Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

YAYAMAZ KAYIMCA NIN YERI!

bursercan

Önerilen İletiler

Ya geliyon bi kere,sonra kaçıyon :angry: neredesin ama!Sen olmayınca hiç tadı yok buraların :( hadi gellllllllllllllllllllll!!!!

Dur incelemeye yazı üstüne yazı ekleyimde gel :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kız bak 3 gün süre sana -_- gelmezsen ben evleneceğim. :D valla hazır bu ara buldum birini :lol: sakın baya ne deme,yoksa kim arkanda duracak :D biliysen takipçinim ;)

:( eneee ne eflenmesi kız asi bak acemi av katı bulur dügünü basarım hıı :angry: hee biliyom mail atmışın 3 tane bakacam şimdi takipçim seni :) oyy fıstıkım benim mucukssssssssss :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:( eneee ne eflenmesi kız asi bak acemi av katı bulur dügünü basarım hıı :angry: hee biliyom mail atmışın 3 tane bakacam şimdi takipçim seni :) oyy fıstıkım benim mucukssssssssss :D

Espirik canım :D of ama ben ne yapıyorum burada :unsure: zor uyandım zaten işe yetişmeliyim :) Yayamaz Kayımca bir başka gelmiş bugün :clover: Hoşgelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Espirik canım :D of ama ben ne yapıyorum burada :unsure: zor uyandım zaten işe yetişmeliyim :) Yayamaz Kayımca bir başka gelmiş bugün :clover: Hoşgelmişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Neden demedin ben seni uyandırıyım :unsure: çabukk hadi koştur bakalım B) Begenmedinmi bu gelişimi biras tars yapam dedimmm :blushing: serin bol iştahlı bir gün olsunnnnn :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Neden demedin ben seni uyandırıyım :unsure: çabukk hadi koştur bakalım B) Begenmedinmi bu gelişimi biras tars yapam dedimmm :blushing: serin bol iştahlı bir gün olsunnnnn :D

Valla yine geç kaldım :D ama o kadar yoğundu ki sırada bekleyenler ben bile masamın başına oturmak için yarım saat bekledim. :unsure: ne yapim ama uykuyu çoooooook sevim -_-

Tarzın süperrrrrrrrrr;aynısını yapayım mı ;) ama taklidden değil;arkandayım ondan Yayamaz'ım B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşım Yayamaz Kayımcam bugün az biraz hastaydı :( çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook geçmiş olsun canım(şimdi sana mesaj atardım,hasta halinle bir de benimle uğraşma güzel yürekli arkadaşım)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşım Yayamaz Kayımcam bugün az biraz hastaydı :( çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook geçmiş olsun canım(şimdi sana mesaj atardım,hasta halinle bir de benimle uğraşma güzel yürekli arkadaşım)

Canımmmmmm asim benim....hast.dönüşü koma gibi yattım igne yaptılar bide agsıma bir hap..batın flimi tahililer genel cerah o dahiliyye derken anamı aglatılar...eve nassı döndüm bilmiyoyum..yattım 2 saat önce kalktım duş aldım herşeyimi hasırladım sabah 7 de sevk edilen hast.gidecegim..aman ya bıktımmmm artıkın :( canımsın benim ...aman sizler iyi olun damamı..senide komacan öptümmmmm....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hastamı Yaymaz Kayımca,çok geçmiş olsun.Kendine dikkat et ama.Geldiğin zaman bir acemi avukat arkadaşına selam yolla.Sağlıcakla.

Sevgili acemi av katımmmm B) meyabaa bakk genede gülüyorum :D yasdıgım gibi lütfe sizler iyi olunnn..ben hep böyleyim sonunda dekde böyle uyus kalacam :lol: nedemek selam bırakmak hep aklımızdasın ;) nezaman bitiyoo şu askerlik?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canımmmmmm asim benim....hast.dönüşü koma gibi yattım igne yaptılar bide agsıma bir hap..batın flimi tahililer genel cerah o dahiliyye derken anamı aglatılar...eve nassı döndüm bilmiyoyum..yattım 2 saat önce kalktım duş aldım herşeyimi hasırladım sabah 7 de sevk edilen hast.gidecegim..aman ya bıktımmmm artıkın :( canımsın benim ...aman sizler iyi olun damamı..senide komacan öptümmmmm....

Canım çok geçmiş olsun tekrar;sen ver bana sana şui ğne yapanların isimlerini :angry: dövcem onları -_- ama bak iş arası baktım foruma,oradaydın,amanın dedim Allah'a şükür biraz daha iyi bizim Yayamaz'ımız...bunlar da geçer güzel arkadaşım.Bizler çok iyiyiz,sen iyi ol çok daha iyi olacağız :) hadi bakalım bekliyorum hayırlı haberleriiiiiiiii

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam anladık :) a bizimde bitanemiz :D

ayyyyyy ben şımarmıyımda kim şımaysınnnn :blushing: saten şımarıkım :stuart: damam ben bidene siz iki dene olun :D bak bu sana acemi av katım -_-

verocka_ikona_avatar_xl.jpg

Heyyyy!!! heyyyyyy !!!

Şımarık çocukLar gibiyim ," GeL etme nazLı güneŞ Sensin gönLüme eŞ"

Bir buket çiçeğin başınaymış barışmak yaşamLa... GüZel bir gece, güzeL bir müzik .VivaLdi mesela .. Kan kırmızı bir şerap ,tek bir kadeh..Kafamda yasak düşüncelerin bir tarafa bırakılması... Yeniden bir merhaba bir buket çiçekle yaşama...

ßu müzik harika yaaaa..

Heyyy tanrı !!!!

KaLk ayağa dans edeLimm..

ßaşım dönüyor yine. Şerap etme eyLeme... ALma aklımı başımdan. ÇeLme akLımı .. Uydurma beni şeytana ... Sözüm var.. Heyy heyyy ... Yinede heyyy !!!

Hadi ama tanrı !!! Kalk dans edelim.. ßir buket çiçeğin başınaymış yaşama yeniden başlamak.. Bak şımarık çocukLar gibiyim ..Aynada yüzümü güLerken gördüm.. Şiir hadi geL akLımaaa... Hadi ama .. off offf offff !!! BuLdum vaLla !!! Şimdi şerefe demek lazım ....

"düşünme ,

arzu et...

bak böceklerde

öyLe yapıyor"

orhan veLi

Gecede çıLgın bu gün ... Hadi yağ yağmur yağabiLidğin kadar.. Kimin umrundaki ıslanmayışım.. ßir buket çiçeğin başınaymış barışmamız. GüLen yüzüm, al ağLayan kalbimide yanına. Hep birlikte gülelim bu geceye

Kaldır kadehini tanrı !!! ßak yıkılıyor zaman ayaklarımın önüne.. Odamıda pembeye boyatcam.. şeker pembesine değil ..Pamuk şeker pembesine

Heyy heyyy hey !!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sağolllll

:blushing: bak ne aldım biyi senin biri acemi av katın biride benimmmmmmm :P godziye yok rua ya yok :D

toros%20dondurma.jpg

Yalnız bize ha!İyi ki buradasın canım.Bak anlaşılmamk iyice canımı sıkmaya başladı :( hem Diyarbakır sıcağı mahvetti ya beni ha bi de memleketimi çok özledim :( dur ben surlardan atlayayım :excl: Ya Yayamazım bi daha ki gelişinde beni anama postalasana :) bende sana bir buket gül yaptırtım,hemde bembeyaz!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayyyyyy ben şımarmıyımda kim şımaysınnnn :blushing: saten şımarıkım :stuart: damam ben bidene siz iki dene olun :D bak bu sana acemi av katım -_-

verocka_ikona_avatar_xl.jpg

Heyyyy!!! heyyyyyy !!!

Şımarık çocukLar gibiyim ," GeL etme nazLı güneŞ Sensin gönLüme eŞ"

Bir buket çiçeğin başınaymış barışmak yaşamLa... GüZel bir gece, güzeL bir müzik .VivaLdi mesela .. Kan kırmızı bir şerap ,tek bir kadeh..Kafamda yasak düşüncelerin bir tarafa bırakılması... Yeniden bir merhaba bir buket çiçekle yaşama...

ßu müzik harika yaaaa..

Heyyy tanrı !!!!

KaLk ayağa dans edeLimm..

ßaşım dönüyor yine. Şerap etme eyLeme... ALma aklımı başımdan. ÇeLme akLımı .. Uydurma beni şeytana ... Sözüm var.. Heyy heyyy ... Yinede heyyy !!!

Hadi ama tanrı !!! Kalk dans edelim.. ßir buket çiçeğin başınaymış yaşama yeniden başlamak.. Bak şımarık çocukLar gibiyim ..Aynada yüzümü güLerken gördüm.. Şiir hadi geL akLımaaa... Hadi ama .. off offf offff !!! BuLdum vaLla !!! Şimdi şerefe demek lazım ....

"düşünme ,

arzu et...

bak böceklerde

öyLe yapıyor"

orhan veLi

Gecede çıLgın bu gün ... Hadi yağ yağmur yağabiLidğin kadar.. Kimin umrundaki ıslanmayışım.. ßir buket çiçeğin başınaymış barışmamız. GüLen yüzüm, al ağLayan kalbimide yanına. Hep birlikte gülelim bu geceye

Kaldır kadehini tanrı !!! ßak yıkılıyor zaman ayaklarımın önüne.. Odamıda pembeye boyatcam.. şeker pembesine değil ..Pamuk şeker pembesine

Heyy heyyy hey !!!

Hey buradayım.Orhan Veli gibi trajik olmayan bir ölüme kurban gitmemek için direniyorum.Sabah sabah emir komuta zincirinde iyi geldi şiirin.sağol.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Telefon bir diiiiiiiiiiiiiiiiid dedi,kaçtım hemen odaya -_- aman allahım kimden gelmiş bu mesaj ;) Yayamazımdan :clover:

Yyamazım sana bir demet gül sundum rüyamda,kabul et onu :) sonra büyüt onu güzel yüreğindeki inançla ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hey buradayım.Orhan Veli gibi trajik olmayan bir ölüme kurban gitmemek için direniyorum.Sabah sabah emir komuta zincirinde iyi geldi şiirin.sağol.

Bak sen sabah sabah emir komutadasın diye bende bekledim belkim gelirsin diye

:( olsun ama az kaldı yaa dimi ;) hıı unutmadan al bunu koguşdamı kalıyorsun bilemicem oraya koydaisybunch2ei1.jpg:) komacan bir günaydınnnnnnnnnnnnn5000000003784775.gif..............................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oley,yayamaz gelmş...pc de gelmiş,bandırmalardan...ya bak dün sözünü dinledim,aldım tepsiyi,kavun,karpuz,şeftali,üzüm doldurdum,ye babam ye :D sabah bi kalktım başım dönüyodu...hoşgeldin,safalar getirdin...ama dur işe dönmeliiim,şimdi yakalanırım...öptümmmmmmmm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Telefon bir diiiiiiiiiiiiiiiiid dedi,kaçtım hemen odaya -_- aman allahım kimden gelmiş bu mesaj ;) Yayamazımdan :clover:

Yyamazım sana bir demet gül sundum rüyamda,kabul et onu :) sonra büyüt onu güzel yüreğindeki inançla ;)

Yaa ben olmadık yerdemi yasdım mesajı :unsure: tühh :( aman ya bak kalb kalbe karşı derler tel ding dedi şuan ve mesaj kimden :D asi dennnnn :) ben o iş yerindekileri var ya...................... ehh boşlukları sen doldur .. karpus bir güsel bir güseldiki sorma gitsin ... pc im olmadı bu diger pc i sanıyorum benim pc i çöktü bugün gelirlerse olacak sanıyorum ... masraf babasını satayım hep !! şuan aynen bu durumdayım...tweety.jpg.........güzel yürekler sayesinde daha mutluyummm :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oley,yayamaz gelmş...pc de gelmiş,bandırmalardan...ya bak dün sözünü dinledim,aldım tepsiyi,kavun,karpuz,şeftali,üzüm doldurdum,ye babam ye :D sabah bi kalktım başım dönüyodu...hoşgeldin,safalar getirdin...ama dur işe dönmeliiim,şimdi yakalanırım...öptümmmmmmmm

Çıkss gelmedi uyus Cihan pc yi yapmaya gecenin 1 ne dek bekledim.... :angry: asi ben sana yeşilik meyfe ye dediysem tepsileri doldurda ye demedim deli kız :D tamam sen işe dön bide yakalanırsın :unsure: aman sende yakalan gelir hepsini döferim bide yanıma acemi av katı alırım onlar korksun bizden :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak sen sabah sabah emir komutadasın diye bende bekledim belkim gelirsin diye

:( olsun ama az kaldı yaa dimi ;) hıı unutmadan al bunu koguşdamı kalıyorsun bilemicem oraya koydaisybunch2ei1.jpg:) komacan bir günaydınnnnnnnnnnnnn5000000003784775.gif..............................

Yayamaz çok tatlısın.Az kaldı az.Günaydının yerine güzel bir gün güzel Yayamaza.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çıkss gelmedi uyus Cihan pc yi yapmaya gecenin 1 ne dek bekledim.... :angry: asi ben sana yeşilik meyfe ye dediysem tepsileri doldurda ye demedim deli kız :D tamam sen işe dön bide yakalanırsın :unsure: aman sende yakalan gelir hepsini döferim bide yanıma acemi av katı alırım onlar korksun bizden :D

Cihan'ı döveyi mi -_- ya bugün iştekiler canımı çıkarttı,al acemi avukatı da gel şunlara günlerini göster!Bak şu işe sen tam yazarken mi aldın mesajımı....boşuna denmiyor ya kalp kalbe karşıdır.Aklımda olduğum kadar aklımdasın...nasıl ama,uydumu yazılanlara ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.