Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

VAKIT YAZARI KÜCÜK KIZA TECAVÜZDEN GÖZALTINDA!

Efendi Türkler

Önerilen İletiler

Tüm hayatlarını ileride öldükten sonra yaşayacakları cinsel hayata endeksli sürdüren bu insanların zeka yada akıl noktasında aldıkları puan olsa olsa -birmilyon filandır....

Millet bu tip yazılan çizilenden dolayı İslam Dini ni cinsel bir sapkınlık olarak görüyor...

Pes!

Bektaşi camiye gitmiş. Hoca hütbede konuşuyor.

- İbadetinizi güzel yaparsanız, diğer tarafta cennetle olursunuz. Orada sizin emrinizde huriler olacak, sonsuz kere ilişkiler yaşayacaksınız. Günahtan uzak durun. Şarap içmeyin. O şarap şişeleri sırattan geçerken sizi boynunuzdan aşağıya çekecek.....

Bektaşı bir iki sıkılmış, yarı sesli yarı sessiz;

- Hocam o şarap şişeleri dolumu? demiş

Hoca;

- Bire günehkar, sen öbür tarafı dolu şarap şişeleri ile meyhanemi sanırsın..

- E hocam onca hatunla sen öbür tarafı ********* sanırsın?

* * *

Bu adamlar ne zaman dini ve ilmi bacaklarının arasından çıkarır ve gerçek AKIL ile düşünüp uygulamaya başlarlar; hah işte o zaman müreffeh yarınlar bizim olur. Adam şeyh olmuş ama hala HAYVANİ NEFSten arınamamış... Hani ne derler, "olum sen adam olmazsın" işte öyle birşey...

Saygılarımla

Not: "tek eşlilik erkeğe zülümdür" diyen zavallı.... Eğer nefsine hakim olamıyorsan; oruç tut oruççç... Hem aç karnına, hem aklına, hem gözüne, hem diline tut. karnını aç bırakarak oruçtan feyz alamazsın. *************

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu adamlar ne zaman dini ve ilmi bacaklarının arasından çıkarır ve gerçek AKIL ile düşünüp uygulamaya başlarlar; hah işte o zaman müreffeh yarınlar bizim olur. Adam şeyh olmuş ama hala HAYVANİ NEFSten arınamamış... Hani ne derler, "olum sen adam olmazsın" işte öyle birşey...

Saygılarımla

:clover:

Bati dünyasi yani halklari bizim Dinimiz gibi calisiyor!!! bizlerde onlarin Dini gibi karma karışık..

:shuriken:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:clover:

Bati dünyasi yani halklari bizim Dinimiz gibi calisiyor!!! bizlerde onlarin Dini gibi karma karışık..

Birçok insan bana tepki gösterecek ama bizim şuan uyguladığımız yada bize öğretilen "islam"mıdır?

Yoksa islam diye başka birşeylerimi önümüze koydular? Ne zaman birilerinin kesesine engel olsak, ya mason ilan ediliyoruz, yada dinsiz! Hatta komünist bile dediler bana :angry: !

Oysa, "gerçek islam budur? " diye biraz araştırma yapınca, karşıma Selçuklu gibi devlet çıkıyor... Osmanlı ile alakası olmayan...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugünkü gazetelerde bir haber;

Vakit Gazetesi Bulmacası

Yani deniyor ki, müslüman olmayanlar için değmezdi. İşte budur bu insanların müslümanlıkları.

Allah adına adam keser, gavur için ölmeye gelmezler. İnsanların yaşam hakkına saygı diye birşey bilmezler.

Onların lügatında "yandaş" vardır. Bunlar kendi aralarında iyi anlaşır; Atarsın kömürü bunların önüne, atarsın makarnayı, atarsın maaşı, atarsın banka kredisini, anlaşırlar.

Başkasının canı, malı, namusu onlar için önemli değildir. Bu bügün Amerika için olur, yarın Portekiz, öbürgün Japonya, sonra ne bileyim Papua Yeni Gine bile olabilir. Acımazlar, düşünmezler,cebine ve çevresine bakar sadece. Herhangi bir fayda göremeyecekse "değer mi?" diye düşünür, değmeyeceğine anında karar verir, unutur hemen. Bunların demokratlığı bu kadar işte, kendine müslüman, kendine demokrat.

Ama Suudi devleti Allah adına "Türk berber" keserken, bunlardan hiçbirinin sesi çıkmaz. Değer miydi demezler. Gözler çevrilir, sırt dönülür, yokmuş gibi yapılır. Dedim ya;

Kendine müslüman.

Kendine demokrat.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kendisine demorat,kendisine müslüman...kendisine insan olan kim olursa olsun yazılacak tek şey;kimin olduğuna bakmaksızın...??????????? gibi bir(yazmak isterdim ama forum kuralları var) ifade...ne koymak isterseniz onu koyun yazamadığım kısma.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Birçok insan bana tepki gösterecek ama bizim şuan uyguladığımız yada bize öğretilen "islam"mıdır?

Yoksa islam diye başka birşeylerimi önümüze koydular? Ne zaman birilerinin kesesine engel olsak, ya mason ilan ediliyoruz, yada dinsiz! Hatta komünist bile dediler bana :angry: !

Oysa, "gerçek islam budur? " diye biraz araştırma yapınca, karşıma Selçuklu gibi devlet çıkıyor... Osmanlı ile alakası olmayan...

Sayin degerli 'Simalyildizi kardesim, Abicim eger bir ülke seriatla yönetilirse artik o emperyalistlerin piyonudur artik avuclarindadir ama bir ülke daha kendi bayraginin etrafindasindaysa o ülke emperyalistlere tehlike arz eder???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
14 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunudğu gerekçesi ile tutuklanan Hüseyin Üzmez, "bana kola içirdiler" derken kız ve ailesi şikayetlerini geri aldı...

Bursa'da 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel sarkıntılık yaptığı iddiasıyla yargılanan gazeteci yazar Hüseyin Üzmez, hakkındaki iddiaları yalanlayarak, "Bana kola içirdiler, sonra istifra ettim. Olayları hatırlamıyorum. Mağdure kızın annesi sekreterimdi, evimde kalıyorlardı. Onlara karşı herhangi bir suç işlemedim" dedi. Kızının cinsel istismarına aracılık ettiği iddiasıyla tutuklu yargılanan L.Ç. de suçlamaları kabul etmedi. Mahkemede ifade değiştiren 14 yaşındaki mağdure cinsel istismar olmadığını ifade ederken, müşteki sıfatıyla ifade veren babası da şikayetini geri aldı. Ancak mahkeme tutuklu sanık Hüseyin Üzmez ile anne L.Ç.'nin tahliye taleplerini reddetti.

14 yaşındaki kızın beden ve ruh sağlığını bozacak şekilde cinsel istismar suçundan hakkında dava açılan yazar Hüseyin Üzmez(76) ve mağdurenin annesi L.Ç. 4.Ağır Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıktı. 30 yıla kadar hapsi talep edilen Hüseyin Üzmez, suçlamaları reddederek, "Bana lokantada kola içirdiler. İstifra ettim. Sonraki olayları hatırlamıyorum. Mağdurenin annesi benim sekreterimdi. Evimde misafir ettim. Onlara karşı suç işlemem söz konusu olamaz" dedi.

Mağdure B.Ç.'nin tutuklu annesi L.Ç. de suçlamaları kabul etmedi. Yurtta kalan ve 2 pedagog eşliğinde ifade veren B.Ç. ise, "Cinsel istismar olmadı" diye konuştu. Mağdurenin babası Bekir Ç. de mahkemede şikayetini geri aldı.

Duruşma sonunda mahkeme heyeti sanıkların tahliye taleplerini reddederek duruşmayı 28 Ekim tarihine erteledi. Annesi ve Hüseyin Üzmez'e tahliye kararı çıkmaması üzerine 14 yaşındaki mağdure gözyaşlarına boğuldu. Sanıklar tekrar Bursa Cezaevi'ne götürüldüler.

Hayret ki ne hayret...Demek ki, kendi başına dahi birşey içmekten aciz, sanki 3 yaşındaki çocuğa mama verilmiş. Sana, kim niye kola içirsin diyeceğim, her istifra eden bir kızın üzerine atlasaydı diyeceğim de...

Allah ....neyse lanet okumayacağım oruçlu oruçlu...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tecavüzün bedelı acaba ne kadarı buldu,bu tabııkı bır sır olarak kalacaktır.Ama bu büyük müslüman!yarın tahlıye edılecek ve sırıtarak gördünüzmü Allah masumun yanıdadır dıyerek yıne müslüman!gazetesıne gıdecek ve yazılarını yazmaya devam edecek, vıcdanı rahat edecekmı dıyenler olabılır belkı ama vıcdan varsa rahat edet veya huzursuz olur yoksa zaten böyle bır sorunda olmaz.

Hanı 10 kat bınadan düsüpte bacagı kırılmamak dıye buna denır,demekkı babada anada kızda hep yalan söyledıler ve sımdı akılları baslarına geldı dogruyu söyledıler,suclu ıse gazoz oldu.

Bol sanslar Hüseyın Üzmez,artık kım tutar senı nasıl olsa koruyucu meleklerın sana el attılar,

Bu sarkı burda bıtmez yola devam...

saygılarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Daha önceleri Hüseyin Üzmezin tv.yorumlarında hemen her konuşmasında din iman Allah gibi kelimeler kullanarak, hatta sıkışıncada ALLAH büyüktür diyerek insanların tv.başlarında kimini çıldırtır kiminin de adeta yüreğine su serperdi.

Şimdi bende evet,ALLAH gerçekten ne kadar büyükmüş ki yapanın yanına kar kalmıyor

Birde ben iftiraya uğradım diyor.Sen yetmiş yaşında bir insansın o kızın evinde kalmayı ne kadar kendine yakıştırıyorsun ?Ayrıca sana iftirayı neden atsın seninle on dört yaşındaki bir çocuğun ne işi olabilirki sana iftira atsın.Şimdi yeniden evet Hüseyin efendi gerçekten ALLAH ne kadar büyükmüş değilmi ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bundan yıllar önce bir arkadaşım bana bir kitap tavsiye etti,"bir çeşit biyografi,yazar kendi Necip Fazıl,ve Osman Yüksel Serdengeçti ile olan hapishane anılarını anlatmış"dedi bir Necip Fazıl fanatiği olarak kitabı hiç düşünmeden aldım okudum müthiş bir kitabtı yer,yer gülerek ve bazende gözlerim dolarak,o büyük şairlerin insani yönlerini ve zaaflarını..yazarın adını ilk kez o zaman duymuştum Hüseyin Üzmez..

Sonrasında bir iki kitabını daha okudum,arkasından bir döneme damgasını vuran aczimendi şeyhi ve güzel müridinin aşk hikayesinde ev sahibi olarak karşımıza çıktı..

Şimdide bu af edilmez çirkin ötesi olayla,basından takip ettiğim kadarı ile (günahı vebali yazanın boynuna) işin içerisinde küçük kızında annesinin olduğu,beni olay içerisinde en çok etkileyen kısım bu..

Bir anne maddi çıkar için çocuğunu gözden çıkartabilirmi?

Aklım almıyor karşındaki insanın sapık eğilimleri olduğunu bile,bile zamanı ve mekanı ayarlayarak çocuğunu ona teslim etmek ve durumdan rahatsız olan çocuğuna "sabret"diye tembihte bulunmak,kendini savunmak içinde (bugünkü milliyette)"Üzmez ile cinsel birliktelik yaşadığımda erkekliğinin uyanmadığını, kızıma bir zarar veremeyeceğini bildiğimden Üzmez’in kızım ile birlikte kalıp kendini tatmin etmesine bir nevi göz yumdum"..diye açıklamada bulunmak..Özrü kabahatinden büyük peki ne için?Para için,bu mazeretmi?

Para nasıl birşey ki insan kendi çocuğunu bu uğurda feda edebiliyor?

Bülent Ersoy'la evlenen genç delikanlının(adı Armağandı yanılmıyorsam) anneside böyle birşeyler söylemişti tam olarak hatırlamıyorum ama yaklaşık şöyleydi"aralarında karı koca ilişkisi yok ama ben asla ayrılmalarından taraf değilim"26 yaşlarında genç bir delikanlı 60 yaşlarında erkektende dönme bir kadın!!! ve bu evliliğe aralarında hiç birşey olmadığını söyleyip destek veren bir anne ne için?Para..

1,5 yaşındaki bebek olayına girmeyeceğim bile hepiniz biliyorsunuz zaten,peki ya onun annesi?

Ben onu bunu bilmem bu insanların işlediği suçların ceza yaptırımı az,cezaların ağırlaştırılıp olayın içerisinde ki anne ve babalarından suçu işleyenle aynı şekilde yargılanmaları sağlanmalıdır..

Türkiyede zaten tecavüz suçunun çok büyük bir caydırıcılığı yok,buda sapıkların işine yarıyor maalesef..

Özellikle söz konusu olan çocuklarsa ya müebbet hücre cezası yada idamdan başka bir şey tanımıyorum...

Aynen katılıyorum sevgili suheda, yanlız şunuda eklemek istiyorum bu tecavücülerle beraber terör üyelerine ve destekcilerinde aynı cezanın uyguklanması gerekir diyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bundan yıllar önce bir arkadaşım bana bir kitap tavsiye etti,"bir çeşit biyografi,yazar kendi Necip Fazıl,ve Osman Yüksel Serdengeçti ile olan hapishane anılarını anlatmış"dedi bir Necip Fazıl fanatiği olarak kitabı hiç düşünmeden aldım okudum müthiş bir kitabtı yer,yer gülerek ve bazende gözlerim dolarak,o büyük şairlerin insani yönlerini ve zaaflarını..yazarın adını ilk kez o zaman duymuştum Hüseyin Üzmez..

Sonrasında bir iki kitabını daha okudum,arkasından bir döneme damgasını vuran aczimendi şeyhi ve güzel müridinin aşk hikayesinde ev sahibi olarak karşımıza çıktı..

Şimdide bu af edilmez çirkin ötesi olayla,basından takip ettiğim kadarı ile (günahı vebali yazanın boynuna) işin içerisinde küçük kızında annesinin olduğu,beni olay içerisinde en çok etkileyen kısım bu..

Bir anne maddi çıkar için çocuğunu gözden çıkartabilirmi?

Aklım almıyor karşındaki insanın sapık eğilimleri olduğunu bile,bile zamanı ve mekanı ayarlayarak çocuğunu ona teslim etmek ve durumdan rahatsız olan çocuğuna "sabret"diye tembihte bulunmak,kendini savunmak içinde (bugünkü milliyette)"Üzmez ile cinsel birliktelik yaşadığımda erkekliğinin uyanmadığını, kızıma bir zarar veremeyeceğini bildiğimden Üzmez’in kızım ile birlikte kalıp kendini tatmin etmesine bir nevi göz yumdum"..diye açıklamada bulunmak..Özrü kabahatinden büyük peki ne için?Para için,bu mazeretmi?

Para nasıl birşey ki insan kendi çocuğunu bu uğurda feda edebiliyor?

Bülent Ersoy'la evlenen genç delikanlının(adı Armağandı yanılmıyorsam) anneside böyle birşeyler söylemişti tam olarak hatırlamıyorum ama yaklaşık şöyleydi"aralarında karı koca ilişkisi yok ama ben asla ayrılmalarından taraf değilim"26 yaşlarında genç bir delikanlı 60 yaşlarında erkektende dönme bir kadın!!! ve bu evliliğe aralarında hiç birşey olmadığını söyleyip destek veren bir anne ne için?Para..

1,5 yaşındaki bebek olayına girmeyeceğim bile hepiniz biliyorsunuz zaten,peki ya onun annesi?

Ben onu bunu bilmem bu insanların işlediği suçların ceza yaptırımı az,cezaların ağırlaştırılıp olayın içerisinde ki anne ve babalarından suçu işleyenle aynı şekilde yargılanmaları sağlanmalıdır..

Türkiyede zaten tecavüz suçunun çok büyük bir caydırıcılığı yok,buda sapıkların işine yarıyor maalesef..

Özellikle söz konusu olan çocuklarsa ya müebbet hücre cezası yada idamdan başka bir şey tanımıyorum...

Evet cezaları çok çok ağırlaştırılmalı... ama yeterlimi?

Tecavüzden içeride yatan adam aftan çıkıyor ve tamı tamına 15 gün sonra yine tecavüzden yakalanıyor...

Konunun aslı tamamen eğitimden geçiyor..

Yukarıda bazı (acı veren) örneklemelerde bulunmuşsunuz. Hiç bir sağlıklı insan anlattığınız o vahim şeyleri aklından bile geçirmez. Bu vakaa ların baş rölündekilerin hepside ruh hastası bence... Ve işin diğer bir ayağı var. Maalesef toplumumuzda cinsel eğitim yaşı (9-15) tamamen yasaklar ve öcülerle geçmekte. Ben cinsellik serbest olsun düşüncesinde filan değilim. Cinselliğin sere serpe serbest olması daha vahim sonuçlar doğurur. Ama açıkça ruhsal anlamda ne tür etkileri olduğu ortaya konmalı ve gençlerimiz daha yolun başında cinsel fikir olgunluğunu bilmeli...

Dinin bile mükafat adına cinsellik olarak kullanılması bile sapıklı-sapkınlık hastalığını ortaya çıkarmaktadır...

Eğitim şart; ama maalesef en başta bu eğitimi verecek olan insanlar, böyle garip sapkınlıklar içinde! Eğer iftira bile olsa; yalan bile olsa; din anlamında bunca ağız dolusu laf edenlerin, dine saygılarından dolayı çok dikkatli davranması gerekir... Bir öğretmen ne kadar başarılı olursa olsun, hoş olmayan yerden arkadaş tutmuşsa, yazıklar olsun....

Allah başımızdan aklı başında büyükleri eksik etmesin, bu ******* da acil şifalar versin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Vakit yazarı Hüseyin Üzmez'in şok görüntüleri!

FOX Haber, küçük bir kıza cinsel saldırı suçundan yargılanan ve bu nedenle cezaevinde tutuklu bulunan Vakit yazarı Hüseyin Üzmez'in şok görüntelerini yayınladı. Hüseyin Üzmez'in namaz kılanlarla ilgili çirkin benzetmeleri çok konuşulacak.

Görüntülerde bir tarikat evinde zikir törenine katılan Hüseyin Üzmez, coştukça coşuyor. İlahilerle başlayan zikir töreni, Haydar Haydar türküleriyle ilerleyen saatlerde sıra gecesine dönüşürken, Hüseyin Üzmez'in dili de çözülüyor.

-http://www12.gazetevatan.com/video/video.asp?vid=5605-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Konu hakkında yazmak istiyorum ancak gündem hızla değişiyor. Neticesinde Üzmez'in en ağır ceza ile cezalandırılacağına inancım sonsuz. Adalet, hak, hukuk tartışmaları sürüyor nitekim.

Üzmez canlı yayında öfke kustu. Zat-ı şahane ekranda döktürdü.

İşte Hüseyin Üzmez'i tahliye ettiren rapor denildi. Üşenmeyiniz okuyunuz.

'Kız sağlam' diyen heyet çürük! denildi.

Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu da rapora itiraz etti. ""Olayda mağdur olan çocuktur. Hiç kimse aksini savunamaz. Toplumsal, vicdani ve hukuki açıdan kabul edilemeyecek bir fiildir. Korunması gereken çocuktur. Onun yüksek yararı için ne gerekiyorsa yapacağız. Haklarını korumaya ve çıkarlarını savunmaya sonuna kadar devam edeceğiz" dedi. Demedi mi? Dedi.

Zat-ı şahane geçmişi ile örnek verdi;

Aynı "ben gazeteci vurmuş adamım" der gibi;

Ben olmasam fahişe olurlardı

Takipteyim.

Herkes duysun, herkes bilsin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Konu hakkında yazmak istiyorum ancak gündem hızla değişiyor. Neticesinde Üzmez'in en ağır ceza ile cezalandırılacağına inancım sonsuz. Adalet, hak, hukuk tartışmaları sürüyor nitekim.

cezalandırılacağına inancım sonsuz... benim sonsuz degil Sayin 'Can Taylan

Birilerine göre kız reşit...

Reşit oluncada bu normal olmuyormu...

birilerinin sesiz kalmasi birilerinin kitabina uygun oldugunu gösterir, uygunsa cezalandirmak onlarin haddine degildir! cezalandiracaklarina inanmiyorum..

Artik Ülkemiz onlarin kitablarindaki var olan sayfalarla yönetiliyor artik bunun farkina varalim...

aciktan aciga savunmasina savunacaklarda? iste bu noktada neden teredüt ettiklerini bilmiyorum?

Takipteyim... diyorsun :lol: şöyle geriye dogru baksan neler neler takipsizlikten neler neler yitirmedik ki bunu israrla takip edelim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence artık bu konuyu tartısmanın anlamı yok.. bu adam tecavüzden suclu bile bulunsaki artık bu ulkede adaletin öyle işleyecegine inanmıyorum hadi diyelimki suclu bulundu.. kız yada ailesi sonuna kadar suclasalarda bu adam omur boyu mueebt alsa kendisi cıkıp evet tecavüz ettim bununlada gurur duyuyorum dese bile ki bir onu demedigi kaldı bu ulkenin cumhurbaskanı onuda affedecektir... işte bundan şüphe duymuyorum artık...

bu ülkede artık bunlar gibi adamların suclu bulunup ceza alacaklarına inanmıyorum artık... bunlar cıkıp sokak ortasında adamda kesseler, bunlar artık kucuk cocuklara tecavuz edip dağada kaldırsalar, bu adamlar cıkıp göz göre göre bu yolsuzluk yapıp hırsızlık yapıp sucları sabitlense bile bu adamların yaına kar kalacaktır.. adli tıp kurumu duzgun rapor hazırlasa bile, baskı altındaki hakimler savcılar gorevlerini yerine getirseler bile nasıl olsa buyuk cumhurbaskanımız devreye girecektir.. artık düzen böyle..!!!!! eminim bircoklarının hosuna gidiyordur bu yeni adil düzen.....!!!!

Durmak Yok Yola Devam..!!!!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence artık bu konuyu tartısmanın anlamı yok.. bu adam tecavüzden suclu bile bulunsaki artık bu ulkede adaletin öyle işleyecegine inanmıyorum hadi diyelimki suclu bulundu.. kız yada ailesi sonuna kadar suclasalarda bu adam omur boyu mueebt alsa kendisi cıkıp evet tecavüz ettim bununlada gurur duyuyorum dese bile ki bir onu demedigi kaldı bu ulkenin cumhurbaskanı onuda affedecektir... işte bundan şüphe duymuyorum artık...

bu ülkede artık bunlar gibi adamların suclu bulunup ceza alacaklarına inanmıyorum artık... bunlar cıkıp sokak ortasında adamda kesseler, bunlar artık kucuk cocuklara tecavuz edip dağada kaldırsalar, bu adamlar cıkıp göz göre göre bu yolsuzluk yapıp hırsızlık yapıp sucları sabitlense bile bu adamların yaına kar kalacaktır.. adli tıp kurumu duzgun rapor hazırlasa bile, baskı altındaki hakimler savcılar gorevlerini yerine getirseler bile nasıl olsa buyuk cumhurbaskanımız devreye girecektir.. artık düzen böyle..!!!!! eminim bircoklarının hosuna gidiyordur bu yeni adil düzen.....!!!!

Durmak Yok Yola Devam..!!!!!!!

Ben olmasam fahişe olurlardı

iste bu arsizlikla onlar kazandı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cezalandırılacağına inancım sonsuz... benim sonsuz degil Sayin 'Can Taylan

Birilerine göre kız reşit...

Reşit oluncada bu normal olmuyormu...

birilerinin sesiz kalmasi birilerinin kitabina uygun oldugunu gösterir, uygunsa cezalandirmak onlarin haddine degildir! cezalandiracaklarina inanmiyorum..

Artik Ülkemiz onlarin kitablarindaki var olan sayfalarla yönetiliyor artik bunun farkina varalim...

aciktan aciga savunmasina savunacaklarda? iste bu noktada neden teredüt ettiklerini bilmiyorum?

Takipteyim... diyorsun :lol: şöyle geriye dogru baksan neler neler takipsizlikten neler neler yitirmedik ki bunu israrla takip edelim.

Kaybettiğin şeyin ne olduğunun farkındasın değil mi?

Devlete ve adalete güvenimizi sıfırlarsak yaşayamayız. Haksız değilsin ancak biraz daha sakin düşünmeli, serinkanlı yaklaşmalı diye düşünüyorum. Aksi halde suçu ve suçluyu övmenin, korumanın, desteklemenin gerçekliğine inanırsak bir gün biz de suçlu konumuna düşme konusunda tereddüt etmeyiz. Ondan sonra memleket Teksas gibi olur :)

Ben takipteyim. Sen olmayabilirsin. Bundan önceki mevzuları da takip etmemiş olabilirsin.

Benim neyi takip etmediğimin çetelesini de tutmamışsın. Velhasıl hakkımdaki yorumunu anlamsız buldum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kaybettiğin şeyin ne olduğunun farkındasın değil mi?

Devlete ve adalete güvenimizi sıfırlarsak yaşayamayız. Haksız değilsin ancak biraz daha sakin düşünmeli, serinkanlı yaklaşmalı diye düşünüyorum. Aksi halde suçu ve suçluyu övmenin, korumanın, desteklemenin gerçekliğine inanırsak bir gün biz de suçlu konumuna düşme konusunda tereddüt etmeyiz. Ondan sonra memleket Teksas gibi olur :)

Ben takipteyim. Sen olmayabilirsin. Bundan önceki mevzuları da takip etmemiş olabilirsin.

Benim neyi takip etmediğimin çetelesini de tutmamışsın. Velhasıl hakkımdaki yorumunu anlamsız buldum.

Memleketimiz zaten dünyada esi olmayan bir kaosun icinde degilmi bak japonlarin ünlü gaztecisi bile ergenokonu izlemeye geldi!!! bizim gaztecilerde ergenokonu birakti onu izliyor :lol: bilmem farkindamisin..

ergenokonu izleyenler zadece birbirini izleyen gazteciler kaldi :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hüseyin Üzmez hasta mı Suçlumu :excl:

1)Cinsel taciz ve istismar olaylarında kurbanlar kadar faillerin de muayenesi gerekir. Sayın Hüseyin Üzmez'in psikiyatrik kontroldan geçmemesi çok şaşırtıcı. -_-

2)Çocuğa cinsel taciz suçundan sanık Sayın Hüseyin Üzmez'le ilgili Adli Tıp Raporu ciddi şekilde tartışılıyor. Ancak tartışma hep çocuk çevresinde dolaşıyor. :unsure: "Çocukta cinsel taciz sonucu nasıl fiziksel veya ruhsal hasar olmazmış" tepkisi var.

Fakat asıl tartışılması ve kamu vicdanının rahatlatılması gereken konu çocuk değil 78 yaşındaki aktördür. Muayene edilmesi ve hasta olup olmadığının değerlendirilmesi gereken kişi odur. 65 yaşını geçen bir kişi notere işlem için gittiğinde 'Akıl zayıflığı, hastalığı veya bunama belirtileri' olup olmadığına dair Psikiyatrik Rapor istenir. Sağlam raporu olmayanlara verilecek her karar da bu eksiklik Yargıtayca bozma nedeni olarak kabul edilir. Eğer cinsel davranım bozukluğu 'Seks Bağımlılığı' tanısını alıyorsa ceza azami sınırlardan verilir.

3)Üzmez'in cezaevinden çıkar çıkmaz televizyonlarda boy göstermesi, olayı küçümsemesi, fevri konuşmaları, kendisine kızların asıldığını övünerek anlatması, kişilik değişikliği gösteren bir tür bunama belirtilerini çağrıştırmaktadır. 'Disinhibisyon' denilen araz da kişi isteklerini, konuşmalarını, öfkesini denetlemeyi başaramaz. Sayın Üzmez'in davranışsal belirtileri olan kişilik değişimi biçiminde bir tür bunama içinde olması kuvvetli bir ihtimaldir.

4) Hüseyin Üzmez'in eşinin pişkin tavırları çok şaşırtıcı ve bilincsizce. Hiç mi kadınlık onuru yok, bu nasıl dindarlık anlayışı?

Bunlar olayın zavallı tarafları Demek ki insanlar nefislerini ve menfaatlerini herşeyden daha çok seviyorlar ve inançlarını kolayca ucuza satabiliyorlar.

Eğer Sayın Hüseyin Üzmez sağlıklı bir insan ise vicdanının sesini dinler inzivaya çekilirdi. Hem kıza ve ailesine zarar vermemiş olur hemde dostlarının yüzüne bakabileceği, başı dik dolaşabileceği güne kadar aklanmayı beklerdi. Ama nerde .... :angry:

Onu savunan kollayan dostları Hüseyin Üzmez'le torunları ve kızlarını aynı evde bırakıp bırakamayacaklarını düşünsünler. :excl: Mutlaka tavır koysunlar :( . Buna faydalı mahalle baskısı denilir, :D toplumu ve gelecek kuşakları korumuş oluruz. :wub:

Bunlar da olayın olmasını istediğimiz ama bu gidişle göremeyeceğimiz tarafları

neşe ile kalın :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İNTERNETHABER

Hüseyin Üzmez'i kurtaran tartışmalı Adli Tıp Kurumu raporunu hazırlayan uzmanların tehdit aldıkları ortaya çıktı. Rapora imza atan Prof. Dr. Seyfettin Uludağ, Üzmez raporuyla ilgili olarak karısından bile tepki aldığını söyledi. Prof. Uludağ, "kararımız doğru ancak bir baba olarak rahatsızım" dedi.

pöh.... :blushing:

Neşe ile kalın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İNTERNETHABER

Hüseyin Üzmez'i kurtaran tartışmalı Adli Tıp Kurumu raporunu hazırlayan uzmanların tehdit aldıkları ortaya çıktı. Rapora imza atan Prof. Dr. Seyfettin Uludağ, Üzmez raporuyla ilgili olarak karısından bile tepki aldığını söyledi. Prof. Uludağ, "kararımız doğru ancak bir baba olarak rahatsızım" dedi.

pöh.... :blushing:

Neşe ile kalın

Neşe ile kalmak :unsure: mı? Sabah tv lerde yer alan programlara biraz çok değil yani 15 dakika bakmanız yeterli, tüm psikolojiniz alt üst olabiliyor. Cinsel istismara, tecazvüze uğrayan çocuklar, babası tarafından hamile burakılan insanlar,kaçırılan çocuklar... v.s. Bu izlediklerimden sonra neşem kalmadı. Bunları yapabilenlere doğrusu insan demeye dilim varmıyor.

Gelelim vakit gazetesinin yazarının raporuna imza atan Prof. Dr. Seyfettin Bey'e , içi nasıl rahat olabilir ki? Üstelik baba olduğunu söylerken. Hayret ediyorum kendi çocuğu yaşasa aynı olayı bu rapor ne olurdu?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Neşe ile kalmak :unsure: mı? Sabah tv lerde yer alan programlara biraz çok değil yani 15 dakika bakmanız yeterli, tüm psikolojiniz alt üst olabiliyor. Cinsel istismara, tecazvüze uğrayan çocuklar, babası tarafından hamile burakılan insanlar,kaçırılan çocuklar... v.s. Bu izlediklerimden sonra neşem kalmadı. Bunları yapabilenlere doğrusu insan demeye dilim varmıyor.

Gelelim vakit gazetesinin yazarının raporuna imza atan Prof. Dr. Seyfettin Bey'e , içi nasıl rahat olabilir ki? Üstelik baba olduğunu söylerken. Hayret ediyorum kendi çocuğu yaşasa aynı olayı bu rapor ne olurdu?

zaten bütün mesele burda biliyormusun?cezalar hafif başka bir şey bilmem ben bu tip insanları hem teşhir edeceksin hem tecrit edeceksin toplumda bunların yeri yok..

hep söylerim her suça bir kılıf uydurabilir insan işte hırsızlık yapar "açtım"der adam vurur "ağır tahrik"der ne biliyim,ama bir çocuğa tecavüz veya tacizin ne gibi bir açıklaması olabilir?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hüseyin Üzmez vakası, ikiyüzlülüğün vesikası gibi.

Hüseyin Üzmez tutuklandığında, "komplo" diyen. Zaten kendiside anasıda şöyle böyleymiş diyerek, küçük kıza çamur atan, şeriatçı basın. Hüseyin Üzmez'in "Allahu ekber yat da geber" dediği video görüntüleri ortaya çıktıktan sonra tavrını değiştirdi.

İçlerinde en çağdaş geçinen Yeni Şafak gazetesinin Hüseyin Üzmez tutuklandığında yaptığı habere bakın ;

""Yeni bir Gündüz-Şahin vakası mı?

Yazar Hüseyin Üzmez'e yönelik taciz suçlamaları, akıllara 28 Şubat döneminde ardarda gelen Müslüm Gündüz, Fadime Şahin, Ali Kalkancı vakalarını getirdi. O yıllarda, Gündüz ile Şahin'in yakalandığı evin Üzmez'e ait olduğu tespit edilmişti. Son bir haftada önce Topkapı Sarayı'ndaki bir hafızın tecavüz iddiasıyla tutuklanması, ardından Tekbir Giyim'in sahibi Mustafa Karaduman'ın çok eşli olmasının gündeme getirilmesi ve son olarak ********* iddialarla dolu Hüseyin Üzmez olayı yeni bir kampanyanın başlatıldığı kuşkusunu gündeme getirdi""

28.04.2008 Yenişafak

Anında vakit tayfasının "komplo" söylemine sarılan Yenişafak'ın, Hüseyin Üzmez'in "Allahu Ekber yat da geber" dediği video görüntüleri ortaya çıktıktan sonraki yorumu ise şu ;

"UTAN BE ADAM"

vay vay vay.

Hüseyin Üzmez'in küçük bir kızı taciz etmesi, ergenekon komplosuydu. O görüntüler ortaya çıktıktan sonra "UTAN BE ADAM" oldu.

Bu adamın küçük bir kızı taciz etmesi mi daha önemli, yoksa o görüntülerde söyledikleri mi sizin için ? Taciz olayında, ergenekon komplosu diyerek savunmaya çalışıyorsunuz. "Allahu ekber yat da geber" dediğinde "utan be adam" diye eleştiriyorsunuz. Bu nasıl bir gazetecilik, nasıl insanlık ? O görüntüler ortaya çıkınca "bizden"olmaktın çıktı di mi ?

Birde şimdi, Hüseyin Üzmez'in ergenekonculara yakın olduğunu ima eden haberler yapmaları yok mu? Ya daha ne kadar alçalabilirsiniz? Gazetecilik mesleğini daha ne kadar ayağa düşürebilirsiniz ?

Dün ergenekoncuların komplo kurduğu bir adamdı. Yarın ergenekoncu ilan edecekler. Yuh be kardeşim ya.

"Bizim hırsız" , "bizim sapık" mantığı başka birşey değil.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.