Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Arkadaşlar bi klip arıyorum, klipte dans ediyolar grup halinde ve karşısındaki adamları dans ederek dövüyolar, sanki süper güçleri varmış gibi. Bi ara bi tane kadın çıkıyo hatta sesi çok güzel, umursamaz tavırlarla dans ederek dövüyo o da. Şarkının tarzını ritmini falan hiçbir şey hatırlamıyorum ancak çok bilindik bi şarkıydı herkes en az bir kere dinlemiştir, dans ettikleri yer kapalı bi mekandı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir pıtırcıkko

Bi klip vardi bi kac yil once izlemistim iki tane cocuk bi kız bi erkek el ele sokaklarda kosuyolar bi dans grubunun yanina gidiyolar onlar gibi dans etmeye calisiyolar sonra o grup bunlarla dalga geciyo bunlarda gidiyo kumsala orda gencler var onlarla birlikte ipin üstünde bi nevi cambazlık yapıyolar oynuyolar boyle bi klip hatirlayan varsa lütfen bulamıyorum çıldırıcam

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1 sene filan oldu izleyeli (yabancı)klip söyle başlıyor sarışın bir kız koridorda yürüyor ve sınıfa geliyor. Sex dersi vericek sanırım işte muz sandıvıç filan tanıtıyor. Erkek yabancı grublardan birinin klibi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba bende bi şarkı arıyorum bi uçurum kenarı yada çölde geçiyordu kısa saçlı zayıf zenci bir bayan söylüyordu klip turuncu renk ti gunbatimi gibi 2000li yıllara ait hafif slow bi parçaydi yardımcı olursanız sevinirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Meraba arkadaslar bir sarki ariyorum cildircam bulamiyorum klipte takim elbiseli bi adam var basinda kartal kafasi gecirilmis bi tane ciftin onunde dans ediyo sarisin bi kadin var adami izlerken etkileniyo sarkiya eslik

Ediyo yanindaki sevgilisi de bozuluyo nolur yardimci olun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben bir klip arıyorum. Bir kadın ve bir adam sahilde yürüyorlar ondan sonra lunapark gibi bir yere gidiyorlar fotoğraf kabinine gidip dörtlü fotoğraf çektiriyorlar ondan sonra zaman geçtikten sonra kadın adamı başka bir kadınla basıyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bi klip arıyorum ama klibin içeriğini hatırlayamıyorum hatırladığım tek şey bi kadınla bi erkeğin düetiydi adamın üstünde kırmızı bi gömlek vardı ve dugmeleri açıktı içinde de sanırım siyah bi t-shirt vardı. adamın saçı tam olmasa da sarıya boyanmışti galiba. Lütfen bulunn.(Yabancı)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Ben de onu arıyorum

arkadaşlar bende bir şarkı arıyorum klipte sarışın mavi gözlü bir bayan tek başına siyah bir ortamda dans ediyordu. Beyaz sis veriliyordu oldukça hareketli bir parçaydı.

Hatta bu parça genç tv de çıkardı ne zamandır arıyorum bulamadım. lütfen yardımcı olun.

BULDUYSAN İSMİNİ SÖYLER MİSİN
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben de bir klip arıyorum şimdi ilk olarak şarkı eski enaz 10 seneliktir,şarkıcı siyahi sayılabilecek genç bir kadın.klipte baba (beyaz tenli) ve kız var,baba kıza kızıyor-bağırıyor,meğersem annesi ölmüş kızın(anne şarkıcımız:)) anne geliyor melek şeklinde ve kızı kucağına alıyor.baba ağlıyor hatta ağlarken yanağından fondoteni yol yol oluyordu ben en çok burayı hatırlıyorum da belki siz de hatırlarsınız.yıllar önce arayıp bulmuştum tekrar kaybettim umarım biliyorsunuzdur.

BENDE AYNI ŞARKIYI ARIYORUM EN 10 15 SENELİK

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Seni Cok Iyi Anl?yorum Bi Bak?ma Ayn? durumday?z. Boylelerine tutuldun mu bi daha b?rakamass?n .s Oluruna b?rak unutursun gibi seyler soylemicem cunku hicde oyle olmuyor. Ama onerim bir daha asla onunla olmay? deneme daha fazla uzulursun kulaklar?n? t?ka dgerlerine hicbirinin birsey bildigi yok ne hissettignide anlamadan konusurlar sadece...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.