Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Merhaba arkdaslar bugün power tv de izlediğim bi klibi arıyorum sarisin kot sortlu gözleri kapali beyaz mercedes cabrio ya binip catiya cikiyodu orada dans ediyordu şarkıda devamlı o love you diyen kadın bi vokal vardı yardımcı olursanız sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam arkadaslar ven bir sarki ariyorum bulamadim kilipte bir bayan yabanci sarkici amazon ormani gibi bir ormanda hayvanlar filan var kilipte filim ayagina pembe oje suruyor aslanla birlikte duruyor bagiriyor filan sonrada yanlis hatirlamiyorsam aslanin boynuna tasma geciriyor arkadaslar bu sarki 2-3 yil once cok populerdi sarkicinin saclari kilipte sariydi hatirlayabildiklerim bukadar yardim ederseniz sevinirim ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

herkese selam...2-3 yıl önce dinlediğim (sanırım fransızca idi) bir şarkıyı arıyorum.Kimin sölediğini,şarkının ismini ,hiçbirşey bilmiyoruz.yardım eder misiniz??

klipte bir anne ve çocuk var.kumsala gidiyolar deniz kenarına.anne kitap okuyor, çocuk kumdan bir kale yapıyor.sonra fırtına çıkıyor.annesi çocuğu kumsalda arıyor ama ulaşamıyor. çocuk kumdan yaptığı kalenin yanında yatıyor.Fırtına şiddetini arttırıyor.

Şarkıyı veya klibini hatırlayan varsa ,lütfen yardım etsin...

MC Hammer - U can't touch this ...

https://www.youtube.com/watch?v=otCpCn0l4Wo

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende bi şarkı arıyorum. Şarkı hakkında hiç bir fikrim yok ama klibininsan hatırlıyorum eski 90 lar 2005 arası bir tarif kadın söylüyor ve kadın kırmızı bi araba kullanıyordu sokak ışıklarında genç bi çocukla yarisiyordu nerden başkan 8 9 senedir arıyorum ama hatırlamıyorum atc - around the World gibi bi müzikti kadın sarışın olması lazım yanlış değilsem.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben şarkıyı 3-4 yıl önce görmüştüm galiba şarkı ingilizceydi.Böyle bir kızlı bi de erkek vardı klibin sonlarında kız binadan düşüyordu erkekte onu tutuyordu ki bunlar hepsi rüyaymış diye hatırlıyorum lütfen bulursanız çok sevinirim 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bende bir klip ariyorum ama ne şarkının ne de soyleyenin ismini hatırlıyorum malesef :/ klipte iki kadın var biri uzun siyah at kuyruğu sacli erkek tipli şarkıyı söyleyen bide başka bi kadın var ? Saki türkçe mi yada türkçeye benzer bi dil de soyleniyo yardımcı olun ya ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Seher  güçlü

Arkadaşlar ben bir yabanci şarkı arıyorum sadece olay aklımda o da söyle idi;klipte bi gözlüklü bir cocuk bilgisayar basinda kulağinda kulaklikla annesiyle babasinin kavgasini duymamak icin böyle bi durumdaydı yardimci olursanız sevinirim:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar, ben bir şarkı arıyorum hatırladığım sadece klibi. 2014 yılında dinlemiştim, bir adam var ( şarkıyı söyleyen), bir kadınla sevgili oluyor, kadın ciddi düşünüyor onunla evlenmek istiyor şarkıyı söyleyen adam istemiyor küsüyorlar sonra adam yüzük alıyor yağmurlu bir akşam kızın evine gidiyor babasıyla masada yemek yiyorlar sanırım tanışma isteme yemeği ama adam bir anda vazgeçip aniden masadan kalkıp yağmurlu sokakta yürüyor. Bir de klibin başında adam kızı arıyordu açmıyordu şarkı böyle başlıyor. Birkaç kez dinledikten sonra pc çökmüştü sonra o şarkıyı hiç bulmadım hala aklıma estikçe arıyorum ama nafile sad.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ben şarkıyı 3-4 yıl önce görmüştüm galiba şarkı ingilizceydi.Böyle bir kızlı bi de erkek vardı klibin sonlarında kız binadan düşüyordu erkekte onu tutuyordu ki bunlar hepsi rüyaymış diye hatırlıyorum lütfen bulursanız çok sevinirim 

Evanescence - Bring Me To Life  

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eski bi klip vardı. dondurma reklamıda olabilir. cocuk yürürken bi kız görüyor. sonra onunla tanışmaya çalışıyor. otobüse biniyor kız buda otobüse tırmanıyor falan kız yüz vermiyor. neyse çocuk vazgeciyor gibi yapıyor. sonra kız tek yürürken yanına yaklasiyor cocuk pas vermiyor ama kız bakıyir pişman bi bakısla. cocuğun elinde dondurma var. derken bi tanede kıza uzatıyor kız alıyor falan neydi o klipmi reklammı hatırlayadım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba

Bir klip vardı yabancı. kadın söylüyordu. klipte bir çöl gibi bir yer vardı. bir yanda tamamen kırmızı bir yanda tamamen mavi bir ev vardı. aynı kadın iki ayrı evde iki farklı kişiyi oynuyordu. 2000lerde yayınlanıyordu bu klip.. bulursanız cok sevinirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.