Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

TÜRK GENÇLİĞİ BUMU ŞİMDİ?... YAKIŞIYOR MU?... (Gazi Üniversitesinde kendisini ÜLKÜCÜ olarak tanımlayan Üniversitelilern davranış ve örgütlenme biçimi)

OBJEKTİVİST

Önerilen İletiler

yaşasın "Tam Bağımsız Türkiye ,Kahrolsun Emperyalizm"

Deniz gezmiş ve arkadaşlarının idam edilmesi benimde duyduğum kadarıyla bir hata... Çok fazla araştıramadım ama okuduğum kadarıyla bu yönde olduğunu düşünüyorum... şimdilik...

Yalnız bir ayrıntıyı atlamayalım son derece masum insanlar değiller kendileri, amerikan emperyalizmine karşı savundukları şey rus emperyalizmidir. sömürgeciliğe karşı komünizm...

Dolayısı ile yaşasın "tam bağımsız Komünist türkiye" olacaktı herhalde.

Komünist arkadaşların ve bu forumdaki birçok kişininde zaten hedefinde bu vardır ülkenin komist bir devlet haline gelmesi, bunun için bütün güçleri ile Atatürkü, laikliği, demokrasiyi ve cumhuriyeti kullanırlar, Sömürürler... Sonrada kalkıp din sömürüsüne karşı olduklarından bahsederler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 309
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Deniz gezmiş ve arkadaşlarının idam edilmesi benimde duyduğum kadarıyla bir hata... Çok fazla araştıramadım ama okuduğum kadarıyla bu yönde olduğunu düşünüyorum... şimdilik...

Yalnız bir ayrıntıyı atlamayalım son derece masum insanlar değiller kendileri, amerikan emperyalizmine karşı savundukları şey rus emperyalizmidir. sömürgeciliğe karşı komünizm...

Komünist arkadaşların ve bu forumdaki birçok kişininde zaten hedefinde bu vardır ülkenin komist bir devlet haline gelmesi, bunun için bütün güçleri ile Atatürkü, laikliği, demokrasiyi ve cumhuriyeti kullanırlar, Sömürürler... Sonrada kalkıp din sömürüsüne karşı olduklarından bahsederler...

:clover::clover::clover::clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Deniz ve arkadaşlarının idamıyla beraber

bağımsızlık ve demokrasi mücadeleside darağacına çekilmiş ve onlarla beraber katledilmiştir

bu basit bir yanılgıdan ibaret değildir daha fazlasıdır

12 mart öncesinde demokrasi ,bağımsızlık ve emek mücadelesi baskın ve belirleyiciydi

12 martla beraber güç dengeleri değişti

emperyalizm 6 filonun intikamını darbeyle çok acı aldı

Denizler idam edilmiş ve tüm sol güçler kışlalara doldurulmuşdu

gelelim onların çokda masum olmadığı noktasındaki inancınıza

evet haklısınız onların devrim diye bir derdi de vardı

ama bu yönde ki görüşleri sizin söylediğiniz gibi

amerikan emperyalizmine karşı rus emperyalizmi gibi bir saçma değildir

onların kendi dönemlerindeki tahlillerinde

devrimi gerçekleştirmek için feodalizm ve emperyalizme karşı

Milli Demokratik Devrim pratiğini savunuyorlardı

ve bu yönde de birinci hedefleri anti_emperyalist mücadeleydi

Atatürkçü bir çizgide oldukları ve bu çizgiyide gene sol olarak tanımladıkları ve gene Atatürkçülüğün özünde

de yurtseverlik olduğu inancını taşıyorlardı

savundukları gerçekler bunlardır

olmayan şeyleri onların savunduğu mutlak doğru gibi göstermeye çalışmayalım

ve son bişey emperyalizm lütfenle ricayla kovulmuyor :)

gerektiği zaman gerektiği yerde bağımsızlık mücadelesi için

sadece inancınız yetmeyebilir

kullandığınız araçlarında eşit olmasıda gerekebilir B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

anayasayı denizler mi deldi. yoksa " bir kere ihlal etmekle bir şey olmaz" diyen Demirel mi ?

anayasal düzeni silah zoruyla değiştirmeye çalışan Deniz ve arkadaşları mıydı ? yoksa. Silah zoruyla darbe yapıp, ana yasaayı askıya alıp. iktidarı düşüren ve denizleri yargılayanlar mı ?

ya bu gün anti amerikancı olduğunu söyleyip. altıncı filoyu protesto eden gençlere baltalarla satırlarla saldırıp kanlı ğpazar katliamını yapanlar ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Deniz Gezmis bir kahramandir. Benim icin bir idol'dür. Hayat hikayesini degiisk kitaplardan, degisik gazetelerden okudum. Ben bir hayraniyim, hayranligim savundugu ideoloji'ye degil. Cesareti, dostluk anlayisi, korkusuzlugu, ölüm olsa bile sonunda, yine de korkusuzlugu..

Neye inaniyorsan inan, asla pes etme. Mücadele et. Ey basindaki örtüye göz dikilen müslüman kardesim, mücadelenden vaz gecme!

O zamanin 6. filosu, emperyalizmi, bu zamanin yöküdür. Din düsmanlaridir. Denizi örnek al, korkma, sonunda ölüm bile olsa özgürlügünü savun, basörtünü savun, haklarini savun!

Sevgilerimle..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Deniz Gezmis bir kahramandir. Benim icin bir idol'dür. Hayat hikayesini degiisk kitaplardan, degisik gazetelerden okudum. Ben bir hayraniyim, hayranligim savundugu ideoloji'ye degil. Cesareti, dostluk anlayisi, korkusuzlugu, ölüm olsa bile sonunda, yine de korkusuzlugu..

Neye inaniyorsan inan, asla pes etme. Mücadele et. Ey basindaki örtüye göz dikilen müslüman kardesim, mücadelenden vaz gecme!

O zamanin 6. filosu, emperyalizmi, bu zamanin yöküdür. Din düsmanlaridir. Denizi örnek al, korkma, sonunda ölüm bile olsa özgürlügünü savun, basörtünü savun, haklarini savun!

Sevgilerimle..

:clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgilerimle..

Hiçbir zaman Deniz Gezmiş yüreğinini onurunu taşıtmayız size....

..... kiiiiiim Deniz Gezmiş olabilirki?...

..... Mustafa Kemal Atatürk.

..... Voltare

..... Onlar ki;

..... Dinden, inançtan başka birşey düyünmeyen bilmem ne?...

..... Onların sadece geri kalmış çağlarda inançları...

..... Bizlerin ise dünyayı cennete cevirme çabaları...

..... Onların orta çağı

..... Bizlerin yaşadığımız yeni çağı.

..... Onlar gerilerde,

..... Bizler bugün ve buralarda

..... Onlar küfürbaz

..... Biz ise hala gerçekçiliğin peşinde.

..... Kim haklı dersek!

..... Onlar

..... Nedeni ise,

..... Sadece karanlık, bilinmezlik.

..... Ya biz..

..... El ile tutulabilen, var olabilen gerçekçilik.

..... Onlar buna inanç der

..... Biz ise sevgi, gerçek ve bilinen dünya.

..... Aramızda sadece fark ise;

..... Avucumuzdaki görünen güne ait kum taneleri, gün gibi gerçek olan.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

..... Voltare

..... Onlar ki;

..... Onların orta çağı

..... Onlar gerilerde,

..... Onlar küfürbaz

..... Kim haklı dersek!

..... Onlar

..... Nedeni ise,

..... Ya biz..

..... Aramızda sadece fark ise

Bu ne demek şimdi Dipnot?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bantlarindan biri :)

basa sarip sarip dinletiyor bize

Ben okumuyorum artik, biktim ayni seyleri okumaktan. O hala yaziyo, bikmamis :)

Sadece basini okudum, gectim. atatürkte sizin, denizde sizin, hepsi sizin... sizin olsun bütün kesik baslar demis Sezai Karakoc, cok sevdigim bir sairdir.

Sapkami atiyorum artik irmaga, herseyim sizin olsun, hep sizin kesik baslar.. Ah Ah Sezai efendi, nur icinde yat ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

'[/color] date='May 16 2006, 02:03 PM' post='197436']

Sadece basini okudum, gectim. atatürkte sizin, denizde sizin, hepsi sizin... sizin olsun bütün kesik baslar demis Sezai Karakoc, cok sevdigim bir sairdir.

Sapkami atiyorum artik irmaga, herseyim sizin olsun, hep sizin kesik baslar.. Ah Ah Sezai efendi, nur icinde yat ..

ONLAR BİZİZ VE ONLAR BİZİM.

Aradan çıkın lütfen.

Zamene avuntusu peşindeki bilinmez, inanilmaz ve umulmaz olan.

Siz bize çoooooooooooooooook uzaksınız.

Lütfen...

Siz muhatabımız olamazsınız...

Artık aradan cıkın...

Ve anlayın...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aradan çıkın lütfen.

Lütfen...

Artık aradan cıkın...

Ve anlayın...

Evet siz ve ben bir olamayiz. Bir gün siz olursam Allah o an canimi alsin ve de cehennemlik yapsin. Allah bizim, basörtüsü bizim, cikin aradan dipnot :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nedense hep aynı...

Çok kızıyor ama okumuyor...

Okuyor ama okuduğuna kızdığı için başkaları bunu bilmesin diyor...

Başkaları bilince onlarda okuyacak ve aydınlanacaklar dert burada...

Okuyun arkadaşlar herşeyi okuyun aklınız size doğruları gösterecektir...

Böyle ne olduğunu bilmeyenlere kafa yormayın.....

Türkiye Cumhuriyeti Laik ve kendi ayakları üstünde duran bir Demokratik devlettir...

SOrunlarınım olsada çözeriz bu sorunları...

Düşünce özgürlüğü bizi ileti medeniyetler sevyesine getirecektir...

kisa olanalri okuyorum, uzun yazilarini (zaten copy-past :) ) okumuyorum.

kisisel saldiriladan vazgecsen erdogan.

yildirma taktigi mi, kovalama taktigi mi bu?

Ben dipnot gibi 50 kisiyle tek basima yine mücadele ederim, bosuna üzerime geliyorsunuz.

Bir alman atasözü..

Akilli olan tamam der ve cekilir!!!!!

Tamam siz haklisiniz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aradan çıkın lütfen.

Lütfen...

Artık aradan cıkın...

Ve anlayın...

Nedense hep aynı...

Çok kızıyor ama okumuyor...

Okuyor ama okuduğuna kızdığı için başkaları bunu bilmesin diyor...

Başkaları bilince onlarda okuyacak ve aydınlanacaklar dert burada...

Okuyun arkadaşlar herşeyi okuyun aklınız size doğruları gösterecektir...

Böyle ne olduğunu bilmeyenlere kafa yormayın.....

Türkiye Cumhuriyeti Laik ve kendi ayakları üstünde duran bir Demokratik devlettir...

SOrunlarınım olsada çözeriz bu sorunları...

Düşünce özgürlüğü bizi ileti medeniyetler sevyesine getirecektir...

Hala ne olduğunu anlatamıyorsun arkadaşım....

Hala nesin ne değilsin anlatamıyorsun...

Kendi kendine akıllı demenle akıllı olunsa 6.5 milyar akıllı olurdu...

Anlat anlayılım neyi savunuyorsun Bir gün şeriatçı fikirler birgün batı kültürü almış fikir özgürlüğü savunan kişilik...

Açıkla anlayalım... İkide bir suçluyorsun beni böyle algılıyorlar diye anlat anlatanı anlarız....

Sen pek tartışma kültürü almamışsın...

Bir gün küfür ediyorsun diğer gün kovalanıyorum diyorsun...

Tartışmaya gel kimse senin kişiliğinle uğraşmıyor....

Yanlış sinyaller veriyorsun dedim ya bir gün şeriatçı bir gün fikir özgürlüğü savunan biri...

Anlat anlat anlat...

Evet sevgili Erdoğan bir anlatabilseler...

Bir içlerindeki gizli emelleri ortaya çıkartabilseler...

Bir özgüvenleri olabilse...

Ama ne yazıkki onlar bizim gibi içten değil...

Onlar bu ülkenin vatandaşı olarak hala ikircikli...

hala ikilemdeler...

Çünkü...

Arap ve

Türk olmanın ayırımına varabilmeleri için..

Yüzyıllar gerektiğinin farkına varmanın bilincinde değiller...

Ama suç tabik onlarda değil.

Süç...

Mikser görevi yapan ve kafaları karıştıran..

Bizim dışımızdaki güçlerde...

Biz bunun farkındayız aslında...

Peki ya onlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aradan çıkın lütfen.

Lütfen...

Artık aradan cıkın...

Ve anlayın...

Dipnot tamam senin ideolojini , hayata karsı bakışını anladık ve belli konularda da karsıt fikirlerdeyiz..

Ama yinede o sizin bu bizim demen ne kadar doğru?

Bir arada Atatürk bizim demiştin düşüncen her ne olursa olsun bunları söylemeye hakkın olduğunu düşünmüyorum...

Karşıt fikirlerini dahi sunarken daha ölçülü olman gerekiyor...

Biraz dikkat ve insaf lütfen...

Hem ne olursa olsun haksızlıgın karsısında , davasının arkasında duran insanları desteklemnin hoslugundan ve bu karsıt fikirlerinde desteklenmesinde de ortak payda bulma adına belki de güzellikler oldugunu söylüyoruz ama tamda bu noktada Deniz bizim su sizin diyorsunuz...

Tamam o sizin bu bizim deyip iyice düşman mı kesilelim birbirimize? İstediğiniz bu mu?

Amacınız nedir anlamıyorum...Açıklarsanız sevinirim...

Selam ve dua ile...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

.

Saldırgan 'Ülkücüyüm' dedi...

Danıştay'da bu sabah uğradığı silahlı saldırıda bulunan ve avukat 2. Daire üyesi Mustafa Yücel Özbilgin'i öldüren saldırganlardan AA kendisini 'ülkücü' olarak tanımladı...

Danıştay'da bu sabah uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan Danıştay 2. Daire üyesi Mustafa Yücel Özbilgin, tedavi gördüğü Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde vefat etti.

Özbilgin'in cenazesi yarın Kocatepe Camii'nde kılınacak ikindi namazından sonra Karşıyaka Mezarlığında toprağa verilecek. Özbilgin için ilk tören, emekli vali olması nedeniyle, saat 14.30'da İçişleri Bakanlığı önünde yapılacak. Saat 15.30'da da Danıştay'da tören düzenlenecek.

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Danıştay 2. Dairesi üyelerine yönelik saldırının, biçimine bakıldığında kişisel bir husumetten kaynaklanmadığının anlaşıldığını belirterek, ''Bu saldırıların kurumlarımıza yönelik olmayıp Cumhuriyetimize, özellikle Cumhuriyetimizin değiştirilemez olan demokratik ve laik niteliğine yönelik olduğu anlaşılmaktadır'' dedi.

Gözaltında tutulduğu Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Terörle Mücadele Şubesi'ne getirilen saldırganın üzerinden, İstanbul Barosu'na kayıtlı, 1977 Bingöl Kığı doğumlu ''Alparslan Arslan'' adına düzenlenmiş avukat kimliği çıktı. Glock marka silahın kullanıldığı saldırı sonrası, olay yerinde 5 adet mermi kovanı bulunduğu öğrenildi.

"ÜLKÜCÜYÜM" DİYE TANIMLADI"

Saldırganın, dün de aynı saatlerde Danıştay 2. Daire Başkanlığına geldiği ve başkanın odasının kapısını zorladığı, görevlilerin polise haber vermesi üzerine burayı terk ettiği belirtildi.

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından sorgulanan Arslan'ın ''kendisini ülkücü olarak tanımladığı'', ''türban olaylarından etkilendiğini'' ileri sürdüğü öğrenildi. Saldırganın ''olayı münferit olarak gerçekleştirdiğini ve herhangi bir örgütle bağlantısı olmadığını ısrarla vurguladığı'' bildirildi.

POLİS İKİ KİŞİYİ DAHA ARIYOR

Danıştay 2. Daire Başkanı ve üyelerine yönelik silahlı saldırı olayıyla ilgili gözaltına alınan avukat Alparslan Arslan'ın arabasında, 14'lü bir silahın yanı sıra Başkan ve üyelerin fotoğraflarının yer aldığı gazete kupürü çıktığı bildirildi. Arslan'la bağlantısı olduğu belirtilen 2 kişinin de arandığı kaydedildi. Açık kimlikleri tespit edilen iki kişinin Arslan'la birlikte İstanbul'dan mı geldikleri ya da bu kişilerin Arslan'ın eyleminden önce telefonla mı konuştukları konusunda bir açıklama yapılmadı.

SALDIRIDA KULLANILAN TABANCA ''TEMİZ'' ÇIKTI

Gözaltındaki Alparslan Arslan'ın saldırıda kullandığı bildirilen glock marka tabancanın balistik incelemede her hangi bir olayda kullanılmadığı belirlendi.

Arslan'ın kullandığı arabada bulunan 14'lü tabancanın da balistik incelemeye alındığı ve çalışmaların devam ettiği kaydedildi.

.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aradan çıkın lütfen.

Lütfen...

Artık aradan cıkın...

Ve anlayın...

Dipnot tamam senin ideolojini , hayata karsı bakışını anladık ve belli konularda da karsıt fikirlerdeyiz..

Bir arada Atatürk bizim demiştin düşüncen her ne olursa olsun bunları söylemeye hakkın olduğunu düşünmüyorum...

Karşıt fikirlerini dahi sunarken daha ölçülü olman gerekiyor...

Biraz dikkat ve insaf lütfen...

Hem ne olursa olsun haksızlıgın karsısında , davasının arkasında duran insanları desteklemnin hoslugundan ve bu karsıt fikirlerinde desteklenmesinde de ortak payda bulma adına belki de güzellikler oldugunu söylüyoruz ama tamda bu noktada Deniz bizim su sizin diyorsunuz...

Tamam o sizin bu bizim deyip iyice düşman mı kesilelim birbirimize? İstediğiniz bu mu?

Selam ve dua ile...

Bu konuya açıklık getirirseniz sevineceğim...

Sevgilerle....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aradan çıkın lütfen.

Lütfen...

Artık aradan cıkın...

Ve anlayın...

Evet sevgili Erdoğan bir anlatabilseler...

Bir içlerindeki gizli emelleri ortaya çıkartabilseler...

Bir özgüvenleri olabilse...

Ama ne yazıkki onlar bizim gibi içten değil...

Onlar bu ülkenin vatandaşı olarak hala ikircikli...

hala ikilemdeler...

Çünkü...

Arap ve

Türk olmanın ayırımına varabilmeleri için..

Yüzyıllar gerektiğinin farkına varmanın bilincinde değiller...

Ama suç tabik onlarda değil.

Süç...

Mikser görevi yapan ve kafaları karıştıran..

Bizim dışımızdaki güçlerde...

Biz bunun farkındayız aslında...

Peki ya onlar...

Bu konuya açıklık getirirseniz sevineceğim...

Sevgilerle....

Umarım anlaşılmışımdır sevgili berceste...

Dost sevgilerimle...

.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgilerimle..

..... Voltare

..... Onlar ki;

..... Onların orta çağı

..... Onlar gerilerde,

..... Onlar küfürbaz

..... Kim haklı dersek!

..... Onlar

..... Nedeni ise,

..... Ya biz..

..... Aramızda sadece fark ise;

Sanırım böyle olması gerekiyordu...

Şimdi cevabınızı alırsam sevinirim...

Sevgilerle sevgili dipnot...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam ve dua ile...

KISACA BELİRTİYORUM:

Ülkemizde tek umudun, Atatürk milliyetçiliğinin benimsenmesinde. Bağnazlıktan, gerici tutumlardan uzak, gerçek ulus sevgisinde olduğu inancıdır...

Sadece bunu anlatmaya çalışıyorum sevgili berceste...

Sevgi ve saygılar...

.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

onların kendi dönemlerindeki tahlillerinde

devrimi gerçekleştirmek için feodalizm ve emperyalizme karşı

Milli Demokratik Devrim pratiğini savunuyorlardı

ve bu yönde de birinci hedefleri anti_emperyalist mücadeleydi

Atatürkçü bir çizgide oldukları ve bu çizgiyide gene sol olarak tanımladıkları ve gene Atatürkçülüğün özünde

de yurtseverlik olduğu inancını taşıyorlardı

savundukları gerçekler bunlardır

olmayan şeyleri onların savunduğu mutlak doğru gibi göstermeye çalışmayalım

İşte Atatürkçülüğü öyle bir seviyeye indirgediniz ki her isteyen kendine alet edebilecek bir görüş haline geldi, fakat herkesin Atatürkçülüğü kabul görürken bir türlü müslümanlarınki kabul görmedi, belkide tek gerçek olduğu içindir...

Komünizm ile Atatürkçülüğün ne gibi bir alakası olduğunu anlatırmısın bana?

Komünizm başı ezilesi bir yılandır diyen kişi Atatürk değilmidir? Komünizm in başının ezilmesini öngören bir görüşü nasıl olurda komünizmle eş tutarsınız?

Atatürkün ardına saklanıp siyaset yapma devri kapandığını söylemiştim daha önce...

Asıl sizler içinizdeki gerçeği bir gözler önüne serinde biz görelim artık.

Yıllardır cumhuriyet laiklik, Atatürkçülük gibi değerlerin içini boşaltıp yaygara koparmadaki asıl amacınız nedir?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ülkemizde tek umudun, Atatürk milliyetçiliğinin benimsenmesinde. Bağnazlıktan, gerici tutumlardan uzak, gerçek ulus sevgisinde olduğu inancıdır...

Karar ver dipnot,

Atatürk milliyetçiliğimi, rus komünizmimi?

Hangisi olduğuna karar verin artık.

Ne o yoksa ikiside aynı mı diyeceksin? :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

.

Karar ver dipnot,

Atatürk milliyetçiliğimi, rus komünizmimi?

Hangisi olduğuna karar verin artık.

Ne o yoksa ikiside aynı mı diyeceksin? :D

KISACA BELİRTİYORUM:

Sadece bunu anlatmaya çalışıyorum sevgili hearten...

Sevgi ve saygılar...

.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçek ulus sevgisinin yolu Atatürkçülükten mi geçer? Komünizmden mi?

İkisi arasında bir fark olmalı elbet. Benim anlayamadığım komünistlerin aynı zamanda nasıl Atatürkçü olabildiği?

Lütfen dürüst olalım...

Arkadaşım tekrar ve takrar söylüyorum ben Kominist falan değilim..

Ülkemi sevmek adına,

Vatandaş olmabilmenin sorumluluğunu duymak,

Onurlu bir ülke adına mücadele vermek,

Aydınlanmadan ve her türlü ideolojik kölelikten uzak,

Doğmalar peşinde koşmayan,

Aklın ve bilimin egemen olduğu,

Atatürkçu çağdaşlaşmadan yana,

Sosyal devlet anlayını benimseyen,

Hukukun ve hukuk devletinin egemen olduğu,

Demokrat,

Laik

Ve aklın egemen olduğu hümanist bir düşünceye sahibim...

Sevgi ve sayfılarımla...

.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçek ulus sevgisinin yolu Atatürkçülükten mi geçer? Komünizmden mi?

İkisi arasında bir fark olmalı elbet. Benim anlayamadığım komünistlerin aynı zamanda nasıl Atatürkçü olabildiği?

Lütfen dürüst olalım...

Kavram karışıklıkları üretmekte ve polemik yaratmakta uzman arkadaş...

kendini olduğundan değerli atfeden yeni yazılar yazamana neden olmamak için okuduklarımızı ciddiye alıp sana bir şeyler yazmamak konusunda oldukca dikkatli olmamıza karşın... Bu seferde sen bunu fırasat bilip salladıkca sallıyorsun...Sen insan olmakla olmamak arasındaki farkları anladığın anda beynini bu alıklık deryasından uzaklaştırıp anlayamadığın bir çok şeyin farkına varabilirsin...

Sözünde ve davranışlarında doğruluktan ayrılmayanlara, laf atıp kaçmayı ilke edinmiş birinden böyle bir yakıştırma gelmeside abesle iştigal oluyor ne yazık ki...Senin kafanda oluşan eksik bilgileri, kavram karışıklarını ve bunun sonucu ortaya çıkan ucube sorulara, oturupta üşenmeden birde cevapmı yazmamız gerekiyor be kardeşim...insaf yani...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.