Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İyi erkek nereden bulunur?

meliskoo

Önerilen İletiler

Hahahaha.....İyi erkek bulmak öyle göründüğü gibi kolay değil...Hele bulmak çok zor...Yok ki...Kalmaz...Bazı arkadaşlara katılıyorum...Hele İstanbul gibi bir metropolde iyi kız da bulmak çok zor...Madem size kısaca anlatayım...Çünkü, büyükşehir, insanları daha da bencilleştiriyor....Görüşmeye başlıyorsunuz... Bir isteğini yapıyorsunuz...daha fazlasını istiyor...Sevseniz ve sevilseniz ne olacak...Ki ben emindim...Ancak...durum bundan öteye gidemiyor...çünkü bilinç altına bencillik yerleşmiş...Ben İstanbul'da bunu gördüm...Demek ki ya benim bahtımamıdır yoksa bütün kızlar mı burada böyle diye kara kara düşünmeye başladım...Ve karar verdim...en iyisi eski sisteme başvurmak...Yazın Çanakkale'ye gideceğim...orada düğünler olacaktır nasıl olsa...Beğendim birini ailemden, çevremden akrabalardan araştırıp istedeceğim....Utanıyorum ama...bu durumda böyle bir sonuca ve çözüme başvurmaktan başka bir şey kalmadı...İyi birisini bile kötüye dönüştürebiliyor bazı insanlar... Ki geniş bir pencereden bakan biri olarak...Belli bir eğitim almış biri olarak ben bu çözüme başvurduğum için zaman zaman utanıyorum da...Demek ki bu şehirde başka bir çözüm kalmadı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

iyi erkek bulunmaz -_- bir erkek alınır ve itinayla iyi erkek yapılır :shifty:

:kahkaha:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Google'da bile bulamazsınız. İsterseniz deneyin. Şu özelliklerin hepsini barındıran bir erkek var mı yok mu bakalım mesela:

Yakışıklı, zengin, atletik, kibar, maceracı, romantik, seksi, bekar bir erkek aranıyor sanırım. Soralım bakalım.

Cevap için tıklayınız.

Hatta ilaveten deniyor ki, bunların hepsini bir arada bulamazsın, tırnak işaretlerini kaldırın öyle arayın deniyor :)

Adam iyiymiş kötüymüş diye kurcalamayın, bir erkekle mutlu musunuz değil misiniz onu söyleyin :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

iyi erkek mi?? o da neee :excl:

ben bulunabileceğini sanmıyorumm

Ben buldum bi tane ama kuzenim :(

iyi değil çok iyi

-makina müh. bitirdi, mekatronik yüksek yapıyo

-çok yakışıklı

-hiçbir kötü alışkanlığı yok

-çıktığı olmamış hiç, kız peşinde koşmamış, haliyle kariyer yapıyo :)

-sinirlendiğini göremezsin, anlayışlı, romantik, duygusal bi o kadar da mantıklıdır

-modern aynı zamanda da dinine bağlıdır

-o da iyi bi kız arıyo ama, bu devirde zor

Allah herkese iyi kızlar/iyi erkekler nasip etsin, ne diyim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Ben buldum bi tane ama kuzenim :(

iyi değil çok iyi

-makina müh. bitirdi, mekatronik yüksek yapıyo

-çok yakışıklı

-hiçbir kötü alışkanlığı yok

-çıktığı olmamış hiç, kız peşinde koşmamış, haliyle kariyer yapıyo :)

-sinirlendiğini göremezsin, anlayışlı, romantik, duygusal bi o kadar da mantıklıdır

-modern aynı zamanda da dinine bağlıdır

-o da iyi bi kız arıyo ama, bu devirde zor

Allah herkese iyi kızlar/iyi erkekler nasip etsin, ne diyim :)

sevmez kızlar böle erkekleri..yani otuzuna , otuzbeşine kadar sevmez..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Başlık iyi erkek nereden bulunur olduğu halde daha ilk mesajlarda efendi erkek = iyi erkek moduma geçilmiş.

Buradaki efendiden kasıt muhtemelen köle sahibi erkek değildir, alınıp evirilebilecek, çevirilebilecek, istenildiği gibi kullanılabilecek, bir sürü halt yense de sessiz sedasız katlanacak erkek modeli aranmaktadır kanaatimce ve buradan da yola çıkarak bunu arayan kişinin bir kere kötü niyetli olduğu sonucu çıkıyor.

Gerçi iyi niyetli bir kadın olma ihtimali galatasarayın fenerbahçeyi yenebilme ihtimali kadardır, ama tarihte galiba bir kaç kez yenmişler, o yüzden yoktur demiyorum :)

Yaf uğraşmayayım diyorum şu kadın denen yaratıkla, ses etmeyeyim, kendi hallerinde gezinsinler dünyada diyorum, ekolojik dengeyi bozmama adına bunu yapayım diyorum. Ama bi rahat durun kardeşim siz de, iyi erkek ararken bile iyiliğin ölçütü olarak adamın kullanılabilirliğini ön planda tutan bir türe karşı ekolojik dengenin bozulma ihtimalini bile kabullenebilir hale geldim.

Pragmatizmin de sınırları vardır sanıyordum, bu tür o düşüncemi de yıktı :)))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 10 ay sonra...

"Herkes Doğru İnsanı Bulmak İster, Yanılmamak İçin. Oysa Kimse Uğraşmaz, Doğru İnsan Olmak İçin." Freud...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

efendi erkekler azmadıkları için içlerine kapalı olurlar, kızların da genelde 25 tane falan arkadaşı olur, o yüzden sürekli cep telefonlarıyla oynarlar, hatta o kadar kız birleşip kendi sorunlarını çözeceğini zanneder ama bu hiçbir zaman olmaz, bence herkes sorununun önemli bir kısmını bireysel olarak çözmeli, ama dışarıdan gelecek yardımlar da önemli tabi, yani içine kapalı efendi erkekle sürekli sosyal dışa dönük bir kız asla buluşamaz, buluşsa da anlaşamaz, o yüzden efendi erkekler genelde böyle kızlardan kaçarlar, kızlar da genelde böyle olurlar...

Aynen çok doğru söylüyosun tipim düzgün olduğu halde tipime uygun kızları bulamıyorum oralı bile olmuyolar. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.