatlı, diyor

sıcacık, diyor

iştecik, şuracıkta

diren azıcık, diyor

koştuk direndik yorulduk

düştük anılar ırmağına ey çocuk

bak işte kan içinde yumruklarımız

belki senin hakkındır mutluluk

Hasan Hüseyin Korkmazgil..................... :clover: eee çalmayı ögretin bize(sanki bilmiyorduk :) )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yine mi kayboldu yayamaz ortalıktan yaaaaa :(

Geldimmmmm sevgili Gloria.......sarı lalemiz :) umarım daha iyisinidir hani 3.5 ameliyatan sonra :angry: lütfen dikkat edin ya bir defa ucu kaçtımı saglık sorunlarının ardı gelmiyo.....çok geçmiş olsun.................birdeliningunlugu_s5.1.jpg

Sarı Laleler aldım sana

Çiçek pasajından

Uykulu gözlerle döndüm rüyamdan

Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından

Sen olmasan buralara gelemezdim ben

Sevemezdim bu şehri, anlamazdım dilinden

Nasıl bir sevdaysa bu, karşı koyamam

Dayanamam, kıskanırım seni, paylaşamam

Satırlar uçar gider aklımdan

Sana sarı laleler aldım, çiçek pazarından*

Mevsimi gelmedi ama laler gözlerimin önünde…

Büyük sevinçle kapıyı açıp lale soğanlarını görmüşüz. Köçek’in kazı da gelmiş bizim lale soğanlarını bulmuş. Odunluğun kapısını nasıl açtı onu da bilmiyorum..Öylesine büyük bir zevkle sarılmış ki soğanlara. Kıyamıyorsun da başından kaldırmaya.

Bir şehir düşünün ki, devlet adamları dahil, bahçelerinde lâle yetistirip zevk edinirler..şairler ve tarihçiler yıllara "Lâle Devri" der. Yıl 1718-1730..

Yıllarca süren harpler ve isyanlardan bıkmıştır insanlar..korku ve endişeden uzak bir hayat sürmeye başlarlar. Sünnet ve düğün merasimleri artarak, deniz seyahatleri ve helva sohbetleri tertiplenir.

İstanbul…Şehr-i İstanbul.. bir başka kokar.. Sesi, rengi bir başka olur..

Padişah dahil, devlet adamları, baharda, Lâle mevsiminde Sa'dâbâd, Serefâbâd Bag-i Ferah, Emnâbâd, Hüsrevâbâd, Hümayunâbâd. Kasr-i Süreyya, Vezirbahçesi köşklerinde, Tersane bahçesi, Çıragan bahçesi, Beşiktaş Yalılarına giderler.

İşte bu sıralarda..

Nabedid isimli bir şair, şehrin resmini çizer. Öylesine güzel bir resim çizmiştir ki, onu görmek için şehre insanlar yığılmaya başlar. Nabedid, sadece görebilen biri değil, duyan duyduğunu kelimelerin sihrine takıp yıldızları parlatan biridir. Nabedid her şeyi doruğunda yaşamış, lalelerin de eğlencenin de zirvelerine tırmanmıştır. Onun bahçesindeki laleleri görenler bir daha lale görmek istemezler.

Nabedid’in sırrı basittir.

Laleleri, hayata bakan gözleri ile besler.

Bir gün, hain bir balıkçı gelir. Hayatında hiçbir zaman şiir yazamamıştır. Gördüğü bütün şiirleri toplayıp, şehrin sularında akıtmaktadır. Nabedid’i görür. İlk düşündüğü..kılıcını çekip onu öldürmektir. Böylece içerisindeki şiirleri de alacak ve yine şehrin sularını kanla besleyecektir.

Nabedid’e doğru yol alır. Birkaç zaman geçmiştir ki..karşılaşırlar. Nabedid öylesine güzel bakmaktadır ki, Şiir düşmanı Hayek kahrolur. İlk aklına gelen onun gözlerini çıkarmak olur. Önce gözlerini almalıyım der. Nabedid, Hayek’in bu isteğini hisseder. Gözlerini çıkartır ve Hayek’e verir. Hayek allak bullak olmuştur. Aklı başından gider. Nasıl olur bu? Nasıl diye öfkelenir.

Hayek, Nabedid’den her parça almak istediğinde..Ne istiyorsa eline verilir. Bütün bunlar olurken Hayek, Nabedid’e dokunmak için korkunç bir istek duyar. Ancak Nabedid’in bütün organları tek tek eline gelmesine rağmen, dokunma hissini alamamaktadır.

Hayek’in gecesi gündüzüne karışır. Tanrıya dua eder. Gider gizli gizli laleleri koklar. Lalelerden yardım ister. İşte o gün farkında olmadan..

Ard arda satırları dizmeye başladığını fark eder.

1730 yılındaki Patrona Halil İsyanı çıkmış. Gericiler ayaklanmıştır..

Hayek Nabedid’e aşkını ilan edecektir. Ancak geç kalmıştır. Ne yapacağım Tanrım der. Ayaklanmanın da tam zamanıydı sanki.

Lale Devri biter.

Nabedid, artık şiir yazamamaktadır. Üstelik gözlerini ve kulaklarını da Hayek’e vermiştir. Hayek’te ha bire şiir yazar. Gidip nehre akıttıklarını bile toplar. Nabedid, bir tek dize yazsın diye bütün hünerini kullanır.

Ancak Nabedid bilmektedir ki lale devri bitti..

İşte bu nedenle biz, her bahar ayında, soğanları alır Nabedid için lale dikeriz. Nabedid lale devrinin görkeminde yeniden yeniden şiirler azsın diye..

Hayek’e gelince..

Şiirleri bütün dünyada okunmaktadır. Ancak onun şiirlerine getirilen en büyük eleştiri…

Begendim umarım begenirsin......senin için çaldım :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hadiiii yemek hazır acıkan buyursunnnnn :D:P

tyuhrsx015yi6.jpg......mantı ve komposta iyi gider diye düşünüdüm :P

dileyen tabaklarına sarma alsınyapraksarmasgd5.jpg

aaa unutmadan ali nazik veya baklava alırmısınız????alinazikxr9.jpgafiyettt olsunnn :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Düşüncelerin için sağolasın sevgili CYRANO....evet açıklama zamanı geldiiii :unsure:;) şaka bir yana.....öncelikle ben ilk nete başladıgım da çok sevdigim bir aykadaşım ile 6 ay süre ile R leri kulanmama diye bir iddaya girdik ama kim bunu yazarsa yenilmiş olcaktı tabi ben uyus vatandaş kanıma dişime kattım ve ben kasandım getirisi kötü oldu çok ciddi anlamda yazıyoryum ben bu harfi resmen lügattan kaldırdım.çok ciddi konularda msn nede,sakin yazdıgımda düzelmeye başladı ama hızlı yazdıgımda kayboluyorlar :) inanın cebten mesaj yasdıgımda bile ben r siz ifadeler kulanıyordum rahmetli babamda başlayım senin yazacagın şeye diye tel açıyordu dogru düzgün söyle ne diyorsun diyordu!!neyse o günlerde ben nick alıcam nete tek nick kulanacagım diye ilginç birşey bulayım diye neler yapmıyoyum ki ...normalde gerçekten çok zıpır,serseri,uyus,şımarık,kaprisli ükela bir tipim sevdigim bir dostum bana msn nede sen ne arıyorsun ki bir numaralı yayamazsın ama bir okadarda karımca gibi her yönden toplıyıcısın r leride kulanamıyorsun senin nick YAYAMAZ KAYIMCA olsun dedi neden olmasın hoş ve ilginç dedim 8 seneyi attım bir kenara hala tek nickle ortalıklardayım.... :blushing:

Hııı unutmadan bende sevdigim saygı duydugum sizler gibi arkadaşlayın arasında olmaktan mutluluk duyuyorum.....

yaramaz karınca , ok. teşekkür ederim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.