Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Arkadaşlar bir klip arıyorum yabancı. 3-4 yıl önce falan izlemiştim nakaratı çok güzeldi. klib boş bir havuz içinde gece çekilmişti kadın şarkıyı söylüyodu mikrofona sonra havuz doluyo içinde hüzüyo falan." Moon light " gibi bi nakaratı vardı hatırlayan varsa çok sevinirim

shvaree goodnigtmoon  eğer okursan bu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bi klip arıyorum bende.Klipte sarı saçlı bi kız var üstünde sadece kot ceketi var.Yabancı bir dj le is birligi var ve içinde turk kültürüne ait nakarat var.Aklıma takıldı bulamadım bi türlü.Yanlış hatırlamıyorsam dj in baş harfi b ile basliyordu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar merhaba size bir sorum olucakti.  bir klip ariyorum eski biraz.. kizin siyah veya kahverengi saclari ve sari kiyafetleri vardi binanin üstünde yaninda zenci bir erkek vardi. sanirim türk kizi ingilizce sarki söylüyordu

hata farafish s. sharnoubi de ( 4:05 ) den itibaren melodiyile basliyor sarkisi . ismi aklima bir türlü gelmiyor  ! cevablariniz icin simdiden cok cok tsk ederim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bi şarkı arıyorum 2000 lerde çok dinlerdim.

Simdi sanki İs this Music diye bir söz geciyordu arasında,

karanlık bir oda da kulaklıkla erotik danslar yapan bir kadın vardı. oda da yanan şerit ledler var dı sanki.

gokkusagı gibi renkli uzun çorapları var diye hatırlıyorum bilen gören hatırlayan varmı acaba :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaslar bende bir klip ariyorum . biraz eski olmasi lazim. kiz binanin üstünde zenci bir erkekler sarki söylüyor. sanirim kiz türk ama ingilizce söylüyordu parcayi. kiyafetleri sariydi kizin ve kahve rengi saclari olmasi lazim. hata lux dance maroon shakernin sonuna dogru ( 4:04 ) den itibaren calan sarkiyla basliyordu. kizin sarkisi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba

Bir şarkı arıyorum sanırım 80 ler veya 90 lar eski bir klibi vardı veya 2000 lere yakın bir senedede çekilmiş olabilir şarkıyı bir grup seslendiriyo eğlenceli bir şarkı klipte uçağın üstündeler içinde değil gökyüzünde hareket halinde söylüyolar çok aradım bulamadım şimdiden teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar merhaba bu yaz izlediğim bir klip var one republic ya şarkıya ortak yada kendisi bulamıyorum.klipte adam  hardal rengi ekose takım giyiyor şapkası var .bi kızla karşılaşıyo nereye gitse kız işten atılıyo kitapçıdan felan neşeli bi şarkıydı yardımcı olursanız sevinirim iyi bayramlar

https://www.youtube.com/watch?v=4aQDOUbErNg

iyi bayramlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam arkadaslar ven bir sarki ariyorum bulamadim kilipte bir bayan yabanci sarkici amazon ormani gibi bir ormanda hayvanlar filan var kilipte filim ayagina pembe oje suruyor aslanla birlikte duruyor bagiriyor filan sonrada yanlis hatirlamiyorsam aslanin boynuna tasma geciriyor arkadaslar bu sarki 2-3 yil once cok populerdi sarkicinin saclari kilipte sariydi hatirlayabildiklerim bukadar yardim ederseniz sevinirim ..

https://www.youtube.com/watch?v=CevxZvSJLk8

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben de bir klip arıyorum uzuuun zamandır. rock tarzında bir şarkıydı yanlış hatırlamıyorsam, klipte grup şarkıyı söylüyordu ve diğer yandan bazı insanlar uyuyordu, ve uykuya daldıklarında yerden yükseliyorlardı. mesela sınıfta bir çocuk uyuyakallıyordu ve sırasının üstünde havada uyuyordu. klibin sonunda uyuyan herkes yere düşüyordu. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim original.gif

Eğer hala arıyorsan buyur dostum 

https://www.youtube.com/watch?v=-FtzaDxHgLk smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende bir klip arıyorum fakat yılını tam hatırlamıyorum 2003 civarları olabilir belki bir iki yıl daha fazladır. Bir erkek söylüyor ben robbie williams olarak hatırlıyorum fakat bütün kliplerine baktım sanırım o değilmiş. Klip yatağın etrafında geçiyor sürekli olarak yatağa yaşlılar çocuklar anneler babalar itfaiyeciler doktorlar geliyor ve ne kadar çok kişi gelirse yatak o kadar büyüyordu. Hatırladığım bu kadar ve ne zamandır arıyorum tahmin edemezsin bulursan çok mutlu edersin beni smile.png şimdiden teşekkür ederim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benimde aklımda bir klip var fakat bulamıyorum

bir kadın vardı beyaz bir elbisesi,aldatılıyordu sanırım 

ve  klibin bir yerinde sigara içiyordu

klibin sonundada kocası geldiğinde ona hiçbişey söylemiyor çaktırmıyordu affediyorudu yani sanırım 

hatırlayan varsa yarımcı olabilir mi lütffen?

https://www.youtube.com/watch?v=nCkpzqqog4k

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.