Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

Ya Mavi, hakikaten birilerinin artik su iki soruma cevap vermesi lazim. Olayi yillardir tartisiyoruz ve hic bir yere varamadik. Iste olayin ne oldugunu tarif eden iki sorum:

- Ne olur Diyarbakir Belediyesi Kurtce hizmet verse ya da Bilkent Universitesi Kurdoloji bolumu acsa? Dunya mi yikilr yoksa kulturel acidan biraz daha mi zenginlesiriz? Teror yok olmaz mi o zaman? halklar arasindaki ucurum kapanmaz mi?

- Ne olur biraksak basi kapali arkadaslar istedikleri gibi okullarimiza girseler? Dunya'mi yikilir? Hangi Ataturk, Hangi Peygamber, hangi bilim adami "Aman ha sakin turbanlilari universitlere sokmayin" dedi be kardesim? Cevap versin laikligi savunan bir arkadasimiz bana!

Dunya mi yikilir insanlara insanca muamele etsek? Soruyorum...

Taner,dünya yıkılmaz ama Hırçının dediği gibi savaşın tücacrları kan kaybeder.Bu kadar basit!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 108
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Muhakkak benim de bi siyasi görüşüm fakat bunun yanında insanlara bi bakış açım ve insan sevgisi ile yoğrulmuş gelecek beklentilerim var..bu sebeble ben bu konu ve benzeri konularda artık yorum yapmak istemiyorum,yorum yapan dostlarıma saygı duyuyorum ..bütün dostlarımın yazdıklarını okuyarak bakış ufuklarımı muhakkak geliştireceğim... , tartışın ki insanlığa hizmet edin, ... iyi anlatmaya ve anlamaya gayret gösterin.. saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Siyaset adı altında talan edilmiş tüm haklar...

neden diye sorulacak,neden istenir bu haklar;başka talepler mi var ardında.

korkular,siyaset ve yine korkular...

emin olun ki başka taleplere değil,insana hizmet eder insani haklar!

Kürtçe neden telep edilir;çünkü dilinizdir!

sadece bu!

hoşgörüye gelince,bırakın canım!

bence de bırakın,hoşgörü insana yaraşandır,insan kılığına girmiş olanlara değil.Kürtçe denir çünkü benim annemin dili.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Genç Kürt Siviller Rahatsız!

Havva Ana’nın dünkü çocuk sayıldığı bu topraklarda doğduk. Üç gün aç kaldık üç gün meme vermediler bize. Hasta düşmeyelim diye. 90’lı yıllarda çocuk olduk, gözümüzün önünde yaşananlar ağır geldi bize.

.

.

Mavi,bu yazılanlara tekrar imzamı atıyorum,tekrar atacağım.Sevgiler!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Muhakkak benim de bi siyasi görüşüm fakat bunun yanında insanlara bi bakış açım ve insan sevgisi ile yoğrulmuş gelecek beklentilerim var..bu sebeble ben bu konu ve benzeri konularda artık yorum yapmak istemiyorum,yorum yapan dostlarıma saygı duyuyorum ..bütün dostlarımın yazdıklarını okuyarak bakış ufuklarımı muhakkak geliştireceğim... , tartışın ki insanlığa hizmet edin, ... iyi anlatmaya ve anlamaya gayret gösterin.. saygılarımla...

Sayman,

bu konuda yorum yapmak,insanları bir tarafa itmeyi gerek kılmaz.Hatta insan diyecekseniz insan için yazacaksınız.Birazcık alay kokan bir ileti;canınız sağolsun.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayman,

bu konuda yorum yapmak,insanları bir tarafa itmeyi gerek kılmaz.Hatta insan diyecekseniz insan için yazacaksınız.Birazcık alay kokan bir ileti;canınız sağolsun.

Gerçekten zevkle okuyorum , alay edebilmem için bildiklerimi ve düşündüklerimi içimdeki beni alevlendiren şeytana uymadan sizler gibi kolay anlaşılabilir cümlelerle ifade edebilmekten henüz uzağım. o kadar . kesinlikle alaycı bi yaklaşım söz konusu değil , böyle düşünülmesi beni üzer... teşekkür ederim.. saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçekten zevkle okuyorum , alay edebilmem için bildiklerimi ve düşündüklerimi içimdeki beni alevlendiren şeytana uymadan sizler gibi kolay anlaşılabilir cümlelerle ifade edebilmekten henüz uzağım. o kadar . kesinlikle alaycı bi yaklaşım söz konusu değil , böyle düşünülmesi beni üzer... teşekkür ederim.. saygılarımla...

Ben teşekkür ederim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.