Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ankara

glsh...

Önerilen İletiler

• Cevaplar 59
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• 5 ay sonra...

ankara deyince aklıma..................

"yurt çıkmamış abi ya özel yurt bulacaz yada ev tutacaz...."

"hocam bi 10 puan daha verirseniz geçecem bu dersten....."

"kardeş hafta sonu evin boşmu........lazımda" :blushing:

"olmuyo abi eve çıkmak lazım,rezil oluyoz böle......."

"bekarsak bize ev yokmu dediniz................"

"bekarız ve öğrenciyiz diye bize çorbamı yaptınız..." :)

"evet ev tuttuk akşam sakaryada iki tekel birası içip bize gidelimmi.................." :wub:

"ev kirasını ödeyemiyorum abisi iş bulmam lazım......"

"tamam akşam 6-9 arası temizlik yapacaz ölemi kültablalar atılacak,paspas çekilecek .........."

"bu parada yetmiyo yahu bi gece işi bulsak keşke;bar felan......."

"evet bende sizi görüyorum arasıra sitede...memnun oldum benim adımda................" B)

"benim yaşım 21 senin garson olman bana emretmeni gerektirmez;al önlüğü çalışmıyorum......."

"şu okulu bitireyim evleniriz değilmi..................." :wub:

"evet barmenlik yapabilirim ben............."

"hobaaaaaa okuldan atılmışız iyimi......................" :(

"tamam birdaha görüşmeyelim............" :(

"askere gitmem lazım................."

"ulan tekrar ankaradayız iyimi,ölünceye kadar barmenlik yapılmaz;ticaret yapayım ben........."

ankara deyince ömrümün yarısı geliyor aklıma...seviyorum ulan ben bu şehri.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ankara ya öyle yakışırdı ki kar, asfaltlar ışıldar buz tutardı resmi yalanlar, gerçi hiç keman çalınmaz ama çok keman çalınsın balolarında diye yapılmış, gri sisli binalar... yılmaz erdoğan.. bundan da güzel anlatılamazdı sanırım.. yazmadan geçemedim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

merhaba size birşey sormak istiyorum

ankara deyince aklınıza ne geliyor?(bir ya da bir kaç kelime)

kc group denen milletten üttüğü paralarla oha falan oldum yani dedirtecek kadar çok reklam yapan ama yaptığı bu reklamı destekleyecek nitelik ve estetikten uzak inşaatlarıyla eryamanda boy gösteren,bir nevi köşedönücülük geleneğinin 2005 yılı için en iyi örneklerinden biri olan sonradan görme patronlarının her geçen gün biraz daha büyüyen işkembeleri geliyor aklıma....

bu arada; ankara dar geldi şimdi sıra istanbulda. pek bekledikleri gibi olmadı gerçi.fiyatlar dudak uçuklatacak cinsten.öyle ahım şahım evler de değil. benden söylemesi.bir süre sonra birileri çıkıp aaa anne bak kral çıplak diyecek görecekler günlerini.porche u ferrariyi o zaman sorar millet. bknz: uzanlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

*Sayın Pençesipempekamboçya üyemiss, kardeşimiss.. :)

Sisin mezkur ülkesinden bu mehale dühul ettinis tarafımca keşiflendiği

vechile, bide annatınıs lütfenisi ki orlarda ne gibi muhalefetler vukusu

meydanısına geleyordur?.. :unsure:

Annatınıs ve bise aydınlıkısı olunus please.. :unsure::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

askerliğimi yaptığım yer..ve eksiklği denizin.ve hüznüm..asker iken orada, kalışı ruhumun akdenizde.vuran dalgaların eksiklği..kıyısız gemisiz..tüten bacalar..üniformalar..resmiyet..bana uzak..ama ağaçları hoşuma gitmişti..zamane ülke kararlarının alındığı..fısıltılar harmonisiydi..rüzgarla çıkardıkları uğultular..(kısa dedin ama uzun oldu..napayım sen getirdin aklıma.. :) )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

çocukluğum orda geçti...sessiz bir sırdaş gibidir Ankara :) kendi halinde,birbirine benzeyen insanları vardır...ama bu sadece görünüştedir...için için yanan bir kor vardır derinlerde...ama saklı tutar bu şehir...

özlüyorum...sanki nereye gitsem, oraya dönmek istiyorum...çocukluğum hâlâ orda beni bekliyormuş gibi... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1 hafta sonra ankarada olacağım.gidince dönmek dönünce gitmek istiyorum.bir türlü çözemediğim.düzenli bir şehir:)

kızlarını güzel olan şehir :P

yaaa çaylak yaaaa bende katlıyorum sana hemde bol bol!!! ıspartada okuyorum, bu sene son senem ve arkadaşlardan ayrılcam... ama nedense ankarada geçio zamanım.. demiyorum ki '' bak! bidaaa bulamazsın böööle rahatlık dur arkadaşlarınla...'' duramıyorum abiii, ankara , ankara, ankara .... seni görmek ister her bahtı kara :D işin garibi hakkaten buraya gelince de gitsem mi acaba diye düşünüyorum... ama anladım sanırım , ankarayı özlemek ankara nın hissettirdiği bişy, ankara dan gitmeyi istemek o an ki ruhsal durumunun....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Evlenerek, yerleşip hayatımı kurduğum şehir...Aslında Ankara 'nın bende ki ilk çağrışımı GURBET kelimesidir, kolay değil o kadar sevdiğini geride bırakıp gelmek..Ama çok seviyorum bu şehri, bahsedilen asık suratlı insanlar kelimesini ise yadsıyorum.Sanırım başımızı her çevirdiğimizde, her şehirde, her kasabada , her mahallede, her sokakta ,bol miktarda mevcut asık yüzlü insanlar.İnsanları güldürmeyen hayat şartları bence, ne dersiniz Şehirlerin suçu ne?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.