Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bütün kizlar toplandik....

Misafir alaTurka

Önerilen İletiler

• Cevaplar 121
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

walla ne iyi etmişsin :wub:

bende düşünüyordum dişi yakarış diye bir topic :P

sadece bayan arkadaşlar yazsın döksünler içini diye

sen benden önce davrandın

ben ne diyim :unsure:

sevdiği insana sorumluluk duymayan sorumsuz ve rahat ve ilgisiz bay arkadaşları kınıyorum -_-

bu arada epey bi mimik kullanmışım ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir desu var arkadaslar, kur yaparlar, olta atarlar, ama kiz pas vermeyince o kizdan kötüsü yoktur..

bin bir cesit laf ederler kizin arkasindan, yok muhafazakarmis, yok kendini hint kumasi saniomus, yok kibirliymis, yok simarikmis falanda filanda...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kadınlar hamamı dedikleri böyle biryer olsa gerek :)

bir fıkra sitesinde tamda bu fıkrayı okumuştum şimdi sizede yollayayım dedim buyrun

Üç sarışın detektif olmak üzere polis teşkilatına müracaat etmişler.

Yapılması icap eden bir sürü imtihandan birini idare etmek de Komiser Kâzım'a düsmüs. Komiser Kâzim birinci kiza beş saniye müddetle bir dosyadan çıkarttığı bir resmi göstermiş ve "Söyle kızım" demiş "Bu bir suçlunun resmi, bu adamın bariz ne özelliği var? Bunu ileride nasıl tanırsın?"

Kız şöyle bir durmuş ve "Çok kolay" demiş "Adam tek gözlü" Komiser Kâzım resime bakmış ve "Kızım bu resim profilden, yani yandan çekilmiş. Tabi tek göz göreceksin..." demiş ve aynı resimi ikinci kıza gösterip aynı suali sormuş ve "Bana bak" diye ilave etmis "Doğru dürüst

bir cevap ver"

Ikinci kız "Bu adamı tanımak çok kolay" demiş "Çünkü adamın tek kulağı var" Komiser Kâzım "Kızım" diye bağırmış "Bu resim profilden dedik yaa!...Adamın suratının öbür yanını göremiyoruz. Onun için kaç gözü, kaç kulağı olduğunu bilemeyiz..."

Kâzım üçüncü kıza "Kızım lütfen akıllı bir cevap vermeye çalis. Beni çildirtma. Bu adamin bariz özelliği nedir, bu adamı ileride nasıl tanırsın?" diye sormuş Kız "Bu adam lens takıyor" diye cevap vermiş.

Komiser Kâzım saskin, şaşkın resime bakmış ama adamın lens takıp takmadığıni bir türlü anlayamamış. Merak etmiş adamin dosyasını açıp okumuş, dosyadaki bilgiye göre hakikaten adam lens takıyormuş

Komiser Kâzım üçüncü kıza hayranlık içinde "Aferin be kızım" demiş "Doğru bilmişsin. Şimdi söyle bakalım bu adamın lens taktığını resimden nasıl anlayabildin?" Kız "Çok kolay" diye cevap vermiş:

"Tek gözlü, tekkulaklı bir adamın gözlük takacak hali yok ya !!"

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir desu var arkadaslar, kur yaparlar, olta atarlar, ama kiz pas vermeyince o kizdan kötüsü yoktur..

bin bir cesit laf ederler kizin arkasindan, yok muhafazakarmis, yok kendini hint kumasi saniomus, yok kibirliymis, yok simarikmis falanda filanda...

aynen alaturkacım yaa.bende bulunmaz hint kumaşıymışım canım.aynen böyle söylendi arkamdan.kro o zaman ne diye sevdin beni adamı katil eder bunlar yaa. :angry:

bi laf vardır kedi uzanamadığı ciğere mındar der

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dahası var kızın bacakları çarpık, biraz kilolu , kalçaları çok geniş ve bunu gibi bir sürü şey ....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kadınlar hamamı dedikleri böyle biryer olsa gerek :)

bir fıkra sitesinde tamda bu fıkrayı okumuştum şimdi sizede yollayayım dedim buyrun

Üç sarışın detektif olmak üzere polis teşkilatına müracaat etmişler.

Yapılması icap eden bir sürü imtihandan birini idare etmek de Komiser Kâzım'a düsmüs. Komiser Kâzim birinci kiza beş saniye müddetle bir dosyadan çıkarttığı bir resmi göstermiş ve "Söyle kızım" demiş "Bu bir suçlunun resmi, bu adamın bariz ne özelliği var? Bunu ileride nasıl tanırsın?"

Kız şöyle bir durmuş ve "Çok kolay" demiş "Adam tek gözlü" Komiser Kâzım resime bakmış ve "Kızım bu resim profilden, yani yandan çekilmiş. Tabi tek göz göreceksin..." demiş ve aynı resimi ikinci kıza gösterip aynı suali sormuş ve "Bana bak" diye ilave etmis "Doğru dürüst

bir cevap ver"

Ikinci kız "Bu adamı tanımak çok kolay" demiş "Çünkü adamın tek kulağı var" Komiser Kâzım "Kızım" diye bağırmış "Bu resim profilden dedik yaa!...Adamın suratının öbür yanını göremiyoruz. Onun için kaç gözü, kaç kulağı olduğunu bilemeyiz..."

Kâzım üçüncü kıza "Kızım lütfen akıllı bir cevap vermeye çalis. Beni çildirtma. Bu adamin bariz özelliği nedir, bu adamı ileride nasıl tanırsın?" diye sormuş Kız "Bu adam lens takıyor" diye cevap vermiş.

Komiser Kâzım saskin, şaşkın resime bakmış ama adamın lens takıp takmadığıni bir türlü anlayamamış. Merak etmiş adamin dosyasını açıp okumuş, dosyadaki bilgiye göre hakikaten adam lens takıyormuş

Komiser Kâzım üçüncü kıza hayranlık içinde "Aferin be kızım" demiş "Doğru bilmişsin. Şimdi söyle bakalım bu adamın lens taktığını resimden nasıl anlayabildin?" Kız "Çok kolay" diye cevap vermiş:

"Tek gözlü, tekkulaklı bir adamın gözlük takacak hali yok ya !!"

Süperdi ya koptum! :D:stuart::lol::sorcerer::devil:

Ayrıca her erkek aynı değildir! Benibeğenmeyen bi kıza hayatta laf söylemem! Hakkım yok çünkü! Sorunu kendinde bulmalısın! ;)

Yazdıklarınızdan cevap hakkı doğduğu için yazdım bunu!Daha çok yazarım ama neyse :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oda bişeymi

hele ki bide ukala olanlarına ne demeli

ben bilirim

ben bilirim

ben bilirim

aklıma ne geldi

şimdi biz burda kız kıza konuşabilcekmiyiz sanki

buraya şimdi bi dalış yaparlar

gör ondan sonra

bende geldiiimm. :)

hay ağzına sağlık.. ne çok şey biliyorlar değilmi?? ben yaparım, ben ederim, ben olurum.... kafayı yedirtecekler bana. bide inatlar bide inatlar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gırlangıçım kuşum baştan desene ben hatunum diyee......

haydi kızlar uçuyoruz...........

HAKKAT YANEEE NEDEN DEMIYON BEN HATUNUM DEYE...

SOZ VERIP SOZUNDE DURMAYANLARIDA VAR...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

herşeyden vardır bizde ama dikkat edin dünya nüfusunun neredeyse 2/3 ü bayan oldu haliyle erkekler kıymete biniyor ve bu nüfus dengesizliği gittikçe artıyor erkek dedinmi pırlanta gibi şeyler gelecek akla :)

ozaman işte olsunda taştan olsun diyeceksiniz :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gırlangıçım kuşum baştan desene ben hatunum diyee...... :devil::P:D:lol:

haydi kızlar uçuyoruz........... :lol:

anlamadım nedemek istediniz yaw. alla alla bugün benim jeton köşeli bende galiba.. neyi baştan demedim ???

herşeyden vardır bizde ama dikkat edin dünya nüfusunun neredeyse 2/3 ü bayan oldu haliyle erkekler kıymete biniyor ve bu nüfus dengesizliği gittikçe artıyor erkek dedinmi pırlanta gibi şeyler gelecek akla :)

ozaman işte olsunda taştan olsun diyeceksiniz :D

hadddii be. :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

anlamadım nedemek istediniz yaw. alla alla bugün benim jeton köşeli bende galiba.. neyi baştan demedim ???

hadddii be. :devil:

hatun olduğunu bacım hatun olduğunu niye baştan demedin......deyyom anladın.........gerçi sen bunu da zor anlarsın nerde sende o kafa allam yaa -_-

erkekleri eğer ordan tutupda çekiştirebilirseniz isterseniz canlarını yakabilir isterseniz kulunuz köleniz yapabilirsiniz :D

allah canını almaya koptum varya karnım ağrıdı gülmekten....... :lol::lol::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hatun olduğunu bacım hatun olduğunu niye baştan demedin......deyyom anladın.........gerçi sen bunu da zor anlarsın nerde sende o kafa allam yaa -_-

haaaa anladıııım. niyekine ne değişecekti yine azarlayacaktın nasılsa -_-

hem kırlangıç diye bir nick i hangi erkek kullanır allasen..

evet hatunum hemde güzel sayılırım ama niye böyle olduysa anlamadım... güzellerin kaderi olmazmış ondanmıki :sweatingbullets:

neyse konuya dönersek bu erkeklerde birde iktidar hırsı varki sormayın.. bide sinsiler saman altından su yürütürler valla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

e tabi kambersiz düğün olamıyo haliyle ben de geliim dedim...

bi de sırf artistlik olsun diye sewiyorum deyip çekip gidenler war...ki ben bu türlerine çok kıl olurum şahsen,bizzat,kendim... :P

Tarih: Düzenleyen: nazanozkan
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.