Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

.....::Radya::.....

Önerilen İletiler

Ra_dya'dan

Sevgili Forum üyeleri,çok değerli arkadaşlarım;(RADYA)

kendi seçimim neticesinde üyeliğimi sildirdim.

Buna çok ani karar verdiğim için sizlere birşey yazmaya fırsatım olmadı.

Değerli forum yönetimini bu sorularla başbaşa bırakmak istemediğimden kızımın rumuzuyla

bir açıklama yapmam gerektiğini hissettim.

İnanın hepinizi çok seviyorum ama böyle olması gerekiyordu tekrar dönmem diye kestirip atmıyorum.

Birgün dönersem hepinizin haberi olur zaten,sizleri çok seviyorum,sizi izliyor ve okuyor olucam beni unutmayın olurmu...

Allaha emanet olun.

Saygılar,sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ablacım boşver sen...

Burası da güzeldi belki ama hayat daha dolu...

Yani burada yazıyorsun, okuyorsun falan ama kalem kağıt kullanmak gibi...

Eski defterlerimin hiçbirisi yok yanımda mesela...

En fazla elektrikler kesilmediği sürece gerçeğiz ve çoğu insan gerçekte de böyle zaten...

Aynada bile göremiyorlar kendilerini, salla, ki zaten sallantıdayız...

Her neyse...

Gitme zamanı geldiğinde ama geri döneceksen, elveda demenin ne anlamı kalır ki?

Ee sen elveda demedin gibime geldi...

Bilmiyorum...

Burada ya da değil, nasıl olsa benim hayatımda hep varsın ablacım...

Bi o kadar gerçeksin...

Eyv...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili ra_dya, neden böyle bir karar almak gereği hissettin bilmiyorum. Ama bir yere mod olmak, çok ta önemli bir şey değil bana göre. Çok önemli bir hata bile yapmış olsan, sonunda ölüm yok. Üyeliğini -eğer neden buysa- sildirmen gerekmiyordu. Umarım bir gün geri dönersin. Önemli olan hayatında ciddi hatalar yapmaman . Ama yapsan bile bu hatalar, sana tecrübe olarak geri dönecektir.Aslolan ders çıkarabilmektir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir ses kimi zaman uzaktan, o kadar yankisini vurur ki istemeden. Kulaginin dibin de sesleneni duyamazsin. Öyle bir

hayal dünyasin da yasariz ki kimi zaman....gercekten var olanlar i göremeyiz o an. Senden imzami okumani istiyecgim

Radya, umarim ki .. dogruyu duyar, demek istediklerimi anlar ve gercekletirirsin...sen anladin beni :clover:

Yareni öp benim icin lütfen, dur ufakligi da kiskanmasin ... :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ablaların en güzeli

sana neden gittin demiyorum cünkü hep yanımızdasın ve sen bizsiz yapamazsın biz alıştık birbirimize ve sen burdasın .

bir süre olmayabilirsin ama tamamen terk etmeyecegini biliyorum. sadece şunu bil gercek olarak yanında olamayan ama seni gercekten seven cok kişi var .beni bu forma alıştıran ilk insan sendin ve benim icin farklısın .sen burda olmayabilirsin ama okuyorsun bunları ve unutma sen geri döneceksin aramıza ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eski evimde bir komşum vardı.Çok görmüş çok yaşamış. evlenip yeni geldiğim yıllardı.

Yeni çevre,yeni insanlar.Ama kısa sürede tanıştım kaynaştım,arkadaşlarım oldu.O yıllarda kırılıp kırılıp çok kabuğuma çekildiğim zamanlar oldu.İnsanların derdi imanı para,pul ,çaput.Dedikodu desen gırla.İşte o zaman o dostum gelir şöle derdi bana; ............. sen küsüp arkanı döndüğünde bu insanlar kaybolmayacak.Sadece sen arkanı döndüğünde onları görmeyeceksin ama aynı zamanda arkanı döndüğün güzellikleride göremiyeceksin.Bilmem anlatabildim mi ..

bana bir zamanlar bu mesajı birisi göndermişti..ben seninde okumanı istedim.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eski evimde bir komşum vardı.Çok görmüş çok yaşamış. evlenip yeni geldiğim yıllardı.

Yeni çevre,yeni insanlar.Ama kısa sürede tanıştım kaynaştım,arkadaşlarım oldu.O yıllarda kırılıp kırılıp çok kabuğuma çekildiğim zamanlar oldu.İnsanların derdi imanı para,pul ,çaput.Dedikodu desen gırla.İşte o zaman o dostum gelir şöle derdi bana; ............. sen küsüp arkanı döndüğünde bu insanlar kaybolmayacak.Sadece sen arkanı döndüğünde onları görmeyeceksin ama aynı zamanda arkanı döndüğün güzellikleride göremiyeceksin.Bilmem anlatabildim mi ..

bana bir zamanlar bu mesajı birisi göndermişti..ben seninde okumanı istedim.. :clover:

Beni kendi kelimelerimle canevimden vurdum sen :unsure:

Kırkyıl düşünsem kendi yazdığım birşeyin bana bu şekilde geri döneceğini düşünmezdim :blushing:

Sen yokmusun sennnn.Seni çok seviyorum :gul: :gul: :gul:

BEN BİRYERE GİTMEDİN BEE BURDAYIM!!!

Defterime,bloglara yazan tüm dostlara teşekkürler,hepiniz iyiki varsınız :clover: :clover: :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.