Zıplanacak içerik
gloria

Dan Brown Cehennem Kitabında Bahsedilen Sanat Eserleri ve Tüm Yerler

Önerilen İletiler

https://youtu.be/RH2BD49sEZI

EVVVEEEETTT, bir yandan heyecanla bekliyorum, bir yandan da gitsem mi gitmesesem mi emin olamıyorum, hayallerim kırılsın istemiyorum smile.png

Bu iletiyi paylaş

İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş
Misafir smiley

39. bölümde görselleri google larken denk geldim, kitabi müthiş zevkli hale getirdiniz... Özenli , kıymetli çalışmanız için çok teşekkürler,

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

THE END IS NEAR!!!

Çeşitli zamanlarda bu pankartı taşıyarak dolaşan din fanatikleri

Kuran'da da "SAAT YAKLAŞTI" yazar! laughing.gif Yobazlık binlerce senedir değişmiyor. Üstelik Kuran'a göre hem saat yaklaşmış, hem de Ay yarılmış! Ayyyyy yarıldı! biggrin.png

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir drgkhncvk

Sitenizi ve paylaşımlarınızı, dan brown un cehennem kitabının baslarında geçen bir yapıyı internetten ararken buldum ve kitabı paylaşımlarınız eşliğinde bitirdim. Çok başarılı olmuş sayenizde çok daha doyurucu ve keyifli oldu. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.