Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

TAURUSMUTİS

sardunyam

Önerilen İletiler

Sevgili Taurusmutis, Bir saat sonra ayın 2'si... Yaşlandın bir yıl daha... :P Değerli arkadaşım, biricik oğlun Ege'nle ve sevdiklerinle bir ömür boyu mutlu, sağlıklı, huzurlu ve umutlu yaşa... Hayat yolun açık olsun... Seni Seviyorum canım arkadaşım... İyiki varsın... :)

Doğum Günü

Doğum günün kutlu olsun sevgili çocuk

Söylemesi güç olsa da

Nice nice yıllara...

Büyüyeceksin çocuk

"Kocaman" olacaksın amcan kadar

Çözeceksin

Anlam veremediğin sözlerini amcacığının

Küçük olmayı istediğin gün yeğenlerin kadar

Ve diyeceksin birilerine:

"Doğum günün kutlu olsun sevgili çocuk,

Söylemesi güç olsa da,

Nice nice yıllara"...

laleresimleri03tx8.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 70
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

gerçi aradım ama uykulu gözlerle sarı laleler alıyodu çıçek pasajından :stuart:

canım abicim benim,her zaman yanımda olan ve tüm içtenliğimle abicim dediğim insan.

benım abim yok ama sen benim abımsın

seni çok sevıyorum

iyiki doğmuşsun iyi ki varsın.hayatımın sonuna kadar da abim olarak kalman dileğiyle

canım benimmmmmm :clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir kivilcim duser once

Buyur yavas yavas

Bir bakarsin volkan olmus

Yanmissin arkadas

Dolduramaz boslugunu ne ana ne kardas

Bu en guzel bu en sicak duygudur arkadas

Ortak olmak her sevince her derde kedere

Ve yurumek bir omur boyu beraberce elele

Olmasin hic o ta icten gulen gozlerde yas

Bir gun gelip ayrilsak bile seninle arkadas :clover::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nice yıllara sevgili dostum, yüreğinden gülümseme hiççç eksik olmasın...Eşinle ve paşanla hep mutlu ve sağlıklı yaşa...Hayat rüzgarı dilediğin her şeyi önüne katarak getirsin sana...

goruntu655sc2.jpg

Kızımın doğum gününe kendi ellerimle yaptığım pastayı sana da sunuyorum, afiyet olsun.... Sevgilerimle

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sardunya ablam benden önce davranmış, geceden göndermiş doğum günü mesajını :D

abicim, piyanistim, şantörüm doğum günün kutlu olsun, sağlık, mutluluk ve huzur hiç bir zaman senin, ailenin ve biricik Ege'mizin peşini bırakmasın ;):D:wub: herşey gönlünce ve dilediğince olsun :clover: seni seviyoruz :hug:

ARKADAŞLAR YILDIZLAR GİBİDİR, ONLARI HER ZAMAN GÖREMEZSİN AMA SENİN İÇİN HER DAİM VAROLDUKLARINI VE SENİ DÜŞÜNDÜKLERİNİ BİLİRSİN. BUGÜN BENİ GÖREMEZSEN DE BİL Kİ YANINDAYIM! DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN... İYİ Kİ VARSIN VARSIN.. BİRLİKTE DAHA NİCE YAŞLARA...

02.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Taurusmutis, Bir saat sonra ayın 2'si... Yaşlandın bir yıl daha... :P Değerli arkadaşım, biricik oğlun Ege'nle ve sevdiklerinle bir ömür boyu mutlu, sağlıklı, huzurlu ve umutlu yaşa... Hayat yolun açık olsun... Seni Seviyorum canım arkadaşım... İyiki varsın... :)

Doğum Günü

Doğum günün kutlu olsun sevgili çocuk

Söylemesi güç olsa da

Nice nice yıllara...

Büyüyeceksin çocuk

"Kocaman" olacaksın amcan kadar

Çözeceksin

Anlam veremediğin sözlerini amcacığının

Küçük olmayı istediğin gün yeğenlerin kadar

Ve diyeceksin birilerine:

"Doğum günün kutlu olsun sevgili çocuk,

Söylemesi güç olsa da,

Nice nice yıllara"...

laleresimleri03tx8.jpg

Yaşlandığımı hatırlattığın için çok teşekkür ederim..:w00t::D Şaka şaka,hatırlayıp kutlaman güzel.Tekrar teşekkürler arkadaşım..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gerçi aradım ama uykulu gözlerle sarı laleler alıyodu çıçek pasajından :stuart:

canım abicim benim,her zaman yanımda olan ve tüm içtenliğimle abicim dediğim insan.

benım abim yok ama sen benim abımsın

seni çok sevıyorum

iyiki doğmuşsun iyi ki varsın.hayatımın sonuna kadar da abim olarak kalman dileğiyle

canım benimmmmmm :clover::clover::clover:

Bir kivilcim duser once

Buyur yavas yavas

Bir bakarsin volkan olmus

Yanmissin arkadas

Dolduramaz boslugunu ne ana ne kardas

Bu en guzel bu en sicak duygudur arkadas

Ortak olmak her sevince her derde kedere

Ve yurumek bir omur boyu beraberce elele

Olmasin hic o ta icten gulen gozlerde yas

Bir gun gelip ayrilsak bile seninle arkadas :clover::wub:

Sen benim canımsın ya..:hug: Sen diledikçe yanındayım,hatırladığın için ve bu güzel şarkı sözüne teşekkür ederim..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nice yıllara sevgili dostum, yüreğinden gülümseme hiççç eksik olmasın...Eşinle ve paşanla hep mutlu ve sağlıklı yaşa...Hayat rüzgarı dilediğin her şeyi önüne katarak getirsin sana...

goruntu655sc2.jpg

Kızımın doğum gününe kendi ellerimle yaptığım pastayı sana da sunuyorum, afiyet olsun.... Sevgilerimle

Güzel kızına hazırladığın pastayı bana layık gördüğün için teşekkür ederim sevgili yardım meleğimiz..:clover: Aynı dilekler benden sana arkadaşım..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mutlu yıllar canım arkadaşım, iyi ki doğdun... Seni çok seviyorum

:hug:

roses-magnum-lge.jpg

samp5d5d39ea9ceb39c5.gif

Sarı Lale

Sarı lalem;Gerçi şimdi görünmüyor ama sakın üzülme,ben gece hazırladığın iletiyi gördüm.Çok güzellerdi.Yanımda olduğun ve sevgini hissettirdiğin için teşekkür ederim arkadaşım..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sardunya ablam benden önce davranmış, geceden göndermiş doğum günü mesajını :D

abicim, piyanistim, şantörüm doğum günün kutlu olsun, sağlık, mutluluk ve huzur hiç bir zaman senin, ailenin ve biricik Ege'mizin peşini bırakmasın ;):D:wub: herşey gönlünce ve dilediğince olsun :clover: seni seviyoruz :hug:

ARKADAŞLAR YILDIZLAR GİBİDİR, ONLARI HER ZAMAN GÖREMEZSİN AMA SENİN İÇİN HER DAİM VAROLDUKLARINI VE SENİ DÜŞÜNDÜKLERİNİ BİLİRSİN. BUGÜN BENİ GÖREMEZSEN DE BİL Kİ YANINDAYIM! DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN... İYİ Kİ VARSIN VARSIN.. BİRLİKTE DAHA NİCE YAŞLARA...

02.jpg

Ah güzel gelinim,bende sizi,hepinizi seviyorum..:hug: O güzel dileklerin için çok teşekkür ederim..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bazen ; Yıldızları süpürürsün farkında olmadan...Güneş kucağındadır,bilemezsin...

Bir çocuk gözlerine bakar,arkan dönüktür...Ciğerinde kuruludur orkestra,duymazsın...

Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun,anlamazsın...

Uçar gider,koşsan da tutamazsın....

W.Shakespeare

yapay%20piyano.jpg

Abicim doğum günün kutlu olsun..Rabbim sana bir ömür boyu mutluluk,sağlık,başarı,huzur ve sevdiklerinle birlikte nice hayırlı ömürler nasip eylesin...Doğum günün kutlu olsun...Nice hayırlı yıllara...İyi ki varsın ve iyi ki tanıdık seni...Seni seviyorum abicim... :hug::flowers:

Abicim bu arada Hatay'a varmışken Adanaya kadar da uğrayıver :w00t::lol::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doğum günün kutlu olsun taurus abicim, inşallah sevdiklerinle mutlu huzurlu bir yaşam sürersin ömrünün sonuna kadar

Egzo'cum;Teşekkür ederim..:clover:

Doğumgününüz kutlu olsun.Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum

Teşekkür ederim arkadaşım..:clover:

Bazen ; Yıldızları süpürürsün farkında olmadan...Güneş kucağındadır,bilemezsin...

Bir çocuk gözlerine bakar,arkan dönüktür...Ciğerinde kuruludur orkestra,duymazsın...

Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun,anlamazsın...

Uçar gider,koşsan da tutamazsın....

W.Shakespeare

Abicim doğum günün kutlu olsun..Rabbim sana bir ömür boyu mutluluk,sağlık,başarı,huzur ve sevdiklerinle birlikte nice hayırlı ömürler nasip eylesin...Doğum günün kutlu olsun...Nice hayırlı yıllara...İyi ki varsın ve iyi ki tanıdık seni...Seni seviyorum abicim... :flowers:

Abicim bu arada Hatay'a varmışken Adanaya kadar da uğrayıver :w00t:

Hatay konusunu anlayamadım ama güzel mesajın için teşekkür ederim Gece'm..:clover:

mutlu yillar abicim hersey gönlünce olsun sevgiler :)

Ooo hemşerim doğumgünümü kutlamaya gelmiş..:) Çok teşekkür ederim Gülsün'cüm..:clover:

abılerın bı taneceık abısı

dogum gunun kutlu olsun

bır omur boyu sevdıklerınde mutlu bır yasam dılegımle :clover:

KArdeşlerin en karizmatiği;teşekkür ederim..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım babacım...:hug: Öncelikle bana, sana baba deme şerefini sunduğun için tşk ediorum..:clover:

Bir babanın, kızının yanında olduğu kadar yanımdaydın.. Senin öğütlerini dinlemeyi seviorum babacım..:grin:

Hayat, bundan sonraki yaşgünlerini de hepbirlikte kutlamayı nasip eder inşallah...:clover:

Doğumgünün kutlu olsun babacım.. Nice yıllara...:hug:

happybirthdaycakeballoorx5.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

al sana bir bahar çocuğu daha.. :) nasıl da belli ediyor kendini insanlar..ruhları nasıl da taşıyor kelimelerinden..

sende böylesin işte Taurusmutis..ruhunu bütün aleniyetiyle görebildiğim ender insanlardan birisin..gerçi ruhumuz çalkantılı bir denizdir kimi zaman..dalgalanıp dalganıp durulur..

dilerim içindeki çocuk, en dalgalı zamanlarında bile kendine bir yol bulur..güneşli, güzel bir limana çıkarır seni..kıyısında sevdiklerin ve paşan yakamozlara karşı gülümsersiniz..

senin için dileğim budur..

mutlu yıllar arkadaşım..

resim2lw5.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

taurus abim... :) bana kelebek yakıştırmasını ilk yapan sendin... :hug: ve adım öylece kaldıı....memnunum da... :rolleyes:

öncelikle teşekkürler....sadece bunun için değil..sıcak kalbinden dolayı... :wub:

doğum günün kutlu olsun abicim.... :flowers: Allah bitanecik yavrun tatlı kardeşim Ege'yle sizi hiç ayırmasın...sevdiklerinle beraber nice nice mutlu ömürler... :clover:

bird19ku4.gif

mumların tükenmesin abicim... ;):) (mutluluk,sağlık,sevgi ve Ege ile birlikte) :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.