Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

şehitler için anma

gloria

Önerilen İletiler

MSN kullanıcıları birbirlerine "Şehitler için (W) işaretini ekle" diye birbirlerine çağrı yaptı. Dün akşam geç saatlarde başlayan çağrı çığ gibi yayılarak milyonlarca MSN kullanıcısına ulaştı. Türkiye'deki MSN kullanıcılarının listelerinde boynu bükük çiçekler görülüyor.

Hürriyet Gazetesi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 73
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Genelkurmay açıklaması yankı buldu, sessiz miting düzenleniyor

Genelkurmay Başkanlığı’nın dün gece yaptığı “teröre karşı kitlesel refleks gösterilmesini isteyen açıklamasının ardından bazı sivil toplum örgütleri harekete geçerek İstanbul’da “teröre karşı sessiz miting düzenleme kararı aldı.

Genelkurmay Başkanlığı’nın internet sitesinden yayınladığı basın açıklamasının yankıları sürüyor. Bazı sivil toplum örgütleri açıklamayı demokrasiye aykırı bulurken, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) öncülüğünde bazı sivil toplum örgütleri de Genelkurmay açıklamasının ardından miting düzenleme kararı aldı.

Cumhuriyet mitinglerinin öncüsü olan ÇYDD Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan ANKA’ya yaptığı açıklamada, düzenlemeyi düşündükleri mitingin ayrıntılarının henüz netleşmediğini belirterek şunları söyledi:

“Türk halkı olarak şehitlerimiz için yanıyor, PKK terörünü ve bu terörü oluşturan, para ve silah desteği vererek Türkiye’nin başına bela eden tüm ülkeleri lanetliyoruz. Terörle mücadele devlet, hükümet, ordu, yöneticiler ve milletle el ele vererek yapılır. Bu konu, iç ve dış kısır siyasete asla malzeme olmamalıdır. Halkın mitinglerle tepkisini göstermesi çok doğal ve gereklidir. En kısa zamanda İstanbul’da terörü tüm toplumca lanetleyecek bir sessiz miting yapma girişimleri başlatılmıştır." Saylan, yakında basına ayrıntılar hakkında bilgi verileceğini de sözlerine ekledi.

milliyet

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

MSN kullanıcıları birbirlerine "Şehitler için (W) işaretini ekle" diye birbirlerine çağrı yaptı. Dün akşam geç saatlarde başlayan çağrı çığ gibi yayılarak milyonlarca MSN kullanıcısına ulaştı. Türkiye'deki MSN kullanıcılarının listelerinde boynu bükük çiçekler görülüyor.

Hürriyet Gazetesi

Bana da ulaştı bu çağrı... Önce iletime ekledim bu solmuş çiçeği ama baktım ki karşıdan , adeta düşmanı sevindirecek bir görüntü oluşuyor..Başımız yerde, boynumuz bükülmüş, kaderimize razı olmuş gibi bir mesaj veriyor o boynu bükük gül..Eğer toplumsal bir mesaj vermek adına bişeyler ekleyeceksek bu ancak ve ancak bir Türk Bayrağı olmalıdır diyorum. Bayrağı oluşturacak kodu bilen arkadaşlar varsa , yardımcı olurlarsa çok seviniriz....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bana da ulaştı bu çağrı... Önce iletime ekledim bu solmuş çiçeği ama baktım ki karşıdan , adeta düşmanı sevindirecek bir görüntü oluşuyor..Başımız yerde, boynumuz bükülmüş, kaderimize razı olmuş gibi bir mesaj veriyor o boynu bükük gül..Eğer toplumsal bir mesaj vermek adına bişeyler ekleyeceksek bu ancak ve ancak bir Türk Bayrağı olmalıdır diyorum. Bayrağı oluşturacak kodu bilen arkadaşlar varsa , yardımcı olurlarsa çok seviniriz....

Evet size katılıyorum,Çünkü o bayrağın rengini onların kanı oluşturdu :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşlar,

Ben imzama boynu bükük bir çiçek resmi ekleyerek bu eylemi kendi adıma buradan da sürdürmek istiyorum. Eğer sizler de desteklerseniz, hep beraber bir sessiz eylem de buradan başlatmış olabiliriz. Ne dersiniz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türk bayrağı da olabilir ama yapılan genel eylem çiçek üzerineyse buna katılmalıyız diye düşünüyorum..İmzamda da görülebileceği gibi..

Sevgili İlyada ve Anyrand;Bence aramızda ikiliğe düşmeden ilk öneriye uyalım.Aramızda tartışmanın bir fayda getireceğini sanmıyorum..;)

Sevgiler..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

krmz1vk5.jpg

dün banada ulasti ,,, Sehitler ölmez vatan bölünmez diye,,,tabiki almanyadan

boynu bükük cicekler cabuk ulasti buraya

hicbir cicek vatanimda solmasin soldurmasinlar

hepiniz birer ciceksiniz...kiymetinizi bilin birer cicek.

birer cicek kalin ,,ister boynu bükük.... isterse ...birer tomurcuk

Efendi Türkler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hürriyet Gazetesi

:clover:

:clover:

trmitrosezp7.gif

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türk bayrağı da olabilir ama yapılan genel eylem çiçek üzerineyse buna katılmalıyız diye düşünüyorum..İmzamda da görülebileceği gibi..

Sevgili İlyada ve Anyrand;Bence aramızda ikiliğe düşmeden ilk öneriye uyalım.Aramızda tartışmanın bir fayda getireceğini sanmıyorum..;)

Sevgiler..:clover:

Sevgili taurus,

o yazıyı ayrılığa düşelim ya da tartışalım amacıyla yazmadım...O bu topic daha açılmadan önce benim içimden geçenlerdi yani..Umarım anlamışsındır, içimden geçenleri...Tabi ki simgeden daha çok birlik olmak önemli burada , simge solmuş çiçek de olsa , bizler dimdik ayaktayız...

bayrak111lf0.jpg

trmitrosezp7yi9.gifkrmz1vk5ip3.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

krmz1vk5ip3.jpg

"Bunu asla unutma ey kahraman şehit

Her şeyi bilen Allah bize olsun ki şahit

Seni toprağa değil yüreğimize gömdük"

atabayrak3qe.jpg

İSTİKLAL MARŞI

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;

Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.

O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;

O benimdir, o benim milletimindir ancak.

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!

Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celal?

Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal...

Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.

Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!

Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.

Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,

Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.

Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar,

'Medeniyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.

Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.

Doğacaktır sana va'dettiği günler hakk'ın...

Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı:

Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.

Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:

Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?

Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!

Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,

Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Ruhumun senden, ilahi, şudur ancak emeli:

Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli.

Bu ezanlar-ki şahadetleri dinin temeli,

Ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım,

Her cerihamdan, ilahi, boşanıp kanlı yaşım,

Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım;

O zaman yükselerek arşa değer belki başım.

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!

Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.

Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal:

Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;

Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!

Mehmet Akif ERSOY

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşlar,

Sanırım benim şu aşamada, topic henüz daha başındayken bir açıklama yapmam uygun olacak... Öncelikle en üstteki iletimle MSN'de başlamış SESSİZ BİR PROTESTO EYLEMİnden bahsetmiş, Msn kullanıcılarının,kullanıcı isimlerinin başına getirmiş oldukları (W) ile şehitleri andığını, terörü lanetlendiğini sessizce ifade ettiklerini iletmiştim... Arkasından Genel Kurmaylık tarafından yapılmış bir açıklama ve bu açıklamanın devamında ÇYDD tarafından yapılması planlanan olası bir sessiz eylem bilgisi veren gazete haberini iletmiştim. Buraya kadar hiçbir şekilde açıklama veya kendi yorumumu iletmemeye, sadece bu konuyla ilgili gazete yazılarını eklemeye çalıştım. Devamında acaba forum olarak da bu eyleme bir katkıda bulunabilir miyiz diye düşünüp, İlyada ve Ayrand'dan sonra yazdığım üçüncü iletimi, bu defa önerimle birlikte ilettim...

Bu arada Sevgili İlyada ve Aynrand, yazmış olduğum iletim, resimlerin bulunması, imzanın değiştirilmesi vb. sebeplerden oturu biraz uzun zaman almış ve ben yazıyı hazırlarken sizin iletileriniz girilmiş. Benim yazdıklarım ve önerim, sizin iletilerinizin uzerine geldiginde aslında durum biraz hoş gorunmuyor farkındayım fakat dediğim gibi o yazı sizin iletileriniz konmadan once yazılmaya başlandığından sizin yazdıklarınızın üzerine gelmiş olmasına rağmen, hiçbir şekilde bir tavır veya ayrım yaratma amaçlı değildir... Öncelikle bunu iletmek istiyorum cunku yanlış anlaşılmaya ya da ikilem yaratmaya uygun bir durum var ortada... Kimse o ikileme düşmesin...

Sevgili arkadaşlar, ben önerimi yaptığım iletide, imzama bir çiçek ekleyerek bu eylemi kendi adıma buradan da sürdürmek istediğimi ifade ettim ve imzama bir çiçek ekledim... Taurus ve Jön hemen sonrasında bu eyleme katılmış olduğunu imzasına eklediği çiçekle göstermişler, teşekkür ediyorum...

Bayrak ekleme fikrine gelince, benim düşüncem buna katılmadığım yönünde cunku, bayrağın ifade ettikleri, bu eylemin ifade ettiklerini aşar arkadaşlar... Bayrak simgesi bu eylemin sorunsalını genelleştirir. çünkü bayrağın ifade ettikleri çok daha genel şeylerdir... Cok yakın zamanda yapılan ve hala etkileri süren Cumhuriyet mitinginin simgesi olarak da çoğunlukla bayrak kullanılmıştır, bu iki eylem süresi arasındaki yakınlık ve kullanılan sembollerin benzerliği amaçların ayırdını zorlaştırır... Boynu bükük çiçek kullanarak hiç bir şekilde kaderime razı olduğumu düşünmemekteyim, bence bu mantık doğru değildir, bu mantığı kabullenen kişi zaten birşeyleri protesto etmeyi anlamsız bulur, boynumuzu bükmeye çalıştıkları doğrudur ama bu protestoya katılıyor olmak boynumuzu bükemedikleri anlamına gelir....

Aydınlık için bir dakika karanlık protestosu da sessiz bir protestoydu peki burada boynu bükük çiçek kullanmanın mantığıyla aynı değil miydi bizim ışıkları söndürmemiz... O karanlıkta kaldık diye bunu kabul mu etmiştik, buna boyun mu eğmiş olmuştuk, HAYIR tabiiiikiiii... Tam aksineee, aydınlık içindi o karanlık... Burada boynu bükük çiçek kullanmak da kaderimize razı olduğumuz anlamına falan gelmez bence tam tersidir, aksine yani BU DURUMU KABUL ETMEDİĞİMİZ anlamındadır... Sessiz protestolar genelde boyle metaforları içinde taşır, bunu sizlerin de daha onceden farketmiş olduğunuzu düşünüyorum, Sessiz protestolarda kullanılan sembolik olay, resim, eylem vb. aktiviteler genelde daha etkili olması açısından görüneni değil onun tam tersini ifade edebilir....

ve son olarak arkadaşlar, ben bu topici protesto edelim diye açmamıştım, boyle devam edersek buraya eklediğimiz çiçekler sadece burada kalacak ve fazla kişiyr ulaşamayacaktır, Eylem olarak başlatalım diyenler, lütfen imzalarına çiçekleri eklesin... Bayrak mı çiçek mi'ye gelince ben bunu artık tartışmak istemiyorum, Taurus'un da dediği gibi forum dışında başlamış olan genel eylem bu şekildedir, biz de böyle devam edersek, eylemin genel mantığının dışına çıkmamış olur ve o bütünlüğe ait bir parça olmuş oluruz...

Naçizane fikrim bu şekildedir

Saygılar :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evelallah ayaktayız..:closedeyes: Boynu bükük çiçek bir hareketin sembolüdür.Bunu başka yönlere çekmeden katılmak isteyen katılır istemeyen katılmaz.Bu kişilerin tercihine kalmış bir tavırdır.Buna katılarak birşey elde edip edemeyeceğimiz elbette tartışılır,ama enazından kayıtsız kalmadığımızın sesi olur bu şekil.İlerleyen günlerde asıl yapılması gerekenleri yine burada tartışarak,gerekli kamuoyu baskısını sorumlu merciiler üzerinde hissettirmek için nasıl davranmamı gerekeceğine karar verir ve gerekirse biz bir hareket başlatırız..:closedeyes:

Aslında bu terör olayları için paylaşmak istediğim birkaç fikrim ve bilgim var,ama suç teşkil etmeden nasıl yazılabilinir bunu toparlayamadım daha..<_<

Son zamanlarda artan terör olaylarının arkasın da başka işler döndüğünü düşünüyorum ve bunu destekleyen emareler de oldukça gözönünde.Anne babalar:''VATAN SAĞOLSUN'' diyerek evlatlarını toprağa verirken kimileri oy kaygısıyla hareket etmeye çabalıyor..<_<

Neyse;Hele doğru kelimeleri bulayım birşeyler yazacağım..

MİDEM BULANIYOR..:angry:<_<

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk

20 Ekim 1927

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada Sevgili İlyada ve Aynrand, yazmış olduğum iletim, resimlerin bulunması, imzanın değiştirilmesi vb. sebeplerden oturu biraz uzun zaman almış ve ben yazıyı hazırlarken sizin iletileriniz girilmiş. Benim yazdıklarım ve önerim, sizin iletilerinizin uzerine geldiginde aslında durum biraz hoş gorunmuyor farkındayım fakat dediğim gibi o yazı sizin iletileriniz konmadan once yazılmaya başlandığından sizin yazdıklarınızın üzerine gelmiş olmasına rağmen, hiçbir şekilde bir tavır veya ayrım yaratma amaçlı değildir... Öncelikle bunu iletmek istiyorum cunku yanlış anlaşılmaya ya da ikilem yaratmaya uygun bir durum var ortada... Kimse o ikileme düşmesin...

canım gloriam , benim dediğim de aynen bu .. ikilik değildi amaç , sadece sen yazmadan önce içimden geçenlerdi...

elbette ki böylesi olaylar karşısında hepimiz tek vücuduz..simgenin ne olduğu ikinci planda aslında..msn de de aynı simgeyi kullanıyoruz hepimiz, yanlış anlama olmasın diye izah edeyim dedim...

önemli olan birliktelik, sevgiler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evelallah ayaktayız..:closedeyes: Boynu bükük çiçek bir hareketin sembolüdür.Bunu başka yönlere çekmeden katılmak isteyen katılır istemeyen katılmaz.Bu kişilerin tercihine kalmış bir tavırdır.Buna katılarak birşey elde edip edemeyeceğimiz elbette tartışılır,ama enazından kayıtsız kalmadığımızın sesi olur bu şekil.İlerleyen günlerde asıl yapılması gerekenleri yine burada tartışarak,gerekli kamuoyu baskısını sorumlu merciiler üzerinde hissettirmek için nasıl davranmamı gerekeceğine karar verir ve gerekirse biz bir hareket başlatırız..:closedeyes:

Aslında bu terör olayları için paylaşmak istediğim birkaç fikrim ve bilgim var,ama suç teşkil etmeden nasıl yazılabilinir bunu toparlayamadım daha..<_<

Son zamanlarda artan terör olaylarının arkasın da başka işler döndüğünü düşünüyorum ve bunu destekleyen emareler de oldukça gözönünde.Anne babalar:''VATAN SAĞOLSUN'' diyerek evlatlarını toprağa verirken kimileri oy kaygısıyla hareket etmeye çabalıyor..<_<

Neyse;Hele doğru kelimeleri bulayım birşeyler yazacağım..

MİDEM BULANIYOR..:angry:<_<

birkaç oy kimden kötü ki taurus.....giden gitmiş nasılsa...ölen öldüğü ile kalıyor sadece ve ateş düştüğü yeri yakıyor... :(:angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne kadar dramatik ve ne kadar anlaşılmaz değilmi?

İsrail iki askeri kaçırıldı diye Lübnan'ı talan etti, Filistini hergün yakıp yıkıyor, Amerika İkiz kuleleri yıkıldı diye ortadoğuyu alt üst etti... Biz 20 yıldan fazladır gencecik evlatlarımızı adice bir bölücülük terörüne kurban veriyoruz... Ama bundan fazlasını yapamıyoruz... Amerika izin vermiyor vermediği gibi Kürtleri bize karşı dahada kışkırtıyor...

Bizim çiçeklerimizin boynu çoktandır bükük heleki ateş düştüğü yerde yangın yaratıyor... Ailelerinden bir canı bu topraklar uğruna şehit verenlere söylenecek bir tesellimiz yok, onlar vatan sağolsun diyorlar ama bizim onlara söyleyecek sözümüz yok...

Sedelinacım Kürtler bizi Amerika ile karşı karşıya getirmiyor, Amerika bizi Kürtlerle karşı karşıya getiriyor... Bu ülkede bölücülüğü ve terörü kim yaratıyor belli peki bu gücü nereden alıyorlar bilmiyormuyuz...

Şehitlerimizi anmak için açılan bu başlığa teşekkürler... Pkk terörünü yok etmek adına gerçekçi bir adım atılmadan bu eylemlerin fonksiyonu olacağına inanmıyorum... Bu ciddi bir güvenlik problemi bu problem ciddiyetle ve kararlılıkla çözülebilir... Haber kanallarında üzeri ay yıldızlı bayrakla örtülü tabutlar görmek istemiyoruz... Dünyanın neresinde terör bu kadar uzun sürer...

Güneydoğuda mayın döşenen yollar büyük şehirlerdeki gibi asfalt olsaydı bu kadar kolay döşenemezdi... Türkiye'nin heryerindeki yollar kalın asfaltlarla yapılıyorken orada bunun yapılmamasını kınıyorum... Pisi pisine şehit vermek, haince döşenen mayınlarda kolunu bacağını kaybetmek nereye kadar?

Evet şehitler ölmez ama vatan bölünüyor malesef... :crying::closedeyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

boynu bükük çiçekler.. -_- onlar bizim çocuklarımız..bizim kardeşlerimiz..ne emeklerle boy boy serpilip büyütülen,ailelerinin davulla zurnayla güle oynaya "en büyük asker bizim asker"diyerek askere gönderdiği, hayatlarının baharında fidanlarımız onlar..vatani görevlerini yapmak için gözlerini bile kırpmadan gittikleri topraklarımızdan geri dönemiyorlar yıllardır..bugün hangi söz..hangi ağıt..hangi yakarış geri getirebilir onları..filanca haberlerde adları geçicek birkaç kez..insanlar "cık cık..yine mi..?" diyecekler..siyasetçilerimiz birbirini suçlayacak..aileleri bundan sonra yüreklerinde koca bir közle yaşamaya çalışacak..

sonra..güneş yine doğacak..haberler başka havadisler verecek..ama onlar..o fidanlar bir daha o güneşi göremeyecekler.. :(

içim acıyor..yüreğimi oyuluyor sanki..hiçbir kelime anlatamıyor duygularımı..Lanet olsun...!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben öyle süslü,püslü ağdalı kelimelerle duygularımı ifade edemem içimden ne gelirse nasıl gelirse söylerim...

Bildiğim birşey varsa oda vatanını milletini satan hainlerin akıttıkları kandan boğulacağıdır,göstermelik duygu mesajlarıda yazmayı beceremem nasıl hissedersem öyle yazarım.pkklılığı ile ünlenmiş kişilerin şiirleri ile imzamı süsleyip,en sevdiğim sanatcı sırasına gene pkklıları yazıp sonrada kalkıp burda şehitler için sahte gözyaşlarıda dökemem...

pkk sorunundan bahsederken "vuranda,vurulanda bizim"gibi ifadeler kullanıp dağdaki vatan haini ile ve onun sıktığı mermi ile canından olan kahraman Türk askerinide aynı kefeye koyup yorumlarda yazamam,buna ne vicdanım ne kimliğim nede insanlığım el verir....

Sürekli ülkemizdeki en ciddi sorunun terör olduğunu ifade edip karşımdakilerin bunu duymamazlıktan gelip sonra birden bire bu sorunun farkına varmış olmalarınıda görmemezlikten gelemem..

Neden sessiz protesto??Hele bunu hiç anlamış değilim kimden korkuyoruz neden korkuyoruzda bu kadar ciddi bir sorunu sessiz protestolarla halletmeye çalışıyoruz??

Asıl şimdi sesimizi yükseltme zamanıdır,asıl şimdi avazımız çıktığı kadar bağırmalıyız belki duyulmayacak sesimiz,başka sesler arasında kaybolup gidecek ama yapmalıyız..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Suheda terör konusunda herkesten daha hassasmışsınız gibi yapıp başkalarına laf sokacağınıza neden duygularınızı söylediğiniz gibi içinizden geldiğince yazmadınız. Sanki şehitler sadece sizin şehitleriniz sanki sizden kalanı sizin kadar üzülmüyor şehitleri bari kullanmayın. Herşeyi sömürüyorlar dini, duyguyu, inancı sıra şehitlerimizemi geldi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.