Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

CHP Lideri Deniz Baykal İstifa Etti

gloria

Önerilen İletiler

yaw müfettişler, hafiyeler, dedektifler.... raif sana kutsal yolunda başarılar diliyorum aga.. dünya kardeşliği tek ülke tek dil herşey tek. 10 numara.. devam abi.. hatta tek ülke falan olacaksa ona da gerek yok. ülke falan olmasın herkes istediği yerde denize girsin, her gün bayram olsun, sevelim sevilelim... abareeeyyyy... :alkis:

yalnız dikkat et etrafta çok fazla ajan var. baksana abi nereye baksan bişey çıkıyor. hafiye vardı bi tane, haydaa bi tane de dedektif geldi.. tam alışıyoduk hop!! müfettişş!! hadi bakalım. ben gidiyorum abi. ergenekon musunuz yaa :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw müfettişler, hafiyeler, dedektifler.... raif sana kutsal yolunda başarılar diliyorum aga.. dünya kardeşliği tek ülke tek dil herşey tek. 10 numara.. devam abi.. hatta tek ülke falan olacaksa ona da gerek yok. ülke falan olmasın herkes istediği yerde denize girsin, her gün bayram olsun, sevelim sevilelim... abareeeyyyy... :alkis:

yalnız dikkat et etrafta çok fazla ajan var. baksana abi nereye baksan bişey çıkıyor. hafiye vardı bi tane, haydaa bi tane de dedektif geldi.. tam alışıyoduk hop!! müfettişş!! hadi bakalım. ben gidiyorum abi. ergenekon musunuz yaa :D

Gel kardeşim elini ver bana, sevdim seni ha

neş'e getirdin bana valla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gel kardeşim elini ver bana, sevdim seni ha

neş'e getirdin bana valla

aha!!! elini ver dedi.. raif!! sen bulaştırdın beni bu işlere. tek ortak dil ülkeler ortak yok bilmem ne... al işte şimdi müfettiş elini uzat diyor. ne yapcaz şimdi raif.

aga bak ben masumum. ülkelerle falan bi alıp veremediğim yok. yaşasın türkiye cumhuriyeti kahrolsun pekeke abi. valla bi sorun yok abi.. :zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tamam da herkes ayrı şubeden, farklı ülkeler adına çalışıyor, Raif ise uzaydan katılıyor.

ne diyosunn.. ya arkadaş tamam da yani, uzaydan atıp tutuyomuşsun sen raif yaa.. senin tuzun kuru tabi. tek ülke olalım ortak dil belirleyelim .... ohhh yani raif..

onda şimdi ışık hızıyla giden tayyare de vardır.

ulenn ne şanslı insanlar var beee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Olmaz mı?

Olmaz tabii olur mu hic Clouseau'cuğum, aynı meslekten sayılırız. Sen beni anlamayacan da kim anlayacak ?

Bir toplumun, topluluğun, etnik grubun en azından eski Alman milleti gibi etnik bir millet olabilmesi için feodaliteyi aşmış, burjuva toplumuna dönüşmüş olması gerekir. İmparatorluklar çağına ait bir toplum yapısı olan feodalitenin toplumu birleştirici unsuru dindir, aynı mezheptir, aynı ümmetten olmaktır. Mezheplerin çıkışı ile feodaliteyi aşan, kendi burjuvazisini oluşturmuş toplumlar, farklı mezheplere mensup insanlardan oluştuğu için doğal olarak laiklik temelinde bir siyasi yapı oluşturmak zorundadırlar. Aksi olursa, bir mezhebin diğerleri üzerinde baskısı oluşur. Bu toplum da ümmeti aşamamış, millet olamamış olur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Olmaz tabii olur mu hic Clouseau'cuğum, aynı meslekten sayılırız. Sen beni anlamayacan da kim anlayacak ?

Bir toplumun, topluluğun, etnik grubun en azından eski Alman milleti gibi etnik bir millet olabilmesi için feodaliteyi aşmış, burjuva toplumuna dönüşmüş olması gerekir. İmparatorluklar çağına ait bir toplum yapısı olan feodalitenin toplumu birleştirici unsuru dindir, aynı mezheptir, aynı ümmetten olmaktır. Mezheplerin çıkışı ile feodaliteyi aşan, kendi burjuvazisini oluşturmuş toplumlar, farklı mezheplere mensup insanlardan oluştuğu için doğal olarak laiklik temelinde bir siyasi yapı oluşturmak zorundadırlar. Aksi olursa, bir mezhebin diğerleri üzerinde baskısı oluşur. Bu toplum da ümmeti aşamamış, millet olamamış olur.

Ama, çok ağır konuştun Zehir Bey, Sonuç olarak olur mu, olmaz mı sen onu de. Oluru kaça yani?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayır, ya olursa!

şimdi abi hafiye bey bana buna yakın bir afallatma manevrası yapınca ben üst tarafta yanıt verdim kendisine.

benim olaylarla bi alakam yok abi. ben bu başlığı çoktan kapamıştım. raif arkadaşın geniş bakış açısını görünce dayanamadım bi kaç bişey söyliyeyim dedim o kadar abi. yoksa kalıcı değilim...

yani olabilir de olmayabilir de abi. problem yok..

dünya gelip geçici zaten. kimse kimseyi kırmasın, idam kalksın, sehpalar yakılsın, düşmanlar barışsın, dostluk sevgi kardeşlik kazansın, herkes bir olsun, güzellik hoşluk falan yani :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi abi hafiye bey bana buna yakın bir afallatma manevrası yapınca ben üst tarafta yanıt verdim kendisine.

benim olaylarla bi alakam yok abi. ben bu başlığı çoktan kapamıştım. raif arkadaşın geniş bakış açısını görünce dayanamadım bi kaç bişey söyliyeyim dedim o kadar abi. yoksa kalıcı değilim...

yani olabilir de olmayabilir de abi. problem yok..

dünya gelip geçici zaten. kimse kimseyi kırmasın, idam kalksın, sehpalar yakılsın, düşmanlar barışsın, dostluk sevgi kardeşlik kazansın, herkes bir olsun, güzellik hoşluk falan yani :unsure:

Rua, bir karar ver kardeşim. Bir öylesin bir böyle, olmuyor ama!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.