Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Merhaba uzun yıllar önce bi şarkı dinlemiştim yanlış hatırlamıyorsam mozaik tv deydi o kanalda aradığım başka bi şarkının sözlerini arayarak buldum ama bi şarkı var ki ne yapsam bulamadım bi adam soyluyo şarkıyı klip içinde yüzme havuzu olan büyük salon gibi bi yerde geciyodu adam şarkıyı söylerken bi grup kadın havuzda su balesi yapıyorlardı sanırım bide şarkıda nakaratta suzanne dont you know gibi bisey diyo yardımcı olursanız sevinirim uzun zamandır arıyorum teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba...Bende bir klip arıyorum.Üstü açık bir otopark var.Otoparkta kimse yok.Sadece bir araba var.Arabanın kaputunun üstünde bir kız bir oğlan var birbirlerine bakıyorlar.Gece vakti.Hava soğuk.Sanatçımızda gökyüzünde yıldızların arasından şarkı söylüyor.Böyle yıldızları çizgiyle birleştirip burçları oluştururuz ya o kılıkta.Hareket ederek şarkı söylüyor.Tarihini bilmiyorum 2005 2009 olabilir.Yabancı bir klip.Coldplay tarzı aradım ama bulamadım.Bulanlara şimdiden teşekkür ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=SoD0Jgofbt0

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bu ara one number da ara ara çıkan bir şarkı var kız Almanya yada İngiltere tarzi sokaklarda gezerken başında kulaklıkla full bassli insanı müziğin ritmine sokan bir yani var kız siyah saçlı zayıf tatlı yüzlü bir turlu bulamadım yardımcı olurmusunuz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Balık hafıza

Arkadaşlar merhaba bende bi şarkı arıyorum klibinde kız erkek gömleği giymiş odada uyuyor ama bi ara erkek arkadaşıyla kavga ediyor filan sanırım şarkıyı bir grup var o söylüyordu. Klibin sonunda kız uyuyor çocuk gelip saçlarını okşuyordu çıldırcam şarkının adı neydi yardım edin lütfen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ayy inşallah benim istediğimi de biliyorsunuzdur çıplak ayakla kar üstünde koşuyordu klipte erkek bi sanatçı klibin sonunda çok yüksek bi yerden koşarak kendini aşağıya bırakıyordu slow bi şarkıydı çok eski ama

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam arkadaşlar, 3-4 yıl önceyi sanırım ve nr1 tv'de izlemiştim. Şarkı türü amerikan hiphop ama beyaz çocuk vardı, biraz genç. Peltek konuşuyordu ve hızlı ritimli bir şarkıydı. Klipte ise bi kızı odasına atarken evini yakıyordu yanlışlıkla, sonra dışarıda lüks arabasını yakıyordu. Bileniniz varsa çok sevinirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba ben be bi şarkı arıyorum ama bi turlu bulamadım sivonse diye tabi firansizcami bilemiyorum çok eskiden bi adam gitarla oturup söylüyor su dan bi kız çıkıyor adam tepesinden bal mumu dökülüyor dönüyordu sanırım günümüze bi bayan yabancı şarkıcı söylemiş hala bulamadım yaaaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi 5-10 sene öncesi.. bursa line tv 'yi bilen varsa görmüştür..   Klip  kapalı katlı bir otoparkta başlıyo,  önce bi zenci dansçı kaset çalarla geliyo, yere koyup dansa başlıyo.   Ayrı ayrı dansçılar  rap dansı yapıyolar falan..   Hatta her hareketlerinde böyle ışık hüzmesinde iz bırakıyolar, renkli renkli..  Çok ritmik bi şarkıydı.  Bilen yazsın lütfen!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:( saatlerdir arıyorum lütfwn yardımcı olun. Çok eski değil 2-3 senelik bir klip iki kız biri esmer biri sarışın iş yaptıkları insanların paralarını çalıyorlar bir barda bunlar yakalanıyor ve arkadaşın biri ölüyo diğeri de orada bomba patlatıyor buna benzer bişey :( lütfennn
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aradığım şarkıyı siyahi bir adam söylüyor, klipte kötü görünen bazı insanlar var birisi bebek arabasını tamir ediyor diğerleri de böyle iyi şeyler yapıyorlar. Klip siyah beyaz çekim. Şarkının isminde world kelimesi geçiyor olabilir tam hatırlamıyorum. Lütfen bilen birisi varsa söylesin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba bende bi şarkı arıyorum yıllar önceydi tüpşü tv lerde izlediğim sarışın ve esmer iki kız bır araba çalıyorlar buda banka soyanların arabası ve klip  şerifin kovalamacasıyla devam ediyor . finalde şerif reklam panolarına çarparak uçuyor filan.bulana şimdiden kucak dolusu şuku yolluyoru.şarkıyı soyleyen kızlar vava vaaa aaa dı dı tibeng diye bişiler diyordu tek hatırladığım smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar şarkı klipi ada da geçiyor kilolu bir siyahı ve sarı saçlı bir adam beyaz giyiniyorlar kzılar mayolu davul çalıyorlar. Şarkını sonlarına doğru altından mayo giyen bir kzı şarkıya devam ediyor hatırladığım kadarıyla bu kadar çok aradım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.