Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Merhaba arkadaşlar bende bir şarkı ariyorum klipte (oooo) diye bir kadın fon giriş yapıyor takım elbiseli bir zenci söylüyor slow bir müzik ingilizcem olmadığı için kusura bakmayin zihnimde kalanları yazıyorum:) ninin nin niniiiiiin yuken bin dinir slow bir şekilde adamın sesi Kevin litteye benziyor ama değil müzik baslamadan ağır bir biçimde kadın ooooooo diyerek giriş yapıyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam arkadaşlar bende bir klip ariyorum 10 15 kadin prenses elbisesi tarzi kabarik elbise giymişler birinin boynunda inci kolye vardi bazilari islaniyodu falan sanirim dusta pek hatirlamiyorum rober hatemonun senden çok var sarkisini dinledigimde youtubeden yandaki seceneklerde cok cikiyordu bir kac yil once ama artik bulamiyorum. Lutfeeen yardim edermisiniz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SELAM HERKESE.

BİR KLİP VARDI. Bİ KAÇ ADAM ÜSTLERİNDE PARLAK KIYAFET VE MOTOSİKLET KASKI İLE GİTAR ÇALIYORLARDI.

SANKİ KONSER VERİYORLAR GİBİ.

HATIRLAYAN VARSA YAZAR MISINIZ.

YAKLAŞIK 2 SENE ÖNCE GÖRMÜŞTÜM.

daft punk- get lucky
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bi klip vardi çölde bi cocuk sarki calarken oldugu yerde oynayip duruyordu ve sarki bitene kadar çocuk yaslanmis oluyordu oynadigi yerde kum oyulmuş falan hatta zenci bi çocuk tu yanlis hatırlamıyorsam:)

Sarkinin basinda colde dans eden bi cocuk var ve sarki
Bitene kadar ihtiyarlasiyo ve en son oynadigi yerde mezari oluyo adamin arkadaslar bastan sona oynuyodu adam orada kum oyuluyodu hatta bilen var mi bunu acaba?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ARkadaşlar ben bir klip arıyorum,klip şu şekil sahilde kumsalda güneşli bir havada büyük bir sahne üzerinde dev amfilerle çekilen ,bi grup bikinili dansçının oynadığı ,sözleri şöyleydi aklımda kalan:"bass bass vibleon bass duyuğ duyuğ zihten şike vadığnayn bass bass vipleon bass"aksanından dolayı aklımda kalan nakarat bunlar  biggrin.png danscılardan bir mangaldan aldığı eti diline sürüyordu.Bi ara moda kanalında fon  olarak duydum.acil yardımlarınızı bekliyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Şarkı arıyor

Bi şarkı arıyorum 2000 li yıllarda yanılmıyorsam dj yıldilırımdı rap tarzı klipte bir odada kadın kıfetiyle iki erkek hareketli hoş bir rapti ya hatırlayanlar bi söylesin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar 2012 2013 yılları arasında bir şarkı arıyorum klipte Alper saldırana benzeyen bir genç vardı yani en azından ben benzettim gencin üzerinde beyaz çizgili siyah yün kazak vardı ve şafak vakti deniz kenarındaki kayaların üzerinde dans ediyordu şarkıyı bir kız söylüyor umarım yardımcı olursunuz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar bende bir şarkı arıyorum kaç kişiye sordum kimse hatırlamıyor adını. sarışın  bi adam vardı şehirde havada oturarak geziyodu boynundada mavi sargı gibi (kıyafette olabilir) bişey vardı lütfenn yardım edin. şarkı ingilizce bu arada ağlıcam bulamazsam crying.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Meraba ben türkçe bir şarkı arıyorum uzun zamandır. 2 sene önce dinlenmiştim sanırım şarkı söyleyenin üstünde beyaz uzun bir elbise giymis.terk edilmiş bir ev ve agaçlık bir alanda çekiliyor kız kurekle toprağı kaziyo. biraz aksiyonu birsey. Erkek ve bayanın arasında geçiyor. Bide hatırladım kadarıyla söyleyen kişi terk edilmiş evindeki masanın yanında şarkı soyluyordu.yardim ederseniz çok sevinirim

"mavi sakal - iki yol" bu olabilir hocam bir bak

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar bi klip arrıyorum hareketli bi yabancı şarkı, kapalı bi odada çekilmiş hafif yeşil ısık var

Kücük tatlı bir kız cocugu adama dokunmadan  el kol hareketleri yaparak adama işkence yapıyor

klibin sonunda maskeli bi uzaylımı desem öcümü desem kızın yanına geliyor

bilen varsa cok hoş olur şimdiden teşekkür

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ACİL YARDIM LÜTFEN

Merhaba aradığım şarkıyı sorucam biraz eski 1999-2000 yılları civarında MTV'de klibini izlemiştim. Klipte iki tane kız, binanın boş bir katında playstation oynuyorlar. Kendilerine karakter seçiyorlar, bir tanesi sarı mor bir arı seçiyor, diğeri ise maskeli bir hokey oyuncusunu seçiyor, oyunda birbirlerini kovalıyorlar, sonrasında bu karakterler ekrandan çıkıp gerçekten şehrin içinde birbirlerini kovalamaya başlıyorlar. Tekno tarzında bir şarkıydı lütfen yardım edin arkadaşlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar yabancı bir klip klip en az 2-3 senelik var klibi söyleyen erkekmi kızmı hatırlamıyorum ancak klipte dans eden Saçları at kuyruğu yapılmış Üstlerinde mavi giysi olan ve yanlış hatırlamıyorsam altlarındada kısa Şort,mayo,tayt vb. olan baya güzel 2 kız vardı klipte genellikle mavi ve siyah renkler vardı hareketli birşeydi 4 yıl önce falan dinlemiştim geçen hafta başka birşey ararken internette tesadüfen denk geldi ama bakmamıştım şuanda yeniden aklıma geldi ve abartısız 50 dakikadan beri o Şarkıyı arıyorum ya birisi el atsın şarkının kolay bir ismi vardı diye hatırlıyorum ya birisi el atsın yalvarırım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1-2 yıl icinde çıkmış olması lazım. 3 arkadaş Kırmızı üstü açık arabayla geziyolar 2si erkek 1kiz . Kız sarışın. Eyleniyorlar ev partisine giriyorlar ve klibin sonunda erkekler kızla beraber olup sabah oldugunda kızı orda birakip arabayla gidiyolardi. Lütfen bilen varsa soylesin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.