Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

sence bekaret önemli mi?, erkekler için çok tuzak bi soru .kıvırın.

Misafir taunus

Önerilen İletiler

kadın evleneceği ****** ****** o kdar çok şey istiyorsa ve ben hiç bir şey isteyemiyorsam , sembolik olarak da o olsa zarı isterim arkadaş.artık önceden ne yaşamışsa da yaşamış. gitsin versin 1,5 milyar diktirsin öyle gelsin. artık kredi kartıyla mı öder, anasından mı alır o beni ilgilendirmez o onun sorunu. ben evlenebilmek için o kadar ağır bedeller ödüyorsam o da ödesin.ya da kudurmasın....hayat müşterek.(ev araba kariyere karşı ***** bi zar diktirme operasyonunun maliyeti kıyaslanmaz bile;)

peki kadın zengınse bakıre olmayabılır mi yani :D kariyer sahıbı evi arabası olan bayan çok..yani o zaman herşeyi varsa zar olmayabılır yani..vay bee cıddı cıddı para yüzyılı bu :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Gerçekten artık gençlik nereye gidiyor.Atalarımız bu vatanı niye kurtardı.İyi bakirelik önemli değil kızlar önüne gelenle sevdiğim dediğiyle yatsın.Sonra evlensin.Evliyken yattıığı genci görsün gitsin bir daha yatsın.Adam şu konuda kısa ve öz söylenecekleri söylemiş... 

-http://www.iyinetfrmtrtrkygnclrwebmasterseoyarismasi1.com/bekaret-onemli-mi/-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anlamiyorum;herseyin acilimi yapiliyor,memleket elden gidiyor acilim var degisim var deniyor.Hersey degisiyor,Türkiye artik saha kalkmis neredeyse dünyanin birinci ilerlemis ülkesi olacak.Avrupa Birligi bize muhtac.Fakat gelgelelim,hala bekaret zarinda takilmisiz.Olsunmu olmasinmi.Bunca demokratik acilima bakarak bekarette kalmak acilimi, alkislayanlar degisimleri selamlayanlar acisindan, biraz geri kalmislik olmuyormu.Hersey aciliyorda bekaret niye acilamiyor?Degisime ugrayamiyor?Memleketin bekareti bozulurken kilini kipirdatmayanlar bir zar yirtilinca killari diken diken oluyor.

SAYGILARLA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anlamiyorum;herseyin acilimi yapiliyor,memleket elden gidiyor acilim var degisim var deniyor.Hersey degisiyor,Türkiye artik saha kalkmis neredeyse dünyanin birinci ilerlemis ülkesi olacak.Avrupa Birligi bize muhtac.Fakat gelgelelim,hala bekaret zarinda takilmisiz.Olsunmu olmasinmi.Bunca demokratik acilima bakarak bekarette kalmak acilimi, alkislayanlar degisimleri selamlayanlar acisindan, biraz geri kalmislik olmuyormu.Hersey aciliyorda bekaret niye acilamiyor?Degisime ugrayamiyor?Memleketin bekareti bozulurken kilini kipirdatmayanlar bir zar yirtilinca killari diken diken oluyor.

SAYGILARLA

:) ah şu memleketim erkeği,hovardalık dönemi bir çoğunun gönlünde açılıma uğratacak zar yatar..lakin evleneceende de açılmamış zar arıyosa..onu kendi beyin zarıyla başbaşa bırakalım derim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:) ah şu memleketim erkeği,hovardalık dönemi bir çoğunun gönlünde açılıma uğratacak zar yatar..lakin evleneceende de açılmamış zar arıyosa..onu kendi beyin zarıyla başbaşa bırakalım derim.

Sayin figgaro,beyin salatasi yapilirken bile beynin zari cikarilir yani beyinin zari degil beyin önemlidir dolayisiyla sözlerinizin altina imzami atiyorum.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Bekaret olmazsa OLMAZZZZZ DİYE DÜŞÜNEN ÖRÜMCEKLERDENİM ( ÖRÜMCEK =>> KENDİNİ AYDIN ZANNEDEN AVRUPA ÖZENTİSİ PEŞİNDE ÖZÜNÜ KAYBETMİŞ KİŞİLERİN NAMUSLU İNSANLARA TAKTIĞI LAKAP )

Sendeki bu zihniyet bazen Zehirli örümceğe dönüşüyor ve tvlerde boy gösteriyor :D.Yok kardeşi bakire değil diye 8 yerinden bıçakladı ablası bakire değil diye kurşun yağmuruna tuttu.

Forumda senin Kişisel bekaret düşünceni soran olduğunu sanmıyorum.Bende kendi fikrimi belirtmiyorum.Önemli zorlama ile bayanların cinselliğini mudahele toplumca mğdahele edilmesi :(.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Alla alla çok enteresan Sayın Raif Bostan bu konuya herhangi bir yorum yapmamış, merakla bekliyorum düşüncelerini...

Gerçi herkes çıplak dolaşabilir, herkes istediğiyle sevişebilir, zar dediğin de nedir ki? Zar insan haklarına aykırıdır. Sanırım kısaca bunları düşünüyordur kendisi... Anlamış mıyım acaba?

Bu arada;

Gerçekten artık gençlik nereye gidiyor.Atalarımız bu vatanı niye kurtardı.İyi bakirelik önemli değil kızlar önüne gelenle sevdiğim dediğiyle yatsın.Sonra evlensin.Evliyken yattıığı genci görsün gitsin bir daha yatsın.Adam şu konuda kısa ve öz söylenecekleri söylemiş...

Ne alaka abi yaaaa, kızlık zarı ile atalarımızın bu vatanı kurtarması ne alaka? Herşeyi getirip getirip vatan millet meselesi haline ceviriyorsunuz ya, yok artıkkkkk!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

afedersiniz, bence hiç önemli değil, bütün Türkiye ile birlikte olsun sonra benimle olsun güzel güzel geçiniriz.

bence bu konu hanımların bencilliğiyle alakalı

Kovboy ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu kardeş...

Bir de kalkmış af edersiniz diyorsun.. - CIK..CIK..CIK! -

Galiba sen 'yalnızkovboy'luk tan kafayı yemiş yada biraz fazla çekmişsin...

.....

Gerçekte hanımlar bencil falan değil. Sadece işleri başından aşkın.

Bolca Mazeretleri var! ONLARIN...

(Ev işi, çamaşır, bulaşık, çarşı pazar, yemek...V.s

Anne, baba, abi, abla, teyze, amca, dayı, enişte ve sonra da koca dırdırı. Ardından Kafayı yedirten çocuklar gibi örneğin...)

.....

Ama SEN, Rauf Sıkıcı yada Raif Bostan'nın yazılarını bolca okuyorsun galiba...

Konuya üstü kapalı aynı felsefe ile yaklaşmışsın...

Sana son bir laf edeyim kulağına küpe olsun...

"Taklit Aslını çok ama çoook gücendirir..."

Bu arada ben de fikrimi söyleyeyim...

Zar can sıkıcıdır ve ayrıca can yakıcıdır...

İnsan tabiatına aykırı ve zararlıdır. Tıpkı taze soğanın zarı gibi..

Fazla uğraşmaya gelmez can sıkar üstelik...

Başka şeylerle uğraşmakta yarar var...

Ders çalışmak, okula yada işe gitmek gibi...

Konusu açıldığında utanıyormuş gibi yapmak hanım kızlar ve bey efendiler için her daim geçer akçedir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.