Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Ismini bilmiyorum 2 sene önce dinlediğim bir şarkı bir müzede çekilmiş bir klip balmumudan yapılan adam ve kadın müzeden kaldırılıyor ve depoya gidiyorlar yangın çıkıyor ve adamla kadın eriyor lütfen yardımcı olurmusunuz...

Daft Punk-Instant Crush

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ismini bilmiyorum 2 sene önce dinlediğim bir şarkı bir müzede çekilmiş bir klip balmumudan yapılan adam ve kadın müzeden kaldırılıyor ve depoya gidiyorlar yangın çıkıyor ve adamla kadın eriyor lütfen yardımcı olurmusunuz...

Instant crush-Daft Punk

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bn bi klip arıyorum.

Klip siyah beyaz ve 2015 yılında çıktı sanırım. Klipte bi tane adam var adamın böyle dişi kırık hayatı falan kötü ilerliyo sonra bitane kadın geliyo adamın evine evini temizliyo adamın dişini falan bi anda iyileştiriyo yabancı bir şarkı lütfen yardım edin!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende bi sarkı arıyorum ama küçükken dnlemiştim hep hatırlıyamıyorum ama ne zaman bi şarı dinlesem aklıma o geliyor bit tren vardı 2 yada 3 arkadaş trene binip şarkı söyliyorlardı 2000 lerde olması lazım sçzlerinden aklımda kalan sadece şu nats nani godap fransızca yada ingilizce olabilir nots non a godap yada başka bişey bilmiyorum bi el atarsanız

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba bende bir şarki ariyorum 2004-2006 yıllari arasinda tvlerde yayinlanan bir cep telefonu reklaminda çala parcayi yillardir bulamiyorum.şarki fransızcaydı bundan eminim.sahilde bir kadin şezlongda uzanmişti.bu kadarini hatirliyorum.sanirim nokia reklamiydi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya bitanede ben arıyorum 2000 senesi olması lazımdı mmc veya genç tv yada powerturk olması lazımdı. Siyah beyazlı bir klipti saat kulesinin tepesine bir kadın çıkıp dans ederek şarkı söylüyodu o tepeden düştü düşecek gibi ama çok eğlenceliydi kumral beyaz tenli siyah dalgalı saçları vardı bide siyah bi gecelik vardı bilen varsa sölesin çok güzel bi şarkı yaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende bi sarkı arıyorum ama küçükken dnlemiştim hep hatırlıyamıyorum ama ne zaman bi şarı dinlesem aklıma o geliyor bit tren vardı 2 yada 3 arkadaş trene binip şarkı söyliyorlardı 2000 lerde olması lazım sçzlerinden aklımda kalan sadece şu nats nani godap fransızca yada ingilizce olabilir nots non a godap yada başka bişey bilmiyorum bi el atarsanız

. Emin değilim ama bunu ariyo olabilir misin?
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba bir şarkı arıyorum (yabancı Kızı evden atıyorlar kız şehre doğru filan gidiyor kızı dışladıkları içinde içinde kin büyüyor ve kasırda gibi bir şey şehre doğru geliyor) bukadar hatırlıyorum bide şey var Donsa öyle bişey di onu hatırlıyorum bi yardım edicek varmı smile.png teşekkürler

adi denire dance
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.