Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

*N O S T A L J İ K Ö Ş E S İ *

diloş

Önerilen İletiler

Sardunyam.. :wub: ne güzel bir dilek bu.. :hug: ben ilaveten o çimlerde yuvarlanmayıda öneriyorum..

ablacim.. :wub: okuyunca benim de en cok istedigim sey oluverdi birden..ozellikle sarilabilmek..huzunleri o cimenlere birakabilmek.. :hug: niye istedigimiz hicbirsey olmaz ki sanki :(:crying:

Dilosum..yuvarlanmak mi dedin,cocuklugumuzdaki gibi.. cicek de toplardik ve piknik..olmazdi aksamlar..

sizinle mars bile yeşillenirdi be :wub:

ahh leylacım gerçekten sımsıkı sarılabilmek isterdim size, sımsıkı, sıcacık... :crying::hug:

yuvarlanmazsak ayıp olur diloşum, en önce yuvarlanan birinci :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 604
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

canlarım şuan en çok istediğim şey ne biliyormusunuz, dördümüz frozenim, leylam, diloşum ve ben yemyeşil bir kırda öylece uzanmışız çimenlere, başımızın üstünden gelip geçen bulutlara bakıp neye benzediğini söyleyelim, sonra şarkılar söyleyelim isterdim... size sarılabilmek isterdim, hüzünlerimizi o çimlerde bırakmak isterdim... :closedeyes: bunu çok isterdim... sizi çok seviyorum... :hug:

tamam öyle olsun.hepinize küstüm ben.beni çağırmadınız....ben de başka çim bulur kendi başıma uzanırım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nasıl başlasam...cümle arıyorum....bir iki üç diyerek mi başlasam acaba.....yoksa üç iki bir diyerek mi başllasam anlatmaya...saçmalıyorum sanmayın sakın....16-17 sene öncesinden mi başlasam yoksa şimdiden başlayıp mı insem oralara.....

neyse uzun olucak sanırım biraz...ama anlatmak istiyorum...anlatıp yaşamak tekrardan...büyümek yeniden....ben şöyle okudum da ney için yazıcam ki...açıkçası sizin çocukluğunuzu hiç yaşamasam da çok özlüyorum okudukça....aama kendi çocukluğum....onu daha çok özlüyorum...en çokk onu özlüyorum... :rolleyes:

saat 15:00 pazartesi....doktor nöbet değiştiricek ama son bir çiçek daha getirsin istiyor dünyaya....ve bahar ayında bir çiçek daha açıyor....bir çiçek daha merhaba diyor yaşamaya...Nisanın 15'inde başlıyor hayatına....ve ilk nefesini alıyor...ne kadar acıı....acıyor boğazı çiçeğin...sonra iki şakşak duyuyor vücudunda...başlıyor ingalar.... :stuart: doktorr kucağı hissedilmiyorda...onun kucağı çok tatlı...ben bi onu tanıyorum..bi onu kokluyorum...ve zamandan değişmeyen tek şey onun kucağı sanırımm meleğim benim.... :hug:

sonra çiçek babasını tanıyor....anne ve babası elleri arasında ne çok mutlu çiçek...hayatta bir meleği daha oluyor....ve çiçek büyüyor...büyüyor da büyüyor...

çiçek annesinin ve babasının ellerinden tuttuğunda haayatı savunulmasız kılıyor....onlarla mutlu çiçek biliyor....

ehh çiçek büyüyor...okulu başlıyor çiçeğin...ana sınıfı ve ana kucağı sonrası mavi önlük sendromu.... yaşıyor çiçek bunu da...ama çalışkanmış sanırım....ilk kurdeleyi alıyor...ilk okumayı o söküyor....sonra seviniyor çiçek....ve meleklerinin bu sevincine ondan daha çok sevindiklerini görerek ortak olduklarını hissediyor çiçek....ve biliyor bunu....daha çok gururlanıyor çiçek...ve bu destek onun yaşama sebebi oluyor....hayat şimdilerde toz pembe başlıyor...

pembe gözlüklü bir bebekliğim..bir çocukluğum...çok sevgi doluymuşum ben...kıyamazmışım hiçbirşeye....yaşlı teyze amca görsem yardım etmeye çalışırmışım..çok severmişim yaşlıları...ve hala...

bu gözlüklerini inciltmişler çiçeğin....hem de sevdikçe çiçek gözlüğünü kırmışlar.....ve çiçek bir de şunu farketmiş...her gün yapraklarından koparıyormuş insanlar....insanlar insana(çiçeğe) zararlı imiş...anlamış çiçek..ama hep sevmiş işte -_-

çiçek dayanılmaz acılara girmiş istemeden de olsa....hayatta çok sevdiği amcasının kanser olduğunu bilmek kırmış çiçeği...ama kabul etmemiş hiçbir zaman...o kadar çok severmiş ki amcasını....amcası çok güldürürmüş onu çünki...severmiş çiçek amcasını...babası gibi severmiş...ve taakii o k güne kadar kabullenememiş...o geceye kadar....hep...hepp ömür boyu yanında düşünmüş onu.....ama o gece.....fena görmüş amcasını....sonra herkes orda iken...çiçek evine gitmiş.....ve sabahında uyanmış çiçek......habersiz bir uyanışın ardından aldığı haberle yıkılmış çiçekk.... :crying: nasıl olur demiş?? nasıl...ve koşa koşaa gitmiş....koşa koşa...sonra görmüş görceğini....yıkılmış çiçek...solmuş....!!!!!!!

ve sonrasında tutunamamış hiç...annesi hep yanındaymış o vakitler....çiçeğine üzülüyormuş oda.....ama ne yapsın çiçek....kabul edemiyormuş işte...!

ve aradan 2 sene geçmeden çok sevdiğii annesinin babaannesini kaybetmiş çiçek...onu da çok seviyormuş...ve çiçek o sıralar iyi geçirmiyeceği günlerin başlangıcındaymış...!ama farkındaymışş bir gün onun ardından da ağlıcaklarının olucağının.....yaşaması gerekiyormuş çiçeğin ama o zamanlar pek de öyle gelmiyormuş çiçeğe....kışın ortasında terlicek kadar bozulmuş çiçeğin mevsimleri...... :( sonradan düzelmiş çiçek...tutunacağı dallar sayesinde ayakta kalmış...meleği sayesinde....

kardeşi olmuş çiçeğin....(bu ölümlerden önce olmuş gerçi) ama çok seviyormuş çiçek bu miniği....takip etmiş çiçek hep....kollamış miniğini....zararlardan....gözetmiş bir de....gözetlemiş....ve çok sevmiş bu keretayı çiçek.... :clover:

ölümlerde aklına doğum gelirmiş çiçeğin...minikler gelirmiş..................

ve sonra çiçek bir sınava girmiş.....şimdiki OKS....o zamanki LGS.......ve o günü hiç unutamamış... bu çiçeğin çok sevdiği babası o gün ondan da heyecanlıymış...ve çiçeğin özelliği işte...izlemiş babasınıı....daha çok sevmiş... :wub: annesi tesellilerde o vakit....beni ve babamı teselli ediyor meleğim... sonra sınav çanları çalıyor...merdivenlerden çıkıyorum...küt..küt...kalbimden ses geliyor...sonra yerimi alıyorum...çekiliyorum köşeme...sınav kitapçığı...!!karşımda....ve stres kalmıyor çiçekte...normal bir sınavmış gibi başlıyor sınavına...sonra çıkıyor..güzel geçmiş bir sınavın ardından mutlu çiçek...ama heyecanlı azıcık....

sonra çiçek liseye başlıyor.....kazanmış sınavı çiçek...tebrikler....başlıyor lise....farklı bir hava....gençlik...büyümenin hazı dolmuş çiçeğin yüreğine....

ve uzatıp sıkmayım sizi....çiçek liseyi yarılamış bile....yaklaşıyormuş ÖSS....çiçek heyecanlı...ama çiçek yaralı...

dün çok ağır bir olay yaşamış çiçek...kırılmış konu kanadı....ama seviyor işte hala çiçek.... :wub: sizi....meleklerini...miniğini......

ve size anlattığı minicik paragraflara sığdırdığı yıllarında yanında olan arkadaşını da seviyor çiçek.....

ve çiçeğin ben olduğumu bilmem....çok enteresan geliyor.....bu çiçek....yani ben...çok kırıldım çokk....çok sevdim de....çok da sevildim...

ve bu çiçek daha yolun başında olduğunu da biliyor........üzülüyor işte...hayatın verdiği mutsuzluklara kırılıyor çiçek...mutluluklarına da yapışıveriyor sıkıca...sarılıyor kocaman.... :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzel olmuş kelecek normalde bu kadar uzun olan yazıları okumazdım burayada asla yazmamayı tercih ettim.

istisna oldun bak ;)

teşekkür ederim kaptan... :hug: beğendiğine sevindim.... :clover: okuyup yorumlamana ayrıca teşekkür ederim... :blush:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bulut gecti

göz yasları kaldı çimende

gül renkli şarap içilmez mi

boyle günde

seher yeli eser yırtar etegini gülün

güle baktıkca cırpınır yüregi bülbülün

bu yıldızlı gökler

ne zaman basladı dönmeye

kimse bilmez

ömer hayyam

Ömer Hayyam..Hımmm,bunu da deliller içine alacak makina..;):w00t::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o ihtimali anladın sen...dahası biliyordun zaten... :hug:

itiraf etmeliyim merak ettim sizdeki şu nastoljik tepsileri... :lol: ne yapıyorsun onlarla..korkunç Hary'ye kahvemi ikram ediyosun yoksa? :w00t:

Sevgili Keskinkalem...

Efendim sizi buralarda görmek..hele ki anılarınızla..ne hoş .. :clover:

sizin bu saklanma anınız bizim bahriyeliyle(köşemizin müdavimleri bilirler..kendisi kardeşim olurlar..şu an asker) ilgili bir hatırayı çağrıştırdı..hemen naklediyim...

öğretmenlerin katıldığı bir yaz kampıydı..Akçay'da..kardeşim 3, ben 11 yaşlarındayız..o yaz bizim ufaklığın başına gelmeyen aksilik kalmadı..daha 3.gün körpe bağırsakları kampın yemeklerine adapte olamadığından iflas etti :unsure: ...zavallıcık daha iyileşemeden zehirli bi haşeratın hücumuna uğradı..sol göz şişerek tamamen kapandı.. :shocked: çocuğa baktıkça içimiz acıyor...kendiside kendine acıdığından olacak bütün fotoğraf çekimlerinde minicik eliyle sol gözünü kapatmaya çalışıyor...

neyse efendim..birkaç gün sonra bir akşam yemek vakti bizimki ortadan yok oldu...bütün alanı fır dönüyoruz yok!...arama ekibine her geçen dakika başkaları da katılıyor...bi zaman sonra kampın yarısı bizimkini arar oldu... restorant bölümü denize çok yakın..annem çığlık çığlığa sahile seyirtti..tabii bütün ekipte arkasından...fakat oraya gittiğine ilişkin en ufak bir ipucuna rastlanamadı...heryerden bizimki anons ediliyor.."üç yaşlarında,üstünde şu renk şortu olan,gözünün biri kapalı :lol: bir erkek çocuğu kaybolmuştur.." bir süre sonra annemle ben ağlamaya başladık...belli etmesede babamın gözleri dolup dolup boşalıyor...hep beraber son bir kez daha şu tarafa bakalım diye birkaç adım atmıştık ki..kulağıma derinlerden bi yerden bizimkinin sesi geldi..sağıma soluma baktım yok..ama o ses derinden derine halen devam ediyordu..kalabalığa" susun" dedim...sesin geldiği yere konsantre olup yürümeye başladım...tabi ki ekipte peşimde...biraz ileride bir bilardo masası vardı...ses sanki oradan geliyordu...fakat görünürlerde kimse yoktu...eğilip altına baktığımda masanın dibinde ağaç kovuğu gibi bir delik..ve o deliğin içinde yine 3 yaşlarında iki kız ve ortalarında tek gözü kapalı bi şekilde pusmuş duran bizim kerata :w00t::grin: uzunca bir zaman o ufacık deliğe nasıl girmiş oldukları bir türlü anlaşılamayan ve muhabbet kuşu gibi birbirine sokulmuş üç afacanı soluğumuzu tutarak seyrettik... sonrada bastık kahkahayı tabii...

manzara o denli komikti ki annemin gözyaşlarıyla kahkahaları birbirine karışmıştı...sanırım bizim tek gözlü bastıbacak :chris: durumdan o denli memnundu ki bizleri tamamen unutmuştu...

diloşum korkunç hary kim biliyor musun,casper'ın amcası.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

diloşum korkunç hary kim biliyor musun,casper'ın amcası.

:blink: nasıl yani?... şimdi Casper'in amcası eşin mi oluyor? ...:w00t: bu arada bakıyorum, bizim yuvarlandığımız tepenin karşısında ,yuvarlanacak alternatif bir çimenlik bulmuşsun kendine :w00t:

çok teessüf ederim... oysa biz bu atraksiyonu sensiz düşünmemiştik... :wub: Sardunyamın dediği gibi yarış var ona göre..aşağı ilk varan birinci olucak..kilo avantajını elinde bulunduran- malum top misali yuvarlanacağından- birinciliği kapar...valla gün geçtikçe topaçlaştığım göz önünde bulundurulursa ben iddialıyım.. :lol: Sardunyam birincinin ödülü ne olacak..eğer hoş bişeyse kendimi biraz daha çekeyim besiye... :P

hazırlıksız hacet :wassat: hayyamdan şiirinle renklendirmişsin köşemizi...teşekkürler... :clover:

ve minik kelebeğim... :wub: kozadan çıkışını ve yaşadıklarını ne güzel anlatmışsın.. dilerim şu sevgi dolu kalbin hep sevgiyle karşılaşsın...kırmasın kimse kanatlarını..canım benim... :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nasıl başlasam...cümle arıyorum....bir iki üç diyerek mi başlasam acaba.....yoksa üç iki bir diyerek mi başllasam anlatmaya...saçmalıyorum sanmayın sakın....16-17 sene öncesinden mi başlasam yoksa şimdiden başlayıp mı insem oralara.....

neyse uzun olucak sanırım biraz...ama anlatmak istiyorum...anlatıp yaşamak tekrardan...büyümek yeniden....ben şöyle okudum da ney için yazıcam ki...açıkçası sizin çocukluğunuzu hiç yaşamasam da çok özlüyorum okudukça....aama kendi çocukluğum....onu daha çok özlüyorum...en çokk onu özlüyorum... :rolleyes:

saat 15:00 pazartesi....doktor nöbet değiştiricek ama son bir çiçek daha getirsin istiyor dünyaya....ve bahar ayında bir çiçek daha açıyor....bir çiçek daha merhaba diyor yaşamaya...Nisanın 15'inde başlıyor hayatına....ve ilk nefesini alıyor...ne kadar acıı....acıyor boğazı çiçeğin...sonra iki şakşak duyuyor vücudunda...başlıyor ingalar.... :stuart: doktorr kucağı hissedilmiyorda...onun kucağı çok tatlı...ben bi onu tanıyorum..bi onu kokluyorum...ve zamandan değişmeyen tek şey onun kucağı sanırımm meleğim benim.... :hug:

sonra çiçek babasını tanıyor....anne ve babası elleri arasında ne çok mutlu çiçek...hayatta bir meleği daha oluyor....ve çiçek büyüyor...büyüyor da büyüyor...

çiçek annesinin ve babasının ellerinden tuttuğunda haayatı savunulmasız kılıyor....onlarla mutlu çiçek biliyor....

ehh çiçek büyüyor...okulu başlıyor çiçeğin...ana sınıfı ve ana kucağı sonrası mavi önlük sendromu.... yaşıyor çiçek bunu da...ama çalışkanmış sanırım....ilk kurdeleyi alıyor...ilk okumayı o söküyor....sonra seviniyor çiçek....ve meleklerinin bu sevincine ondan daha çok sevindiklerini görerek ortak olduklarını hissediyor çiçek....ve biliyor bunu....daha çok gururlanıyor çiçek...ve bu destek onun yaşama sebebi oluyor....hayat şimdilerde toz pembe başlıyor...

pembe gözlüklü bir bebekliğim..bir çocukluğum...çok sevgi doluymuşum ben...kıyamazmışım hiçbirşeye....yaşlı teyze amca görsem yardım etmeye çalışırmışım..çok severmişim yaşlıları...ve hala...

bu gözlüklerini inciltmişler çiçeğin....hem de sevdikçe çiçek gözlüğünü kırmışlar.....ve çiçek bir de şunu farketmiş...her gün yapraklarından koparıyormuş insanlar....insanlar insana(çiçeğe) zararlı imiş...anlamış çiçek..ama hep sevmiş işte -_-

çiçek dayanılmaz acılara girmiş istemeden de olsa....hayatta çok sevdiği amcasının kanser olduğunu bilmek kırmış çiçeği...ama kabul etmemiş hiçbir zaman...o kadar çok severmiş ki amcasını....amcası çok güldürürmüş onu çünki...severmiş çiçek amcasını...babası gibi severmiş...ve taakii o k güne kadar kabullenememiş...o geceye kadar....hep...hepp ömür boyu yanında düşünmüş onu.....ama o gece.....fena görmüş amcasını....sonra herkes orda iken...çiçek evine gitmiş.....ve sabahında uyanmış çiçek......habersiz bir uyanışın ardından aldığı haberle yıkılmış çiçekk.... :crying: nasıl olur demiş?? nasıl...ve koşa koşaa gitmiş....koşa koşa...sonra görmüş görceğini....yıkılmış çiçek...solmuş....!!!!!!!

ve sonrasında tutunamamış hiç...annesi hep yanındaymış o vakitler....çiçeğine üzülüyormuş oda.....ama ne yapsın çiçek....kabul edemiyormuş işte...!

ve aradan 2 sene geçmeden çok sevdiğii annesinin babaannesini kaybetmiş çiçek...onu da çok seviyormuş...ve çiçek o sıralar iyi geçirmiyeceği günlerin başlangıcındaymış...!ama farkındaymışş bir gün onun ardından da ağlıcaklarının olucağının.....yaşaması gerekiyormuş çiçeğin ama o zamanlar pek de öyle gelmiyormuş çiçeğe....kışın ortasında terlicek kadar bozulmuş çiçeğin mevsimleri...... :( sonradan düzelmiş çiçek...tutunacağı dallar sayesinde ayakta kalmış...meleği sayesinde....

kardeşi olmuş çiçeğin....(bu ölümlerden önce olmuş gerçi) ama çok seviyormuş çiçek bu miniği....takip etmiş çiçek hep....kollamış miniğini....zararlardan....gözetmiş bir de....gözetlemiş....ve çok sevmiş bu keretayı çiçek.... :clover:

ölümlerde aklına doğum gelirmiş çiçeğin...minikler gelirmiş..................

ve sonra çiçek bir sınava girmiş.....şimdiki OKS....o zamanki LGS.......ve o günü hiç unutamamış... bu çiçeğin çok sevdiği babası o gün ondan da heyecanlıymış...ve çiçeğin özelliği işte...izlemiş babasınıı....daha çok sevmiş... :wub: annesi tesellilerde o vakit....beni ve babamı teselli ediyor meleğim... sonra sınav çanları çalıyor...merdivenlerden çıkıyorum...küt..küt...kalbimden ses geliyor...sonra yerimi alıyorum...çekiliyorum köşeme...sınav kitapçığı...!!karşımda....ve stres kalmıyor çiçekte...normal bir sınavmış gibi başlıyor sınavına...sonra çıkıyor..güzel geçmiş bir sınavın ardından mutlu çiçek...ama heyecanlı azıcık....

sonra çiçek liseye başlıyor.....kazanmış sınavı çiçek...tebrikler....başlıyor lise....farklı bir hava....gençlik...büyümenin hazı dolmuş çiçeğin yüreğine....

ve uzatıp sıkmayım sizi....çiçek liseyi yarılamış bile....yaklaşıyormuş ÖSS....çiçek heyecanlı...ama çiçek yaralı...

dün çok ağır bir olay yaşamış çiçek...kırılmış konu kanadı....ama seviyor işte hala çiçek.... :wub: sizi....meleklerini...miniğini......

ve size anlattığı minicik paragraflara sığdırdığı yıllarında yanında olan arkadaşını da seviyor çiçek.....

ve çiçeğin ben olduğumu bilmem....çok enteresan geliyor.....bu çiçek....yani ben...çok kırıldım çokk....çok sevdim de....çok da sevildim...

ve bu çiçek daha yolun başında olduğunu da biliyor........üzülüyor işte...hayatın verdiği mutsuzluklara kırılıyor çiçek...mutluluklarına da yapışıveriyor sıkıca...sarılıyor kocaman.... :hug:

minik çiçek...sen kolay kolay kırılmazsın.koç burcusun,metalin demir.güçlü bir insan olacaksın...oldukları gibi seveceksin dostlarını, affedeceksin...kocaman yüreğin bütün sevgileri içine sığdırabilir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yuk ben çimenlere uzanamam :getlost: siz uzanın ben şezlongum ve şemsiyemle yanımdada portatif masam ince fincanımdan güzel bir çay içerken kulaklığımdan sevdiğim bir müziği dinlemeyi tercih ederim... sizin o karga sesleriniz yerine

aman sen yuvarlanma.. :ermm: incilerin dökülür sonra ..:glare: sen şezlongunda kokoş kokoş hava yapmaya çalışırken biz çocukluğumuzu yaşıyor olucaz... :rolleyes::hug: dikkat et bizi hasetle seyrederken çayın üzerine dökülmesin... :shifty::grin:

minik çiçek...sen kolay kolay kırılmazsın.koç burcusun,metalin demir.güçlü bir insan olacaksın...oldukları gibi seveceksin dostlarını, affedeceksin...kocaman yüreğin bütün sevgileri içine sığdırabilir...

ayşegülcüm... :rolleyes: gördüğüm kadarıyla astrolojik yorumlarında var senin...canım bende boğa burcuyum...şimdi söyle benim sonum ne olcek? :grin::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aman sen yuvarlanma.. :ermm: incilerin dökülür sonra ..:glare: sen şezlongunda kokoş kokoş hava yapmaya çalışırken biz çocukluğumuzu yaşıyor olucaz... :rolleyes::hug: dikkat et bizi hasetle seyrederken çayın üzerine dökülmesin... :shifty::grin:

hahay siz yaşayın bakalım... :getlost: koca koca yaşlı kadınlar tepeden yuvarlanıyo :w00t: sabırsızlıkla bekliyciğim :whistling:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hahay siz yaşayın bakalım... :getlost: koca koca yaşlı kadınlar tepeden yuvarlanıyo :w00t: sabırsızlıkla bekliyciğim :whistling:

ay hiç güleceğim yoktu.. :lol: çok yaşa emi... :P canım biz daha tazecik bir bahar dalıyız..gölgesinde oyunlar oynayıp, dallarında sallandığımız koca çınarım benim... :hug: kendinle karıştırdın herhal :getlost:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ay hiç güleceğim yoktu.. :lol: çok yaşa emi... :P canım biz daha tazecik bir bahar dalıyız..gölgesinde oyunlar oynayıp, dallarında sallandığımız koca çınarım benim... :hug: kendinle karıştırdın herhal :getlost:

:wassat: bahar dalları ha :w00t: bi aynaya bak canem herhal aradan uzun zaman geçtiki kendi yüzünü unuttun sen :getlost: ...üstelik tek gözünde yok :shifty::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:wassat: bahar dalları ha :w00t: bi aynaya bak canem herhal aradan uzun zaman geçtiki kendi yüzünü unuttun sen :getlost: ...üstelik tek gözünde yok :shifty::w00t:

aynaya her baktığımda tepeden tırnağa karizma görüyorum üzerinize afiyet... :w00t::whistling::lol: ...tek göz hadisesi ise..biliyorsun şanımdan.. :chris: o karizmamı katmerliyor ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

katmerli karizmatik Torunum,Dilosum.. :wub: botanik bahcesi mi deseydim,malum,igde dali,sarmasik,bahar dali ve cinar..Aysegul de zuzu olarak ne guzel uydu degil mi? :rolleyes::P

kelebegim benim,ne guzel anlatmis,narin bir cicek ve kelebegin dunyaya gelisini..iyi ki gelmissin tatli melegim benim :clover::hug:

hoşgeldin mavi düğmem... :hug: senin şu kokoş torunun, benim tazeliğimi benim eşsizliğimi çekemiyor şekerim :whistling:..valla üzülüyorum haline.. hasetinden çat diye çatlayıverecek...yazık.. :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ve minik kelebeğim... :wub: kozadan çıkışını ve yaşadıklarını ne güzel anlatmışsın.. dilerim şu sevgi dolu kalbin hep sevgiyle karşılaşsın...kırmasın kimse kanatlarını..canım benim... :hug:

:hug:kozam.....kanatlarım....ben.... :wub: anlatabildiysem ne güzel.... :blush: yazdım da yazdım....ve inşallahh diyorum da pek öyle olmuyor işte... :(

kırıldığı zamanlar oluyor..aama sevgi onarıyo kelebeğin kanatlarını.... :hug::wub:

tuşlarına tıkladım artık.....efet gerçekten iyi anlatmışsın beni...güçlüyüm...affederim.....ama unutamamm biliyo musun... :(

ama çok severim o da doğru..... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kelebegim benim,ne guzel anlatmis,narin bir cicek ve kelebegin dunyaya gelisini..iyi ki gelmissin tatli melegim benim :clover::hug:

ablacım benim...canım.... :wub: iyiki gelmişim ve iyiki buraya da gelmişim...ve sizleri tanımışım... :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:blink: yuk ben çimenlere uzanamam siz uzanın ben şezlongum ve şemsiyemle yanımdada portatif masam ince fincanımdan güzel bir çay içerken kulaklığımdan sevdiğim bir müziği dinlemeyi tercih ederim... sizin o karga sesleriniz yerine :

hııııııııııııııhhhhhhhhh -_- vah vah kasılırken, kasılıp kalma sonra :lol::P

aman sen yuvarlanma.. incilerin dökülür sonra .. sen şezlongunda kokoş kokoş hava yapmaya çalışırken biz çocukluğumuzu yaşıyor olucaz... dikkat et bizi hasetle seyrederken çayın üzerine dökülmesin...

ayşegülcüm... gördüğüm kadarıyla astrolojik yorumlarında var senin...canım bende boğa burcuyum...şimdi söyle benim sonum ne olcek?

yuvarlanamazki Diloşum, yuvarlanmayı bile bilmiyordur benim cadım, :lol:

Diloşum birinci gelene Frozen hanım şezlongunu verecek... birde çay demlesin tabi... B)

katmerli karizmatik Torunum,Dilosum.. botanik bahcesi mi deseydim,malum,igde dali,sarmasik,bahar dali ve cinar..Aysegul de zuzu olarak ne guzel uydu degil mi?

kelebegim benim,ne guzel anlatmis,narin bir cicek ve kelebegin dunyaya gelisini..iyi ki gelmissin tatli melegim benim

ne güzel cümleler kuruyorsun sen bitanem, tomurcuk gülüm... hakikaten botanik bahçesi olduk... :wub:

Ayşegülüm bende Yengeç burcuyum, beni nasıl bilirsiniz? :lol: Ve zuzumuz sende aramıza hoşgeldin bizi mutlu ettin...

Sen Estikçem, meleğim, kelebeğim, kızım... ne kadar güzel bir yazı olmuş yüreğine sağlık, iyiki gelmiş o çiçek bu dünyaya, iyiki gelmiş yerleşmiş kalbimize... Hoşgeldin yeniden... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.