Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

arkadaşlar merhaba,
3-4 yıl önce bir klip vardı r&b tarzı olabilir,hizmetçi bir kız eve geliyor iphone'den şarkı açıyor ve soyunarak evi dağıtmaya başlıyor sonra duşa giriyordu..Şarkı da klipte harikaydı kimse hatırlamıyor mu ??

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Ismini bilmiyorum 2 sene önce dinlediğim bir şarkı bir müzede çekilmiş bir klip balmumudan yapılan adam ve kadın müzeden kaldırılıyor ve depoya gidiyorlar yangın çıkıyor ve adamla kadın eriyor lütfen yardımcı olurmusunuz...

sırf cevap vermek için üye oldum :) Daft Punk - Instand Crush ft. Julian Casablancas

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Misafir_2017gs

Bi yabanci klip arıyorum. Çölde geciyordu zenci bi kadin dogum yapıyo ve doğan erkek çocuk olduğu yerde dans etmeye başlıyo zamanla büyüyo ve sabit bi yerde dans etmeye devam ediyo sonra yaslaniyo sonra bi bacağı olmadan dans etmeye devam ediyodu kiyafetleri hic degismiyordu. Bilen varsa yazabilir mi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar benim izlediğim klipte 3-4 kişi vardı içlerinde kadında vardı bunlafr mavi saçlı mavi gözlüydü yanyana dizilmişlerdi sadece yüzleri vardı robot gibiydiler yabancı bir şarkı lütfen bilenler yardim etsin kafayı yicem yaap

bu bir cover smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Misafir_ meraklı

Arkadaşlar klip arıyorum adnı faln bilmiyorum ama 10 yıl önce fln izlmştm klip brz saçma ama aklma takıldı klipte bir bayan şarkı söylüyrdu yatakğn üstüde ve eşiyle tartşp dryrdu yatak bildğnz araba niytine sokakta gidiyr hatırlyn vrmı aranzda

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Slm arkadaşlar. Ben de bir şarkı arıyorum.

90lar 2000 ler olabilir.

Klipte yaşları 9-12 arası olan bir grup çocuk toplanıp bir parti veya disko ortamına giriyor. Dans eden insanların arasına karışıp onlar da hip hop tarzı dans ediyorlar. Hatta bi dans kapışması oluyor ...

Hareketli bir şarkı.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende bi grubun söylediği bi şarkı arıyorum. Klibinde bir ormanda bir arabadan iniyorlardı ve ağızlarından çıkan buhar insan figürlerine girip koşuyordu veya yüzüyordu ve benzeri. Yıllar önce dinlemiştim nasıl olduysa kaybettim lütfen yardımcı olun çok aradım bulamadım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Karanlık kraliçesi

Ya ben bir klip arıyorum bi grup yapmıştı zenci bi adam vardı bitane kadın vardı barda oynuyordu felan sonra zenciyle birlikte dans felan ediyorlardı kadın eve gittiğinde yatağa uzanıp zenciyle olan fotoğrafına bakıp gülüyordu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Panzehir_brsa

smile.png))))))))))) SELAM.. ben YERLI Bi sarki ariyorum Hangi donemden bilmiyorum. Rap sanirim. Sarkiyi soyleyen sarisin gibiydi herhalde yesil gozleri vardi. Klipte bi kiz arkadasi var , o en son diskoteklerde felan takilmaya basliyordu, en son cocuk bunu Buluyor kizda kollarinda bayiliyor. Boyle bitiyor lutfen yardim edin cunku cok guzel bi parcaydi smile.png)

Aradığınız parça. . OGEDAY: kaybettim seni .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Honkiponkitonino

Merhaba

Yerli bir klip arıyorum, pop

Yanlış hatırlamıyorsam sanatçı erkekti

Klibin başında bir çiftin sosyal medya yazışmaları düşüyordu

Yazışmalarda tuş ve bildiri sesleri de geliyordu

Sonra şarkı başlıyordu

Bulamadım bir türlü

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar bir bir sarki ismi ariyorum yardimcisi olur musunuz?

Klip 4 yil kadar once revactaydi siyah beyaz idi klip ve tango dansi vardi klipte. Klibin en dikkat cekici yani sarkiyi soyleyen esmer kadinin suratinin yarisinin maskeli gibi boyanmis olmasiydi(ve sanirim sapkasi vardi). Yanlis hatirlamiyorsam diger dansci kizlarin da suratinin yarisi boyaliydi. Sarki ingilizceydi buyuk ihtimalle ve Mustafa Sandal'in bir sarkisina cok benziyordu hatta calinti falan yaziyordu yorumlarda sarki icin. Yardimci olursaniz cok mutlu olurum.Tesekkurler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba uzun yıllar önce bi şarkı dinlemiştim yanlış hatırlamıyorsam mozaik tv deydi o kanalda aradığım başka bi şarkının sözlerini arayarak buldum ama bi şarkı var ki ne yapsam bulamadım bi adam soyluyo şarkıyı klip içinde yüzme havuzu olan büyük salon gibi bi yerde geciyodu adam şarkıyı söylerken bi grup kadın havuzda su balesi yapıyorlardı sanırım bide şarkıda nakaratta suzanne dont you know gibi bisey diyo yardımcı olursanız sevinirim uzun zamandır arıyorum teşekkürler

Fools garden suzy
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar bir bir sarki ismi ariyorum yardimcisi olur musunuz?

Klip 4 yil kadar once revactaydi siyah beyaz idi klip ve tango dansi vardi klipte. Klibin en dikkat cekici yani sarkiyi soyleyen esmer kadinin suratinin yarisinin maskeli gibi boyanmis olmasiydi(ve sanirim sapkasi vardi). Yanlis hatirlamiyorsam diger dansci kizlarin da suratinin yarisi boyaliydi. Sarki ingilizceydi buyuk ihtimalle ve Mustafa Sandal'in bir sarkisina cok benziyordu hatta calinti falan yaziyordu yorumlarda sarki icin. Yardimci olursaniz cok mutlu olurum.Tesekkurler

Nelly furtado waiting for the night diyosun heralde ilk defa cevap atıyorum umarım doğru olmuştur
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

3 yıl once dinledıgım bı turkce muzık vardı 3 kız 3 erkek arabayla bi kafeye gidıyorlardı yan yana masalarda oturuyorlardı sonra bı erkek kızla tanısmaya gıdıyordu ondan sonra  bırbırlerıyle 2 erkek 2 kız cıkıyorlardı 2 kız dıger arkadasını ıkna edıyordu erkekle bulusmak ıcın kız gıderken oglanın nerde oldugunu ogrenıp gidıyordu ve kız kafeye gıdınce oglanın yanında bı kız el ele tutusyorlardı kilp böyleydı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar bende bir şarkı arıyorum sarkı 2 3 sene once dinledim ama bilgisayarıma format atilinca silindi ve bulamiyorum sarkida 2 kiz vardi ve bi adam araba ile geziyorlardi sonradan denize soyunarak girdiler ciktilar adam birisiyle opusuyordu en son hatirladigim oyleydi sakin bir sarkiydi lutfen bulun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.