Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Misafir Marcus

Önerilen İletiler

Tamam.İnternet minternet falan güzel şeyler...Bu facebook olayı gündemin en önemli maddesi.

Nedenmi bu facebook ( surat resmi ) anlamına gelen kanal bir databaseb dir.Ve kuzu kuzu

adınızı soyadınızı vede bütün bilgilerinizi ediniyorar.Bu kadar ******** diye sorma ihtiyacı duyuyuyorum.

Facebookda ABD ulusalgüvenlik biriminin sınırsız girme yetkisi olduğunu söylemem gerekiyor.

Saçma sapan şeylerle ilgilenirken ABD tarafından fişleniyorsunuz.Haberiniz ola.

Sanane fişlenen benim sana ne oluyor diyorsanız .Birgün sıra sanada gelecek diyorum.

Başkada birşey demiyorum....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 57
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• Admin

Sadece bilgi olarak ekleyeyim dedim...

Yakında adını duyacağınız Türkçeside var:

http://www.yuzoku.com

http://www.yuzkitabi.com

ve ingilizce site: http://www.facebook.com

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gugukcuk

Elektriğin bulunması ile herşeyimiz altüst oldu.Asıl en büyük suç elektrikte.Bulunmaması gereken bir şeydi.Önce muhabbetlerimizi çaldı.Sonra arkadaşlıklarımızı dostluklarımızı.Şimdi de kimliklerimizi çalıyor.Peki bu illetten nasıl kurtulacağız?

Bu bir mizah örneği. Ben arkadaşın ciddi olmadığını düşünüyorum. Sadece biraz eğlenmek istemiş ve bu konuyu seçmiş olmalı. Aslında eleştiriye konudan başlamalı. Pek çok şey hakkında yapılan komplo teorilerini okudum fakat bu kadarına da pes doğrusu. Ben bu konunun komedi bölümüne taşınmasını öneriyorum. :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:) pek bi sevgili epeydir beni ihmal eden marcus biladerim...

evet feysbuk hakaten büyük çılgınlık hatta teşhircilik gibi bişey lakin şöyle de bi durm var bu tamamen şahsi bi tasarruf.

kime ne? değil mi canım kardeşim.

sankim bizim forumumuz izlenmiyor mu? fişlenmiyor muyuz?

misal ben; sanal olarak TSK ve forum entelejansiyası hakkında yazmaktan başka bişe yapamıyorum günlerdir lakin bunları aklım fikrim yerindeyken bile isteye yazıyorum... yarın öbürgün bi binbaşı ofise girse,bilgisayar kasamı ve dahi beni tutuklasa,asmayalım da besleyelim mi dese misal? yok ben bilmiyodum; way ben duymadım demenin bi alemi,bi yararı olacak mı? hayır...

internet böle bişe işte muhterem, bize sadece sanal yazışmalar, çiçek böcek romantizmi yada vatan millet sakarya edebiyatı yayın mecrası gibi geliyor, lakin bu klavyenin her harfinden şahsen bizzat yazan kişi sorumlu ha feysbuk ha türkişmedya ha emesen ne farkeder?

saygıdır hürmeettir ki bazen kusur ediyormuşum öyle diyor beyaz türkler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sadece davete icabet ediyorlar, öyle değil mi? Çağırılınca gitmemek olmaz. B)

Yooo kimse davet etmedi hicbir zaman sadece senin gözünün üstünde kasın var diyip iceri daldılar :unsure: ...

Ha bu var conin hakkınıda vermek lazım birbirimize düstük sonra kurtarıcı aradık e tabi akıllı coni de benim kurtarıcı die sonra ikimizide kullanarak ev sahibi bile oldu :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yooo kimse davet etmedi hicbir zaman sadece senin gözünün üstünde kasın var diyip iceri daldılar :unsure: ...

Ha bu var conin hakkınıda vermek lazım birbirimize düstük sonra kurtarıcı aradık e tabi akıllı coni de benim kurtarıcı die sonra ikimizide kullanarak ev sahibi bile oldu :D

Süper güç olmanın bedeli bu. Bir yerde sorun varsa müdahale etmen gerekir. İllaki çağırırlar. Elbetteki patronlar çağırmaz ve elbetteki kovmak isterler. Saddam'da çağırmamıştı ve zannediliyordu ki Irak halkı batıya düşman. Saddam'ın etrafında onun için canlarını vermeye hazır kişiler görürdük. Fakat yerde sürünen onun başıydı. Fakat zalim diktatörlerin ayağı altında inleyenler ABD'yi kurtarıcı olarak görmeye devam edecektir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Süper güç olmanın bedeli bu. Bir yerde sorun varsa müdahale etmen gerekir. İllaki çağırırlar. Elbetteki patronlar çağırmaz ve elbetteki kovmak isterler. Saddam'da çağırmamıştı ve zannediliyordu ki Irak halkı batıya düşman. Saddam'ın etrafında onun için canlarını vermeye hazır kişiler görürdük. Fakat yerde sürünen onun başıydı. Fakat zalim diktatörlerin ayağı altında inleyenler ABD'yi kurtarıcı olarak görmeye devam edecektir.

Dinsizin Hakkından İmansız geliyor bu dediklerinden bunu anladım... yinede halk eziliyo yok ediliyor iki sekildede...Peki ne yapılabilinir? suclu halkmı onlar secmiyormu Diktatörleri....

ya da ....?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O konuda tecrubem var unv de takım vardı oynuyodum ama cok acıyor yaw ben alimim bi daha :D

zedancım canımcım o senin bildiğin amerikan futboluna benzemez.rugby bilirmisin.sana yapacakları biraz ona benzer.bu adamların sporu bile böylem işde.kaşın açılabilir kafan kırılabilir ona göre laf et anacığım :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

zedancım canımcım o senin bildiğin amerikan futboluna benzemez.rugby bilirmisin.sana yapacakları biraz ona benzer.bu adamların sporu bile böylem işde.kaşın açılabilir kafan kırılabilir bir daha düşün anam sen. :D

Şaka yapmıstım zaten Conileri cok severim ben onlar bi tanedir zaten :sweatingbullets: (iki tane olsa zaten dunya yok olmustu :D)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Elektriğin bulunması ile herşeyimiz altüst oldu.

Asıl en büyük suç elektrikte.

Bulunmaması gereken bir şeydi.

Önce muhabbetlerimizi çaldı.

Sonra arkadaşlıklarımızı

dostluklarımızı.

Şimdi de kimliklerimizi çalıyor.

Peki bu illetten nasıl kurtulacağız?

:unsure:

şalteri indir olur biter ya da faturaları yatırma

hep ilkel kalsaydık ne güzel olurdu değil mi? İLK el

havadan sudan konular için güzel bir başlık

facebook a girince amerika bizi fişliyor hee oooouuuuwwww

oraya girmeye gerekmi var sizce

her zaman bir bedel ödetiyorlar ve fişlerinide adamın eline veriyorlar zaten :devil: bu da benden kaave teorisi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili godzilla şöyle söylemiş;

her zaman bir bedel ödetiyorlar ve fişlerinide adamın eline veriyorlar zaten devil.gif bu da benden kaave teorisi

Bana uyar dostum :D

Bu aralarda biraz mizahın gerilen sinirlere pekiyi geleceğine inanıyorum.

Bunun komplo ile ne ilgisi var canımmmm.

Nerelere vardırıyorlar. :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

her zaman bir bedel ödetiyorlar ve fişlerinide adamın eline veriyorlar zaten :devil: bu da benden kaave teorisi

:clover: Mizah anlayisin gercekten mükemmel..

Eline, diline, beline, bir de klavyene sahip cik derler ya ,, ellerine saglik diyorum godziii:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.