Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

Misafir selen demir

Arkadaşlar bende yabancı bi şarkı arıyorum klibinde bi tane kızıl erkek gibi kısa saçları olan renkli gözlü bi kadın bi adamla satranç falan oynuyodu hatta böyle bazı insalarda toplu bi yerde satranç oynuyordu birbirleriyle ama şarkıyı söyleyen kızıl ve kısa saçlı kadındı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bende bir sarkı arıyorum lutfen yardımcı edermısınız, sarkının klipinden biraz hatırlıyorum, sarkıyı soyleyen bir kadındı ormandaydı ve de üstüne beyaz bir helbıse vardı.Tabi bu bır turk sarkısı ve 2013-2014 söylendi. Bana yardım edeni teşekur ederim bilmıyorsanız aklınıza geçen bütün sarkıları söylebilırsınız.

göksel - uzaktan

https://youtu.be/TjYIsX8FAyk

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba...Bende bir klip arıyorum.Üstü açık bir otopark var.Otoparkta kimse yok.Sadece bir araba var.Arabanın kaputunun üstünde bir kız bir oğlan var birbirlerine bakıyorlar.Gece vakti.Hava soğuk.Sanatçımızda gökyüzünde yıldızların arasından şarkı söylüyor.Böyle yıldızları çizgiyle birleştirip burçları oluştururuz ya o kılıkta.Hareket ederek şarkı söylüyor.Tarihini bilmiyorum 2005 2009 olabilir.Yabancı bir klip.Coldplay tarzı aradım ama bulamadım.Bulanlara şimdiden teşekkür ederim.

Klibin ismini bulduysan bilgi verir misin? (asuka_matsuda_16@@hotmail.com Bu şarkıyı uzun zamandır ben de arıyorum ismini bulabildiysen cevabını bekliyorum...)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bir klip arıyorum yabancı bir şarkı klipte bir tane adam var. Adam robot insanlar yapıyor. En son yaptığı kadın çok güzel oluyor. Ve önceki yaptığı insanlar bu kızı çok kıskannıyolar. Adamı bizide güzel yapacaksın diyw dövmeye gidiyorlar ve adamı yeni yaptığı kız kurtarıyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam

bende bir klip arıyorum 

ingilizce bir klip adam var çocuk var birde kadın tv izliyorlar sonra ekrandaki spiker gidiyor yerine bir canavar gibi bir şey geliyor.

Adam onu görüp başlıyor oynamaya.

Çok mağdurum dostlar baş ağrısından ölecem bilenler bi el atsın :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar benim aradığım klip yabancı bir klip . Videoda bir adam ameliyat masasından aşağı düşüyor cehenneme. Orada kafatasları var. Yavaş yavaş adamın da suratı değişiyor ve en sonunda adam şeytan oluyor. Bu şarkıyı bulabilirseniz sevinirim . Teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba bir kaç yıl önce bir klip izlemiştim bir kadın tır üzerinde giderken şarkı söylüyor polis yada asker gibi mavi üniformalı kişiler kalabalık arasında kadını götürüyorlar kadın hala şarkı söylüyor bu tarz bir klip hatırlayan var mı yardımcı olabilir misiniz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar Ya kucukken bi klip izlemistim kafayi yicem ne sanatcisini hatirliyorum ne sarkinin adini yardimci olur musunuz klipte bi erkek kadinin sacina kol saati gibi bisey takiyo klip suresince adam hep ustu acik beyaz bi arabayla yolda gidiyo oliuyo bi ara havuz basinda tartisiyolar masanin uzerindeki meyveleri havuza atiyo kadin adam orali olmuyo daha sonra saati atiyo adam hemen havuza atliyo aliyo saati. Klibin en sonunda aci hayattaki iki agac gbi bi yere gidiyo adam kadinda oraya geliyo agliyo sariliyolar bu sekildeydi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya bir şarkı arıyorum yabancı ve eski kız otobüs duragında bekliyor esmer yani zenci aynı zamanda şarkıyı o söylüyo sonra arabayla çocuk gelip alıyo klip öyle arabada geçiyo

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.