Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forum Ana Sayfasındaki Galeri Bandı Resimlerini Kapatmamıızı İstiyormusunuz?

Admin

10 üye oy verdi

1. 1. Forum Ana Sayfasındaki Galeri Bandı Resimlerini Kapatmamıızı İstiyormusunuz?

• Evet (Kapatın)
      3
    • Hayır (Güzel Açık Kalsın)
      6
    • Olsa da Olur Olmasa da :)
      1

Önerilen İletiler

• Admin

Küçük bir açıklama eklerseniz seviniriz.

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet bence kapatılmalı...

Çünkü hiçbir anlam ifade etmiyor...

Neden...

Çünkü formun kaliteli insanları gördüğüm kadarıyla görsele değil düşünsele önem veriyor...

Bu benim için yeterli bir neden... smile.gif

Saygılar...

DİPNOT...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Evet bence kapatılmalı...

Çünkü hiçbir anlam ifade etmiyor...

Neden...

Çünkü formun kaliteli insanları gördüğüm kadarıyla görsele değil düşünsele önem veriyor...

Bu benim için yeterli bir neden... smile.gif

Saygılar...

DİPNOT...

Bu tür şeylerin insanların kalitesi ile alakası ne! bunu anlamadım desem yerinde olur, biraz açarsanız sevinirim :)

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Çok sıradan gibi geliyor bana :) Bir de daha öncede söylemiştim sanki sayfanın açılma hızını yavaşlatıyor gibi. En azından gizle butonu olsa iyi olur.

Evet çok teşekkürler aslında bu yapılabilir.

İsteyen kapatabilir.

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür şeylerin insanların kalitesi ile alakası ne! bunu anlamadım desem yerinde olur, biraz açarsanız sevinirim smile.gif

Sevgiler

Benim için bu forumda yazan ve paylaşan bütün arkadaşlarım kalitelidir...

En azından bir şekliyle hayatın ucundan tutan ve duracağı yerin önemine gelişen, geliştiren kavramlara anlam yükleyebilecek kişilikte ve duruştadırlar...

Bu da bana yetiyor...

Bunun basit ve anlaşılır açılımı budur...

Saygılar...

DİPNOT...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Benim için bu forumda yazan ve paylaşan bütün arkadaşlarım kalitelidir...

En azından bir şekliyle hayatın ucundan tutan ve duracağı yerin önemine gelişen, geliştiren kavramlara anlam yükleyebilecek kişilikte ve duruştadırlar...

Bu da bana yetiyor...

Bunun basit ve anlaşılır açılımı budur...

Saygılar...

DİPNOT...

İyide şimdi bu kadar genellersek, isteyen insanlar sizin sınıflamanızın veya genellemenizin içine girmiyor olacak (Yani kalitesiz olacak).

Bence diğer üyelerin düşüncelerini açıklamasına yardımcı olacak tarzda açıklamalar daha yararlı olur gibime geliyor.

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İyide şimdi bu kadar genellersek, isteyen insanlar sizin sınıflamanızın veya genellemenizin içine girmiyor olacak (Yani kalitesiz olacak).

Bence diğer üyelerin düşüncelerini açıklamasına yardımcı olacak tarzda açıklamalar daha yararlı olur gibime geliyor.

Sevgiler

Ben genelleme yapmıyorum...

Forumdan bahsediyorum sevgili ChatMaster...

Ve bunun hata olduğunu düşünmüyorum bile...

(ama tabiki düşüncemi belirtmemi istemezseniz, o başka...)

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ben genelleme yapmıyorum...

Forumdan bahsediyorum sevgili ChatMaster...

Saygılar...

Forumdan bahsederken forumu genellediğinizin farkında değilsiniz galiba smile.gif

Chatmaster forumdaki insanlardan bahsediyor.

Ankete sadece üyeler cevap veriyor ve siz ileride bu resimleri sevecek insanların oylarını daha başından kalitesiz insan olarak genelliyorsunuz...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgiler

Bence aslında çok ilgisi var bu konuda dipnota katıılıyorum.

Resimler formla çok ilgisizler, sanki havada ilgisiz asılı kalmışlar, en azından anlam yüklü, düşündürebilen resimler olmasını isterdim.

Benim fikrim de resimlerin kaldırılmasından yana...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forumdan bahsederken forumu genellediğinizin farkında değilsiniz galiba smile.gif

Anlıyorum tabiki ama...

Benim forum anlayışım...

Forumlar toplumsal duyarlılığı daha etkin biçimde yansıtması ve genele hitap etmesidir...

Bunun yerel, lokal ve kişi bazlı anlamı olamaz...

Saygılar...

DİPNOT...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Resimler formla çok ilgisizler, sanki havada ilgisiz asılı kalmışlar, en azından anlam yüklü, düşündürebilen resimler olmasını isterdim.

Ben de deniz kızına katılıyorum. Kediler güzel ama daha anlamlı ve forumla alakalı resimler olabilirse daha iyi olur kanaatindeyim. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

forumla alakalı resimler olabilirse daha iyi olur kanaatindeyim. smile.gif

Sevgili Doğrucudavut,

Öncelikle sanırım Galeri bölümünün işlevi konusunda bir bilinmezlik var biraz ona deyinelim.

Bu bizim kontrol ettiğimiz ama sizin galeri oluşturarak resim yüklediğiniz bir yer

Burada yayınlan son 5 resim o gördüğünüz banta yansıyor.

Sevgilier

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anlıyorum tabiki ama...

Benim forum anlayışım...

Forumlar toplumsal duyarlılığı daha etkin biçimde yansıtması ve genele hitap etmesidir...

Bunun yerel, lokal ve kişi bazlı anlamı olamaz...

Saygılar...

DİPNOT...

Benim de anlatmaya çalıştığım aslında resimlerin formu birazda anlatabilmesi.

Toplumsal bazdaki sorunlara göre resimler olbilir mesela, sözcükler olmadan insanları biraz daha düşündürmeye yönelik olması daha farklı olur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben resimlerin kalmasından yanayım,benim gözlerimi rahatsız etmiyorlar,ama isteyenler için kapatma seçeneği olabilir.. :)

Resimler güzeldir..Ben bir tek resimle düşüncelerimi ifade edebilirim yeri geldiğinde...Orada zevklerimize göre resimlerin durması da bizim elimizde anladığım kadarıyla.. ;)

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Resimler formla çok ilgisizler, sanki havada ilgisiz asılı kalmışlar

Ben de deniz kızına katılıyorum. Kediler güzel ama daha anlamlı ve forumla alakalı resimler olabilirse daha iyi olur kanaatindeyim.

Öncelikle düzelteyim, onlar resim değil birer fotoğraf :)

Ve devam edeyim;

Fotoğrafların misafir üyelere gösterilmemesini, yalnızca üyelere görüntülenmesini ve sadece üyelerin birlikte iken çektirdikleri fotoğrafların olmasını isterdim. Kaynaşmayı teşvik babında :)

Selamlar, sevgiler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Doğrucudavut,

Öncelikle sanırım Galeri bölümünün işlevi konusunda bir bilinmezlik var biraz ona deyinelim.

Bu bizim kontrol ettiğimiz ama sizin galeri oluşturarak resim yüklediğiniz bir yer

Burada yayınlan son 5 resim o gördüğünüz banta yansıyor.

Sayın Chatmaster,

Evet bunu diğer öneri başlığında sormuştum :

Forum'un yeni yüzü ve yapılan düzenlemeler güzel olmuş, ben beğendim. Hem görsel hem de içerik olarak yenilikler var. Bu sayede forum daha kolay kullanılır ( kullanıcı dostu ) olmuş. Özellikle, üst bant bölümünün toparlanması iyi olmuş. Galeri bölümününün işlevini tam anlamadım ama kedi fotografları da hoş olmuş. :)

Sayın Chatmaster'a ve diğer emeği geçenlere teşekkür ederim kendi adıma. :clover:

Bu arada nacizane önerim; konu başlıklarının sınıflandırılmasının biraz daha netleştirilmesi, içiçe geçmiş alt konuların birbirinden ayrılmasıdır.

Şimdi farkettim; ileti düzenlemek de çok daha hızlı ve kolay olmuş. Teşekkürler.

Tahmin ettim sebebini ama bu fotograflar forumdaşlara özel olduğundan, herhalde yine eskisi gibi login olmayanların görüntülemesi mümkün olmamalı diye düşünüyorum.

Ayrıca, Radya'nın dediği gibi görülebilmesi seçime bağlı hale de getirilebilir.

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim de anlatmaya çalıştığım aslında resimlerin formu birazda anlatabilmesi.

Toplumsal bazdaki sorunlara göre resimler olbilir mesela, sözcükler olmadan insanları biraz daha düşündürmeye yönelik olması daha farklı olur.

Peki bu hangi bakış açısına göre olacak ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forumun bir foto galerisi zaten var. isteyenler buradan paylaşım yapabiliyorlar. bence gereksiz. diğer üyelerin de dikkatini çektiğini sanmıyorum.

Forumun bir foto galerisi var evet. Ama toplasan 5 kişinin fotoğrafı ya var ya yok. Ki bunlardan biri de benim :)

Gerçek hayatta neyi paylaşabildik ki? Neyi paylaşabildiniz ya da?

Özendirici olmaz mı bu yani?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir cok uyenin foto galerisinin varligindan habersiz oldugundan eminim, sadece guncel konulara veya politika bolumuyle mesgul olduklari icin diger bolumleri karistirmak gibi bir luksleri olduklarini sanmiyorum, ayrica galeri bandinin ne gibi bir zarari olabilirki her resimin bir hikayesi vardir biraz hayal gucumuzu kullanirsak bir zarari degil aksina resimlerden cikaracagimiz cok dersler olabilir...

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Şu şekilde bir çözümle bu konuyu sonlandırıyoruz.

Galeri resimlerini

En alta kaydırdık

Açılıp kapatılabilir yaptık

Rasgele 5 resim seçtik

artık en son resimler değil rasgele 5 resim gösterecek

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.